>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

K 1

knowallbuks

Użytkownik
gdybys uzyl choc odrobine mozgu zrozumialbys jakie glupoty piszesz. Buk zawyrza specjalnie dla ciebie kurs na over o kilka punktow? Grasz z usmiechem na twarzy under i sie cieszysz. Czlowieku, sadzac bo godzinie dodania postu znowu wtapiasz na live i bedziesz plakal. Buk ma w nosie czy grasz live czy nie, czy w pokera czy w kasynie u niego. Nie potrafisz zarzadzac budzetem, jestes haradzista - zawsze bedziesz kogos obwinial byle nie siebie. Na takiego wygladasz, za tym przemawia wszystko co piszesz. Na bet365 placzesz live bo maja taka oferte i grasz wszystko nie majac pojecia o meczu czy druzynie - stawiaj dalej na overy w lidze indonezyjskiej czy kobiecej rumunskiej a pozniej wylewj swoje zale na forum - to ci pieniedzy nie zwroci ktorych wtopiles.
gdybys uzyl choc odrobine mozgu zrozumialbys jakie glupoty piszesz. Buk zawyrza specjalnie dla ciebie kurs na over o kilka punktow? Grasz z usmiechem na twarzy under i sie cieszysz. Czlowieku, sadzac bo godzinie dodania postu znowu wtapiasz na live i bedziesz plakal. Buk ma w nosie czy grasz live czy nie, czy w pokera czy w kasynie u niego. Nie potrafisz zarzadzac budzetem, jestes haradzista - zawsze bedziesz kogos obwinial byle nie siebie. Na takiego wygladasz, za tym przemawia wszystko co piszesz. Na Bet365 placzesz live bo maja taka oferte i grasz wszystko nie majac pojecia o meczu czy druzynie - stawiaj dalej na overy w lidze indonezyjskiej czy kobiecej rumunskiej a pozniej wylewj swoje zale na forum - to ci pieniedzy nie zwroci ktorych wtopiles.
polak dla nich to shitowy klient, dobrze to wiedzą po poziomie ludzi jakich zatrudniaja na lifeczacie. Tam nic NIGDY nie załatwisz pozytywnego dla siebie nawet jeśli błędy są wyraźnie po ich stronie. Dam 2 krótkie przykłady gry na live w Bet365. 1 przykład -&gt; Postawiłem na jedno ze zdarzeń koszykówki NBA (faza playoff) LA Clipers vs Warriors w III kw. +49.5 ogladajac transmisje na żywo, kliknąłem zatwierdź i co mi się zatwierdziło?, bez MOJEJ ZGODY!!! + 51.5pkt, łącznie w kwarcie zdobyli razem no jakże by inaczej 51pkt, zakład przegrany, pytanie kto go obstawił, bo na pewno nie JA!. 2 przykład -&gt; W meczu koszykówki również faza playoff postawiłem w meczu Indiana (grała na własnym boisku), zakład że w II kw. Indiana rzuci + 23.5pkt rzuciła 25pkt myśle sobie fajnie jest..., postawiłem za 150pln patrze w historie zakładów a tam co?! zakład postawiony na +25.5pkt! normalnie ku... mnie wzieła!, co robię?, szybko na liveczat, oczywiście pirdu pirdu, proszę czekać na odpowiedź mailem, (ZAWSZE tak to się kończy pirdu pirdu). Mailem oczywiście dostaje wiadomość, że nic się nie stało, że to nie ich wina, taaaaaaaa, ku r... MOJA bo tyle czasu straciłem i kasy grając w ich &quot;sport&quot;, oszuści i tyle w tamacie.
 
K 1

knowallbuks

Użytkownik
szukam kasyna w którym nie ma górnych limitów obstawiania w ruletkę. Czy ktoś mi podpowie?
polak dla nich to shitowy klient, dobrze to wiedzą po poziomie ludzi jakich zatrudniaja na lifeczacie. Tam nic NIGDY nie załatwisz pozytywnego dla siebie nawet jeśli błędy są wyraźnie po ich stronie. Dam 2 krótkie przykłady gry na live w Bet365. 1 przykład -&gt; Postawiłem na jedno ze zdarzeń koszykówki NBA (faza playoff) LA Clipers vs Warriors w III kw. +49.5 ogladajac transmisje na żywo, kliknąłem zatwierdź i co mi się zatwierdziło?, bez MOJEJ ZGODY!!! + 51.5pkt, łącznie w kwarcie zdobyli razem no jakże by inaczej 51pkt, zakład przegrany, pytanie kto go obstawił, bo na pewno nie JA!. 2 przykład -&gt; W meczu koszykówki również faza playoff postawiłem w meczu Indiana (grała na własnym boisku), zakład że w II kw. Indiana rzuci + 23.5pkt rzuciła 25pkt myśle sobie fajnie jest..., postawiłem za 150pln patrze w historie zakładów a tam co?! zakład postawiony na +25.5pkt! normalnie ku... mnie wzieła!, co robię?, szybko na liveczat, oczywiście pirdu pirdu, proszę czekać na odpowiedź mailem, (ZAWSZE tak to się kończy pirdu pirdu). Mailem oczywiście dostaje wiadomość, że nic się nie stało, że to nie ich wina, taaaaaaaa, ku r... MOJA bo tyle czasu straciłem i kasy grając w ich &quot;sport&quot;, oszuści i tyle w tamacie.
 
M 465

michal91

Użytkownik
polak dla nich to shitowy klient, dobrze to wiedzą po poziomie ludzi jakich zatrudniaja na lifeczacie. Tam nic NIGDY nie załatwisz pozytywnego dla siebie nawet jeśli błędy są wyraźnie po ich stronie. Dam 2 krótkie przykłady gry na live w Bet365. 1 przykład -&gt; Postawiłem na jedno ze zdarzeń koszykówki NBA (faza playoff) LA Clipers vs Warriors w III kw. +49.5 ogladajac transmisje na żywo, kliknąłem zatwierdź i co mi się zatwierdziło?, bez MOJEJ ZGODY!!! + 51.5pkt, łącznie w kwarcie zdobyli razem no jakże by inaczej 51pkt, zakład przegrany, pytanie kto go obstawił, bo na pewno nie JA!. 2 przykład -&gt; W meczu koszykówki również faza playoff postawiłem w meczu Indiana (grała na własnym boisku), zakład że w II kw. Indiana rzuci + 23.5pkt rzuciła 25pkt myśle sobie fajnie jest..., postawiłem za 150pln patrze w historie zakładów a tam co?! zakład postawiony na +25.5pkt! normalnie ku... mnie wzieła!, co robię?, szybko na liveczat, oczywiście pirdu pirdu, proszę czekać na odpowiedź mailem, (ZAWSZE tak to się kończy pirdu pirdu). Mailem oczywiście dostaje wiadomość, że nic się nie stało, że to nie ich wina, taaaaaaaa, ku r... MOJA bo tyle czasu straciłem i kasy grając w ich &quot;sport&quot;, oszuści i tyle w tamacie.
Zamiast pisać pierdoły, wrzuć filmik, screeny, jakiś dowód.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Zamiast pisać pierdoły, wrzuć filmik, screeny, jakiś dowód.
bardziej wiarygodny jest trotyl w tupolewie niz to co wypisuje powyzej ten koles.
istne banialuki po prostu ????
swiadomie pieprzy glupoty i wprowadza w blad
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
polak dla nich to shitowy klient, dobrze to wiedzą po poziomie ludzi jakich zatrudniaja na lifeczacie. Tam nic NIGDY nie załatwisz pozytywnego dla siebie nawet jeśli błędy są wyraźnie po ich stronie. Dam 2 krótkie przykłady gry na live w Bet365. 1 przykład -&gt; Postawiłem na jedno ze zdarzeń koszykówki NBA (faza playoff) LA Clipers vs Warriors w III kw. +49.5 ogladajac transmisje na żywo, kliknąłem zatwierdź i co mi się zatwierdziło?, bez MOJEJ ZGODY!!! + 51.5pkt, łącznie w kwarcie zdobyli razem no jakże by inaczej 51pkt, zakład przegrany, pytanie kto go obstawił, bo na pewno nie JA!. 2 przykład -&gt; W meczu koszykówki również faza playoff postawiłem w meczu Indiana (grała na własnym boisku), zakład że w II kw. Indiana rzuci + 23.5pkt rzuciła 25pkt myśle sobie fajnie jest..., postawiłem za 150pln patrze w historie zakładów a tam co?! zakład postawiony na +25.5pkt! normalnie ku... mnie wzieła!, co robię?, szybko na liveczat, oczywiście pirdu pirdu, proszę czekać na odpowiedź mailem, (ZAWSZE tak to się kończy pirdu pirdu). Mailem oczywiście dostaje wiadomość, że nic się nie stało, że to nie ich wina, taaaaaaaa, ku r... MOJA bo tyle czasu straciłem i kasy grając w ich &quot;sport&quot;, oszuści i tyle w tamacie.
2 lata gram na Bet365 i ani razu nie miałem takiego przypadku żeby mi w NBA zmieniało linię i zatwierdzało po zmianie,wtedy ZAWSZE jest linia uległa zmianie i muszę potwierdzić jeszcze raz.Skoro nie potrafisz nawet zakładu obstawić(to naprawdę jest śmieszne) to może odpuść sobie???
Nie nie jestem z Bet 365 nikt mi nie płaci 2 euro za ten post to raczej Ty jesteś hazardzistą a takie rzeczy się leczy a potem wjeżdzasz na buka z największą ofertą na rynku no chłopie ogarnij się wypłacz się mamie w spódnicę i może będzie dobrze.
 
kolonia80 13

kolonia80

Użytkownik
Też gram w bet365 od dwóch lat i mogę z czystym sumieniem polecić tego buka. wiele tam zarobiłem i nigdy nie miałem problemu z żadnym zakładem.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ostatnio miała miejsce ciekawa sytuacja.

Po raz kolejny korzystałem z promocji na darmowy zakład na LM.

Jak zawsze zagrałem na gola S.Ramosa w meczu.
Zakład oczywiście był trafiony, nie mam go jednak w swojej historii.
Screenu nie mam, bo zakładów w ciągu tygodnia gram sporo w tym serwisie i zajmowałoby to sporo czasu.
Czy miał ktoś podobny przypadek ?

z serwisu korzystam od kilku lat i nie miałem z nim problemów do tej pory.
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
panowei pomocy..
czy miał tak ktoś, że w rejestracji Bet365, przy weryfikacji podawał dowód + dowód z twarzą, kod weryfikacyjny i jeszcze się czepiali ?
Nie mam prawka ani paszportu...
Więc co im mogę wysłać jeszcze ?
 
K 1

knowallbuks

Użytkownik
Witam ponownie,
po krótkiej nieobecności i zamknięcia konta w bet365 z przyczyn jak poniżej zdecydowałem się wybrać kolejnego buka który skądinąd mimo swoich + i - ma całkiem znośną opinię wśród graczy internetowych.
Do rzeczy: założyłem konto pograłem, pobawiłem się na live ???? bo lubię, wygrałem około 400 złotych a że NBA schodzi na psy i jest lekko mówiąc riggest...., straciłem znaczną część bankrolla. Myślę sobie ok spróbuję szczęścia w pokerze na unibet i to była BARDZO ale to BARDZO dobra decyzja którą podjąłem, dzięki temu wiem, że ten buk to zwyczajny shit bazarowy.
Soft pokerowy na pierwszy rzut oka (bo takie ma robić wrażenie), prezentuje się dobrze i na tym jego zalety się kończą. Kto kolwiek grał w soft ipocerowy czy mikrogaming&#39;owy powinien wiedzieć z jakimi cudami można tam się spotkać zwłaszcza na river, gdzie trójka przegrywa ze stritem a strit legnie z ułożonym układem do koloru dla chip leadera. Pograłem kilkaset rozdań, soft niestety jota w jote pisany w bardzo podobny sposób jeśli chodzi o algorytm. Jesteś chip leaderem możesz mieć zielone pojęcie o pokerze bo na co Ci one, na co Ci taktyka, strategia jak układ w przypadkach 8/10 i tak Cie uratuje, tak tak to przecież losowe generowane przez klucz 128 bitowy karty z tym, że praktyka a teoria to przepaść mierzona w latach świetlnych. Soft pokera unjbet niczym nie rózni się od od pozostałych sieci w wielkim skrócie masz się wypłukać, o grze w pokera najlepiej zapomnij, tam decyduje tylko przypadek i zwyczajne szczęście. Jeśli drogi graczu wygrasz cokolwiek we freerollu do którego osobiście podchodze mega olewczo bo ..., kto Ci da coś za darmoche zwłaszcza hijeny bukowe online to ...., ok wygrasz ticketa np: za 4-10€uro TexasNL czy Omaha, a za ten bilet w nagrodę jeśli go wykorzystasz zostaniesz przeniesiony na stół cash&#39;owy gdzie na nim będzie już czekał na Ciebie pan &quot;mirek&quot; -&gt; chip leader który nie będzie miał najmniejszego kłopotu z wypłukania Cie z żetonów. Dlaczego tak się dzieje?, jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o ?, tak ???? , wpłać depo a może system tak system losowy da Ci lepszą kartę, bo przecież nie istotne jest to, że pan mirek (być może bot), ma systematycznie jak nie lepszą rękę od Twojej to już na pewno w 90% przypadków lepszy układ, a z pozycji chipa będzie tak manewrował pulą że i tak się WYZERUJESZ i tak o to Twój bilet z freerola poszedł sobie do śmieci. Wszyscy zadowoleni zwłaszcza pan &quot;mirek&quot;, Ty jesteś goły, cieszysz się, że wygrałeś bilet jako nagrodę we freerollu, mirek happy a Ty na koncie okrągłe ZERO!= wpłacaj depo kolego na co jeszcze czekasz. Ogólnie mówiąc, znam się na pokerze potrafię szybko wyczuć czy soft jest riggest czy nie, co by nie pisali że jest inaczej ale to się za często poprostu zdarza żeby mogło nie być w tym łyżki przysłowiowego dziekciu. Dziekciem w tym przypadku jest jak to w życiu bywa kasa, kasa i jeszcze raz kasa, oni będą Ci mówili, gadali swoje, że soft losowo daje karty, że klucz że tamto i że komisja ich nazdoruje, haha tylko gdzie te komisje które dopuszczają takie ente cyrki, gdzie te komisje nadzorujące które są ślepe że na river masz szopke zamiast pokera, czysta kpina, zakłamanie to poker w wykonaniu buków online. Pamiętam swojego czasu że Szwedzki urząd kryminalistyki też czuwał nad bezpieczeństwem rozgrywek w pokerze na ekkkspekt czy jakoś tak, zagraj sobie drogi graczu i podziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami, polecam tutaj zwłaszcza portal WH który nie pozostawi Ci złudzeń, że poker to narzędzie do....., zarabiania kasy?, pytanie dla kogo?, tam masz 3-ke na flopie nie ciesz się czeka strit u innego, ten też nie może być szczęśliwy mimo, że tak mu się przez chwile wydaje, za chwile jest turn inny łapie kolor a na river czeka full house dla kolejnego, wszystko pięknie tylko w co my gramy? w czym uczestniczymy?, w kolejnej żenadzie?, a po chwili konto wyzerowane, wpłacaj depo kolego przecież to &quot;poker&quot; w wykonaniu bazarowym na co jeszcze czekasz, przecież wszystko jest ok, nas kontroluje komisja!, z tym że co z tego jak konto masz WYZEROWANE, co im udowodnisz?, -&gt; TOTALNIE NIC!, OMIJAJ POKER drogi kolega u jakiego kolwiek bukmachera byś nie grał, wszystko tylko nie poker bo to antypoker, czyli jak nie powinno się konstruować algorytmu z góry skazanego na wyzerowanie Cie depo. Na unjbet pograłem troche udało mi się wygrać turniej, za wygraną zarobiłem około 300 pln a hakiem co działo się później to ...., tak! to przykre na prawdę przykre, do tego stopnia przykre, że spotykały mnie te przykrości naście, dziesiątki razy aż, miarka się przebrała, closed account, i nigdy więcej wątpliwej przyjemności z unijbet, a wydawała się być to ok firma, support ok, słodkie pierdy tyle, że co z tego jak poker ma za zadanie wyłoić Cie drogi kolega ze wszystkiego co masz, pamiętaj zawsze że pan z suportu będzie Ci słodko przypominał, że nad wszystkim działa 128 bitowy algorytm losowego generowania kart, tyle że ten algorytm śmieje się z tego bo chip leader może wchodzić z czymkolwiek i i tak z Tobą wygra wcześniej czy później, swoją drogą kto wie, kto stoi za tym chip leaderem skoro takie sytuacje powtarzają się tam CAŁY CZAS, i nie ma kolego że boli!, non stop wałkowane te same scenariusze, chip leader w pokerze online to CESARZ któremu karty i układy są przyporządkowane odgórnie przez algorytm. Czemu tak się dzieje?, może dlatego, że chip leader ma jeden fajny cel dla softu, a jaki?, no może taki, że skoro jest chip leaderem może pozwolić sobie na pewne straty w bankrollu, nie zawsze w sensie 100% soft da mu układ chodź i takie przypadki się zdarzają, ale 80-90% i tak wystarczy, żeby ogołocić stół. Co robi reszta np: przy stole 5 osobowym, no co takiego?, chce się bawić dalej ???? , klika zakładkę &quot;wpłać depozyt&quot;, i tak to wygląda uwierzcie mi czy nie na KAŻDYM jednym portalu online. Się rozgadałem ???? a teraz do rzeczy: po tym jak wygrałem te 300 pare pln (zająłem 1 m-ce w turze), wracam na stół i mam jazdy jak ..., hoho.
Mianowicie przy silnej ręce np: QQ, nie mogę sprawdzić, nie mogę zrobić rirejs, nie mogę zrobić NIC!, rozłącza mnie, system pokerowy unjbet nie daje mi możiwości ingerencji w MOJE własne KARTY!. Po chwili patrze i widzę jak mija mi czas i ręce spasowane!, no nic zdarza się. Kolejne rozdanie na ręku mam AJ, chcę przebić i sytuacja się powtarza, NIC nie mogę zrobić!, czas mija, kolejny pas systemu za mnie. Żeby wrócić na stół muszę czekać do BB, jest BB kolejny pas za mnie ???? , no tutaj się lekko zaczynam irytować. W końcu udaje się jestem, gram z chip leaderem na ręku mam Q7 na flopie widzę, QQ, zacieram ręce kiedy widzę że chip leader przebija chcę przebić i wciskam all inn i co się dzieje, no tutaj już nie trudno zgadnąć, mimo że sobie wciskam i klikam, system pozostaje &quot;głuchy&quot; na moje decyzje, pasuje za mnie KARTY, szaly goryczy przekroczył fakt że na turn pojawiła się 7!, no KU....., w co ja gram, gdzie ja jestem, to jakiś MEGA CYRK!, przy najsilniejszym układzie full house, system pasuje znów za mnie, uniemożliwiając mi podjęcie własnej decyzji. Takich sytuacji po tym jak wygrałem te nieszczęsne 300 pln i wypłacie, miałem co chwila podobnych. Gram z graczem sit@go 1v1 wpisowe skromne 1Euro, patrze jest gracz, czekam na stole z 5 minut i nic się nie dzieje, karty się nie pojawiają, myślę sobie no nie, no chyba tak daleko to by się nie posuneli, no a jakże drogi polaku, pewnie że można!, a że na żywca i że boli a kto Cie tam wysłucha, składaj reklamacje, w odpo: dostaniesz słodką pierdułke, znów że losowo generowane karty, blablbla. Dobra to, że to i tak mija się z prawdą/praktyką to jedno (tak ich uczą na szkoleniach, żeby musieli słodko mamić nas Klientów, bo nie sądzę, żeby tak słodko cmokali gdyby sami rozegrali chociażby z 50 rozdań i przekonali się o tych swoich wydumanej losowości), ale żeby kart nie pokazywać dla mnie kiedy mój przeciwnik limpuje moje blindy to na prawdę mnie ubodło. Przewidziałem, że pewnie taki scenariusz mi się przytrafił i tak, rzeczywiście było, zamknąłem pokera, zalogowałem się ponownie i tam już ma 50% staka wypłukanego przez BB przeciwnika, wiecie co?, ręce opadają to mało, chamstwo!, bezczelność!, na żywca!, to nawet WH mimo, że tnie w biały dzień, strity, kolory, fule, a nawet i pokery przebijają się wzajemnie w jednym rozdaniu to przynajmniej karty widać tutaj na unijbet, jak wygrasz jakiś znaczący w miarę turniej i to za parę stówek, w kolejnych rozgrywkach będziesz musiał tego pożałować, pewnie dlatego żeby się zwróciło to co wypłaciłeś. Pytam się, czy to jest poker?, pewnie że nie wiele to z pokerem ma wspólnego mimo, że zdecydowana większość z nas chciałaby i wierzy że tak nie jest. Robić jednak takie rzeczy, żeby uniemożliwić człowiekowi grę, bo kart nie widać na stole, czy pasować za niego wygrywające układy, gdzie dołożyło się do puli re-reise, a w końcowej fazie, niby że Cie rozłączyło, no ku..., sorry ale zakrawa to na prawdę na szczyt chamstwa. Co ja mam zrobić w takim przypadku?, porobić screeny?. ,wysłać do komisji nadzorującej poker online?, i co mi to da, pewnie tyle samo co pseudo poker w wykonaniu unjbet. Nie dajcie się zwieść na sympatycznie wyglądającą szate graficzną, przestrzegam, to jak myśle ma na celu wywołanie ogólnego dobrego wrażenia i na tym się kończy, tam poker = mega przypadek a nawet jeśli wygrasz na drugim stole będzie czekał na Ciebie drogi graczu pan &quot;mirek&quot;.
Przestrzegam wszystkich przed pokerem raz jeszcze, odradzam jakąkolwiek grę zwłaszcza na sofcie ipocker, mikrogaming (też nie lepszy te same cuda), no i wydawało mi się, bo poprostu jestem człowiekiem chce wierzyć, ze może można pograć gdzieś normalnie w tego pokera, bez tych wiecznych dziwactw, cyrków, cudów, układów, i taki przez chwile wydawał mi się poker na unjbet, ale..., w gruncie rzeczy ten sam shitt. Jeśli wygrasz wypłacaj i najlepsze co możesz zrobić drogi kolego opcja UNINSTALL, w przeciwnym razie istnieje duże prawdopodobieństwo, aż za dużeeee, że te pieniążki oddasz w kolejnych depo, a nad tym wszystkim czuwa komisja która ich nadzoruje i nie zawodny 128 bitowy algorytm losowości rozdań, po rozegraniu tysięcy jak nie dziesiątki tysięcy rozdań moja odpowiedź na to jest taka: BUAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAA (przegrałeś?, wpłać depo drogi Kliencie, tak należy rozumieć tą losowość, no knląć się chce, co więcej można zrobić),
pozdrawiam wszystkich forumowiczów,
ps: odradzam granie u dużych buków, bett365, unjbet-&gt; zwłaszcza ten baaaaaaardzo mocno mnie zawiódł, na prawdę jest mi przykro, bardzo przykro (nauczyłem się tego określenia od supportu, jest im zawsze tak przykro jak nic nie mogą zrobić a racja jest po Twojej stronie drogi kolego),
powodzenia for all
niech moc będzie z NAMI!, nie dajmy się bukom, nie grajmy u nich w pokera, czy tam antypokera.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
uniibet ojebal cie na 1 euro, wczesniej b365 ojebal cie na kolejne ogormne kwoty pewnuie ze 40 pln, sami nastaiwali 62 zaklady bez twojej zgody i wszytskie wjebane, a moze to sam macierewicz ukrywa sie pod nickiem knowallbuks ? wtedytresc tych postow mialaby sens
 
H 8

hellboy

Użytkownik
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. BQ9514530510F postawionym po kursie 1.72 na Tianjin - Kobiety -1.5 (Mecz - Handicap (Sety) Tianjin - Kobiety v Shanghai - Kobiety). Zauważyliśmy, że to spotkanie zostało wymienione nieprawidłowo i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, selekcja ta została anulowana.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
Pozdrawiamy,
Zespół bet365
a jak !!
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Najlepszy buk do wygrywania dużych pieniędzy, ale limitują na potęgę.
Na obecną chwilę jedno konto na 2-3 tygodnie to u mnie norma. Tyle dobrze, że nie robią problemów z weryfikacją i zawsze wypłacają.
 
kawqq 2

kawqq

Użytkownik
Póki co jestem zadowolony z usług BET365. W szczególności z możliwości wcześniejszego zamykania zakładów. Oprócz tego bonusy lojalnościowe. Na live czat też nie narzekam (no może oprócz tego, że czasami jest zapchany, i nie da się wejść). Z czystym sercem mogę polecić grę u tego buka ???? .
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Mam pytanie, miał już ktoś tak że obstawił jakiś zakład, pieniądze z konta zabrało, lecz jak biorę historię i nierozliczone zakłady to tego zakładu tam nie ma ? oO to jakiś błąd czy gdzieś im się serwery zawiesiły ?
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Ja raz tak miałem ale po ok. 30 min wszystko się pojawiło spowrotem. Co ciekawe jak sprawdzałem czy te zakłady widnieją w opcji &quot;zamknij zakład&quot; to były jakieś zupełnie inne, jakby innego użytkownika. Ale tak jak mówię, po pewnym czasie wszystko wróciło do normy i w historii i opcji zamknij zakład. No i rozliczyło oczywiście też poprawnie.
 
J 18

joepike

Użytkownik
Aktualnie mogą się zdarzać problemy z historią ze względu na duży ruch na stronie. Bywało tak już w weekendy.

Dla buka ogromy plus za limity na mundial - na zlimitowanym koncie główne rynki można grać nawet za 800 EUR!

Mały plus również za elastyczność - dzisiaj na moją prośbę anulowano zakład który postawiłem. Już wcześniej prosiłem o to kilku buków i nie było zgody (poza pinnacle).

Ja zdecydowanie polecam, raczej nie miałem nigdy problemów. Poza azją i pinnacle każdy bukmacher limituje więc w przypadku miękkich buków nie powinno się brać tej kwesti pod uwagę przy wystawianiu opinii. No chyba że limity pojawiają się błyskawicznie, tutaj na szczęście tego nie ma.
 
J 5

jastov

Użytkownik
Nie polecam nikomu ,kto chce pograc na mundial. Nie mozna puscic zakladu bo caly czas strefa uzytkownika jest przeladowana i nie dziala. Nie mozna sprawdzic stanu konta
 
Do góry Bottom