>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Informacje

rubin 0

rubin

Użytkownik
Proszę o informacje jak liczone są kartki w bet365. Nie jest tam sprecyzowane o jaki kolor kartek chodzi, dlatego proszę o wyjaśnienie czy bezpośrednią czerwona kartka się liczy? Ile kartek jest liczonych jeśli gracz dostaje druga żółtą i w konsekwencji czerwoną, czy to są 3 kartki (dwie żółte i jedną czerwona)? Oraz czy liczą się kartki dla sztabu szkoleniowego lub piłkarzy którzy siedzą na ławce i w meczu nie zagrali? Chodzi.o kartki za niesportowe zachowanie.
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
:zoltakartka: -1pkt ????-2pkt maksymalnie zawodnik może dostać 3pk
co do sztabu nie wiem ale zawodnik z ławki chyba jest liczony
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
bet365 wprowadzili na live &#39;mecz na zywo&#39; dla siatkowki, widac ostatnie punkty, najdluzsza serie i punkty przy swojej zagrywce
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
:zoltakartka: -1pkt ????-2pkt maksymalnie zawodnik może dostać 3pk
co do sztabu nie wiem ale zawodnik z ławki chyba jest liczony
Wg. przepisów gry w piłkę, człowiek ze sztabu (jak np. asystent trenera) nie mogą zostać ani napomniani żółtą kartką, ani też wykluczeni poprzez czerwoną. Mogą zostać odesłani na trybuny.
 
szybki-17 15

szybki-17

Użytkownik
Witam ! Jedno proste pytanko :) Ostatnio trzeba było zaakceptować zmiany w regulaminie. Czy ktoś jest zorientowany co zostało zmienione albo usunięte z regulaminu ?
 
J 1

jerzy77

Użytkownik
Witam ! Jedno proste pytanko :) Ostatnio trzeba było zaakceptować zmiany w regulaminie. Czy ktoś jest zorientowany co zostało zmienione albo usunięte z regulaminu ?
Chyba tylko wprowadzili opłatę za nieużywanie konta.
5. Konta nieaktywne
5.1 Z dniem 31. lipca 2014 bet365 wprowadza opłatę administracyjną dla wszystkich kont, które były &quot;nieaktywne&quot; przez okres co najmniej 365 dni, zgodnie z następującą procedurą. Konto jest uważane za &quot;nieaktywne&quot; w dowolnym okresie, w którym nie zostaną przeprowadzone na nim poniższe działania: (i) udany depozyt; (ii) zawarcie zakładu sportowego; lub (iii) uczestnictwo w dowolnym produkcie w Kasynie, Pokerze, lub Grach.
I dalej, że jeżeli jest puste, to 365 dniach nieaktywności, zostanie zamknięte, a jeżeli coś tam będzie, to opłata miesięczna wyniesie 2 funty, lub 5% salda konta w zależności co jest wyższe.
 
szybki-17 15

szybki-17

Użytkownik
Panowie mam pytanko ! Przeglądam ofertę live na piłkę nożna i zauważyłem że usunięto opcję czas następnej bramki. Wiem że taka opcja była na masę spotkań ! Czemu to zlikwidowano ?
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Panowie mam pytanko ! Przeglądam ofertę live na piłkę nożna i zauważyłem że usunięto opcję czas następnej bramki. Wiem że taka opcja była na masę spotkań ! Czemu to zlikwidowano ?
Ta opcja byla dostepna tylko na te popularniejsze spotkania, w spotkaniach Premier League tez nie ma tych opcji?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 178

becks-59091

Użytkownik
Chciałbym się od was dowiedzieć jak u was wygląda sprawa obstawiania u tego buka. Otóż od pewnego czasu (około dwóch tygodni) gdy obstawiam jakiś zakład za powiedzimy 300zł to część pieniędzy od razu mogę obstawić a część idzie do akceptacji. Wcześniej gdy grałem nawet za większe stawki nigdy czegoś takiego nie było. Coś się zmieniło czy jeszcze od innych powodów takie postepowanie u tego buka?
 
X 0

xaradomil

Użytkownik
Witam, jestem tu nowy i nie wiem jeszcze jak się odnaleźć na tym forum. Mam pytanie czy w bet365 jeżeli wytypowałem jeden typ to czy moge go wykorzystac do nastepnego zdarzenia?
 
X 0

xaradomil

Użytkownik
Oczywiście.
Dajmy na to że w jednym zdarzeniu zaznaczyłem że Real wygra z jakimś klubem, oraz że Bayer wygra z jakimś klubem, to czy mogę wykorzystać do następnego zdarzenia na przykład znów Real że wygra i jakiś inny klub że wygra. Prościej nie potrafię, dziękuje za odpowiedź.
 
Do góry Bottom