>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Icard ma teraz jedną kartę virtualną dedykowaną do bet365, jeśli jednak wykorzystałeś wszystkie 20 virtualnych kart dostępnych na jednym koncie icard nie będziesz mógł jej kupić. Pozostaje zrobić icard na kogoś ale w tym momencie i to nie pomoże na konto UK bo bet blokuje te karty, nie wiadomo czy chwilowo czy na stałe (wyjściem tutaj może być bułgarski bet tak żeby kraj konta zgadzał się z krajem banku). Możesz też założyć konto na N26 i zamówić sobie kartę, która działa do depozytów, ale też nie jestem pewny czy stricte na kontach uk bo używałem do innego.
Od dzisiaj testuje właśnie bułgarskiego beta + virtual icarda (depozyty możliwe tylko w Lewach lub Euro) - zobaczymy jak długo ten sposób będzie działał.

N26 założę na rezydenta PL?
Karta w jakieś konkretnej walucie?
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Niestety przy dużym plusie, nawet granie dubli czy tripli na popularne ligi nie pomaga.

Btw. ogarnia ktoś może działającą metodę płatności na kontach UK? Jakiś czas temu zablokowali virtualne karty Icard, których używałem.
Ja wplacalem na swojego beta uk karta ecopayz. Minus jest taki, ze 4% prowizji takie cos kosztuje ale z braku innych mozliwosci i to styknie.
 
C 71

cornelius

Użytkownik
N26 założysz bez problemu na siebie z PL adresem. Ja miałem kartę eur plus bet eur.
Co do eco to nie wiem jakim cudem przeszło depo na beta chyba, że eco też z UK to może.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Niestety nie. Trzeba konto w UK banku zalozyc ale jest kilka takich bankow, ktore nie wymagaja potwierdzenia zamieszkania w UK.
Jakiś czas temu wypłaty przechodziły na Wise (ale nie na ich kartę tylko na numer konta)

BTW. widzę, że siedzicie trochę w temacie grania na Bet365 - dosyć często zmieniają się tam metody wpłat, dostępności kont - chętnie będę w kontakcie z ludźmi którzy też potrzebuja/dysponują kontami - jeśli ktoś jest zainteresowany to dajcie znać na priv (w sumie najczęściej pisze z ludźmi na Telegramie)
 
Ostatnia edycja:
sven@ 808

sven@

Użytkownik
ranczo0123 ranczo0123
Ja otrzymałem także niedawno na UK, co parę konto i akurat właśnie jak kolega pisał iż granie trebli dosyć popularnej piłki nie pomogło ale konto wytrzymało około dwóch tygodni przy dosyć sowitym proficie. obraz_2021-05-13_143316.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
J 0

januszratajcz

Użytkownik
Revolut, DNS nowy i Hola. Pozdrawiam z nielegalnej strony mocy!
Cieszę się, ze tak sobie radzicie. Gdyby chociaz jeszcze jakis mały procent z podatków z wygranych u 'legalnych' bukacherów szedł na ZUS to pół biedy, a tak? Granie u złodziejskich nie ma najmniejszej logiki, jest sie krojonym z wygranych i nic sie z tego nie ma, już lepiej pojsc do pracy na umowe zlecenie.
***** *** i pozdrawiam
 
Y 8

yulek

Użytkownik
Jak ktos gra za grosze to jeszcze spoko. Ale jak ktos duzo wygrywa to odrazu dostanie smieszny limit. Czasamy po wygranej zmieniaja kurs na mniejszy... lepiej grac na unibet, tam nie robia takiej sciemy...
 
G 0

gubernator_nh

Gość
hej, czy to jest normalne ? chodzi akurat o bet365

Szanowny Pan .......,


bet365 priorytetowo traktuje bezpieczeństwo kont. W przypadku, gdy osoba kontaktująca się jako użytkownik nie jest w stanie potwierdzić numeru bezpieczeństwa, niezbędnym jest potwierdzenie innych danych.

Dziękujemy za potwierdzenie niezbędnych danych umożliwiających zapisanie Pana nowego, wybranego numeru bezpieczeństwa na koncie gracza. Prosimy go zapamiętać na wypadek, gdyby kontaktował Pan się z nami w przyszłości w kwestii swojego konta.

Jak uprzednio poinformowaliśmy, nie jesteśmy w stanie usunąć danych, gdyż muszą one pozostać do celów audytowych przez określony czas, jaki jesteśmy zobowiązani prawnie lub regulacyjnie.


Aby zachować zgodność z wymogami prawnymi i regulacyjnymi bet365 oraz własnymi wewnętrznymi procedurami zarządzania ryzykiem, nie możemy usunąć Pana informacji osobowych. Więcej informacji o tym, w jaki sposób te informacje będą używane przez bet365, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności, którą można znaleźć w dolnej części strony, gdzie należy wybrać Polityka Prywatności.

Przechowujemy Pana dane przez okres czasu, kiedy jest Pan klientem bet365 i zapewniamy, że są one odpowiednio chronione i używane wyłącznie do akceptowanych celów. Jeżeli nie jest już Pan klientem bet365, będziemy przechowywać Pańskie dane przez czas wymagany przez odpowiednie zobowiązania prawne lub regulacyjne obowiązujące w danym momencie. Aby uzyskać więcej informacji o tym, dlaczego przetwarzamy Pana dane osobowe i o naszych uzasadnionych interesach, prosimy odwiedzić naszą Politykę Prywatności, którą można znaleźć w dolnej części strony, gdzie należy wybrać Polityka Prywatności.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
hej, czy to jest normalne ? chodzi akurat o bet365

Szanowny Pan .......,


bet365 priorytetowo traktuje bezpieczeństwo kont. W przypadku, gdy osoba kontaktująca się jako użytkownik nie jest w stanie potwierdzić numeru bezpieczeństwa, niezbędnym jest potwierdzenie innych danych.

Dziękujemy za potwierdzenie niezbędnych danych umożliwiających zapisanie Pana nowego, wybranego numeru bezpieczeństwa na koncie gracza. Prosimy go zapamiętać na wypadek, gdyby kontaktował Pan się z nami w przyszłości w kwestii swojego konta.

Jak uprzednio poinformowaliśmy, nie jesteśmy w stanie usunąć danych, gdyż muszą one pozostać do celów audytowych przez określony czas, jaki jesteśmy zobowiązani prawnie lub regulacyjnie.


Aby zachować zgodność z wymogami prawnymi i regulacyjnymi bet365 oraz własnymi wewnętrznymi procedurami zarządzania ryzykiem, nie możemy usunąć Pana informacji osobowych. Więcej informacji o tym, w jaki sposób te informacje będą używane przez bet365, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności, którą można znaleźć w dolnej części strony, gdzie należy wybrać Polityka Prywatności.

Przechowujemy Pana dane przez okres czasu, kiedy jest Pan klientem bet365 i zapewniamy, że są one odpowiednio chronione i używane wyłącznie do akceptowanych celów. Jeżeli nie jest już Pan klientem bet365, będziemy przechowywać Pańskie dane przez czas wymagany przez odpowiednie zobowiązania prawne lub regulacyjne obowiązujące w danym momencie. Aby uzyskać więcej informacji o tym, dlaczego przetwarzamy Pana dane osobowe i o naszych uzasadnionych interesach, prosimy odwiedzić naszą Politykę Prywatności, którą można znaleźć w dolnej części strony, gdzie należy wybrać Polityka Prywatności.
tak, to jest normalne, ze dane musza byc przechowywane przez x lat. Jak ktos usuwal (nie zamykal), tzn. probowal usunac konto w jakimkolwiek buku to dostawal podobna odpowiedz. Tzn. dostawal taka odpowiedz jak ludzie pracujacy w buku byli ogarnieci i znali obowiazujce prawo.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
G 0

gubernator_nh

Gość
Tylko, że oni mi nie chcą zamknąć konta . A sam nie mogę z panelu bo strona jest zblokowana w pl
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Strasznie upierdliwy buk a raczej ich pracownicy. Zadaje proste pytania a oni na około. Nie wiem czy to prawda , ale napisali mi na meila , że wszystkie polskie konta zostały zamknięte z automatu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
2017r.

Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.

W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół bet365
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Cytuje
Niestety nie jestem w stanie potwierdzić do kiedy beda przechowywane Pana dane.

Polityką bet365 jest przechowywanie tych informacji przez co najmniej 5 lat.

Aczkolwiek, będziemy przechowywać Pańskie dane przez czas wymagany przez odpowiednie zobowiązania prawne lub regulacyjne obowiązujące w danym momencie.



Serdecznie pozdrawiamy,
Post automatycznie złączony:

W sumie może mają rację. Jak się zmienia zobowiązania itd itp.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Jak to jest możliwe że bet365 na mecze tenisa oferuje tylko jedną linie gemów? Przecież praktycznie każdy bukmacher ma możliwość zagrania każdej ilości gemów, nawet polskie chyba wszystkie.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
spotkał sie ktoś z was z taką sytuacją?
przy próbie logowania, pojawia sie komunikat:

Aktualnie nie możesz się zalogować

Osiągnąłeś maksymalną dozwoloną liczbę logowań na dzień. Spróbuj później.
 
Do góry Bottom