>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
Pytanie czy Starling robi porządną weryfikację, czy nie. Nie pamietam jak to robili też tam mam konto, tyle że ja faktycznie mieszkam w UK i nie muszę kombinowac jak tutaj wielu co popierało pisiorów a teraz mają to co mają. Przy tych podatkach to bym popłynął a nie był na plus.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Witam wszystkich !!! Postanowilem wyrazic swoja opinie na temat bet365...Mam u nich konto od 2008 roku jak wiadomo na poczatku gralo sie male stawki ale w miare jedzenia apetyt rosnie...od mniej wiecej pieciu lat zaczalem grac grubo tysiacami i tak co roku maly profit byl ....postawilem na eleminacje do ME 2024 na wyjscia z grup i niewyjscia 5k euraskow no i siadlo 24.5k wiec wciaz nie wyciagalem tylko wszystko postawilem na dlugoterminowke do konca sezonu (Kopenhaga top 3,Monaco top 6 i PSV wygra lige...mysle ze gra warta swieczki bo ryzyko male a do odebranie powinno byc 31.8k no i wlasnie ....Po tym ruchu zlimitowali mi konto do 3.5e na bet...hehehhe...Mam troche zal bo mialem u nich konto latami ,nie gralem singlowych zakladow ( na te eliminacje bylo 12 druzyn na awanse i nie awanse ) wie ryzyko porazki duze , nie robilem prawie wcale wyplat tylko raz w roku kilka tysi lub kilkanascie jednorazowo a i tak mnie zlimitowali...myslalem ze jak nie bede gral singli i nie robil wyplat to pozwola grac przecierz dla nich kilka tysi wroku to zadna suma maja zasiegi na caly swiat...Reasumujac bardzo dobry bukmacher godny polecenia i wysokie kursy...dla porownania ( gram z irlandii ) na 6 wybranych meczow na gole LM i LE na ta runde w boylesport kurs 2.26,paddypower 2.06 - syf a Bet365 2.56 wiec roznica jest....Pozdrawiam wszystkich i zycze wysokich wygranych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +407
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Witam wszystkich !!! Postanowilem wyrazic swoja opinie na temat bet365...Mam u nich konto od 2008 roku jak wiadomo na poczatku gralo sie male stawki ale w miare jedzenia apetyt rosnie...od mniej wiecej pieciu lat zaczalem grac grubo tysiacami i tak co roku maly profit byl ....postawilem na eleminacje do ME 2024 na wyjscia z grup i niewyjscia 5k euraskow no i siadlo 24.5k wiec wciaz nie wyciagalem tylko wszystko postawilem na dlugoterminowke do konca sezonu (Kopenhaga top 3,Monaco top 6 i PSV wygra lige...mysle ze gra warta swieczki bo ryzyko male a do odebranie powinno byc 31.8k no i wlasnie ....Po tym ruchu zlimitowali mi konto do 3.5e na bet...hehehhe...Mam troche zal bo mialem u nich konto latami ,nie gralem singlowych zakladow ( na te eliminacje bylo 12 druzyn na awanse i nie awanse ) wie ryzyko porazki duze , nie robilem prawie wcale wyplat tylko raz w roku kilka tysi lub kilkanascie jednorazowo a i tak mnie zlimitowali...myslalem ze jak nie bede gral singli i nie robil wyplat to pozwola grac przecierz dla nich kilka tysi wroku to zadna suma maja zasiegi na caly swiat...Reasumujac bardzo dobry bukmacher godny polecenia i wysokie kursy...dla porownania ( gram z irlandii ) na 6 wybranych meczow na gole LM i LE na ta runde w boylesport kurs 2.26,paddypower 2.06 - syf a Bet365 2.56 wiec roznica jest....Pozdrawiam wszystkich i zycze wysokich wygranych...
dzięki za info

Pisałeś do nich - co odpisali ?

Czy możesz wrzucić kilka screenów z limitami zeby potwierdzic to co napisałeś ?
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
dzięki za info

Pisałeś do nich - co odpisali ?

Czy możesz wrzucić kilka screenów z limitami zeby potwierdzic to co napisałeś ?
Post automatycznie złączony:

dzięki za info

Pisałeś do nich - co odpisali ?

Czy możesz wrzucić kilka screenów z limitami zeby potwierdzic to co napisałeś ?
Nic do nich nie bede pisal nie ma sensu zostalem zbanowany bo za dobry bylem hehehe...czekam do maja mysle ze tluscioch siadzie i kasuje konto...nie zakladam juz online teraz bede gral na miejscu w stacjonarnych i zeby sie nie rzucac w oczy to np. jak bede chcial zagrac za tysia to pogram to po 250 w czterech punktach...zycie uczy i kazdy rozsadny gracz wyciagnie wnioski...Pozdro dla wszystkich...
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Post automatycznie złączony:


Nic do nich nie bede pisal nie ma sensu zostalem zbanowany bo za dobry bylem hehehe...czekam do maja mysle ze tluscioch siadzie i kasuje konto...nie zakladam juz online teraz bede gral na miejscu w stacjonarnych i zeby sie nie rzucac w oczy to np. jak bede chcial zagrac za tysia to pogram to po 250 w czterech punktach...zycie uczy i kazdy rozsadny gracz wyciagnie wnioski...Pozdro dla wszystkich...
dzięki (y) na live tez masz limity ?
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
dzięki (y) na live tez masz limity ?
na wszystko,,,, max stawka do 5 euro...zenada ale coz zycie....dlatego tak jak napisalem otwieranie online konta gdzies indziej nie ma sensu a moze zaszkodzic bo bet365 jest uczciwy a jesli trafie na buka tzw.krzak to wplace pare tysi i nie beda chcieli oddac...jedno jest ok nie chca zebym gral ale to co mialem na koncie na drugi dzien mi przelali bez problemu dlatego polecam Bet365 szacun dla nich za uczciwosc ale uwazajcie na te limity....
 
Otrzymane punkty reputacji: +274
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
na wszystko,,,, max stawka do 5 euro...zenada ale coz zycie....dlatego tak jak napisalem otwieranie online konta gdzies indziej nie ma sensu a moze zaszkodzic bo bet365 jest uczciwy a jesli trafie na buka tzw.krzak to wplace pare tysi i nie beda chcieli oddac...jedno jest ok nie chca zebym gral ale to co mialem na koncie na drugi dzien mi przelali bez problemu dlatego polecam Bet365 szacun dla nich za uczciwosc ale uwazajcie na te limity....
dlatego dzięki ze piszesz, jak będę tam za duzo wygrywal (czy inni oby) to postawimy gdzie indziej na odwrót zeby akurat postarac sie przegrac w bet365 i nie miec tak duzego salda na + u nich. to mega wazna informacja od Ciebie.

możliwe ze akurat twoje wygrane sie nalozyly w krotkim terminie i dlatego im wyskoczyles w systemie
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
dlatego dzięki ze piszesz, jak będę tam za duzo wygrywal (czy inni oby) to postawimy gdzie indziej na odwrót zeby akurat postarac sie przegrac w bet365 i nie miec tak duzego salda na + u nich. to mega wazna informacja od Ciebie.

możliwe ze akurat twoje wygrane sie nalozyly w krotkim terminie i dlatego im wyskoczyles w systemie
Spoko...trzeba sie wymieniac info na tym to polega ...jestesmy po tej samej stronie barykady....
 
nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
Napisz za jakiś czas czy coś się zmieniło w Twojej sprawie. Tak postępują wszstkie firmy, z jednej strony to nieuczciwe - gdybyś regularnie przegrywał spore sumy to w drugą stronę by nie limitowali. Oczywiście warto grać gdzieś indziej - a jakbyś miał ochotę grać na kogoś to uważaj, bo oni mają sporo danych, podejrzewam, że mogą mieć miejsca logowania z Twojego konta, np. od rana do popołudnia miejsce pracy itd, prawdopodobnie to srednio legalne, ale cóż.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Ty tak na powaznie odnosnie tych danych itp?
Bet365 kupuje sie od x lat, ludzie jada hurtowo konta, wystarczy miec dobrze ustawiona przegladarke, miec wlaczone false webrtc i inne pierdoly i jestes nie do namierzenia, ktos kto faktycznie zarabia na graniu nie przejmuje sie takimi rzeczami.

I co ma sie zmienic? limit chlop dostal i konto w piach

Nie praktykuje takich limitow grajac dosc popularne rynki, daliby ludziom uczciwie pograc, rozumiem grac value, surbety, wały i inne gowna co masz przewage nad bukmacherem, ale uczciwie grasz sobie topowe zdarzenia itp i troche zarobisz i konto w ryj - ciezkie czasy.

Tak jak wspomniales grasz z Irlandii, moze sprobuj zalozyc w unibecie albo mrgreen (klon ub) - sprawdzone przeze mnie, zajechane mnostwo kont, nie masz sie co martwic o konfiskate pieniedzy, gorzej z limitami, ale na te topowe ligi konto powinno dosc dlugo wytrzxymac
Boyle, fredy, paddy i te inne gowna to maja dosc niskie kursy i limituja nawet za zwykle mecze.
 
nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
Mam podstawy żeby twierdzić, że oni przetrzymują wszystkie logi i wiedzą w którym miejscu delikwent logował się i w razie potrzeby go zlimitować, albo zbanować całkowicie. Miałem problem z moim kontem, zupełnie legalnym (w UK), bo jak byłem w pracy to nie mogłem postawić zakład. Okazało się, że miałem włączone wi-fi i telefon łapał mi publiczny internet z publicznego marketu a dowiedziałam się od nich podczas rozmowy na czacie. Wywnioskowałem, że oni mieli wszystkie dane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +275
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Jestem na milion procent pewny swego, ze jak masz net mobilny i odpowiednio przygotowana przegladarke jestes nie do ruszenia - uwierz mi, zajechalem tysiace kont jak nie lepiej i wiem co pisze.
 
K 4,5K

kajo88

Użytkownik
Jestem na milion procent pewny swego, ze jak masz net mobilny i odpowiednio przygotowana przegladarke jestes nie do ruszenia - uwierz mi, zajechalem tysiace kont jak nie lepiej i wiem co pisze.
nadal ogarniasz konta na b365? ja tam miałem sporo problemów z płatnościami i przerzuciłem się na inne buki - może pora wrócić :)
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
problemy z platnosciami caly czas sa niestety i limity dosc spore, nie mozna zbytnio dokladac itp, przy tych cenach za konto raczej nie warto teraz kupowac.
 
nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
Jestem na milion procent pewny swego, ze jak masz net mobilny i odpowiednio przygotowana przegladarke jestes nie do ruszenia - uwierz mi, zajechalem tysiace kont jak nie lepiej i wiem co pisze.
W żadnym miejscu nie neguję tego co piszesz. Ja twierdzę, że oni zbierają sporo danych, mało tego mam wątpliwości czy to w UK jest legalne.

A tak z ciekawości jakie są mniej więcej ceny za konto w B365?
 
G 0

gkt

Użytkownik
Ze tak w trące swoje trzy grosze... Ja płacę za UK 150 e, Irlandia 170e, to dużo/mało ?

Z jakich narodowości kont wy korzystacie? Ja nie potrafiłem sobie poradzić z blokada regionalna u Hiszpanów, Włochów itp No i do tego dochodzi jeszcze problem z płatnościami... Z chęcią wymienię się spostrzeżeniami;)
 
Do góry Bottom