>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

yakashi 0

yakashi

Użytkownik
No właśnie tak jak kolega wyżej chciałbym znać odp na to pytanie, bo jeśli chodzi o buki internetowe to jestem zupełnie &quot;zielony&quot; ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam założłem konto w BAH i chciałbym wpłacic kase poprzez druczek ktory oni mi przesłali (zamawiałem) I nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem dlatego wolę sie was zapytać. Idę do BPH z wypełnionym druczkiem na ktorym zapisałem kwotę 10zł daję go pani w okienku wraz z banknotem 10zł i wpłata dokonana i teraz tylko czekać az mi zaksięgują ?
Dokładnie. Możesz również iść na pocztę, ale oprócz 10zł zapłacisz ok 2zł opłaty za przelew.
 
piterach 0

piterach

Użytkownik
Chce wplacic kase na konto u buka poprzez konto w banku. Wybieram karte VISA (bo takowa posiadam) i wpisuje nr. konta. I okazuje sie ze nie moge wpisac calego numeru, bo niemoge wpisac wiecej cyfer. Jak mam wplacic kase?!
EDIT
Problem rozwiazany. Warto pisac do livesupportu ????
 
banaszek 0

banaszek

Użytkownik
witam! napiszcie mi proszę, jeśli wpłacam kase poprzez przelew bankowy (inteligo) to w którym miejscu mam wpisac ten numer IBAN i BIC ??
 
K 0

kajojto

Użytkownik
hej! Wplacilem kaske w piatek o ok. 15 po poludniu i do tychcasz nei dostalem jescz ekasy?moze ktos? wie ile bedzie szla? albo kiedy dojdzie? zgory dzieki ;)
 
tequila 0

tequila

Użytkownik
Witam, mam konto Junior w PEKAO SA. Chcę dokonac wpłaty na http://www.bet-at-home.com poprzez ukash. To moje konot junior chyba nie jest do konca moim kontem? Wiadomo, sa moje dane i wszystko, ale to jest subkonto. Moje pytanie brzmi czy podczas wyplacania na to konto beda jakies problemy?
 
Do góry Bottom