>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - opinie

raiders 164

raiders

Użytkownik
Jeszcze się nie wypowiadałem, a gram tam od dawna, więc może parę złych słów na temat ich live, które jest niezłe na tle innych bukmacherów, ale można się kilku rzeczy przyczepić:
- blokowanie zakładów na live (czasami wszystkich, czasami poszczególnych, często w momentach, gdy akurat chce się coś zagrać)
???? takie uroki live .. wszystkie buki tak robią więc jak chcesz coś zagrać nie czeka się do ost chwili .

- często tak długo przetwarza zakład, że zdążą go zawiesić zanim uznają, nawet jeżeli nie została jeszcze rozegrana następna piłka
A jaki masz limit i na koncie ? z doświadczenia wiem ze na niezlimitowanym koncie przyjmuje zakłady live w 2-3 sek ,na koncie z limitem nawet 25sek przyjmuje zakład
- marna oferta handicapów w tenisie. zazwyczaj jest jeden w stylu +2,5 i -2,5 oraz azjatycki, a powinien być szerszy wybór, np. człowiek chce postawić, że to underdog wygra z ujemnym hc, a nie ma czegoś takiego
???? to graj u innych co mają taką ofertę ,a najlepiej to grać w 3-4 firmach jednocześnie i łapiesz najlepsze kursy/opcje .
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Wkurzające zaczyna być to, że strasznie długo rozliczają zakłady. U mnie jeszcze wiszą z godziny 16,00! ????

Na chacie za to proszą o cierpliwość..

Kpiny ????
 
bet365_support 0

bet365_support

Użytkownik
Jak jest z dokumentami na Bet365? Czy szybko zatwierdzaja? robia jakies problemy? Jakie sa wymagane przed wyplata?
Wypłaty realizujemy jak najszybciej oraz nie robimy żadnych problemów przy weryfikacji, jeśli klient współpracuje i przesyła odpowiednie dokumenty, jeśli o nie poprosimy.
To temat opinie, więc proszę nie zadawać tutaj pytań - mam takie wytyczne od adminów.
 
D 0

danny7

Użytkownik
Zanim zacząłem grać,dużo czasu na tym forum poświeciłem czytania opinii na temat buków. Wybrałem bet365 i wcale tego nie żałuje. Szybko rozliczają zakłady,szybka wpłata,dobre kursy. Nic tylko grać;) Polecam !
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
potwierdzenie zamieszkania trzeba im wysylac przy wyplacie?? heh... a jak ten bonus ma byc obracany ? kazde wydarzenie ma miec kurs min. 1,5 czy AKO kuponu wystarczy ze jest wieksze od 1,5 ??
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
potwierdzenie zamieszkania trzeba im wysylac przy wyplacie?? heh... a jak ten bonus ma byc obracany ? kazde wydarzenie ma miec kurs min. 1,5 czy AKO kuponu wystarczy ze jest wieksze od 1,5 ??
Przeczytałeś warunki obrotu?
  1. Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Wypłaty realizujemy jak najszybciej oraz nie robimy żadnych problemów przy weryfikacji, jeśli klient współpracuje i przesyła odpowiednie dokumenty, jeśli o nie poprosimy.
To temat opinie, więc proszę nie zadawać tutaj pytań - mam takie wytyczne od adminów.
Często wysyłają list z kodem ????
 
S 7

soccerman

Użytkownik
Ostatnio strasznie popsuła im się jakość obsługi zakładów i klienta... Wczoraj wieczorem zagrałem sobie taki bet live na Euroligę:

...i zapomnieli rozliczyć mi mecz w Belgradzie po IV kwarcie, w której było 16:13 (29 pkt.). Rozliczyli później, jako zakład... przegrany - bo dodali 23 pkt., które padły w dogrywce.
Piszę maila wkrótce po rozliczeniu tego meczu (wczoraj o 23.10), do dziś nie ma żadnej odpowiedzi... Napisałem po północy kolejnego, przez system wiadomości na stronie, też zero odpowiedzi.
Mam nadzieję, że do rozpoczęcia dzisiejszych meczy w Eurolidze ktoś zareaguje, bo nie chce mi się wydawać kasy na dzwonienie na jakieś zagraniczne numery ;] Tak czy inaczej, mają u mnie minusa, za zamrożenie tej kasy.
 
S 7

soccerman

Użytkownik
To jeden z najsolidniejszych buków z bardzo bogatą ofertą a na &quot;live&quot; to poza konkurencją.Zabrzmi to banalnie ale trzeba czytać regulamin. ????
No to sobie zostawię 1 EUR, żeby oglądać tam mecze na live ????
Wiem, że &quot;trzeba czytać regulamin&quot;. Tyle, że jest jeszcze coś ważniejszego niż regulamin - infrastruktura zaufania. Gdy idę do banku i korzystam z jakiegoś produktu bankowego, to ufam sprzedawcy i samej instytucji, nie czytam kilkunastostronnicowej umowy, nie sprawdzam, czy i gdzie mnie zrobią w ch***, bo po pierwsze im ufam, po drugie szkoda mi czasu...
Gdy korzystam z bukmachera i widzę przed IV kwartą zakłady na &quot;Total Points&quot; i na kwartę, i świadomie wybieram under w IV kwarcie licząc na równy mecz do samego końca i brak fauli taktycznych w końcówce, to czuję się oszukany... Bo po co wystawiają osobne zakłady na Total Points i na IV kwartę, skoro do IV kwarty wliczają ew. dogrywki?
Nie wspomnę o tym, że nie raczyli odpowiedzieć na maila do tej pory i gdyby nie forum, pewnie bym nawet nie wiedział, że to kwestia ich chorego, nielogicznego rozliczania zakładów na kosza..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tyle, że jest jeszcze coś ważniejszego niż regulamin - infrastruktura zaufania .
Czesław Miłosz by się nie powstydził takiego określenia.
Gdy idę do banku i korzystam z jakiegoś produktu bankowego, to ufam sprzedawcy i samej instytucji, nie czytam kilkunastostronnicowej umowy, nie sprawdzam, czy i gdzie mnie zrobią w ch***, bo po pierwsze im ufam, po drugie szkoda mi czasu...
Nie wiem ile masz lat,ale z takim podejściem naprawdę życzę powodzenia w dorosłym życiu???? Moim zdaniem powinieneś pomyśleć nad rozbudową swojej infrastruktury myślenia:]
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ma chłopak trochę racji bo jak masz total w I,II,III kwarcie to nie ma żadnych dogrywek, zaczyna się IV kwarta i mamy zakłady total na mecz i total na kwartę, skoro gramy total na kwartę to nie powinno wliczać się żadnych dogrywek, jeśli mamy ochotę zaryzykować ewentualną dogrywkę gramy total na mecz i tyle ????
No ale regulamin jest regulaminem i powinniśmy go znać, niedawno też naciąłem się na krecz w tenisie. Mój zawodnik wygrał 1 seta, 2 seta wygrywał, jego przeciwnik skreczował. Oczywiście zgodnie z regulaminem otrzymałem zwrot ????
Jednakże mimo tych smaczków bet365 to jeden z najsolidniejszych buków ????
 
S 7

soccerman

Użytkownik
Czesław Miłosz by się nie powstydził takiego określenia.
To nie z Miłosza lecz z wydanej w zeszłym roku książki &quot;Finanse po zawale&quot; Paula H. Dembinskiego (Obserwatorium Ekonomiczne w Genewie).
Nie wiem ile masz lat,ale z takim podejściem naprawdę życzę powodzenia w dorosłym życiu???? Moim zdaniem powinieneś pomyśleć nad rozbudową swojej infrastruktury myślenia:]
Cyferki w Twoim nicku tłumaczą trochę arogancję i ignorancję. Uświadomię Cię więc młodzieńcze, że zanim istniał świat, jaki znasz z autopsji - świat oparty na transakcjach, w których każdy każdego stara się oszukać, w świecie, także w biznesie, dominowały relacje oparte na wartościach (jakiejś etyce) i wzajemnym zaufaniu, które pozwalało oszczędzić czas na czytanie kilkunastostronnicowych umów czy regulaminów... Dopiero w tym wieku zamieniono relacje na transakcje. Transakcja to akt, który polega tylko na zbieraniu owoców. A gospodarka nie może polegać tylko na zbieraniu owoców. Trzeba też uprawiać, troszczyć się, rozumieć, czego im trzeba.
Jeśli spotykam się z firmą, która tego nie rozumie - bez względu na to, czy to jest bank wciskający mi kiepski fundusz inwestycyjny, sklep osiedlowy sprzedający zepsute produkty czy bukmacher dla którego IV kwarta kończy się w dogrywce, to się z taką firmą po prostu rozstaje ???? Mam nadzieję, że zrozumiałeś, bo prościej chyba się tego nie da wytłumaczyć.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
soccerman mialem taka sama sytuacje z kwarta, z tym ze za drobniaki. regulamin jest regulaminem i minusowanie bukmachera z tego powodu jest dziecinne. formalnie wszystko jest ok
z kreczem jest tak samo, ciekawe czy jakby zawodnik ktorego postawiliscie przegrywalby, to tak samo niechetnie byscie przyjeli wiadomosc o kreczu
bet365 procz tego ze mi wisi troche kasy :) jest swietny i tyle w temacie
 
Do góry Bottom