>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

7seven7 0

7seven7

Użytkownik
Wpłaciłem kase 10 września i do tej pory ni widu ni słuchu :-?
Napisz cos wiecej nt wplaty:
- poczta czy bank (jesli tak to, ktory)
- o ktorej godzinie
- na jaki adres wplaciles
- czy to twoja pierwsza wplata
- ile wplacales

Mysle, ze te szczegoly pomoga mi podpowiedziec skuteczne rozwiazanie.

PS. Pisales do supportu lub na livechat?
 
S 0

snowee

Użytkownik
Napisz cos wiecej nt wplaty:
- poczta czy bank (jesli tak to, ktory)
- o ktorej godzinie
- na jaki adres wplaciles
- czy to twoja pierwsza wplata
- ile wplacales

Mysle, ze te szczegoly pomoga mi podpowiedziec skuteczne rozwiazanie.

PS. Pisales do supportu lub na livechat?
Wpłata z mbanku

Nie pamiętam godziny, pewnie po południu, jak wróciłem z pracy, ale data operacji i zaksięgowania to 10.09.2007

Adres taki sam jak zawsze, wplacalem juz 3 raz na BAH i wszytskie dane takie same, tylko, ze zawsze szybciej dochodzilo

Wplacalem 8 zl, bo nie mialem co z nimi zrobic.

Do supportu i na livechacie nie pisalem, poniewaz myslalem ze dojdzie, a na gwalt nie sa mi potrzebne. No ale myslalem, ze przed weekendem dojda :p

Pozdro
 
7seven7 0

7seven7

Użytkownik
Z tego co piszesz wszystko powinno odbyc sie poprawnie.
W takiej sytuacji polecam kontakt z supportem, ja otrzymywalem odpowiedzi blyskawicznie, w ciagu godziny.
 
7seven7 0

7seven7

Użytkownik
Te dane z tego co pamietam sa potrzebne do przelewow na konta zagraniczne. Do wplaty na konto b-a-h w Banku BPH nie sa wymagane.
 
R 8

rammzes

Użytkownik
Dobra, namowilem staruszka zeby zalozyl sobie konto w banku. Mam dwa pytania:
1. Zwiazane z tematem: czy pobiera sie jakas prowizja przy wyplacaniu pieniedzy?
2. Nie zwiazane z tematem: jakie konta sa za darmo? Tzn. ze aktywacja za darmo, karta za darmo, utrzymanie konta za darmo? Aha, i jeszcze jedno: zeby na karcie mogla lezec obojetnie jaka kwota (mala). Bo slyszalem ze sa konta gdzie musi byc co najmniej 200zl...
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Hmm... wpłaciłem 75zł, kolejne 75zł dostałem z bonusu. Obróciłem jak na razie około 200 złotych. No i tu kieruję swoje pytanie. Zrobiłem zakładkę wypłata i mi doszło do okienka z wpisaniem danych konta. Czy to oznacza, że mogę wypłacić hajs czy wyskoczy mi, że bonus nie został obrócony?
 
J 0

jabool

Użytkownik
Hmm... wpłaciłem 75zł, kolejne 75zł dostałem z bonusu. Obróciłem jak na razie około 200 złotych. No i tu kieruję swoje pytanie. Zrobiłem zakładkę wypłata i mi doszło do okienka z wpisaniem danych konta. Czy to oznacza, że mogę wypłacić hajs czy wyskoczy mi, że bonus nie został obrócony?
Wydaje mi sie, ze juz zrealizowales bonus i mozesz spokojnie wyplacic. W przeciwnym razie od razu pokazalby sie komunikat...(przynajmniej takie mam wrazenie...ja w podobnej sytuacji bylem dosc dawno, dlatego nie jestem pewny w 100%, jezeli sie myle poprawcie mnie;))

to zalezy ile chcesz wyplacic
to nie ma nic do rzeczy...
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
A czy mogę wypłacić pieniądze na konto innej osoby? Na przykład chcę kupić na allegro pewne spodnie za 249 złotych, to czy mogę przy wypłacie podać numer jego konta i jego dane? Bo to trochę zajmie zanim wypłacę na swoje, a potem wpłacać na konto sprzedawcy... da sie takie coś zrobić?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
A czy mogę wypłacić pieniądze na konto innej osoby? Na przykład chcę kupić na allegro pewne spodnie za 249 złotych, to czy mogę przy wypłacie podać numer jego konta i jego dane? Bo to trochę zajmie zanim wypłacę na swoje, a potem wpłacać na konto sprzedawcy... da sie takie coś zrobić?
zapomnij o tym
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
takie coś dzisiaj mi przysłali:
Witaj!

W bet-at-home.com jest od zaraz dostępna kolejna, atrakcyjna alternatywa, w odróżnieniu od dostępnych już klasycznych możliwości wpłaty – Ukash. Ukash jest całkowicie nową metodą płatności dla każdego, kto w internecie pragnie robić zakupy tak samo, jak w sklepie: prosta i bezpieczna wpłata gotówką. Ta popularna karta Prepaid, dostępna jest w licznych punktach sprzedaży (serwisy w Twoich okolicach znajdziesz pod http://www.ukash.com), aby ją użyć nie potrzebujesz karty kredytowej lub debetowej jak i danych personalnych czy finansowych.

Wpłata w kilka sekund
Tak łatwo można wpłacić przez Ukash: zaloguj się na bet-at-home.com, otwórz konto gracza i wybierz w nawigacji &quot;Wpłata/Wypłata&quot; oraz &quot;Wpłata poprzez Ukash!&quot;. Odrazu po wpisaniu kwoty wpłaty jak i podaniu 19-cyfrowego numeru Ukash, możesz dysponować pieniędzmi. W ten sposób możesz w klika sekund skorzystać z szerokiej oferty kasyna-, pokera – lub zakładów sportowych.

Podwajamy Twoje pieniądze!
Ponadto: Twoja pierwsza wpłata w bet-at-home.com opłaca się podwójnie. Wpisz w polu &quot;Realizacja bonusa&quot; poprostu kod FIRST, zostanie Tobie automatycznie i całkowicie darmowo dopisana podwojona suma wpłaconej kwoty. Nie przegap tej okazji! W przypadku pytań o Ukash lub naszej akcji bonusowej, jesteśmy oczywiście do Twojej dyspozycji.

Serdecznie pozdrawiamy

Twój bet-at-home.com-Team
http://www.bet-at-home.com


bet-at-home.com Ltd., Office M5, Block 12, Tigne Place, Tigne Street, Sliema SLM 15, Malta
 
D 0

driverpl

Użytkownik
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem i mam pytanko co do wpłaty: nie mam własnego konta, ale chciałbym wypłacić na konto matki np 100 zł. Czy byłyby z tym jakieś komplikacje ??? Co ewentualnie w takim wypadku miałbym zrobić.
P. S. nie mam swojego konta, bo jak narazie było mi zbędne :p
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem i mam pytanko co do wpłaty: nie mam własnego konta, ale chciałbym wypłacić na konto matki np 100 zł. Czy byłyby z tym jakieś komplikacje ??? Co ewentualnie w takim wypadku miałbym zrobić.
P. S. nie mam swojego konta, bo jak narazie było mi zbędne :p
Musi się zgadzać nazwisko. Jeśli założyłeś konto na siebie, a pieniądze chcesz wysłac na konto mamy to chyba da radę bo to samo nazwisko. Zawsze możesz napisać do supportu i się zapytać.
 
M 0

mackal

Użytkownik
Chcę dokonać wypłaty na swoje konto bankowe.
Czy w polu numer konta oprócz 26 cyfr należy wpisać na początku PL,by uniknąć prowizji(mój bank znajduje się w Polsce)
I co podać w nazwie banku?
 
Do góry Bottom