>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Kiedyś śledziac na live mecz Pucharowy Manchesteru United z Southampton czy Sunderland już nie pamiętam, ale doszło w tym meczu do dogrywki a później do serii rzutów karnych na live pojawił się zakład pierwsza druzyna strz/niestrz.kursy po 1.80/1.80, wiedziałm ze to błąd z ich strony ale pograłem grubo na zakład strzeli akurat zakład nietrafiony bo pierwszy karny spudłowany później na emaila dostałem wiadomosc ze to błąd z ich strony i prawidłowy kurs na ten zakład powinien wynosić 1.18. oczywiście kasy nie zwrócili bo zakład chybiony.
Drugi odwrotny przypadek to pogranie również na live 1kw zakładu under/over po kursie 1.83 w hiszpańskiej koszykówce zakład został trafiony później na email przyszła korekta ze tam błąd jakiś i linia była błednie ustawiona i zakład został rozliczony po kursie 1.00.
Wniosek z tego taki ze zawsze wszystko rozliczaja na swoja korzyść , a ich live czat to no comment.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. xxx postawionym po kursie 1.85 na Powyżej 150.5 (Sumy w meczu Sao Jose/Unimed/Vinac v Liga Sorocabana). Zauważyliśmy, że to spotkanie zostało wymienione nieprawidłowo i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, selekcja ta została anulowana.

Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. xxx postawionym po kursie 1.83 na Powyżej 148.5 (Suma w meczu - Na żywo Sao Jose/Unimed/Vinac v Liga Sorocabana). Zauważyliśmy, że ten rynek zawierał nieprawidłowego uczestnika i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, selekcja ta została anulowana.

Jawne oszustwo ze strony bet365. Spotkanie w ofercie od samego rana + na live, więc jak tutaj jest możliwy błąd? U innego buka, taka sama linia i kurs, więc błędu kursówego tutaj też nie było. Nieuprawniony zawodnik? haha, sami nie wiedzą jak to wytłumaczyć i ściema goni ścieme...Kto grał ten mecz niech szturmuje support (mailowo). Ja na tym meczu wygrałem sporo kasy i tak tego nie zostawię.
 
J 1

jerzy77

Użytkownik
No wczoraj działo się coś dziwnego, też dostałem podobną wiadomość:
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. xxx postawionym po kursie 1.16 na Skupski/Skupski (Svr) wygrają 21. gema (Następny gem Skupski/Skupski v Bemelmans/Bozoljac). Zauważyliśmy, że ten rynek zawierał nieprawidłowego uczestnika i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, selekcja ta została anulowana.
Na czat nie wchodziłem, bo tu chodziło o grosze, ale jak czytam, że wczoraj sporo tak anulowali, to zaczynam mieć jakieś podejrzenia.
Tak przy okazji, czy jak ktoś postawił na wyżej wymienione wydarzenia i przegrał, to czy zakłady też zostały anulowane?
 
typeryoyo 0

typeryoyo

Użytkownik
Bet365 korzystam z niego już któryś rok z kolei, i powiem szczerze nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu. Może to też moje granie bo nie gram dużymi stawkami. Ale ja jestem bardzo zadowolony z tego Bukmachera.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Faktycznie moim zdaniem takie rzeczy nie powinny sie zdarzac, ale trzeba przyznać że działa to w 2 strony
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. AX0220886110F postawionym po kursie 1.22 na ADMU Eagles - Kobiety wygra set 1 (Bieżący set - Zwycięzca Cagayan Valley - Kobiety v ADMU Eagles - Kobiety). Zauważyliśmy, że ten rynek zawierał nieprawidłowego uczestnika i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, selekcja ta została anulowana.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Przegrany zakład za 900zl i zwrot ;)
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca i to działa w dwie strony tylko dlatego, że cwaniaki anulują rynek gdzie najwięcej popłynęli, akurat miałeś farta.

Wracając do mojego meczu to spotkanie zakończyło się normalnie, nie było żadnego walkowera, dodatkowo nazwy zespół były prawidłowe...
 
E 0

edek90

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie limitów, czy po pewny czasie zostanie on anulowany bądź złagodzony czy już zostanie mi w obecnej formie nawet jeżeli postanowię zrobić abstynencję od danej formy grania?
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Nie ogarniam tego kompletnie. Widzę, że sporo osób ma z tym problem. Oskubali mnie na parę stów. Przecież to jawne oszustwo. Mecz Patrick - Dundee był w ofercie długi czas, taki mecz odbył się i wszystko było okey. Przecież tak można robić z każdym zakładem. Mogłem wypłacić i bym się nie zamartwiał. Jeszcze jedna taka sytuacja i bye bye &#39;całoroczny&#39; :-|
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Witam,
Przez niespełna pół roku byłem zadowolonym klient bet365, niestety tylko do wczoraj. Zwykle u tego buka grałem double, treble po nie dużych stawkach 20-30PLN. Od założenia konta dokonałem 2 wpłat na konto.
Wczoraj dostałem info od bet365 następującej treści:

Zbytnio się tym nie przejąłem, lecz co mnie zdziwiło na moje konto ni z gruchy ni z pietruchy zostały nałożone limity stawek:|
Chciałem sobie zagrać 2 spotkanie tenisowe jak zwykle, kursy ok 1.4-1.6 a tu stawka maksymalna na kupon z dwoma zdarzeniami wynosi... 1.97 PLN!
Podobnie sytuacja ma się w treblach, lepiej to wygląda w meczach piłkarskich, jednak najczęściej obstawiałem właśnie tenis, po kilka meczów.
Zdziwiło mnie to tym bardzie że u tego buka nie maiłem nigdy większych wygranych. Max to 60-70 PLN.
Pisałem już na czacie, niestety zostałem zbyty tekstami typu: &quot; Prosimy zwrócić uwagę, że kwota oferowana klientom zależy od charakteru wydarzenia i oceny naszych traderów co do prawdopodobnej rentowności dla klienta. Przykro nam, jeżeli oferowane limity są czasami niższe od tych jakie chciałby Pan postawić.&quot; &quot;Kwota zaoferowana Klientowi zależy od rodzaju zdarzenia oraz oszacowanej przez traderów opłacalności zakładu dla Klienta.&quot;


Teraz pytanie do was czy miał ktoś coś podobnego? Jaki jest prawdopodobny powód takiego nagłego limity na stawki?
I czy ta sytuacja ma szanse ulec zmianie (oczywiście na lepsze ???? )?
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Jasna cholera. Jakiś bug jest na bet365 czy o co chodzi? Zrobiłem sobie taśmę za 5zł wszystko ok. Wchodzę po godzinie na bet365 a tam drugi taki sam kupon postawiony az 75zł. Małem wypłacać pieniądze,a teraz dupa. Pisać do nich? O 20 pierwszy mecz...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jasna cholera. Jakiś bug jest na bet365 czy o co chodzi? Zrobiłem sobie taśmę za 5zł wszystko ok. Wchodzę po godzinie na bet365 a tam drugi taki sam kupon postawiony az 75zł. Małem wypłacać pieniądze,a teraz dupa. Pisać do nich? O 20 pierwszy mecz...
Najlepsze co mogłeś zrobić zadzwonić od razu jednak problem mógł leżec po twojej stronie i wtedy oni robią wielką &#39;&#39;łaskę&#39;&#39; z czymś takim. Daj znać jaki finał miała twoja sprawa.
 
matti843 85

matti843

Użytkownik
Dlatego lepiej trzymać pieniądze na koncie internetowym (skrill itp) i po prostu wpłacać i stawiać, trzymać pieniądze na 5-10 zakładów(jeśli gracie określoną stawką). Kiedy robi się depozyt na buka to pieniądze są po 1minucie więc jeśli chcemy coś obstawić na szybko to pieniądze mogę dojść błyskawicznie.
Przynajmniej ja tak robię, większość pieniędzy trzymam na koncie, i po większej wygranej od razu robię wypłatę.Nigdy takiej sytuacji nie miałem jak koledzy wyżej piszą, ale lepiej nie kusić losy - &quot;mądry polak po szkodzie&quot; ;).
 
S 0

skrapi

Użytkownik
Ja gram jakoś pół roku i jak narazie żadnych problemów, lecz gram za małe stawki do max 20 zł, ciekawe po ilu dostane limit... :p
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Ktoś poczytał ten regulamin?
Jakieś zmiany godne uwagi, na które warto zwrócić uwagę?
Czy akceptować i dalej ogrywać buka? :p
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Pobieżnie przejrzałem. Raczej nic godnego uwagi nie ma. Ot, zwykłe przekazanie z rąk do rąk, jeśli to tak można nazwać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom