>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Czytałem wcześniej, że na bah nie ma problemów z wypłacaniem kasy na różne konta, ale mam teraz ładna sumke do wypłaty, więc wolę się upewnić. Gdy klikam wypłata, mam już uzupełnionego odbiorcę, czyli osobę na którą jest zarejestrowane konto, nie da się tego zmienić, więc teraz, gdy wpiszę numer konta należący do innej osoby niż tej na którą mam zarejestrowane konto na bah, wszystko będzie ok?

I jeszcze jedno... gdy chce wypłacić kasę na mb, mam komunikat, że mogę wypłacić tylko na konto z którego wcześniej wpłacałem, a takiego póki co nie ma. Nie da się z tym jakoś uporać na wpłacając kasy z mb na buka?
 
travism 190

travism

Forum VIP
Witam.

Gram od niedawna mam pytanie:
Czy ktoś słyszał albo komuś sie może zdażyło że przy WYPŁACIE chcieli od was dowod osoboty (skan jego) czy coś w tym stylu.

I przy jakich (kwotach) wypłatach to było , czy to konto bankowe było jego, czy mamusi,tatusia, dziewczy czy kolegi ... ? Prosze o wyjaśnienie mi tej kwesti bo nigdzie nie pisze ????

Dziekuje ! ????
bah z reguły nie prosi o dokumenty ale rzecz jasna czasami sie im zdarzy a co do wyplacanej kwoty to nie ma to raczej zadnego znaczenia
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Gram kupę czasu i naprawdę nigdy nie zdarzyło się aby o cokolowiek prosili ???? Chyba że o to aby duzo nie wygrywac:p Ogólnie chyba najlepszy buk internetowy jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty!!
 
M 0

michaello2707

Użytkownik
Pilnie prosze o rade, tragedia!! ????
Dzis ok godz 13 wplacilem na konto bankowe bet-at-home kwote w wysokosci 100 zl. Po powrocie do domu ze szkoly chcialem sprawdzic czy pieniazki znajduja sie na koncie (wczesniej dla zabawy zagralem w blackjacka) jak sie pozniej okazalo moje konto zostalo zablokowane ????
Kompletnie nie wiem co mam zrobic, jak odzyskac pieniadze?? Co zrobic aby moje konto zostalo odblokowane??
 
travism 190

travism

Forum VIP
hej wplacilem przed chwila kase poprzez przelewy 24 i bede mial zaraz na koncie pieniadze?(tak mialem, w bet gun)czy za pare dni ?jak to jest w bah?
bedziesz mial po chwili, wystarczy sie wylogowac i spowrotem zalogowac ???? (ja tak przynajmniej mialem ;) )
 
arkan1910 0

arkan1910

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie.Otóż dokonywałem wpłaty za pośrednictwem serwisu przelewy24.Niestety popełniłem błąd i w miejsce,gdzie miałem wpisać podane hasło wkopiowałem jakiś inny nr i przelew poszedł.Poszedł ale oczywiście do adresata nie doszedł.Od razu napisałem maila z wyjaśnieniami i prośbą o zwrot pieniędzy.Zostałem poproszony o skan dowodu wpłaty co też zrobiłem i w końcu dostałem odpowiedź od serwisu bet-at-home,że załatwienie tej sprawy leży w gestii serwisu przelewy24.Wysłałem i do nich maila z wyjasnieniem sytuacji i prośbą i zwrot.Czekam na odpowiedź.
Czy ktoś z Was spotkał się już z taką sytuacją?Jakie mam szanse na odzyskanie &quot;biletów banku narodowego&quot;?

P.S.Ostrożnie z opcją KOPIUJ/WKLEJ,hehe.
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie.Otóż dokonywałem wpłaty za pośrednictwem serwisu przelewy24.Niestety popełniłem błąd i w miejsce,gdzie miałem wpisać podane hasło wkopiowałem jakiś inny nr i przelew poszedł.Poszedł ale oczywiście do adresata nie doszedł.Od razu napisałem maila z wyjaśnieniami i prośbą o zwrot pieniędzy.Zostałem poproszony o skan dowodu wpłaty co też zrobiłem i w końcu dostałem odpowiedź od serwisu bet-at-home,że załatwienie tej sprawy leży w gestii serwisu przelewy24.Wysłałem i do nich maila z wyjasnieniem sytuacji i prośbą i zwrot.Czekam na odpowiedź.
Czy ktoś z Was spotkał się już z taką sytuacją?Jakie mam szanse na odzyskanie &quot;biletów banku narodowego&quot;?

P.S.Ostrożnie z opcją KOPIUJ/WKLEJ,hehe.
Ja miałem ze 2 razy taką sytuację ... wysyłasz emailem skan przelewu do Przelewy24 a oni Ci to zwracają ... doszło na drugi dzien ten zwrot
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
mam pytanie:przykładowo przegrywam 200 złotych w bah(mam bonus 350,i stan konta 700-200=500 ) czy mogę wypłacić 150 złotych&gt;?wiadomo że tracę bonus 350 ale pozostałą kasę można wypłacić
 
xaryth 0

xaryth

Użytkownik
mam pytanie:przykładowo przegrywam 200 złotych w bah(mam bonus 350,i stan konta 700-200=500 ) czy mogę wypłacić 150 złotych&gt;?wiadomo że tracę bonus 350 ale pozostałą kasę można wypłacić

Nie możesz tych pieniędzy wypłacić jeżeli nie postawiłeś kwoty wpłaconej wraz z bonusem 3 razy po kursie minimalnym 2,0.
jeżeli dobrze zrozumiałem prawdopodobnie obróciłeś tylko 200zł dlatego nie możesz wypłacić pieniążków.
 
D 0

diego889

Użytkownik
Witam, gram w bah od niedawna, mam problem, zleciłem wypłatę po spełnieniu warunków dot. bonusu, &quot;zlecenie zostało wykonane&quot; tylko że ani w buku nie ma pieniędzy ani w banku (mBank) czekam 3 dzień. Może mnie ktoś pocieszyć lub zdołować? ^^
edit: dodam jeszcze, że w pomocy na temat wypłaty pisze takie coś: &quot;Zlecenie wypłaty zostanie natychmiast zrealizowane i wypłacona kwota znajdzie się na Twoim koncie bankowym. &quot; tym bardziej mnie to niepokoi.
 
Do góry Bottom