>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

S 0

slawooo89

Użytkownik
Witam!!
Jeszcze nigdy nie grałem na takich internetowych zakładach także trochę w tym pogubiony jestem ????
Moje pytanie odnośnie wypłaty pieniążków:
1. Czy jest jakaś minimalna kwota wypłaty??
2. Czy w przypadku wypłaty pobierana jest jakaś prowizja ??
3. Czy wypłata zostanie zrealizowana na konto bankowe osoby innej niż podanej w BAH&#39;u ??
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Ponawiam prośbę o odpowiedz na zadane wyżej pytania.
No nie rób sobie jaj... Przecież wszystko pisze w regulaminie przy zakładaniu konta, który każdy musi przeczytać! Przynajmniej powinien....
A na ostatnie pytanie odpowiedź brzmi: prawdopodobnie nie ma to dla nich żadnego znaczenia na kogo konto wypłacają (to tak na 99%, ktoś mi tak powiedział, a sam nie miałem takiej sytuacji).
 
T 0

tmz

Użytkownik
Witam
Mam problem z wpłatą, wpłaciłem niedawno przez Przelewy24 z mBanku, pojawił mi się komunikat:

EINZAHLUNG

Leider wurde Ihre Zahlung nicht autorisiert!

Dane były poprawne, kwota też, kasa nie pojawiła się na koncie. Co się stało? napisałem do nich maila ale spieszę sie bo przelecą mi zaplanowane zakłady niedługo.. :-?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Witam
Mam problem z wpłatą, wpłaciłem niedawno przez Przelewy24 z mBanku, pojawił mi się komunikat:
EINZAHLUNG

Leider wurde Ihre Zahlung nicht autorisiert!
Dane były poprawne, kwota też, kasa nie pojawiła się na koncie. Co się stało? napisałem do nich maila ale spieszę sie bo przelecą mi zaplanowane zakłady niedługo.. :-?
nawet jesli nie znasz niemieckiego trzeba bylo wrzuci to w tlumacz:
DEPOZYT
Niestety, płatność nie został upoważniony!
wiec najprawdopodobniej nie pobralo CI tez kasy z konta bo jakis blad wyskoczyl , no chyba ze pobralo to wtedy maile do BAHA pozostaja.
 
L 0

lfan

Użytkownik
Czy przy wpłacie 20zł musze obrócić całą sumę zeby móc wypłacić wygraną?
nie, nie ma potrzeby obracania depozytu (pieniędzy wpłacanych)

obrócić trzeba tylko bonus (skorzystać z niego możesz tylko przy pierwszej wpłacie)

ale jeżeli jest to Twoja pierwsza wpłata i skorzystasz z bonusu, musisz obrócić wpłacaną sumę plus kwotę bonusu trzykrotnie, czyli przy wpłacie 20zł, będziesz miał łącznie 30zł, to musisz zarobić (po kursie przynajmniej 1.5) z tych pieniędzy przynajmniej 90zł, żeby móc zlecić wypłatę
 
gastro 1,2K

gastro

Użytkownik
Mam takie pytanie, w czwartek zrobiłem przelew na stary numer konta
jak się to dzisiaj okazalo ???? czyli kiedyś to było tak :

Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132

a teraz jest tak:
Numer konta: 23 1240 6247 1111 0000 4972 8376

Wiem ze to mój błąd i gapiostwo .... i teraz mam pytanie
czy te pieniądze zostaną jakoś przelane
czy poszły się kochać w kosmos... ???
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
z taka informacją pisz do supportu.
Moim zdaniem jeżeli tamto konto jest nadal aktywne to przelew tam dojdzie, a buk nie ma wtedy możliwości cofnięcia tego przelewu, więc kasa chyba poszła się ... ale napisz do obsługi klienta, Oni na pewno Tobie wytłumaczą co jak ;)
 
gastro 1,2K

gastro

Użytkownik
No dzisiaj wchodzę na konto gracza i kasiurka jest także się udało.... widocznie maja 2 konta bankowe aktywne ale następnym razem już sobie wyśle na nowe żeby się nie stresować ????
 
B 0

bufu7

Użytkownik
wpłaciłem wczoraj przelewem pieniądze i dzisiaj ich jeszcze nie ma, tak się zastanawiam czy jako odbiorce wystarczyło wpisac bet-at-home.com czy trzabyło jeszcze dopisać Bank PEKAO SA w Warszawie?
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Wpłata na Moneybookers w ten sam dzień, tak samo jak i support raz dwa odpisuję. Z wpłatami też zero problemów .Polecam ;)
 
antiago 37

antiago

Użytkownik
Mam pytanie...nie zlecałem do tej pory wyższych wypłat niż 200-300 złotych, a dzięki promocji 350pln bonusu BYĆ MOŻE uda mi się wypłacić więcej ...o ile nie pochłonie mnie zachłanność itp itd...dajmy na to,że będę miał do zlecenia wypłatę rzędu 2000 pln...i pytanie : jako tako bukmacherka internetowa w Polsce jest zabroniona, nagle przychodzi mi na konto 2000 pln i nikt sie do tego nie przyczepi? nie wiem, bank, urząd skarbowy...bo nie chciałbym problemów stwarzać na siłę i nie wiem czy wypłacać stopniowo, całość...czy wszystko przegrac:p (zart:p)
 
ester 87

ester

Użytkownik
Mam pytanie...nie zlecałem do tej pory wyższych wypłat niż 200-300 złotych, a dzięki promocji 350pln bonusu BYĆ MOŻE uda mi się wypłacić więcej ...o ile nie pochłonie mnie zachłanność itp itd...dajmy na to,że będę miał do zlecenia wypłatę rzędu 2000 pln...i pytanie : jako tako bukmacherka internetowa w Polsce jest zabroniona, nagle przychodzi mi na konto 2000 pln i nikt sie do tego nie przyczepi? nie wiem, bank, urząd skarbowy...bo nie chciałbym problemów stwarzać na siłę i nie wiem czy wypłacać stopniowo, całość...czy wszystko przegrac:p (zart:p)
Nie, przy tak niskich kwotach nie ma możliwości, żeby ktokolwiek się nimi zainteresował. Nie stresuj się.
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Witam.

Gram od niedawna mam pytanie:
Czy ktoś słyszał albo komuś sie może zdażyło że przy WYPŁACIE chcieli od was dowod osoboty (skan jego) czy coś w tym stylu.

I przy jakich (kwotach) wypłatach to było , czy to konto bankowe było jego, czy mamusi,tatusia, dziewczy czy kolegi ... ? Prosze o wyjaśnienie mi tej kwesti bo nigdzie nie pisze ????

Dziekuje ! ????
 
Do góry Bottom