>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ladnie scieli kadry, a mogliby przeciez pracowac z domu. Ciezko nawet lige regionalna Niemiec uswiadczyc na zywo teraz a slyneli z ogromnej oferty
Bonusy tez spadly o polowe zwijaja sie z rynku troszku, tzn mysla ze obcinajac koszty o polowe nie odbije sie to na przychodach
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
3 liga tajska leci, a decydujaca kolejka o mistrzostwie na Lotwie blok. Ciekawa logika. Czyzby bali sie ustawek i nie chcieli stracic? I tak ich podejdziemy :D
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
3 liga tajska leci, a decydujaca kolejka o mistrzostwie na Lotwie blok. Ciekawa logika. Czyzby bali sie ustawek i nie chcieli stracic? I tak ich podejdziemy :D
Buk nie traci, niezależnie od wyniku, pamiętaj :)
Post automatycznie złączony:

Ladnie scieli kadry, a mogliby przeciez pracowac z domu. Ciezko nawet lige regionalna Niemiec uswiadczyc na zywo teraz a slyneli z ogromnej oferty
Bonusy tez spadly o polowe zwijaja sie z rynku troszku, tzn mysla ze obcinajac koszty o polowe nie odbije sie to na przychodach
B365 nie oferuje live betting sam z siebie przecież, opiera się na tych skautach, jak ich dostawcy nie mogą/nie chcą/nie opłaca im się gdzieś na jakieś zadupie wysłać skauta to i takich meczy live nie będzie...
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No ale przeciez oni szczyca sie oferta i zakresem live. Wiec powinno im zalezec zeby wyslacludzi wszedzie/miec skautow

dawniej mozna bylo grac 7 ligi, a teraz sie boja 4 w Niemczech. Tzn nie boja, widac ze wdrozyli program oszczednosciowy.

Bonusy te 50 funtowe scieli do 25 i tak dalej. Pewnie ladne ciecia poszly

Ale za to moze byc ich latwiej ograc skoro oszczedzaja.

W Hiroszimie w sierpniu 45go tez oszczedzali artylerie i nie ostrzeliwali pojedynczych nadlatujacych samolotow, uznajac je z gory za szpiegowskie czyli takie ktore nie nadlatuja z misja bojowa.

Na podobnej zasadzie mozna to wykorzystac u nich. Przyjrzymy sie im ponownie, do tej pory uzywam ich glownie do gladania meczow.

Tylko te kamery strasznie zrobily siedo kitu.

Chcac ogladac video musisz wlaczyc dany mecz i siedziec na nim caly czas, nie da sie juz zamrozic streamu i isc dalej. Do tego wynik jest z wyprzedzeniem kilku sekund w stosunku do obrazu.

Czyli chcac ogladac mecz w kosza musisz zrobic cos takiego

1609047566873.png


Niby mozna, ale czy trzeba sie az tak nagimnastykowac?

Wczesniej bylo duzo wygodniej, przypinalo sie szpile i jechalo gdzie chce
 

Załączniki

E 0

emajotka71

Użytkownik
Panowie, czy ktoś z Was w ostatnich dniach ma problem z działaniem apki bet365 a konkretniej problemu zwiazanego z lokalizacja?
Problem z lokalizacja nie wystepuje w momencie gdy wchodze na beta w przegladarce , ale przy kazdorazowej probie wejscia do apki wywalaja mi informacje ze wykryto laczenie z niedozwolonej lokalizacji....

Jak do tej pory wszystko smigalo bez najmniejszego problemu...
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Panowie, czy ktoś z Was w ostatnich dniach ma problem z działaniem apki bet365 a konkretniej problemu zwiazanego z lokalizacja?
Problem z lokalizacja nie wystepuje w momencie gdy wchodze na beta w przegladarce , ale przy kazdorazowej probie wejscia do apki wywalaja mi informacje ze wykryto laczenie z niedozwolonej lokalizacji....

Jak do tej pory wszystko smigalo bez najmniejszego problemu...
Musieli znów dołożyć jakieś zabezpieczenia, bo u mnie dokładnie ta sama sytuacja :cry:
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
ktos gra, zaklada konta na skandynawie /norge?
Jak weryfka? dawno tam nic nie zakladalem, a widze eco jest to bym sprobowal
dzieki
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
O co tu chodzi? Dostalem takie info na maila od bet365. Gram tylko LaLige, Premier League, F1 i to wlasciwie tyle. Czyli tylko najpopularniejsze zaklady. Limity na wszystko po 10-20zl. Rozumiem, ze konto juz do smieci ale czym to wlasciwie zostalo spowodowane?

1620842404262.png
 
C 71

cornelius

Użytkownik
Wysokie stawki lub konto ogólnie na dużym plusie skoro wyłapałeś limit na takich rynkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
O co tu chodzi? Dostalem takie info na maila od bet365. Gram tylko LaLige, Premier League, F1 i to wlasciwie tyle. Czyli tylko najpopularniejsze zaklady. Limity na wszystko po 10-20zl. Rozumiem, ze konto juz do smieci ale czym to wlasciwie zostalo spowodowane?

Pokaż załącznik 8686
Niestety przy dużym plusie, nawet granie dubli czy tripli na popularne ligi nie pomaga.

Btw. ogarnia ktoś może działającą metodę płatności na kontach UK? Jakiś czas temu zablokowali virtualne karty Icard, których używałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
C 71

cornelius

Użytkownik
Niestety przy dużym plusie, nawet granie dubli czy tripli na popularne ligi nie pomaga.

Btw. ogarnia ktoś może działającą metodę płatności na kontach UK? Jakiś czas temu zablokowali virtualne karty Icard, których używałem.
Icard ma teraz jedną kartę virtualną dedykowaną do bet365, jeśli jednak wykorzystałeś wszystkie 20 virtualnych kart dostępnych na jednym koncie icard nie będziesz mógł jej kupić. Pozostaje zrobić icard na kogoś ale w tym momencie i to nie pomoże na konto UK bo bet blokuje te karty, nie wiadomo czy chwilowo czy na stałe (wyjściem tutaj może być bułgarski bet tak żeby kraj konta zgadzał się z krajem banku). Możesz też założyć konto na N26 i zamówić sobie kartę, która działa do depozytów, ale też nie jestem pewny czy stricte na kontach uk bo używałem do innego.
 
Do góry Bottom