>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

monte 346

monte

Użytkownik
Kolega wyżej pisze bzdury, bo w rzeczy samej w teorii można wypłacić na konto bankowe.
W praktyce robiłem już tak, jak poleca @Davidienko po wpłacie PSC wybierasz depozyt na Skrill (nie 1-Tap), odrzucasz płatność, i później w okienku wypłaty pojawia się jedynie opcja Skrill. Sprawdzone, tylko raz b365 odrzucił mi takie zlecenie wypłaty, powiadamiając mailowo, ale najczęściej się udawało.
Pozdrawiam ????
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Ale on nic nie pisze o Tap-Skrill, tylko o samym przelewy24 i paysafecard a to nie to samo, bzdury to ty piszesz.
mało widziałeś jak widać... wpłać przez paysafecard, pozniej SPROBUJ wplacic przez skrilla... nawet jak depozyt Ci odrzuci, to pozniej wyplate masz juz na skrilla... łopatologiczniej sie chyba juz nie da, choc widze ze dalej twierdzisz ze nie da rady wyplacic na skrilla przy wplacie paysafecard
 
A 185

adikos

Użytkownik
aha ok rozumie że wykorzystywany jest błąd poprzez symulowanie wpłaty przez skirlla a później, anulowanie, przyznam nie znałem tego myku.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ktoś się orientuje jak długo trzeba czekać na pieniążki w bet365 po wykonaniu depozytu metodą przelewy24. przelew wykonany godzinę temu. pytam bo jeszcze nie przyszły a rzadko robię to przed weekendem i nie wiem czy mogę się ich spodziewać jutro przed godz. 12:00
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
trochę dziwi mnie tak długie oczekiwanie na wypłatę, zleciłem wpłatę w bet365 w piątek około 4 nad ranem, ktoś mi pisze że na koncie bankowym będą w poniedziałek... mamy 21 wiek, przelewy dochodzą teraz w minute... tym bardziej że w UK nie ma z tym problemów... skoro wpłacić się da w sekundy to czemu tak długo trzeba czekać na odbiór
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A wiesz co to są przychodzące sesje elixir banków? One nie działają w weekendy i święta. Poza tym nie tylko ty wypłacasz od bukmachera. Jeśli kasę będziesz miał w poniedziałek to na prawdę szybko. Bo mają czas chyba do 5 dni roboczych. Zależy też z jakiego banku buk wypłaca, akurat jak masz konto w tym samym banku. To kasa jest w trybie online u ciebie, po wysłaniu od buka. Natomiast z wpłatami jest inaczej. Takie przelewy24, ma konta we wszystkich bankach. Przelewając kasę, przelewasz na subkonto p24 w tym samym banku. Natomiast p24 wpłaca bukowi także do tego samego banku. Więc są to przelewy wewnętrzne, i omijają sesje międzybankowe elixir.
 
K 2

kobo

Użytkownik
hmmm pierwszy raz zleciłem wypłate na konto bankowe w regulaminie jest 2-10 dni
mam nadzieje ze do piątku dotrze na polskie konto
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
przed chwilą zleciłem wypłatę na konto bankowe ktoś wie może kiedy by kasa wpłynęła ? zlecałem na mBank
edit //teraz niby zaakceptowali wniosek o wypłatę ale problemów przy tym narobili sporo
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
przed chwilą zleciłem wypłatę na konto bankowe ktoś wie może kiedy by kasa wpłynęła ? zlecałem na mBank
edit //teraz niby zaakceptowali wniosek o wypłatę ale problemów przy tym narobili sporo
Ze SKRILLA czy prosto z BET? Ja na mBank jak zrobię z Bet do 10 rano to mam ostatnią sesją tego samego dnia, czyli 18.30-19.00
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Ze Skrilla czy prosto z BET? Ja na mBank jak zrobię z Bet do 10 rano to mam ostatnią sesją tego samego dnia, czyli 18.30-19.00
z bet365 na mBank było po południu zlecane koło 15stej bet365 wysłał więc pewnie w środę po świetach będzie jak banki zaczną pracować..
 
Do góry Bottom