>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

M 0

masz

Użytkownik
Cześć, zleciłem wypłatę z bah wczoraj wieczorem, dzisiaj już kasa została odjęta z konta ale nie widzę jej na koncie w mbanku? W ile czasu będę miał kase na koncie jeśli wogóle dojdzie?
 
robson14 0

robson14

Użytkownik
panowie, jestem niepełnoletni i wpłaciłem kase na BAH.
Ale jeśli będę chciał wypłacać gotówkę, to musze na konto mamy (mam jej zgode)
czy mogą być problemy jeśli przy rejestracji podałem Imie i nazwisko własne, a konto należy do mamy?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Nie ma problemów.
Ja swego czasu miałem konto na brata, a pieniądze wypłaciłem do banku na swoje konto i obyło się bez jakichkolwiek komplikacji. ;)
 
K 0

kibic6013

Użytkownik
nie grałem jeszcze na bahu i mam w związku z tym jedno pytanie: czy w tym buku przed wypłaceniem pieniędzy trzeba im przesyłać skany swojego dowodu czy innych dokumentów ? z góry dziekuję za odpowiedz
 
dozens 0

dozens

Użytkownik
hmm ja zleciłem wypłatę 100 zł po 1 dniu napisałem do nich maila z zapytaniem ile to może potrwać i dostałem odpowiedź że od 5 do 8 dni roboczych szczerze mówiąc jestem rozczarowany ;/
 
M 0

motyf

Użytkownik
Witam, może ktoś ogarnięty w temacie przybliżyć mi opcję &quot;przelewy24&quot;. Podobno używając tej strony do przelewu kasa na BAH&#39;u jest od razu po przelewie.
 
G 0

goldi92

Użytkownik
Witam.
Wpłaciłem pieniądze na BAH&#39;a przez konto internetowe i teraz mam pytanie, czy muszę coś jeszcze zrobić, np na stronie BAH&#39;a ? Czy jak pieniądze do dnich dojdą od razu mi dodadzą do konta.
P.S.
Dostałem od nich meila z adresem, więc wszedłem na konto i wpłaciłem kasę. Nie robiłem nic na stronie typu &quot;wpłata&quot; i tam coś wybierać. Nic takiego nie robiłem
Dziękuję za odpowiedź
 
B 0

bartek2008

Użytkownik
Przez &quot;przelewy 24&quot; chajs księgują w jakieś 10 minut ostatnio wpłacałem przed 23 poszedłem zapalic i chajs już był zaksięgowany.
 
S 0

slavoo

Użytkownik
pytanie:

nie jestem pelnoletni... mam juz zalożone konto na siebie na BAH (wiek przesunąlem sobie o 10 lat ???? ???? ) wplace kase przez poczte...
wygram np. 300-500 zł, to czy bede mogl wyplacic na konto mojego ojca??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
pytanie:
nie jestem pelnoletni... mam juz zalożone konto na siebie na BAH (wiek przesunąlem sobie o 10 lat ???? ???? ) wplace kase przez poczte...
wygram np. 300-500 zł, to czy bede mogl wyplacic na konto mojego ojca??
To mnie zabiłeś... przesunąłeś o 10 lat? To masz 8? ????
Trzeba było jak już założyć konto na ojca...
Teoretycznie musisz wypłacać kasę na swoje konto...
 
Do góry Bottom