>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Coś się zmieniło,że Flashscore wyświetla kursy z Bet365?
sven@ sven@ Jestem w Niemczech a wchodząc na domenę mam komunikat,że się w kraju w którym nie oferuje swoich usług.
 
T 513

Tejtum

Użytkownik
Mam pytanko: nie mam konta bankowego obecnie, wplata byla robiona paysafecardem, na ktory nie moge obecnie wyplacic kasy. moge za to na bankowe, jak podam dane brata ktory ma takie samo nazwisko to przejdzie?
w sensie nazywam sie jan kowalski, a brat sie nazywa adam kowalski? podam dane swoje na bet365 czy bank to wtedy zaakceptuje?
 
Ostatnia edycja:
W 418

waniu1992

Użytkownik
Mam pytanko: nie mam konta bankowego obecnie, wplata byla robiona paysafecardem, na ktory nie moge obecnie wyplacic kasy. moge za to na bankowe, jak podam dane brata ktory ma takie samo nazwisko to przejdzie?
w sensie nazywam sie jan kowalski, a brat sie nazywa adam kowalski? podam dane swoje na bet365 czy bank to wtedy zaakceptuje?
Nie, nie przejdzie
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanko: nie mam konta bankowego obecnie, wplata byla robiona paysafecardem, na ktory nie moge obecnie wyplacic kasy. moge za to na bankowe, jak podam dane brata ktory ma takie samo nazwisko to przejdzie?
w sensie nazywam sie jan kowalski, a brat sie nazywa adam kowalski? podam dane swoje na bet365 czy bank to wtedy zaakceptuje?
Przelew dojdzie nie zaleznie od tego jakie dane odbiorcy sie poda. Liczy sie tylko nr konta. Inna sprawa co będzie jak bet bedzie chcial screena z danymi widniejacymi na koncie bankowym. Mnie nie pytali o to ale nigdy nie wiadomo. Zaloz sobie UK rachunek w Wise. Nie trzeba do tego kwitow zadnych, ze sie mieszka w UK wystarczy sam dowod osobisty.
 
K 19,7K

kastrant

Użytkownik
jak obecnie sytuacja z rejestracja/weryfikacja i wplatami i wyplatami ? szybko i sprawnie?
jakies alternatywy gdzie mozna bez podatku pograc?
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
z tego co wiem to trochę się ostatnio na becie popieprzyło z depo (jak co parę miechów zresztą blokują nowe metody). Z buków o dobrej renomie i wypłacalnych mogę polecić Unibet i Dafabet - z dziadów dla zabawy ruska i jego klony (zdecydowanie nie dla pro-graczy)
 
T 513

Tejtum

Użytkownik
Przelew dojdzie nie zaleznie od tego jakie dane odbiorcy sie poda. Liczy sie tylko nr konta. Inna sprawa co będzie jak bet bedzie chcial screena z danymi widniejacymi na koncie bankowym. Mnie nie pytali o to ale nigdy nie wiadomo. Zaloz sobie UK rachunek w Wise. Nie trzeba do tego kwitow zadnych, ze sie mieszka w UK wystarczy sam dowod osobisty.
A bank sie do tego nie doczepi? na jakie kwoty bys proponowal wyplacic 30 tys? nie musi to być na jeden raz.
jakbys to rozegral?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A bank sie do tego nie doczepi? na jakie kwoty bys proponowal wyplacic 30 tys? nie musi to być na jeden raz.
jakbys to rozegral?
W bet365 wyplata na konto jest dostepna za darmo tylko raz w miesiacu. A co do kwot to jesli wyplacisz na swojego Wise to nie ma znaczenia jaka kwota bo to taki parabank.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Mam pytanko: nie mam konta bankowego obecnie, wplata byla robiona paysafecardem, na ktory nie moge obecnie wyplacic kasy. moge za to na bankowe, jak podam dane brata ktory ma takie samo nazwisko to przejdzie?
w sensie nazywam sie jan kowalski, a brat sie nazywa adam kowalski? podam dane swoje na bet365 czy bank to wtedy zaakceptuje?
Tak jak napisał Ranczo, sam przelew Bet Ci zrobi, kwestia tego czy będzie chciał potwierdzenie czy nie. Z doświadczenia wiem iż jak robiłem pierwszy raz na konto to nie chcieli, dopiero jak zmieniałem na inny numer to wtedy. Druga sprawa to jaki fintech wybierzesz bądź konto gdyż nie każdy zaakceptuje wpłatę na inne dane, mówię to o niektórych fintechach bo normalne banki nie mają z tym problemu.
Kwoty 5 czy 6 tysięcy EUR tam nikogo nie dziwią.
 
D 0

DeMarco

Użytkownik
Ja mam znów problem z adresem u nich. Przez pół roku nie mieli problemu żadnego ale jak już jakoś systematyczniej coś wygrywałem i wypłacałem to od 2 tyg. nie chcą mi uznać adresu nawet jak im pdf z banku dam (tutejszego).Powód !! mam "C/O" wypisane w adresie. Jestem na wyspach owczych z pozwoleniem na prace bo to poza UE no i nie przegadasz cymbałom że to kontrakt i że całość kosztów ponosi pracodawca a my pracujemy aktualnie w jednym miejscu ale za tydzień czy miesiąc w innym i wynajmowanie czegoś na siebie mija się z celem.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć. Od lat najlepszą metodą do wpłat i wypłat jest paypal, nigdy się nie zawiodłem. Paypal jest uwielbiany przez anglelskich bukmacherów i prawie każdy tą metodę płatności posiada. Polceam.
 
juveadamo 37

juveadamo

Użytkownik
Jakie polecacie banki w UK do wpłat wypłat do bet365. Oczywiście z rejestracją online ale może być bank, który wysyła kartę na angielski adres.
Obecnie mam konto w monzo i zweryfikowany bet365.
Korzysta ktoś z wise ?
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jakie polecacie banki w UK do wpłat wypłat do bet365. Oczywiście z rejestracją online ale może być bank, który wysyła kartę na angielski adres.
Obecnie mam konto w monzo i zweryfikowany bet365.
Korzysta ktoś z wise ?
Podobno na Wise juz nie wyplacaja.

 
nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
W UK flashscore jak najbardziej wyświetka kurst Bet365. Ogolnie zal mi ludzi z Polski. Najgorszy brytyjski bukmacher byłby najlepszym polskim bukmacherem.
 
Do góry Bottom