>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - opinie

see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Jeśli na żywo to wszędzie.
Chodzi mi dokładnie o zakład powyżej/poniżej bo jestem przekonany, że na expekcie tak nie miałem (moge się mylić).

Co do remisu to wiem, że tak jest, a w tym przypadku.

Bo jak tak to po prostu mądry Polak po szkodzie ????
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
&quot;Wszystkie rynki są oparte na wyniku na koniec wyznaczonych 90 minut gry, chyba że podano inaczej. Jest w to wliczany czas doliczony oraz czas zatrzymany, ale nie jest wliczana dogrywka, czas przeznaczony na rzuty karne lub złoty gol.&quot;Z regulaminu Bet365
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
&quot;Wszystkie rynki są oparte na wyniku na koniec wyznaczonych 90 minut gry, chyba że podano inaczej. Jest w to wliczany czas doliczony oraz czas zatrzymany, ale nie jest wliczana dogrywka, czas przeznaczony na rzuty karne lub złoty gol.&quot;Z regulaminu Bet365
Tak tylko ja mówie o koszykówce.

Widziałem regulamin, myslalem, ze ponizej dotyczy punktu, np.

Dogrywka JEST WLICZANA do zakładów na żywo
Jeżeli mecz jest przełożony lub anulowany po rozpoczęciu, musi zostać 5 lub mniej minut, żeby zakłady były ważne.

Handicap/Wygra mecz/Zakład na zwycięstwo/Suma w meczu i drużyny/Podwójny wynik (typ na wynik do przerwy i końcowy)/Różnica zwycięstwa/Suma w meczu - Nieparzysta/parzysta

Teraz jestem tylk ociekawy czy wszędzie tak jest.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tak tylko ja mówie o koszykówce.
Widziałem regulamin, myslalem, ze ponizej dotyczy punktu, np.
Dogrywka JEST WLICZANA do zakładów na żywo
Jeżeli mecz jest przełożony lub anulowany po rozpoczęciu, musi zostać 5 lub mniej minut, żeby zakłady były ważne.
Handicap/Wygra mecz/Zakład na zwycięstwo/Suma w meczu i drużyny/Podwójny wynik (typ na wynik do przerwy i końcowy)/Różnica zwycięstwa/Suma w meczu - Nieparzysta/parzysta
Teraz jestem tylk ociekawy czy wszędzie tak jest.
Jeśli obstawiasz na live to wszędzie, jeśli przed meczem to chyba jest tak samo, ale zawsze masz przy typie napisane czy liczy się z dogrywką czy bez.
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Jeśli obstawiasz na live to wszędzie, jeśli przed meczem to chyba jest tak samo, ale zawsze masz przy typie napisane czy liczy się z dogrywką czy bez.
O to chodzi, że nie było, na innych jest napisane, że z dogrywką.

No nic, trudno się mówi.
 
D 0

div

Użytkownik
Co do ostatniej &#39;afery&#39; z problemem z zalogowaniem. Dostałem prawdopodobnie 40zł rekompensaty tak jak wszyscy, ale nie dostałem zwrotu z zakładu live, który mi nie wszedł. Ktoś też tak miał?
Pisałem do nich na maila, ale nie odpisują, co jest dziwne, bo zawsze dostawałem szybką odpowiedź...
 
D 0

div

Użytkownik
A co to zmienia? Ja nie miałem problemów, że mi się nie należy? To spoko, że dostałem wiadomość z przeprosinami i że dają te 40zł, a okazuje się, że jednak mi ich nie dali A co to zmienia? Ja nie miałem problemów, że mi się nie należy? To spoko, że dostałem wiadomość z przeprosinami i że dają te 40zł, a okazuje się, że jednak mi ich nie dali [:
ps. w innym wątku ktoś pisał, że też udało mu się zagrać i wygrał zakład, a mimo to te dodatkowe pieniądze dostał.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
No i co z tego? Pisałem na LC teraz i jak komuś udało się zagrać na Live to nie ma żadnej rekompensaty...
znowu sie udzielasz i bzdury piszesz...........
Ja zagralem przed meczem za 40, na zywo za 40, na zywo mi weszlo 0-0 po kursie 4,33 niestety a nie 6,00 ale dostalem zwrot za over 0,5 przed meczem.
Ogromny plus za takie rozwiazanie sytuacji przez bet365 ;)
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
✅ za takie rozwiązanie, ⛔ za to co się działo w niedzielę. Niestety przeszło mi koło nosa 0-0 po kursie 6,00 a strona się odmuliła dopiero przy kursie 2,62.
W tej kwesti: ✅ + ⛔ = ⛔
 
M 0

mlody81

Użytkownik
OSTRZEZENIE!!! Witam wszystkich i bardzo odradzam zakladanie konta w bet 365 i wplacanie depozytu.Moj dobry kolega trzy razy wygral rozne kwoty 320,600 i 1320 funtow i ani razu nie dostal pieniedzy!!!Dostal za to emaila ze kazdy z tych kuponow zostal anulowany bo cos tam...Bzdura,poprostu bet 365 nie lubi jak ktos wygrywa za 1 funta kilka stowek.Jakby tego bylo malo to kuponow nie mozna bylo znalezc juz w historii bo byly usuniete.Ja sam nigdy nie trafilem wiecej niz 30-40 funtow i ta kase mi przelali ale przy grubszych zakladach kupony znikaja bez sladu.Nie dostal tez spowrotem kasy postawionej na te kuponyDrugi kolega za to postawil 10 funtow ze w meczu nie padnie wiecej niz 5,5 gola.Padlo 5 a pokazalo mu przegrana i kontakt z obsluga klienta nie pomogl.Tak samo jest z obstawianiem rzutow roznych w danych meczach.Dziwnym trafem czesto jest np dokladnie 8 rzutow roznych,czy dokladnie 11 rzutow roznych ale nigdzie tego nie mozna sprawdzic.U mnie w pracy w bet 365 konta pozakladane mialo kilku kolegow i ja,ale z koncem euro wszyscy zgodnie stwierdzili ze nie beda grac z nieuczciwym bukmacherem,bo chyba nie o to chodzi zeby za pare groszy wywalac ludzi w kosmos.Pozdrawiam
 
ripperpl 3

ripperpl

Użytkownik
Jak narazie nie mam problemów z tym bukmacherem i jestem jak narazie w stanie go polecić ^^ ale zobaczymy co potem będzie.
 
tombird 10

tombird

Użytkownik
Od kilku miesięcy jestem w bet365 i praktycznie żadnych problemów. Dobry support, oferta też w miarę (praktycznie wszystko co mnie interesuje). Aczkolwiek brakuje mi jednego typu z piłki nożnej, dostępnego w bwin - X 1DNB bądź X 2DNB. Czasami też kursy małe, ale mimo wszystko jedem zadowolony. Poza tym w przeciągu ostatniego tygodnia dostałem dwa bonusy lojalnościowe po 10zł każdy, więc jest naprawdę OK ????
 
Do góry Bottom