>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Podbij na czat i wyjaśnij sytuację, zadadzą ci kilka pytań kontrolnych i pozwolą wybrać sobie nowy kod bezpieczeństwa. Tylko nie rezygnuj po odpowiedzi &quot;nie ma takiej możliwości&quot;, bo mi tak odpowiedzieli, ale trochę ich pomęczyłem i pozwolili na zmianę.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Spotkał się ktoś z sytuacją zmiany kursu zagrywanego kuponu bez akceptacji?

To nieprzyjemna dla mnie nowość...
Przykład sprzed 5 minut -&gt; Yu Delu przy stole zagrywa, wbija, otwiera czerwone i ma ładny stół, ja w tym momencie ciach na wygraną frejma po 1.40 , kupon zatwierdzany jak zwykle z 10 sekund, kurs się zmienia na live na 2 sekundy przed akceptacją, zwykle w takich momentach albo zatwierdzało po kursie po jakim się grało, albo odrzucało kupon z okienkiem z akceptacją innego kursu... Patrzę na potwierdzenie :O a tam zawtwierdzono zakład po 1.28 ????

nie masz dobrego buka na tym świecie...

A gdy kurs idzie w górę, albo twojemu zaczyna gorzej iść to akceptują szybciutko i to zawsze zatwierdzają po niższym kursie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Davey_Watt
oglądam mecz dlatego nie przytoczę Ci podobnych sytuacji, ale jak masz czas pochodź po forum naszym nt. 365. MASA takich sytuacji, dosłownie masa.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Jak to jest na bet365 i graniem pod jednym ip? Nałożyli limity i praktycznie uniemożliwili granie live, więc chciałbym założyć konto na inne osoby i grać z tego samego ip w pracy.
 
C 17

ciasny-wiesiek

Użytkownik
Jak to jest na bet365 i graniem pod jednym ip? Nałożyli limity i praktycznie uniemożliwili granie live, więc chciałbym założyć konto na inne osoby i grać z tego samego ip w pracy.


musisz mieć zmienne ip i wyczyszczone ciastka

grając za sporo sumy, &quot;nowe konto&quot; trzyma maxymalnie miesiąc... tak więc trzeba mieć sporo znajomych ;)
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Spotkał się ktoś z sytuacją zmiany kursu zagrywanego kuponu bez akceptacji?
Dzisiaj chciałem zagrać po kursie 2.00 (przed meczem, nie na live), kliknąłem w zakład, potem odświeżyłem stronę i kurs spadł na 1.95. Ale na kuponie ciągle było 2.00, więc zagrałem za symboliczną złotówkę żeby sprawdzić co się stanie i zakład został przyjęty o_O
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Panowie, pytanko.
Tenis live, zakład na kolejny pkt. (a raczej na kolejny pkt. po kolejnym).
Przykład. Gra zawodnik A z zawodnikiem B.
Mamy np 40:0 dla A. W tej chwili w ofercie live widnieje pozycja &quot;Zawodnik B wygra 5. pkt.&quot; (czyli musi dobić do 40:30). Obstawiam to, jednak zawodnik A kończy seta (B dostaje gema do 0). Czyli 5. pkt nie został rozegrany.

Jak rozumiem w tej sytuacji dostaję zwrot?
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. BT2072445510F postawionym po kursie 2.50 na Filip Szymanski (Mecz - Zwycięzca Filip Szymanski v Miroslav Horejsi). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.80.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
Pozdrawiamy,
Zespół bet365
CAŁA PRAWDA O TYCH MAŁYCH FIUTKACH
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. BT2072445510F postawionym po kursie 2.50 na Filip Szymanski (Mecz - Zwycięzca Filip Szymanski v Miroslav Horejsi). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.80.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
Pozdrawiamy,
Zespół bet365
CAŁA PRAWDA O TYCH MAŁYCH FIUTKACH
Dostałem identyczną wiadomość, też grałem na Szymańskiego po 2,50. Rozmawiałem z nimi na czacie i tłumaczyłem, że różnica w kursach to tylko 0,70, ale oni upierali się, że to &quot;oczywisty błąd bukmachera&quot; :-|
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
Dostałem identyczną wiadomość, też grałem na Szymańskiego po 2,50. Rozmawiałem z nimi na czacie i tłumaczyłem, że różnica w kursach to tylko 0,70, ale oni upierali się, że to &quot;oczywisty błąd bukmachera&quot; :-|
odpisałem im że grałem po limicie i gdybym widział 1,8 zamiast 2,5 to bym zagrał za odpowiednio więcej i niech to poprawią szmaciarze ... ????
szkoda słów..nie dość że cie zlimitują że na żużel np możesz 5zł postawić to jeszcze takie numery
 
C 0

charllie

Użytkownik
Witam. Mój pierwszy post tutaj więc jeśli łamię jakieś zasady poproszę moda aby zadziałał.

Najpierw kontekst.
Wnba, mecz Phoenix Mercury - Connecticut Sun. Sun to jedna z najlepszych drużyn w tym sezonie, ale w tym meczu nie mogły zagrać 2 podstawowe zawodniczki: Tina Charles i Asjha Jones. Gospodynie inaczej. W tamtym roku przegrały w finale konferencji, ale w tym praktycznia niemal cała pierwsza piątka cały sezon leczy kontuzje i Mercury nie mają już szans na playoffy. Mimo tego kilka dni temu dość sensacyjnie pokonały swoje przeciwniczki z Nowej Anglii na ich parkiecie 91-82.

Kursy przed meczem na poziomie 1.50 - 2.50 na korzyść Connecticut.

Od początku Mercury uciekają na parę punktów. To koszykówka a więc wiadomo, nawet dwucyfrowa przewaga na początku meczu o niczym nie rozstrzyga. Ale kursy na Sun zaskakująco szybko rosną. W pierwszej kwarcie przebijają już kurs 2.00 chociaż kończy się ona zaledwie 3-punktowym prowadzeniem gospodyń. Po kilku minutach drugiej prowadzą już jednak 10 punktami.

W tym mniej więcej czasie stawiam 100 zł po kursie 3.35. To nie była krótka chwila pomroczności jasnej &quot;tradera&quot; bet365 ponieważ kursy na poziomie 3.00 - 4.00 utrzymują się niemal przez całą kwartę i zaczynają spadać dopiero w końcówce gdy Sun zaczynają niwelować straty. Zresztą W betfairze w tym czasie kursy plus minus były na poziomie 2.70-3.00 (niższe, to się dość często zdarza w sportach amerykańskich, ale jednak na z grubsza podobnym poziomie).

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 45-43 dla Phoenix. Kursy na Connecticut 1.58 (w betfairze back 1.55 lay 1.70)

Druga część meczu to już gra &quot;do jednego kosza&quot;. Koszykarki z Nowej Anglii pokazują, że tabela nie kłamie i wygrywają ostateczie ponad 20 punktami.
Teraz fakty:
Zakład od rana wisiał cały czas nierozliczony. Zaczynam się niepokoić. Ok. 16 dostaję wiadomość że wystawiono nieprawidłowy kurs i zakład zostanie rozliczony po cenie 1.57...

- kurs przed meczem 1.50
- kurs po pierwszej połowie przy wyniku (-2) 1.58
- kurs mniej więcej w połowie drugiej kwarty przy wyniku (-8) 1.57...

Zdaję sobię sprawę, że zagrałem zawyżony kurs. Na tym chyba w końcu polega ten biznes. Nie był to przykład odwrócenia cen, bo wtedy - pewnie słusznie - zakład zostałby w ogóle anulowany. Nie było to wykorzystanie krótkiej chwili szaleństwa &quot;tradera&quot; bo 3.35 i więcej można było grać przez większą część drugiej kwarty. Moim zdaniem po prostu popłyneli na tym meczu (nie mam tu oczywiście na myśli moich 235 pln) i teraz redukują straty....
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Może nie w temacie ale mam prośbę do kogoś kto ma konto w bet365.w zakładach wirtualnych jest opcja postaw max.jaka to kwota? dla kogoś kto jest zalogowany sie wyświetli a ja nie mam tam konta.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
To zależy od zdarzenia. Na przykład w meczu Barca - Spartak na zwycięstwo gospodarzy można (?) niby postawić max 1080054 zł, a już na zwycięstwo gości 3600.18 zł : P
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
To zależy od zdarzenia. Na przykład w meczu Barca - Spartak na zwycięstwo gospodarzy można (?) niby postawić max 1080054 zł, a już na zwycięstwo gości 3600.18 zł : P
Moze dlatego, ze limity dotycza wygranej a nie stawki? Nie wpadles na to Sherlocku? :?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Kolega pytał o max stawkę na zakład, więc dla przykładu podałem mu dwa różne zdarzenia i tak, wpadłem na to, ale wydało się to tak logiczne, że aż przykro było o tym tutaj wspominać.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Jeszcze się nie wypowiadałem, a gram tam od dawna, więc może parę złych słów na temat ich live, które jest niezłe na tle innych bukmacherów, ale można się kilku rzeczy przyczepić:
- blokowanie zakładów na live (czasami wszystkich, czasami poszczególnych, często w momentach, gdy akurat chce się coś zagrać)
- jak w trakcie akceptowania zakładu na żywo kurs spadnie, w 90% nie zdążysz zagrać, a jak urośnie, to chyba zawsze zdążą uznać (nie wierzę, że nie mają na to algorytmu)
- często tak długo przetwarza zakład, że zdążą go zawiesić zanim uznają, nawet jeżeli nie została jeszcze rozegrana następna piłka
- marna oferta handicapów w tenisie. zazwyczaj jest jeden w stylu +2,5 i -2,5 oraz azjatycki, a powinien być szerszy wybór, np. człowiek chce postawić, że to underdog wygra z ujemnym hc, a nie ma czegoś takiego
 
Do góry Bottom