>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka swietny bukmacher ale to tylko zludne , ogolnie nastawieni sa na zysk. Nic wiecej jakies absurdalne zapisy w regulaminie, pewnego dnia postanowilem grac zaklady live na stawce 1000 - w 3 dni spedzajac dziennie okolo 3 godz ugralem 1500 zl po czym dostalem meila ze natarzam bet 365 na straty i przytoczyli mi swoj cudowny regulamin ze strona sluzy do gry rekreacyjnej a nie zarobkowej i kolejny cytat z regulaminu , moga mnie zbanowac w dowilnej chwili bez podania przyczyny , takze przestrzegam przed oszustami ...

hahahaha

Wyglada profesjonalnie ^^
Widać poznali się na Tobie za wczasu więc zminimlizowali ryzyko żeby upadłości nie ogłaszać.
Te forum to powinno być kabaretowe a nie bukmacherskie.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Czyli jak sie przegra trzeba im pisac mail ze wcale nie chcialo sie przegrac tylko sie zabawic i powinni oddac kase?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kronos 0

kronos

Użytkownik
Problem w tym ze gracie u nielegalnego buka którego w PL nie obowiązuje żadne prawo. Co za tym idzie gracze też mu mogą naskoczyc .
 
K 0

koksikski

Użytkownik
Serio? Wklej tego maila!
Czyli co rekreacyjna gra nie może być zarobkowa? Logika bet365.
My musimy tam grać tylko po to aby przegrywać!
:cool:
Dnia 23 kwi 2015 o godz. 15:10 &quot;&quot; &lt;[email protected]&gt; &lt;[email protected]&gt; napisał(a):
Szanowny Panie Kamilu,

Szanowny Panie Kamilu,

Kontaktujemy się z Panem w celu przekazania informacji, że po przeprowadzeniu kontroli Pańskiego konta stwierdzamy, żebyć może korzysta Pan z konta bet365 w celach innych niż rekreacyjne. W ten sposób naraża Pan bet365 na koszty wynikające ze sposobu Pańskiej gry.

4.2 bet365 zastrzega sobie prawo do zamknięcia lub zawieszenia konta w dowolnym momencie i bez podania przyczyny. Bez ograniczeń podanych w poprzednim zdaniu, bet365 ma prawo do zamknięcia lub zawieszenia konta jeżeli:
(b) bet365 stwierdzi, że użytkownik korzystał ze strony internetowej w nieuczciwy sposób lub niezgodny z prawem lub w niewłaściwym celu;
Kontynuowanie gry w celach innych niż rekreacyjne uważane jest za wykroczenie i jeśli nadal będzie Pan grał w taki sposób, proszę mieć na uwadze, że Pańskie konto w naszym serwisie może zostać zamknięte na stałe.
Nie ma sie co dziwic ze maja nalepsza oferte i mozna w trakcie zamykac zaklady jak i tak za duzo wygrac sie tu nie da xD trzepia piekne miliony na nieswiadomych ludzi nazywajac to rekreacja xD
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Spokojnie, jeśli raz niby kolega wygrał 1500zł i rzeczywiście bet podziękował mu za współpracę to na pewno nie była to &#39;&#39;normalna&#39;&#39; gra, a tak jak wspomniał kolega powyżej raczej wykorzystywanie błędów na live, surebety czy inne sposoby &#39;cwaniaczków&#39;. Bet365 nie bez powodu zakończył działalność @koksikski, a już na pewno nie przez 1500zł ????
 
E 0

esteem

Użytkownik
Witam wszystkich, No ja dzisiaj otrzymałem 25% bonus na bundeslige, oczywiście nie pierwszy raz , juz kiedyś dostałem taki bonus na ligę angielską i gry jakieś typu ruletka i z 20 GBP zrobiłem 470GBP po czym oczywiście próbuje wypłacić środki na co system mnie odrzuca,więc pisze na czacie , Pan informuuje mnie że aby ubiegać się o bonus musze dojść z wygraną do 940GBP (rozuuumiecie z 20 funtów?). Dzisiaj pytam się miłej pani Monika P czy i tym razazem potraktują mnie tak samo jak kiedyś na co ona mi odpisuje że jeżeli pan skorzysta z oferty to po wpłacie 20 funtów bedzie pan musiał pomnożyć tą kwotę 3 razy oraz 25% bonus 3 razy co daje nam 375GBP . Więc pytam o managera tej pani a ona do mnie że to wszystko w tej chwili co mogą dla mnie zrobić i czy jest coś jeszcze w czym mogę pomóc?? Hmmm..... Panowie i Panie, mimo wszystko jest to bukmacher najbardziej przejrzysty i z największymi opcjami ale nie dajmy się zwariować nieraz traktuje ludzi jak śmieci jak w całym tym świecie hazardowym liczy się kasa.
Pozdrawiam Rafal
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Dziwna historia bo ja grałem i wygrywałem po kilka tysięcy i jedyna ich reakcja to danie jakiś limitów ale nie były na tyle uciążliwe by przestać grać...
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Dziwna historia bo ja grałem i wygrywałem po kilka tysięcy i jedyna ich reakcja to danie jakiś limitów ale nie były na tyle uciążliwe by przestać grać...
Ja też. Uzbierało się kilkadziesiąt, potem kilkaset i zostałem z PRZYKROŚCIĄ POINFORMOWANY, iż nie mogą mi zostać zaoferowane zakłady mobilne, a maksymalna wygrana z 3000 sięgała w okowach max 50 xD
 
O 0

orlovsky

Użytkownik
Nie chce mi sie wierzyc w ta historyjke... strasznie to wszystko naciagane. Swego czasu wygralem prawie 6k PLN na betgun.com i nie mialem absolutnie zadnych wiadomosci od Buka z grozba zamkniecia konta. Ba, nawet zadnych limitow mi nie przyznali. Od dzisiaj mam konto na 365 i juz zdazylem wygrac 400 funtow. Poki co nie otrzymalem od nich zadnego maila, ale poczekam jeszcze dzien lub dwa i w razie czego poinformuje was tu na forum choc watpie zeby cos przyszlo.
 
O 0

orlovsky

Użytkownik
W sumie to jestem 300 funtow do przodu tzn. na czysto. Nie jest to wcale duzo... zaledwie moja tygodniowka ???? Musze sie odkuc bo na WH wtopilem troche siana w ostatnim roku.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Zdaje sobie z tego sprawę ;)
Aczkolwiek wiem że można więcej oszczędzić niż w Pl
norbertb wyluzuj mam gdzieś ilośc postów a Ty się zachowujesz tak jakby to miało największe znaczenie na tym forum ????
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
W skali paru miesięcy dla ogarniętych graczy to żaden problem.

Jakies konkretne opinie, czy tylko nabijanie sobie postów i przegrywanie u bukmachera? Nie szkoda Wam czasu na to? Zrezygnujcie z tego.
 
O 0

orlovsky

Użytkownik
Pewnie tak, ale ja tu przyjechalem zyc a nie oszczedzac. W Polsce przez ponad 2 lata szukalem pracy, a jak juz znalazlem to musialem dojezdzac ponad 30km w jedna strone i mialem 1250PLN/m-c na reke z czego prawie 350zl szlo na dojazdy (autobusem). Dobrze ze mieszkalem z rodzicami bo jakby przyszlo mi zaplacic czynsz to nie wiem z czego bym zyl. Zeby kupic 11-letnie Stilo musialem wziac kredyt bo nie bylo mnie zwyczajnie stac. Nie o taka Polske walczyli nasi dziadkowie!
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
norbertb wyluzuj mam gdzieś ilośc postów a Ty się zachowujesz tak jakby to miało największe znaczenie na tym forum ????
Wy też wyluzujcie. Bo temat jest bardzo poważny. Nawet nie wiesz jak ogromne ma to znaczenie. Nie irytuje Cię to, że bukmacher przegrywającym graczom daje przegrywać a wygrywającym nie daje wygrywać? Bukmacher nie da się uczciwie ogrywać. To w tym wszystkim jest najgorsze.
 
Do góry Bottom