>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - opinie

riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
Dostałem o nich odpowiedz ze wystarczy przeslac skan dowodu, ale w wiadomosci trzeba podac kod bezpieczenstwa. Chyba nie chodzi o hasło? Konto na bet365 zakładałem dosc dawno i nie pamietam czy wpisywałem jakis kod bezpieczenstwa
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
kod bezpieczenstwa wybierales podczas rejestracji. Jeśli go nie pamietasz to musisz uderzyćna czat, powiedzieć że nie pamiętasz i chciałbyś wyrobić nowy. Po tym dostaniesz parę pytań, aby potwierdzić swoją tożsamość (ja miałem datę urodzenia, miejsce i tego typu rzeczy podane przy rejestracji). Po zweryfikowaniu tożsamości nadajesz swój kod bezpieczeństwa na nowo i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
01.10.15 postawiłem (oczywiście za poleceniem SewerynaKG)kupon na mecz koszykówki w Peru Villareal v Santo Toribio na gospodarzy -32,5. Mecz miał być na live, jednak nie było. Po trzech dniach napisałem na czat co mają zamiar zrobić z tym meczem, bo wyniku nie mogłem nigdzie znaleźć; zapewne bukmacher także. Pani mi odpowiedziała, że nie mają informacji na temat tego meczu i - dla mnie bezczelnie - napisała że bet365 nie określa czasu rozliczania zakładów (w domyśle: mogą sobie wisieć jako nierozliczone to &#39;usranej śmierci&#39;).
Seweryn mi napisał że możliwe jest, że goście poddali mecz walkowerem i wyników nigdzie nie ma. OK - pomyślałem i specjalnie nie zabiegałem o ten kupon. Wczoraj jednak stawka za kupon została zwrócona. Dziś za to wbijam na buka, patrzę a tam mam pieniędzy mniej niż wczoraj o tyle ile wynosiła stawka tego zakładu. Znowu wchodzę na czat i pytam się co jest. Pani odpisuje że zakład jest rozliczony zgodnie z wynikami otrzymanymi od Assoacation Presss i bet365 nie udostępnia linków do wyników.
Zawziąłem się i znalazłem wynik meczu (link). Kupon już poprawiony.
Tak więc doszedłem do wniosku, że bet365 po prostu perfidnie oszukuje swoich graczy. Uważam, że to nie jest zwykła pomyłka, tylko celowe działanie, bo wyniki z takich lig są ciężko dostępne i przeciętnemu graczowi nie będzie się chciało szukać oficjalnych wyników, tylko uwierzy w rozliczenie które bukmacher mu podsunie...
 
blum 70

blum

Użytkownik
Czy to prawda, że ten buk stosuje taką metodę, że jak ktoś przegra dużą kwotę, to go limitują niemal do 0 tak aby nigdy nie mógł odrobić strat?
Czy ktoś mógłby podać w miarę świeże info dot. limitów? (ile dali za jakie wyniki)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Czy to prawda, że ten buk stosuje taką metodę, że jak ktoś przegra dużą kwotę, to go limitują niemal do 0 tak aby nigdy nie mógł odrobić strat?

Czy ktoś mógłby podać w miarę świeże info dot. limitów? (ile dali za jakie wyniki)
co do 1 sytuacji to zależy o jakiej kwocie mówimy. Ja swojego czasu miałęm czterocyfrowy minus i żadnego limitu nie było, a nawet dostałem kasę na zachętę :razz:

a co do limitów to nie ma raczej jakichś sztywnych wytycznych. Zależy jakie grasz dyscypliny, jakie zdarzenia i w ogóle jakie rangi danego turnieju (przykladowo, za ATP nie dostaniesz za szybko limitu, za ITF już tak, analogicznie w piłce nożnej za 2 ligę rumuńską na pewno możesz się spodziewać limitu szybciej, niż za 1 ligę angielską - jeśli oczywiście będziesz wygrywał) a nawet taka rzecz, czy grasz na żywo czy przedmeczowo.
 
blum 70

blum

Użytkownik
co do 1 sytuacji to zależy o jakiej kwocie mówimy. Ja swojego czasu miałęm czterocyfrowy minus i żadnego limitu nie było, a nawet dostałem kasę na zachętę :razz:
a co do limitów to nie ma raczej jakichś sztywnych wytycznych. Zależy jakie grasz dyscypliny, jakie zdarzenia i w ogóle jakie rangi danego turnieju (przykladowo, za ATP nie dostaniesz za szybko limitu, za ITF już tak, analogicznie w piłce nożnej za 2 ligę rumuńską na pewno możesz się spodziewać limitu szybciej, niż za 1 ligę angielską - jeśli oczywiście będziesz wygrywał) a nawet taka rzecz, czy grasz na żywo czy przedmeczowo.
Interesuje mnie NBA, tylko przedmeczowo, single, ew. duble. Na kuponie po ok. 100 zł raz dziennie albo rzadziej. Ew. wypłata na koniec sezonu. Ciekawe kiedy złapią spinę?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Prawda mnie zlimitowali gdy byłem ok 20 tys zł na minusie
Mógłbyś chociaż podać co grałeś, jak grałeś i w ogóle jakiekolwiek detale...


ja kosza w ogóle nie gram, ale jak seweryn mówi, że nie, to spokojnie :razz:

Myślę, że nawet mając duży plus na samym NBA (kwoty pięciocyfrowe) raczej ciężko będzie o limit, choć gwarancji nie ma. Ja polecam, jak masz możliwość, stawiać live jednak.
 
superruryk 5

superruryk

Użytkownik
01.10.15 postawiłem (oczywiście za poleceniem SewerynaKG)kupon na mecz koszykówki w Peru Villareal v Santo Toribio na gospodarzy -32,5. Mecz miał być na live, jednak nie było. Po trzech dniach napisałem na czat co mają zamiar zrobić z tym meczem, bo wyniku nie mogłem nigdzie znaleźć; zapewne bukmacher także. Pani mi odpowiedziała, że nie mają informacji na temat tego meczu i - dla mnie bezczelnie - napisała że bet365 nie określa czasu rozliczania zakładów (w domyśle: mogą sobie wisieć jako nierozliczone to &#39;usranej śmierci&#39;).
Seweryn mi napisał że możliwe jest, że goście poddali mecz walkowerem i wyników nigdzie nie ma. OK - pomyślałem i specjalnie nie zabiegałem o ten kupon. Wczoraj jednak stawka za kupon została zwrócona. Dziś za to wbijam na buka, patrzę a tam mam pieniędzy mniej niż wczoraj o tyle ile wynosiła stawka tego zakładu. Znowu wchodzę na czat i pytam się co jest. Pani odpisuje że zakład jest rozliczony zgodnie z wynikami otrzymanymi od Assoacation Presss i bet365 nie udostępnia linków do wyników.
Zawziąłem się i znalazłem wynik meczu (link). Kupon już poprawiony.
Tak więc doszedłem do wniosku, że bet365 po prostu perfidnie oszukuje swoich graczy. Uważam, że to nie jest zwykła pomyłka, tylko celowe działanie, bo wyniki z takich lig są ciężko dostępne i przeciętnemu graczowi nie będzie się chciało szukać oficjalnych wyników, tylko uwierzy w rozliczenie które bukmacher mu podsunie...
Też miałem obstawiony ten mecz i niestety nie widzę go w historii. Wydaje mi się że też najpierw zwrócili mi pieniądze a na drugi dzień pieniądze wyparowały..... Nie mam numeru tego kuponu i jak teraz dochodzić zwrotu pieniędzy za wygrany mecz.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Też miałem obstawiony ten mecz i niestety nie widzę go w historii. Wydaje mi się że też najpierw zwrócili mi pieniądze a na drugi dzień pieniądze wyparowały..... Nie mam numeru tego kuponu i jak teraz dochodzić zwrotu pieniędzy za wygrany mecz.
Upewnij się, czy aby na pewno zakład kompletnie wyparował. Sprawdź w historii zakładów &quot;Rodzaj historii - korekty na koncie&quot; z datą uwzględniającą postawienie zakładu.
 
D 0

dani_mody

Użytkownik
cześć, mam takie pytanie.. gram sobie na Bet365 i udało mi się uzbierać sumkę około 1200 zł. czy jak już pieniądze będą na moim koncie bankowym, too muszę zapłacić podatek od wygranej ? co jeżeli przykładowo co miesiąc wypłacałbym z Bet365 powiedzmy 800 zł, trzeba to normalnie rozliczać ? bardzo proszę o odpowiedzi bo w naszym kraju to bardzo różnie bywa...a nie chcę później mieć jakiś problemów z urzędem skarbowym itd..
 
Do góry Bottom