>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - opinie

L 0

lukaszx-79523

Użytkownik
Na bet365 przeniosłem się niedawno z bwin. Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony z tej zmiany. Na początku miałem pewne problemy z przystosowaniem się do nowego bukmachera jednak po krótkim użytkowaniu stwierdzam, że jest naprawdę dobry. Pierwsza wypłata już poszła, bez najmniejszego problemu. Na dodatkowe słowa uznania zasługuje support, który odpowiada dosyć szybko i pomocnie. polecam
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Niedawo pisalem ze bet365 jest super extra w porownaniu do bwin to teraz cos umieszcze dla tych co tam graja zeby nie cieszyli sie za wczesnie z wygranego zakladu;Witaj Jacek
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. FG2510715510F postawionym po kursie 5.50 na Richard Gabb wygra seta 2 (Bieżący set - Zwycięzca Richard Gabb - Filip Veger). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.61.
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Riczard Gabb przegral seta pierwszego 6;1 na zwyciestwo w drugim bylo 11przed setem jak gram przy stanie 2;0 dla Riczarda Gabb-a po kursie 5.5 robi sie 3;0 spada deszcz mecz przerwany, za kilka godzin otrzymuje takie info jak powyzej.a najlepsze jest to ze zrobilem kontre po kursie4.5,NIC DODAC NIC UJAC.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
rewelacyjny bukmacher i tyle, wszystko sprawnie, super oferta, moze jedynie kursy w porownaniu do Pinnacle wypadaja odrobine gorzej, ale takie smaczki jak 10 zl bonusu, ktory wlasnie otrzymalem, poprawiaja humor ????
polecam
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ta &#39;odrobina&#39; potrafi jednak zrobić kolosalną różnicę ;)
W porównaniu właśnie do Pinnacle kursy wypadają blado, często u innych buków kursy znacznie lepsze.
W bet365 na plus jest szeroki live, wypłaty też ok.
Fajnie masz skoro 10zł potrafi tak bardzo poprawić Ci humor ;)
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
rewelacyjny bukmacher i tyle, wszystko sprawnie, super oferta, moze jedynie kursy w porownaniu do Pinnacle wypadaja odrobine gorzej, ale takie smaczki jak 10 zl bonusu, ktory wlasnie otrzymalem, poprawiaja humor ????
polecam
A to feler westchnął seler:grin:
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Riczard Gabb przegral seta pierwszego 6;1 na zwyciestwo w drugim bylo 11przed setem jak gram przy stanie 2;0 dla Riczarda Gabb-a po kursie 5.5 robi sie 3;0 spada deszcz mecz przerwany, za kilka godzin otrzymuje takie info jak powyzej.a najlepsze jest to ze zrobilem kontre po kursie4.5,NIC DODAC NIC UJAC.
nie mogę znaleźć tego meczu w ofercie jakie kursy były przed meczem.
Tylko tyle powiem że bet ,nie raz ma swoje tego typu pomyłki jeśli chodzi o tenis dawno jest po gemie a kursy widnieją takie jak przed tym gemem i dlatego takie pomyłki są.Jeśli nie oglądałeś meczu może już wczesniej było 3-0? a bet sie pomylił i kursów nie zmienił albo przez pomyłke wystawił.
Coś mi się nie chce wierzyć w oszustwo bet w tego typu zakładzie, musiał gdzieś byc ich błąd jeśli chodzi o kurs .
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Mecz sledzilem na live i tak jak pisalem wyzej zmienili historie zakladu z 5.5 na 1,61.Przed 2setem kurs byl 11 i spadal po malu.Ja go zlapalem przy 5.5 przy stanie 2;0 Mecz wlasnie sie skonczyl(wczoraj padal deszcz)i najsmieszniejsze jest to ze wygral Veger ktory wyciagnal ze stanu 0;3 po kursie 4.5 i ciekawe czy teraz tez napisza ze kurs byl nieprawidlowy):
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Moze sie wypowiedziec jakas osoba której udało sie ugrać wieksza kase i póxniej bezproblemowo to wypłaciła. Chodzi mi o kwoty powyżej 3 tysiecy
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Ta &#39;odrobina&#39; potrafi jednak zrobić kolosalną różnicę ;)
W porównaniu właśnie do Pinnacle kursy wypadają blado, często u innych buków kursy znacznie lepsze.
W bet365 na plus jest szeroki live, wypłaty też ok.
Fajnie masz skoro 10zł potrafi tak bardzo poprawić Ci humor ;)
nie tylko 10 zl, ogolnie dobra passa jest to i humor dobry
 
K 0

kruszyna221

Użytkownik
Zero problemu z wypłatami , oto wypłaty za ostatni tydzień:



Data/Czas Nr referencyjny Opis Produkt Odliczenia Dodano 25/07/2012 05:23:15 W25657923MB Wypłata Skrill (Moneybookers) Sporty 10.000,00 0,00 22/07/2012 10:50:00 W25594923MB Wypłata Skrill (Moneybookers) Sporty 10.000,00 0,00 20/07/2012 06:27:34 W25552248MB Wypłata Skrill (Moneybookers) Sporty 9.000,00 0,00 19/07/2012 22:31:19 W25546159MB Wypłata Skrill (Moneybookers) Sporty 5.000,00 0,00 Łącznie za ten okres 34.000,00
0,00

Wszystkie wypłaty w ciągu 3 godzin na moneybookers.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
kruszynex czemu screena nie wrzucisz....
Dla mnie to tamten post to typowe chwalenie się ile on wypłaca,no ale są różni ludzie.Jeżeli już coś musiał napisać,to wystarczył komunikat o bezproblemowych wypłatach.Teraz czekam na rachunki ze sklepu z jego strony-oczywiście również w postaci screena złożonego z literek i cyfr.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
kruszyna221 Takie coś to każdy moze napisać nie problem. Wrzuc screena. Ja z tego co syszałem to duzo osób którym uda sie z kwoty powiedzmy 100zł ugrac jakas wieksza sume 2/3 tys. to wtedy pojawia sie problem z wypłata.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
aaa do skasowania, nie ma co się kłócić i nie ma co się chwalić ;) każdy ma swoje doświadczenia ????
 
Do góry Bottom