>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - opinie

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
witam nie wiem czy odpowiedni dzial ale pytanie na szybko, dlaczego nie moge polaczyc kilku spotkan h2h z biathlonu, ciagle pisze tam gdzie ze selekcje zostana oznaczoneopcje zakladow akumulowanych sa ogarniczone, ktos pomoze?? oczywiscie stawiam na inne zawodniczki chodzi o kobiety moge maks postawic 1 spotkanie ?
Niektóre opcje po prostu mogą się wykluczać, dlatego musisz pozmieniać kombinacje do momentu aż będzie ok. To nie jest żaden błąd, tylko tak mają poustawiane w systemie, że pewnych rzeczy nie da się ze sobą łączyć. Podaj następnym razem, których par nie mogłeś ze sobą połączyć.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Otwieram sobie 365, na zywo, kalendarz, koszykowka, mam mecze a tylko w dwa moge wejsc a na reszcie nie zmienia sie kursor w raczke tylko caly czas strzalka jest... Troche przed meczem sprobowac ?
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Hejt na BET365 ze zawsze spory rozstrzyga na swoja korzysc, fakt ze broni sie regulaminem ale czesto jest to nie w porzadku, a mianowicie:
2 dni temu postawilem zaklad live na siatke ze seta wygra jedna z druzyn, postawilem to przy wyniku 23-21 na zespol ktory mial 23pkt, po chwili byl wynik 23-22, potem 24-22 i 25-22, wiec zaklad wygrany, spokojnie zrzedlem na do kuchni bo wszedl zaklad na 121 euro, ku mojemu zdziwieniu jak wrocilem, wynik 28-30 i moja druzyna przegrala! Na czacie powiedzieli ze mieli pomylke w wyniku przy 25-22 i set trwal nadal a ja przez to ze bylem pewny ze zaklad wygrany odszedlem od kompa i nie mialem mozliwosci zamknac zaklad wczesniej przy remisie 24-24 lub 25-25 przez co zabrali mi mozliwosc odzyskania czesci postawionej stawki i powiedzieli ze z ich strony nie dopatrzyli sie nieprawidlowosci:/
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Odkad bet365 zmienilo wlasciciela(?), glownego udzialowca(?) czy ch*j wie jak oni to nazywaja zaczely sie moje problemy z tym bukiem. Teraz na wyplate na skrila najkrocej czekam 14h, wiadomo, maja zapis max do 24h wiec okej, jednak przed zmianami czas wyplat na skrilla wynosil rzadko ponad 6h najczesciej po 2-3h. I to mnie dziwi, bo wyplacam 3 raz w tym miesiacu, trzeci raz raczej niewiele bo nieco ponad 3tys, a dawniej byl okres 2-3 wyplat w tygodniu po 30tys(jeszcze wtedy mialem diamond vipa). Druga sprawa to czas rozliczenia zakladow live - to samo, max 24h zastrzegaja, jednak norma bylo max 2-5min, przy problemach ze strona albo mocno obleganym serwerze godzine. Teraz co raz czesciej czekam ponad 30-40min. Moze to okres przejsciowy, jednak moze to nieco niepokoic.
 
piotryna 8

piotryna

Użytkownik
Czesc. Czy ktos z Was stawial moze u tego buka zaklad formuly1 h2h na wyscig o GP Australii 2015 z parami Grosjean - Maldonado &quot;1&quot; ? Dostalem zwrot tego zakladu, co nie do konca mnie zadowala. Support wkleil mi link do stronki http://www.crash.net/f1/results/215563/1/australian-grand-prix-race-results.html. Nie jest to oficjalne zrodlo.
Wkleilem im komentarz z LiveTimingu z oficjalnej strony, gdzie wyraznie jest zaznaczone, ze Grosjean wycofal sie na Lap2 (nie ma to chyba znaczenia, gdyz Maldonado rozbil sie tuz za 2 zakretem - pierwszego okrazenia -, a francuz dojechal chociazby do boksow - koniec 1 czy poczatek 2 okrazenia). Rehulamin, nie okresla czy w H2H musza ukonczyc )-1 czy 8 okrazen. Wg mnie zaklad powinien byc wygrany.
 
piotryna 8

piotryna

Użytkownik
c.d..
Kacper S Panie piotryna, otrzymałem informację iż żaden z tych zawodników nie został sklasyfikowany.
Kacper S Dalego tez bet365 anulował ta selekcję.
Pi ok, proszę o podanie mi punktu regulaminu, a także zrodla na jakiej podstawie nastapilo takie rozliczenie
Kacper S Wyścig - H2H
Zakłady zostaną rozliczone na podstawie oficjalnej klasyfikacji podczas prezentacji na podium
Kacper S Niestety CI zawodnicy nie będą sklasyfikowani, żaden z nich nie otrzyma jakichkolwiek punktów.
 
piotryna 8

piotryna

Użytkownik
Kacper S Niestety zakład był sprawdzan kilku krotnie i potwierdzono że żaden z zawodników nie będzie sklasyfikowany, przez co otrzymał Pan za zakład zwrot.
Pi Chwileczke, przecież wg oficjalnej strony FIA obaj zostali sklasyfikowani.
Kacper S http://www.formula1.com/content/fom-website/en/f1-live.html#leaderboard
Kacper S Przy ich nazwiskach nie ma miejsca.
Kacper S Button ma 11, on niestety nie.
Pi Proszę pana, to tylko oznacza, ze oni nie ukończyli wyścigu
Piotr nie oznacza to ze nie zostali sklasyfikowani
Kacper S Nie ukonczyli jednego okrążenia.
Pi nie ma to uzasadnienia wg Waszego regulaminu
Kacper S Ma, nie będą na liście osób które zakończyły wyścig, jedne i drugi nie przejechali żadnego okrążenia, więc będą na tym samym miejscu.
Pi proszę o punkt z regulaminu
(przypomne, ze u nich jest nastepujaco: co podalem Panu Kacprowi:
WYŚCIGI FORMUŁY 1
Zakłady na wszystkie wyścigi są rozliczone na podstawie oficjalnej klasyfikacji FIA (Federation Internationale de l&#39;Automobile), organizacji zarządzającej tym sportem, w czasie prezentacji na podium.
Zakłady na indywidualne Grand Prix
Wszyscy kierowcy, którzy rozpoczną okrążenie formujące, będą traktowani jako uczestnicy wyścigu. Pozycje na podium zostaną użyte, aby określić 1., 2. i 3. miejsce dla rozliczenia zakładów.
Wyższa pozycja końcowa
Jeżeli obydwaj kierowcy nie ukończą wyścigu, wówczas kierowca, który zakończył więcej okrążeń, zostanie uznany za zwycięzcę. Jeżeli obydwaj kierowcy zakończą wyścig na tym samym okrążeniu, zakłady zostaną rozliczone na podstawie oficjalnej klasyfikacji w czasie prezentacji na podium.)
 
piotryna 8

piotryna

Użytkownik
Kacper S Wyścig - H2H
Zakłady zostaną rozliczone na podstawie oficjalnej klasyfikacji podczas prezentacji na podium
Kacper S http://help.bet365.com/pl/rules/rules-sports/104-pol#1325
Pi Proszę Pana, to nic nie mowi.
Pi Bo skoro tak, to ja mam racje, bo wyżej w klasuyfikacji był Grosjean
Pi Proszę Pana, oficjalna klasyfikacja FIA podaje ze grosjean był wyżej od Maldonado. W regulaminie dot F1 nie ma punktu, ze zawodnicy musza ukonczyc 1 okrazenie w tego typu zakładach.
Pi musza rozpocząć okrazenie formujące, a który dalej dojedzie, ten wygrywa
Kacper S Nie.

Kacper S Niestety nie ma Pan racji, Przykro mi. To jest jedyny punk regulaminu jaki dział rozliczeń podtrzymuje swoją decyzję.
Kacper S I niestety ale ona nie zmini się pod żadnym pozorem.
Kacper S Wyścig - H2H Zakłady zostaną rozliczone na podstawie oficjalnej klasyfikacji podczas prezentacji na podium
Pi no i wlasnie w tej klasyfikacji Grosjean jest wyżej od Maldonado
Kacper S Żaden nie został sklasyfikowany.
Kacper S Oficjalne stanowisko bet365.
Pi Może niejasno podalem mój punkt widzenia. Prsze o ponowna konsultacje..
Kacper S Niestety jak już napisałem, zakład był sprawdzany, dział traderów potwierdził to.
Kacper S 2 departamenty potwerdziły iz nasze rozliczenie jest prawidłowe.
Pi Proszę podac mi zatem podstawe do tego. Zasada H2H w tym przypadku brzmi jasno.
Kacper S http://www.formula1.com/content/fom-website/en/championship/results/2015-driver-standings.html
Kacper S Czy widzi Pan gdzie w tej klasyfikacji nazwiska Pana zawodników?
Pi to jest klasyfikacja kierowcow Drogi Panie

Kacper S Tak, ale Pana kierowcy nie sklasyfikowani zostali.
Kacper S Więc jak możemy ich równać.
Kacper S 4.11 Tam, gdzie klient daje dwuznaczne instrukcje, bet365 zastrzega sobie prawo do podziału kwoty postawionych pieniędzy na potencjalne wyniki. Tam, gdzie jest to nierealne, zastrzegamy prawo do anulowania całości zakładu. W każdym przypadku decyzja bet365 jest ostateczna.
Kacper S http://help.bet365.com/pl/terms-and-conditions
Kacper S Czy jest jeszcze coś, w czym możemy dzisiaj pomóc?
Pi A gdzie ja podalem dwuznaczna instrukcje?
Kacper S W każdym przypadku decyzja bet365 jest ostateczna.
 
piotryna 8

piotryna

Użytkownik
Stanelo na tym, ze zadzwonil do mnie manager Pana Kacpra (Francesco/cico) i powiedzial, ze oficjalna strona FIA przy wynikach zdarzenia nie podala numerow obok zawodnikow, ktorzy nie ukonczyli zawodow, totez czy to Raikkonen, czy Grosjean czy Maldonado sa traktowani tak samo.
 
M 0

mikolaj95

Użytkownik
mam pytanie bo kurde nie moge sie z nimi na czacie dogadac a mianowicie chce załozyc sobie konto na bet365 i wiem że jest ta weryfikacja KYC czy jakos tak to sie nazywa która jest przesyłana Listem Papierowym na adres domowy. I problem w tym ze ja nie chce go dostać w formie listu papierowego na adres zamieszkania tylko chciałbym jakos to inaczej weryfikować. Rozmawiałem parenascie razy z konsultantami na czacie w tej sprawie (specjalnie zeby sie upewnic w 100%) czy mozna zrezygnować z listowej formy weryfikacji i jeden konsultant mowi ze jest to niemożliwe ze jest to obowiązkowy proces weryfikacji poprzez list papierowy dostarczany do domu a po paru godz znow łącze sie z nimi na czat i inna osoba mi mówi ze można wyłączyc weryfikacje listu papierowego wystarczy odhaczyć to chyba w rejestracji albo od razu po. i teraz po prostu jestem juz zagubiony i nie wiem czy jest ta weryfikacja listowna niezwłocznie obowiązkowa czy mozna ją ominąć... ??? oriętuje sie ktoś w tym temacie? jesli tak to prosił bym o pomoc bede bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. ;)
Prosił bym o nie dawanie odpowiedzi typu czemu nie chce dostac listu do domu albo cos w tym stylu. Po prostu nie chce i tyle.
czekam na szybką i pomocną odpowiedz
Dzieki z góry i Pozdrawiam ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Polecam obczaić kiedy listonosz przychodzi z listami i jeśli będziesz się spodziewał listu to udaj,że Cię brzuch boli,zostań w domu i jak rodzice będą w pracy to doskocz do listonosza i zabierz wszystkie przesyłki z Anglii.
Pozdrawiam
 
piotryna 8

piotryna

Użytkownik
Najpierw sie zarejestruj i sprawdz w zakladce twoje konto. Poza tym, mozesz normalnie z konta korzystac...jedyne co to wyplat nie mozesz robic. Takto wplacasz i grasz..itd
 
M 1

mierzej

Użytkownik
Witam , mam pytanie czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją ?? Skorzystalem z bonusu 200 na start w bet 365. Wszystko było elegancko dużo meczy, dużo realcji live jak tu chwalą potwierdzam wszystko. Obrót wykonałem zleciłem wypłate i tu pojawiają sie problemy. Weryfikacji dokonałem wczesniej zaznaczam. Otrzymałem wiadomośc , że na moim koncie zostały podjete restrykcje i dowiem się niedługo wszystkiego. Rozmowa telefoniczna została przeprowadzona seria pytań co obstawiałem za ile i pytanie o dane, padło jeszcze pytanie, czy mógłbym wyjaśnić, dlaczego mój numer konta pojawił się juz i zasilił konto jakiegos gracza. No nie mogłem wyjaśnić, bo totalnie nie rozumiem sytuacji, powiedziałem, że jedynie móglbym zostać wprowadzony w błąd robiąc taki przelew aczkolwiek nie przypominam sobie sytuacji w której mogłoby to zaistnieć, po prostu nie robie nikomu przelewów. Po 4 dniach cisza, więc uderzyłem na czat. Otrzymałem odpowiedź, że decyzją zarządu moje konto zostanie zamkniete definitywnie. Zapytałem o powody to wysłano mi tylko kawałek regulaminu, że bet zastrzega sobie mozliwość zamkniecia konta w dowolnej chwili bez podania przyczyn. Srodki będące na koncie podobno zlecono do wypłaty na moje konto bankowe. Czy ktos spotkał się z podobną sytuacją ?? Chciałbym chociaż dowiedzieć się , gdzie popełniłem błąd? Bo moim zdaniem nie popełniłem żadnego. ( Na Betssonie i Expekcie grałem wypłacałem i nie było problemow nigdy) Dodam jeszcze, że chwile po rozmowie telefonicznej przesłałem screen z potwierdzeniem posiadania konta bankowego o numerze jaki podany jest do buka i otrzymałem potwierdzenie odbioru.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Nie będę zakładał osobnego tematu dla jednego pytanie więc przechodzę do sedna:
- jak długo można pograć bez limitów w bet365 single i kupony z kursami 1,7-2 stawkując po 1000zł?
Czy ogólnie jest to dla nich wysoka stawka czy można ugrać 20-30k a może więcej?
Mam nadzieję, że ktoś z Was grał na takie stawki i będzie mógł coś powiedzieć na ten temat.
*gra nie na LIVE
 
piotryna 8

piotryna

Użytkownik
Dzis dostalem telefon od szefa polskiego supportu, w mojej sprawie, otoz przeprosili mnie za bledne rozliczenie zakladu, wyplacili wygrana i potwierdzili, ze otrzymalem niewlasciwa informacje od pracownika supportu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom