>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

S 674

slukasz123

Użytkownik
Witaj XXX (Numer konta gracza: XXX)

Ostrzeżenie przed fałszywymi wiadomościami e-mail!
Przestępcy internetowi nieustannie próbują wejść w posiadanie osobistych i poufnych danych za pomocą fałszywych wiadomości e-mail. Obecnie nasi gracze mogą otrzymywać wiadomości e-mail przesyłane rzekomo przez bet-at-home.com.
Odbiorcy są informowani o zmianie ogólnych warunków handlowych i proszeni o kliknięcie przesłanego linku w ciągu 72 godzin w celu uniknięcia blokady konta gracza. Po kliknięciu linku gracz jest przenoszony na fałszywą stronę do logowania!
Ważne: w przypadku otrzymania takiej wiadomości e-mail prosimy o jej natychmiastowe usunięcie i nieklikanie w zawarty w niej link!
Pozdrawiam,

bez komentarza to e-mail od bah
 
czarnykot02 5

czarnykot02

Użytkownik
Ile maksymalnie czekaliście na wypłatę na skrill? Czekam kilka godzin i cisza :/ Jeżeli ktoś rzeczywiście dostał wypłatę w sekundę to gratuluję szczęścia ????
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Minimalna kwota wpłaty za pośrednictwem serwisu Skrill wynosi 10 EUR (10 PLN, 15 CHF, 10 USD, 10 GBP, 100 CZK, 10 BGN, 10 RON, 80 SEK, 60 DKK).
bet-at-home.com nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.
Minimalna kwota, za którą może zostać zawarty zakład to: 0,50 EUR, 1,00 CHF, 1,00 GBP, 1,00 USD, 1,00 PLN, 10,00 CZK, 1,00 YTL, 1,00 BGN, 10,00 RUB, 1,00 RON, 5,00 SEK, 10,00 DKK.
Ze Skrilla automatycznie w moment..
 
wizkhalidov 31

wizkhalidov

Użytkownik
Mam problem z pierwszą wpłatą poprzez Skrill. Mianowicie po wypełnieniu maila, kwoty depozytu i wcisnieciu wplaty wyskakuje komunikat, że moje ID Skrill jest już wykorzystywane do innej transakcji. I tak za każdym razem. Miał ktoś podobny problem?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam problem z pierwszą wpłatą poprzez Skrill. Mianowicie po wypełnieniu maila, kwoty depozytu i wcisnieciu wplaty wyskakuje komunikat, że moje ID Skrill jest już wykorzystywane do innej transakcji. I tak za każdym razem. Miał ktoś podobny problem?
Spróbuj ciasteczka itd. wyczyścić może pomoże, Kiedyś tak miałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Mi schodziła kasa z BAHa zawsze natychmiastowo. Napisz do suportu.
Próbowałem sie dostac na czat ale kolejki, poczekam jeszcze chwile. Niby przy wypłatach mam wiadomosc, ze jest zlecona wypłata na dana kwotę, ale nadal mogę całościa dysponowac w w zakładach.
Dostałem odpowiedz:
Pana zlecenie oczekuje na opracowanie. Po zleceniu wypłaty środki nie znikają natychmiast z konta gracza. Dzieje się to dopiero po opracowaniu wypłaty, co następuje w ciągu 24 godzin.
 
Do góry Bottom