>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

molofek 3

molofek

Użytkownik
Niestety założyłem już konto na siebie no ale nic nie wpłacałem skoro mówicie żebym tego nie robił ze swojego konta.I teraz kolejne pytanie.. skoro już założyłem to konto to mogę założyć nowe na dane mojej matki bo ona ma konto w banku to bym z niej przelewy robił tylko nie wiem czy teraz mogę tak zrobić bo podobno nie można 2x z tego samego ip robić tylko skoro nie dokonałem na poprzednim koncie żadnej wpłaty to może nie będzie z tym problemu.. jak myślicie koledzy?
Lepiej nie rób multikont z tego samego IP. Kup PSC i graj.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Jak na razie jestem pod wrażeniem bet365. Szybkie otwarcie konta, z potwierdzeniem tozsamosci, zamieszkania w godzinę, e-mail dający pełną rejestrację na następny dzień rano. Zleciłem wypłatę przed chwilą i jestem ciekawy ile będę czekał oraz ile będzie kosztował mnie przelew. Jak dojdzie do pt to naprawdę będę mógł śmiało powiedzieć, że polecam. Pytanie do Was. Jeśli mam konto bez ograniczeń, to czy mogę wypłacać i wpłacać nie ograniczoną ilość razy w ciągu tygodnia/miesiąca ? Inne firmy potrafią uprzykrzyć życie i mimo braku ograniczeń, nie pozwalają nam grać lub robią pewne nie dogodności, dzięki którym jesteśmy bez możliwości gry.
 
pollo78 63

pollo78

Użytkownik
He a ja nie dostałem, ani w tym ani w zeszłym tygodniu, fakt jestem na plusie z grania u nich, ale mam wrażenie że parę miesięcy temu chętniej rozdawali te drobne
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Boże święty skleiłem kupon chyba z 15 minut bo zawiechy, w końcu chciałem postawić stawkę to padł na amen i już z 20 minut nie podnosi się, a mi się spieszy, z reszta pierwszy mecz rusza o 18...
WIEEEEEEELKI MINUS
 
P 0

pilkarz1

Użytkownik
Czy granie u zagranicznych bukmacherów jest legalne w Polsce np. w bet365? Bo gdzieś czytałem, że gdy brak domeny pl, to jest to niezgodne z prawem. Albo się mylę.
 
Do góry Bottom