>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Co do weryfikacji, orientujecie sie, czy żądali kiedykolwiek zdjęcia dowodu przy twarzy, lub jakiś innych tym podobnych sposobów?
Ja przy weryfikacji dawałem tylko numer Paszportu i tyle.... to wystarczyło dodatkowo wiadomo dane które podawałem przy rejestracji.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Niestety Bet365 schodzi na psy, coraz gorzej z limitowaniem, coraz gorzej z weryfikacją.
Mój rekord ostatnio to 20 h i limit.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 18

joepike

Użytkownik
StraszakSam, radzę jeszcze raz przeczytać mój post i się zastanowić. Post poprzednika przeczytałem.

Jeśli bet365 miałby choć cień dowodu na to że Olo posługuje się nie swoim dowodem osobistym, to tak jak napisałem wcześniej, jego konto zostało by zablokowane a środki skonfiskowane - takie coś zastrzega sobie każdy bukmacher w swoim regulaminie.

To czy Olo gra na swoich danych czy nie, nie ma znaczenia dla zlimitowania konta - znaczenie ma to czy buk o tym wie - ale wtedy jak wspomniałem nie ma limitu tylko konsekwencje są znacznie gorsze.

Olo stwierdził niezaprzeczalny fakt, że buk limituje szybciej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Opinia jak najbardziej słuszna a Twoje wtrącone trzy grosze nijak mają się do tematu tego działu.
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Zastanawiam się nad zmianą buka, obecnie gram na Betclic jednak oferta w porównaniu do Bet365 jest dość uboga, zwłaszcza jeśli chodzi o tenis. Tutaj rodzą się moje pytania które są oczywiste po przeczytaniu kilkudziesięciu ostatnich postów:
1. Jakie kwoty (mniej więcej) są &quot;bezpieczne&quot; tzn. że buk nie nałoży jakiś absurdalnych limitów? Obstawianie za 100-300zł z kursem 1,5-3,0 wiąże się z takim ryzykiem? Jeśli tak to jakie te limity są.
2. Jak wygląda sprawa z wypłatami? Wypłaty rzędu ok +500zł to problem? Gdzie się zaczynają schody?
Generalnie chciałbym wiedzieć, czy mogę się śmiało przenieść z Betclicka (gdzie nigdy problemów nie miałem) aby nie żałować decyzji i - o zgrozo - nie zablokować swoich funduszy na stronie? Dodam że gram na koncie ze swoimi danymi, nie jakieś fikcyjne czy &quot;znajomego&quot;.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
1. 100-300zł na tenis to nie problem, a przynajmniej na pewno nie na ATP i WTA. Co do Challengerów i ITFów to nie wiem, bo raczej nie gram.
2. Nie wiem czy w ogóle są jakiekolwiek schody z wypłatami. Ja raz wypłacałem czterocyfrową kwotę, już jakiś czas temu (i nie, nie był to tysiąc :razz: ) i żadnego problemu nie było.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Nie ma zadnego problemu z wyplatami w tym buku, wyplaty rzedu kilku tysiecy tego samego dnia na Skrillu. Co do limitow to mnie zlimitowali po 3 miesiach grania duzymi stawkami, konto mialem okolo 5 lat ale wczesniej to raczej rekreacja. Mysle ze nowozalozone konto i odrazu granie duzymi stawkami na niszowe dyscypliny czy ligi to kilka dni i zostanie nalozony limit.
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi. Pytanie - limit jest stały (jakaś konkretna kwota) czy różny dla każdego użytkownika w zależności od stawek? Czy kwoty rzędu 100-200zł można zaliczyć już do &quot;dużych stawek&quot;? I tu pytanie na które odpowiedź raczej znam ale zadam - czy limit w jakiś sposób można znieść albo zmienić?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
A wiec tak. Limit teraz mam na malo popularne wydarzenia kwote rzedu 5 zlotych, natomiast na Premier League moge postawic nawet 1000 zl. Limty sa nakladane indywidualne na konto gracza. Te stawki ktore podales nie mozna zaliczyc do duzych,mnie na takich stawkach nie limitowali ponad 4 lata. Limitu nie zniesiesz ani nie zmienisz, pytalem o to, wiec odpowiedzili mi to ze odgorna i ostateczna odpowiedz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Przychodzę w to miejsce z kolejnym zapytaniem. Mianowicie konto miałem założone już jakiś czas temu, ale przed pierwszym depozytem chciałem sobie zapewnić możliwość późniejszej wypłaty środków poprzez weryfikacje konta. Jako że nie posiadam paszportu, wybrałem aktywację poprzez list pocztowy. Ten dziś przyszedł, wklepałem kod, zatwierdziłem i... w zasadzie to nic. Gdzie mogę sprawdzić czy konto jest już dostatecznie zweryfikowane i będę mógł robić wypłaty? Czy nie dowiem się tego przed pierwszym depozytem?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Po pierwszej wpłacie przyjdzie Ci email, że musisz wysłać zdjęcie dowodu osobistego, jeśli to zrobisz a już wpisałeś kod z listu to w zasadzie powinno być tyle.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Nie polecam, ofertę mają ok, ale obsługa na czacie nie jest do końca miła. Wmawiali mnie złamanie regulaminu którego nie złamałem a jak kazałem im wskazać zdanie słowo które w nim złamałem to pytali czy mam inne pytania bo jak nie to rozmowa zostanie zakończona, nie potrafią prawie nic wyjaśnić.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego bet365 anuluje sobie mecz i z jakiego powodu? :-|
Grałem wczoraj kuponik 3 zdarzeniowy, a w nim mecz Partick U20 v Dundee U20 (over 1,5 do przerwy - @2.37). Wszystko pięknie, elegancko siadło, kaska na koncie, wracam z miasta, a tam nie dość, ze pieniędzy dużo mniej, to jeszcze wiadomość:
&#39;Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. PX1813195221F postawionym po kursie 2.37 na Powyżej 1.5 (1. połowa - Gole Partick U20 v Dundee U20). Zauważyliśmy, że to spotkanie zostało wymienione nieprawidłowo i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, selekcja ta została anulowana.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.&#39;

Na jakiej niby podstawie anulowali ten mecz? Kurs początkowy na moje wydarzenie to 2.20, a po 2 minutach podskoczył do 2.37 i wtedy zagrałem kupon. Chodzi o kurs, że za wysoki? Miał ktoś podobnie. W c**a nigdy z nimi nie leciałem...
Dzieki za jakąkolwiek odpowiedź, pozdrawiam.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ciekawa sytuacja, jednak jeśli kurs miałby być za wysoki to by skorygowali, nie anulowali zakładu. Dostałbyś wiadomość coś z rodzaju przepraszamy ale kurs 2.37 został skorygowany do 1.55 czy coś takiego. Może mieli jakieś opóźnienia albo coś i była szansa zagrania po golu albo coś takiego, Ty się nie kapnąłeś ale może jakiś Janusz już tak i dlatego anulowali zakłady, albo po prostu grubo popłynęli na tym meczu i najlepiej anulować każdemu.
 
Do góry Bottom