>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

mordechaj 0

mordechaj

Użytkownik
Moje pytanie dotyczy sposobu wpłat na BaH. Jakiś czas temu - chyba na początku sierpnia przestali współpracować z polskim bankiem. Teraz wszystko jest obsługiwane przez bank w Austrii. I tu moje pytanie, czy nadal można wpłacać pieniądze na swoje konto u tego buka w okienku na poczcie?
Bo jeśli dobrze rozumiem zamiast dotychczasowego numeru konta i nazwy banku podaję numer IBAN? czyli: AT05 1200 0100 1369 9441
 
G 0

gieko

Użytkownik
W Bah zmienili nie tylko konto do wpłat ale i wypłat. I tu niemiła niespodzianka - wypłacają z banku (siedziba na Malcie), który nie jest w systemie SEPA a więc wypłata jest realizowana przelewem SWIFT, przez co od odbiorcy pobierana jest prowizja (przynajmniej jak sprawdziłem w swoich bankach - BZWBK/BOŚ) - polecam sprawdzić w tabelach opłat i prowizji do Waszych kont ile bo może warto zmienić buka.
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Czasem to jest wina buka, nie raz pisałem czy do beta, czy jeszcze jak grywałem w bah, to okazywało się, że nie wypłacili wygranej, jak tylko to uczynili pieniądze w max. 10 minut znalazły się na skrillu.
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Mam pytanie, zlecał ktoś może wypłatę przez przelew bankowy? Chciałem wiedzieć w jakim czasie mniej/więcej otrzymaliście wypłatę. Na bahu jest info, że wypłata idzie 1-3 dni w zależności od kraju, ja czekam już od środy jak się nie mylę i dalej nic nie mam.
edit:
Dodam może, że mam konto w ING.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
bet-at-home ma z tymi wyplatami roznie. Czasami idzie blyskawicznie a czasami wyplata zostaje przekazana do przetworzenia. Nie ma znaczenia czy wyplacamy grosze czy miliony. Pewnie musza weryfikowac przypadkowe transakcje.
 
S 0

scig111

Użytkownik
Witam!
Mój pierwszy post na tym forum. Orientuje się ktoś ile na obecną chwilę czeka się na wypłaty z bet-at-home do mbanku (odkąd wysyłają z autrii)? Wiem, że było ale z deczka nieaktualne więc ponawiam.
Pozdrawiam
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
W sobote dokonujac depozytu za pomoca skrill nie zaksiegowali mi do dzis pieneidzy tlumaczac sie ze nie dostali przelewu...

A tu mail od skrill po mojej zapytaniu o depozyt :

Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.

Po sprawdzeniu sytuacji możemy potwierdzić, iż transakcja z dnia 23.04.2016 na rzecz bet-at-home.com przebiegła pomyślnie. Uprzejmie prosimy skontaktować się z odbiorcą pieniędzy i podać następujący numer operacji: TRN ID 1759345326. Pod tym numerem operacja została zapisana na ich koncie. Więc za pomocą tego numeru mogą sprawdzić stan transakcji i wysłać do Pana zakupiony produkt.

W przypadku kiedy nie otrzyma Pan od nich żadnej odpowiedzi do dwóch dni roboczych prosimy o ponowny kontakt.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę w tej kwestii.

Z poważaniem,
Galina
Еkipa Skrill

???? ???? ????


Gdybym sie nie zainteresowal i olal sprawe kasa pewnie by przepadala jestem tego 100% pewny i zdaje sobie sprawe co za smieszna firma. :razz:: ale potrzebowalem tam wplacic.

I co teraz... ? ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
uderz do nich z tym nr. i wiadomością od skrilla to kasę dodadzą.w informacji często pracują pionki co tylko zbywają przy takich problemach nie robiąc/mając wglądu do czegokolwiek (są od regułek, regulaminu) nie biorą nawet pod uwagę że coś może leżeć po stronie buka.
 
M 0

marekkraw

Użytkownik
Witam

Panowie mam problem. Wpłatę na BAH robiłem przez przelewy24, chciałbym teraz wypłacić 500zł i np przez skrilla wyskakuje:
Ze względów bezpieczeństwa wypłata na konto Skrill jest możliwa, jeśli z danego konta Skrill dokonano wpłaty na konto gracza.

Kurde to dają opcję wpłat innej niż wypłat. Co tu teraz zrobić ?

Wpłacić 10EUR przez Skrilla, żebym mógł potem wypłacić czy co ?
 
Do góry Bottom