>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

flinstone 2

flinstone

Użytkownik
A czytalem gdzies ze jak posle skan druczku to zaksieguja mi wplate do kilku godzin ???? czy to prawda? I czy moze to byc zdjecie?
Tak, ale pod warunkiem, ze bedzie to minimum druga wplata. Za pierwszym razem takich czynnosci nie podejmuja. Chyba, zeby cos sie zmienilo. Co do zdjecia... to nie wiem.. ale podejrzewam ze nie powinno byc wiekszych problemow ????
P.S. Nie to, ze jestem niezyczliwy, czy nie chce pomoc... ale.. te pytania juz wielokrotnie pojawialy sie w tym dziale;) Warto czasami troche poszperac w tematach... zeby nie zasmiecac dzialu. Powodzenia w grze:spokodfhgfh:
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
A czy wypłata jest księgowana głownie w godzinach do popołudniowych czy księgują także wieczorem? Bo nie wiem kiedy sie spodziewać pieniążków
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chodzi Ci o wypłatę z BAH na konto bankowe? Wieczorem raczej kasy się nie spodziewaj, bo wtedy banki nie pracują, tam maxdo godz. 15 lub do 17. Przeważnie kasa na konto trafia do południa. (przynajmniej u mnie za każdym razem było)
 
A 0

agent51

Użytkownik
Pewniaki w bet-at-home
Witam, dopiero zarejestrowałem się na tym forum. W zakłady piłkarskie grałem dotychczas w punktach sts, ale z uwagi na większą wygodę i większą ilość czasu jaką z zacząłem na nie poświęcać przeszedłem do bukmachera internetowego. Po analizie rynku zdecydowałem się na bet-at-home. Jak na razie dziełają spoko, wczoraj przelałem im kaske z konta internetowego, dziś już na nim jest ???? Boli mnie jednak to iż nie ma tu możliwości obstawiania Handicapa azjatyckiego... I mam jeszcze pytanie dotyczące tzw. pewniaków w zakładach systemowych? Czy mam możliwość ich wybierania w bet-at-home? Trochę już siedzę na ich stronie i nie mogę nic znalejźć. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź, pozdrawiam.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Masz możliwość wybierania pewniaków. Przy zakładzie systemowym masz &quot;pokaż banki&quot; - wyskakuje przy każdym meczu literka B. I zaznaczasz sobie te mecze, które obstawiasz jako pewniak, czyli bank.
 
A 0

agent51

Użytkownik
Dzięki za pomoc, właśnie wypróbowałem ;) Mam jeszcze pytanie, czy jak już obstawiłem zakład w bet-at-home a nie zaczęło się żadne z obstawionych tam widowisk, to czy istnieje możliwość anulowania kuponu i otrzymania pełnego zwrotu postawionej kwoty?
 
michael015 0

michael015

Użytkownik
Chcialbym wpłacić 40 zl do bet-at-homu kartą kredytową, ale nierozumiem paru rzeczy. Między innymi:

- Przy wpłacie za pomocą karty kredytowej pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 2%
Czy to znaczy, że zabiorą mi 2% z 40 złotych :?:

- Karta kredytowa zostanie natychmiast obciążona z informacją &quot;bet-at-home.com Malta&quot;
Nie ma pojęcia co to znaczy :roll:

- Rozliczenie transakcji na karcie odbywa się w EURO!
A czy tak wogóle opłaca się wpłacać kartą :?:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Tak, otrzymasz 40zł na koncie BAH, ale z konta bankowego odliczą Ci 40zł+ 2% z tej sumy.
2. Automatycznie pieniądze znikną Ci z konta.
3. Mi ostatnio w złotówkach pobierali.
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Troche sie pogubilem... Jaka jest minimalna wplata poprzez przelew bankowy? Bo gdzies czytalem ze 10zł ale przez MB czy przelewem mozna wplacic mniej?
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
możesz wpłacić 10 zł poprzez przelew bankowy, wysłać skan dowodu wpłaty i po kilku minutach depozyt zrealizowany ;)
 
yakashi 0

yakashi

Użytkownik
Czy jeśli wysyłam pieniądze do BAH z placówki BPH to nie musze płacić prowizji? A czy jeśli wyślę, np. z PKO to zabiorą jakiś procent z wpłacanej kwoty?
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Oczywiscie ze nie pobieraja prowizji - na konto dostajesz tyle ile wplaciles. Ew. inny niz BPH bank pobierze prowizje od ciebie za wplate. Najlepiej udaj sie do placowki BPH i tam wplac jak nie chcesz placic ani grosza prowizji.
 
tomek_azs 0

tomek_azs

Użytkownik
Witam założłem konto w BAH i chciałbym wpłacic kase poprzez druczek ktory oni mi przesłali (zamawiałem) I nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem dlatego wolę sie was zapytać. Idę do BPH z wypełnionym druczkiem na ktorym zapisałem kwotę 10zł daję go pani w okienku wraz z banknotem 10zł i wpłata dokonana i teraz tylko czekać az mi zaksięgują ?
 
Do góry Bottom