>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Zero problemu z wypłatami , oto wypłaty za ostatni tydzień:




Data/Czas Nr referencyjny Opis Produkt Odliczenia Dodano 25/07/2012 05:23:15 W25657923MB Wypłata Skrill (Moneybookers) Sporty 10.000,00 0,00 22/07/2012 10:50:00 W25594923MB Wypłata Skrill (Moneybookers) Sporty 10.000,00 0,00 20/07/2012 06:27:34 W25552248MB Wypłata Skrill (Moneybookers) Sporty 9.000,00 0,00 19/07/2012 22:31:19 W25546159MB Wypłata Skrill (Moneybookers) Sporty 5.000,00 0,00 Łącznie za ten okres 34.000,00
0,00


Wszystkie wypłaty w ciągu 3 godzin na moneybookers.

swoja droga jeszcze nie tak dawno prowadziłes temat grałeś w nim kuponu po 2 / 4 zł a tu takimi sumami obracasz:]
 
R 2

reijo

Użytkownik
Bet365 kusi kursami i na tym kończą się jego zalety. Po 5 dniach grania w bet365 dostałem takie limity, że teraz maksymalnie mogę postawić u nich 4-5zł, a wcześniej robiłem zakłady po 500-1000zł...
 
M 0

marco5811

Użytkownik
gram w Bet365 od wielu lat. Nie zawsze bogato, ale nie ma kuponów za mniej niż 100 PLN . Czasami jak poniesie to dość grubiej . Kupony po 1000-1500 sa na porządku dziennym . Nigdy nie dostałem jakichkolwiek limitów. A kilka złotych powygrywałem. Oczywiście nie znam salda z tych kilku lat. Ale nawet jak miałem bardzo bogate okresy to o żadnych limitach nie było mowy.
 
M 0

marco5811

Użytkownik
Podobnie z wypłatami. Z reguły wypłacam ( jesli juz ???? )) ) kwoty w granicach 1500-2000 PLN. Nigdy, ale to nigdy nie miałem najmniejszego problemu. Czasamidoslownie w kilkanascie minut jast na koncie MB . Czasami 2-3 godziny. Ale nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów z wypłatami na MB. A było tego przez kilka lat dośc sporo . ( wpłat tez ???? )) )
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Bet365 kusi kursami i na tym kończą się jego zalety. Po 5 dniach grania w bet365 dostałem takie limity, że teraz maksymalnie mogę postawić u nich 4-5zł, a wcześniej robiłem zakłady po 500-1000zł...
Dokladnie, bukmacher coraz bardziej smieciowy, ostatnio konto wystarcza na tydzien-dwa gry. Byc moze gdy rusza wszystkie czolowe ligi ta sytuacja sie zmieni, co najsmieszniejsze na jednym z konto mimo ze obracalem sporymi pieniedzmi koniec koncow bylem kolo 0 a i tak dostalem limity.
Nie wiem na jakim trzeba byc minusie aby nie zlimitowali konta, ale pare wiekszych zlotych do przodu i konto spalone. Jeszcze pare miesiecy temu dawali pograc przynajmniej 2-3 miesiace, teraz o takim okresie czasu mozna tylko pomarzyc..

PS: Polowiczne limity (o 50%) dostalem ostatnio po godzinie grania na nowym koncie ????

______________________

Co ja zauważyłem, czasem bardzo późno rozliczają zakłady live.
Mnie np .do tej pory nie rozliczyli meczu Polaków z Włochami (Siatkówka IO) a już minęło trochę od końca.
Akurat bet365 zaklady live rozlicza chyba najszybciej ze wszystkich bukmacherow, od czasu do czasu cos trwa troche dluzej(raz czekalem nawet ok. 2 dni), ale zazwyczaj to kwestia 2-3 minut.


______________________
@acetate zastanow sie dobrze i przeczytaj regulamin, to chyba wystarczajaca odpowiedz.
 
A 23

alejandr0

Użytkownik
Zakłady live rozliczają z automatu, ale jest ostatnio problem z rozliczaniem zakładów zagranych przed meczem. Naszych siatkarzy rozliczyli po 40 minutach, wczesniej też miałem takie sytuacje
 
L 24

lukiko1986

Użytkownik
Jestem &quot;graczem rekreacyjnym&quot; ale też miałem do czynienia ze złym rozliczeniem wyniku.
Obstawiłem darts, wynik wszedł, ale zakład został rozliczony jako przegrany. Pisze do nich że to błąd ale dalej twierdzą że jest dobrze i oni nie popełnili pomyłki. Ostatecznie wysłałem im linka do arkuszu z wynikami z meczu (.pdf) z turnieju PDC i wtedy uznali że się pomylili...albo zwyczajnie szukali frajera...

Druga sprawa jedni się chwalą że nie dostali limitów mimo dużych wygranych, a inni zagrali za 2 zł, wygrali 4 zł i już mają limit.
Panowie to wszystko zależy od aktualnej kondycji buka.
Jak ma miesiąc w plecy zaczyna się czystka, jak nie gra toczy się dalej.
System inwigiluje was w pełni i sam nadaje limity w wypadku gdy buk słabo przędie.
Nie martwcie się, tego nie robią ludzie a system komputerowy.

Co do tych wygranych 10tys - ja pokaże za tydzień że na koncie mam 100tys i żadnego limitu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 6

kamilos93

Użytkownik
Panowie mam pytanie aby nie zaśmiecać nowymi wątkami, zapytam tutaj: Czy ja jestem ślepy czy po prostu nie ma możliwości obstawienia awansu na Bet365 np. Liga Europy ? Wybieram dodatkowe zakłady i po prostu nie widzę takiej możliwości.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To że na live akceptują kursy które się zmieniają na wyższe po takich kursach jsk wcześniej jest śmieszne... Gram kurs 1.20, nagle się zmienia na 9.00 to oni akceptują po 1.20, kpina!
 
jozefek 4

jozefek

Użytkownik
ile czasu weryfikuja konto na Bet365 jezeli wyslalem im juz skany dowodu ?
i co to jest ten telefon zwrotny jakis , kliklem zeby do mnie przedzwonili 2 godziny temu i nic
potrzebne to jest wogole do weryfikacji ten telefon zwrotny czy nie?
 
Do góry Bottom