>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - opinie

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Niestety nie, Przeszukaj forum jest wiele informacji na ten temat. Legalna jest gra w Fortunie, STS-ie oraz Toto Mixie.
Co za bzdura.. Prawo UE jest ponad ustawe hazardowa ktora nie ma kompletnie zastosowania w Polsce. Byl o tym artykul na surebety.pl wiec nie wiem po co chcesz zmylic ludzi.
Granie jest legalne, nieodprowadzanie podatku z wygranych juz nie a to 2 rozne kwestie.
 
L 0

livescoree

Użytkownik
Witam. mam pytanie zarejestrowalem sie na bet365 dostalem bonus troche juz postawilem ale jeszcze nie dostalem zadnej wiadomosci o weryfikacji np wyslanie skanu dowodu lub jakiegos listu bo czytalem ze powinienem dostac go. i tu moje pytanie: kiedy bede poinformowany ze musze wyslac skan dowodu lub czy zostanie badz zostal wyslany list weryfikacyjny??
 
D 0

dabrusdan

Użytkownik
Witam chciałbym się dopytać jak wpłaciłem 100zł dostałem bonus 100zł i teraz ten bonus żeby wypłacić musze obrocić 3x czyli musze 3x postawić po 100zł??czy jak wygrałem to całym depozytem-wygraną??
Dzięki kolego
GL
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Pracownicy z supportu chyba wiedzą mniej, niż ja.
Wogóle nie wiedzą o czym mówią:
Maria Ko dołączył(-a) do tej rozmowy.
Rozmawia Pan/Pani z Maria Ko
Maria Ko Witam w Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Lukasz Witam,
Mam pytanie.
Jeśli postawię pieniądze na zwycięstwo w lidze (np. Premier League) to zakład będzie rozliczony jako wygrany, gdy drużyna praktycznie zapewni sobie mistrzostwo czy dopiero po zakończeniu ligi?
Maria Ko PO zakonczeniu rozgrywek ligii.
Lukasz Może mi Pani przytoczyć punkt regulaminu, który o tym mówi?
Maria Ko Prosze dokladnie powiedziec na co jest ten zaklad-ze dana druzyna wygra cala lige?
Lukasz Tak, Premier League (liga angielska).
Jest Manchester United po kursie 1.001.
Chciałbym to postawić.
Maria Ko Zatem rozstrzygniecie bedzie po zakonczeniu na finale.
Lukasz dziękuję
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Gram u nich od niedawna.jak ich oceniam?
✅
bogata oferta
bonus też dobry
kursy
⛔
ludzie na czacie to porażka
opłata za przelewy z konta bankowego
ogólnie na plus zobacze jak będą mnie dalej traktować bo jak narazie ich ogrywam ale na drobne kwoty ????
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Pewnie dużo osób kojarzy kontrowersje związane z zakładem na kartki w meczu Borussia - Malaga. Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi: Bet365 rozliczył zakład na over jako przegrany, tłumacząc się, że 5 kartka była po meczu. Nie zarejestrowała tego żadna kamera (było jedno nagranie telefonem, jednak widać tam było tylko notowanie numeru ukaranego obrońcy w notesie sędziego - buk odrzucił ten argument). Więcej w temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f44/1-4-finalu-ligi-mistrzow-rewanze-09-04-2013-wtorek-90527-5.html#post3524610

Mi się udało wygrać z bukiem -bet365. Opiszę w skrócie jak to wyglądało.
1.Kontakt na czacie to tragedia. W sumie to żadna nowość, ale warto podkreślić po raz kolejny, że ludzie tam pracujący ignorują treść nieprzychylnego im pytania i próbują na około odpowiedzieć, unikając istoty sprawy. Właściwie jedynym argumentem było &quot;Nie zrobiliśmy błędu, kartki po meczu się nie liczą&quot;. Co z tego, że cały czas pisałem, że podaje w wątpliwość nie ich regulamin tylko moment otrzymania kartki. Szybko z tej formy kontaktu zrezygnowałem
2.Angielski Support. Duże rozczarowanie. Na początku odpisali utartą formułkę, o której była mowa. Po mojej zdecydowanej reakcji nie raczyli odpisać (zdecydowanej - nie znaczy, że wulgarnej! po prostu bogatej w argumenty, oraz poddającej w wątpliwość ich uczciwość). Dopiero po kilku dniach dostałem maila z danymi do kontaktu w poszczególnych państwach -nie wiem w sumie czemu mi coś takiego wysłali.
3.Polski support mailowy
Z tym jest dłuższa historia. Kontaktowało się ze mną wiele różnych osób. W miarę postępów w znajdywaniu kolejnych argumentów dostawałem nowe propozycje. Na początku otrzymywałem informacje, że &quot;przykro im&quot;, ale przegrałem. Następnie dostałem propozycję bonusu - zwrot stawki. Oczywiście ich wyśmiałem. Ostatecznie w &quot;geście dobrej woli&quot; otrzymałem wygraną, z zaznaczeniem, że jest to coś w formie bonusu, a kupon cały czas uznają za przegrany. W domyśle, że robią mi łaskę i mam u nich dług wdzięczności.
4. Droga do sukcesu :razz:
Przede wszystkim cierpliwe nękanie i wytaczanie kolejnych argumentów. Wiekszość odpowiedzi na maile to &quot;nie i koniec&quot;. Wielokrotne wysyłanie raportów UEFA i protokołu meczowego. Szczegółowe opisanie dlaczego &quot;opis tekstowy na stronie [nazwa jakiejś firmy/telewizji]&quot;, oraz &quot;większość źródeł&quot; (dokładne cytaty z odpowiedzi supportu) nie są wiarygodnym źródłem. Jednak najważniejszą rzeczą, która wg mnie przesądziła sprawę, było złożenie szczegółowej skargi do IBAS, oraz zagrożenie odwołania się do polskich organów. Bet365 jako, że ma polską stronę (oddział) to również im podlega. Ponadto warto podważać ich wizerunek, na skutek takiego oszustwa. Do oficjalnych raportów można dołączyć wypowiedź Martina Demichelisa z oficjalnego konta na twitterze (wielkie brawa dla Levego za pomysł z wysłaniem zapytania/śledzeniem odpowiedzi!!!) - w załączniku. Na szczęście istnieją organy nadzorujące, do których można się odwołać

Podsumowując, mimo szczęśliwego finału, kosztowało mnie to wiele nerwów, czasu i konieczności napisania wielu wiadomości w różnych językach. Do bet365 się bardzo zraziłem. Ratuje ich bogata oferta i live, ale ludzie tam pracujący nie traktują graczy poważnie. Do tego dochodzą częste awarie strony. Ja buka zmieniłem. Może jeszcze kiedyś bet365 mnie do siebie przekona, jednak na chwilę obecną nie uważam ich za wiarygodną firmę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A z IBAS ci coś odpisali ? No napisałem jeszcze raz i podałem, że Dimachelis na Twiterze o tym pisał. Czy jak bym był zmuszony napisać do LGA (to odpowiednik IBAS z Malty dla mojego buka Bah) to mógłbym liczyć na pomoc na prive - w zasadzie to co napisałeś im po angielsku bo ja nie jestem za mocny w angielskim.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
A z IBAS ci coś odpisali ? No napisałem jeszcze raz i podałem, że Dimachelis na Twiterze o tym pisał. Czy jak bym był zmuszony napisać do LGA (to odpowiednik IBAS z Malty dla mojego buka Bah) to mógłbym liczyć na pomoc na prive - w zasadzie to co napisałeś im po angielsku bo ja nie jestem za mocny w angielskim.
z IBAS niby mi nic nie odpisali, ale oni chyba najpierw z bukiem się kontaktują i prowadzą &quot;śledztwo&quot;, a następnie powiadamiają Cię o decyzji. Przynajmniej tak wyczytałem w ich regulaminach/opisach. Podawałem im nr kuponu oraz nr reklamacji (takie coś mi bet przypisał w trakcie moich skarg). Co do pisma mogę postarać się pomóc. Generalnie chyba najważniejsze to nękać buka i opisywać im swoje formalne działania (gdzie się składa skargi itp), bo oni zdają sobie sprawę, że zawalili tę sprawę i powinni wypłacić nam kasę... problem że wtedy musieliby też zabrać tym co grali under - a to już nie jest takie łatwe. Jeśli bet nie zmięknie to trzeba się odwoływać do w/w międzynarodowych i polskich organów. Trochę to potrwa, ale wg mnie ostateczna &quot;wygrana&quot; musi nastąpić, bo wszystko wskazuje na to, że buki zrobiły duży błąd.
ice29 można wiedzieć o jaką kwotę walczyłeś?
Wolałbym nie podawać konkretów, ale w grę wchodziła kwota 4-cyfrowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 63

bodzio57

Użytkownik
Panowie ja mam taki problem wpłaciłem przez MB kwotę 4 cyfrowa na bet365, zagrałem jeden zakład za 300 zł, wchodząc na drugi dzień na kompa, odpalam skrzynkę pocztowa i widze email do bet ze moje konto zostało zablokowane, gdyż ponoć mam tam dwa konta, mimo ze mam jedno konto nawet weryfikacje przechodziłem, musiałem im wysłać dokumenty oraz nawet IP chcieli moje(mam stałe IP) minęły już 4 dni a konto nadal zablokowane... i nie wiem co mam zrobić ? miał może ktoś już coś takiego ?
 
R 2

r4fau

Użytkownik
Live na bet365 ssie po całości!
Postawiłem, że Barca z panathinakosem pierwsza w 3 kwarcie zdobędzie 20 pkt (kurs 2,2) i nagle okazuje się, że nie przyjeli zakładu...
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Live na bet365 ssie po całości!
Postawiłem, że Barca z panathinakosem pierwsza w 3 kwarcie zdobędzie 20 pkt (kurs 2,2) i nagle okazuje się, że nie przyjeli zakładu...
Nagle czyli kiedy, po 5 minutach się zorientowałeś? Zakład nie został przyjęty od razu, zapewne w wyniku zmiany kursów lub zablokowania ich na moment. Po prostu trzeba obserwować zatwierdzający się kupon, czy zostanie przyjęty czy nie. Także jeśli było tak jak piszę, to miej pretensje do siebie.
 
Z 0

zotts

Użytkownik
wplacilem 200, otrzymalem bonus 200 i teraz musze to obrocic. Zeby cokolwiek wyplacic to moge stawkowac po 200 czy musze po 400??
 
K 3

kutrzeba

Użytkownik
są jakieś problemy z bet365 nie działa mi ich strona www
przez komórkę wszystko śmiga tylko z www nie mogę wieść (rożne przeglądarki)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom