>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - Informacje

adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Minimalny zakład na bet365 to złotówka,przez ten czas który czekasz na odpowiedź,mogłeś sobie sam sprawdzić,jaki zakład da się wypuścić a jaki nie ryzykując tą złotówkę lub dwie.
A co do kwestii formalnej to o ile dobrze rozumiem pytanie ,chcesz obstawiać jedno zdarzenie na kilku kuponach,powiedzmy :
1)AKO:Real wygra+Bayern wygra
2)AKO: Real wygra + Legia wygra+Kubacki wygra T4C
No to oczywiście można to samo zdarzenie mieć na kilku kuponach,z tym,że nie każde można ze sobą dowolnie kombinować- zwykłe 1 x 2 jak najbardziej,ale już np takie zdarzenia jak: rogi,kartki,liczba bramek już nie zawsze.
 
kulasekfcb 3

kulasekfcb

Użytkownik
Witajcie, mam pytanie odnośnie bet365, czy są może wprowadzane u nich limity na zakłady kombinacyjne lub pojedyncze? Pytam,bo gram przeważnie single za bardzo duże stawki, a zależy mi na tym aby nie wprowadzano limitów. Pozdrawiam.
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Pytanie: ogarnia ktos nowa poprawke do regulaminu w bet365?
6. Jak wiadomo, prawo do dostępu i/lub korzystania ze strony internetowej (łącznie z niektórymi lub wszystkimi produktami oferowanymi za pośrednictwem strony internetowej) mogą być nielegalne w niektórych krajach (w tym na przykład w USA). Użytkownik jest odpowiedzialny za ustalenie, czy dostęp i/lub korzystanie ze strony internetowej jest zgodne z obowiązującym prawem w danej jurysdykcji i użytkownik gwarantuje, że hazard nie jest nielegalny w kraju, w którym on przebywa.
Czyzby juz robili sobie &quot;plecy&quot; odnosnie ustawy hazardowej i braku odpowiedzialnosci? No i czy czasem nie odyebia jakiegos walka z danymi osobowymi...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
to jest po prostu punkt w którym zrzucają odpowiedzialność za granie na klientów i tyle. Żaden buk nie sprzeda danych jakiemuś urzędowi z kraju, do którego nie odprowadza podatków
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
No wlasnie to mnie zainteresowalo bo do tej pory tego a ni kolejnego punktu w ktorym zastrzegaja ze maja prawo podac dane osobowe instytucjom nizej wymienionym takim jak policja czy sad nie mieli w zapisie. Dziwne zmiany co i rusz odkad zmienili wlasciciela.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Krótko mówiąc, jak cię państwo będzie ścigać, to wiedz że ustaliło to po przelewach bankowych na twój rachunek, a nie że buk cię wydał bo to nie w jego interesie.
Ci co nie mają wielkich wypłat na polskie konta bankowe albo korzystają z Moneybookers, myślę że mogą spać spokojnie.
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Witam,
Od dwóch lat gram w Bah i zaczeły mnie denerwowac nizsze kursy niz u konkurencji....zatem chciałbym załozyc konto w bet365 ale gdzieś przeczytałem ze min.wpłata przelewem bankowym to 500zł?prawda to?tzn ze nie mozna wpłacic np.na początek 20 zł.Nadmienie ze tylko taka forma wplaty wchodzi u mnie w gre a w Bah-u mozna wpłacac juz od 10zł
pozdrawiam
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Jeżeli chcesz wpłacić zwykłym przelewem to minimum 500 złoty. Jeżeli przez bank przy wykorzystaniu skrilla - 25 złoty, przy pomocy Trustly (pośrednik przy przelewie, coś a&#39;la Przelewy24) 50 złoty.
 
K 0

kynex

Użytkownik
Mam pytanie co do systemu rozliczania zakładów.
Obstawiam mecz NBA przykładowo lakers - hawks
stawiam na lakers z H + 10
mecz kończy się wynikiem 93 - 103 dla hawks
czy mój kupon zostanie rozliczony jako przegrany, czy będzie zwrot ?
Wydaje mi się , że przegrany ale chciałbym to potwierdzić.
 
A 167

abes1

Użytkownik
Dostaniesz w takim wypadku zwrot stawki, o ile jest to handicap azjatycki, a nie europejski - a o ile się nie mylę, w koszu mamy do gry tylko takie. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wprowadzamy częściowe zamknięcie zakładu
Funkcja Zamknij zakład pozwala na odebranie zwrotu zanim wydarzenie się zakończy - i teraz oferujemy jeszcze większą kontrolę wprowadzając opcję częściowego zamknięcia zakładu.
Tam, gdzie częściowe zamknięcie zakładu jest dostępne, ikona suwaka pojawi się po prawej stronie przycisku Zamknij zakład.
Aby aktywować suwak Zamknij zakład, po prostu kliknij na ikonę i potencjalne zwroty oraz pozostała stawka zostaną wyświetlone na przycisku Zamknij zakład. Tutaj możesz wybrać i potwierdzić kwotę zamknięcia zakładu, pozostawiając resztę swojej stawki do rozliczenia po zakończeniu wydarzenia.
Większa kontrola zakładów
Istnieje wiele sposobów, w jaki możesz monitorować kwotę zamknięcia zakładu oferowaną dla kwalifikującego się zakładu.
Kiedy zalogujesz się na konto, ilość nierozliczonych zakładów jakie aktualnie posiadasz zostanie zaznaczona za pomocą numeru obok sekcji Moje zakłady na kuponie. Kliknij na Moje zakłady, aby zobaczyć wszystkie kwalifikujące się zakłady wraz z aktualną kwotą dostępną do zamknięcia zakładu.
Zakładka Na żywo w sekcji Moje zakłady pokazuje zakłady, które są na żywo, a także wynik na żywo i aktualną kwotę zamknięcia zakładu. Możesz również dodać swoje selekcje do &#39;ulubionych&#39; przesuwając nad prawym, górnym rogiem i klikając na gwiazdkę, kiedy się ona pojawi.
Dostęp do sekcji Moje zakłady można również uzyskać w górnej części Na żywo na komórce lub tablecie.
Dzięki opcjom zamknięcia zakładu i częściowego zamknięcia zakładu, masz większą kontrolę nad swoimi zakładami w bet365.
Baw się dobrze!
Zespół bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
To już było wprowadzone od paru dni, przed otrzymaniem emaila/wiadomości na konto w grze. Przez ten czas raczej każdy zainteresowany zorientował się w sposobie działania.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Witam, zakładając konto na bet365 będzie coś wysyłane do mnie do domu, zakładał ktoś tam ostatnio konto?
Ale pytania zadajesz ludzie ile razy mam mowic ze od tego jest live chat????
Tak bedzie wyslany kod weryfikacyjny potwierdzajacy twoj adres jesli boisz sie starszych wyslij na kumpla i tyle w temacie
 
S 0

spokojny1

Użytkownik
Pytałem na chacie, to podobno jak odznaczę opcję, że chcę otrzymywać to nie będzie nic przychodzić, ale ten pierwszy przychodzi zawsze, tak?
 
D 3

debiutant

Użytkownik
Cześć Wszystkim, mam pytanie dotyczące bet365. Z powodu wprowadzenia ustawę hazardową nie mogę grać na WH(Kod błędu SLIP28 zakłady sportowe). Czy to też dotyczy w/w bukmachera?
 
Do góry Bottom