>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

E 0

el_dorado

Użytkownik
założyłem na te same dane tylko inny email i jesli nie zostało automatycznie zablkowane tz. ze mi je zablkouja np. przy wyplacie ? wiec nie warto tam grac ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
BAH ma to do siebie że jest bardzo przejrzysty i to na pewno spory plus. Kursy w niektórych spotkaniach są żałosne, ale z tym u nich jest coraz lepiej. Jeśli chodzi o kombinacje w spotkaniach to czasami się postarają, wczoraj np na mecze NBA było dość bogato patrząc na wcześniejsze &quot;starania&quot;. Największym plusem jak dla mnie to bardzo szybkie wypłaty na konto. Ja przeważnie kasę mam na drugi dzień od zlecenia wypłaty. Dużo im jeszcze brakuje żeby być w czołówce, ale wszystko idzie ku dobremu. Ogromny minus jak dla mnie to livechat - czasami trzeba czekać ponad 30 min żeby odpowiedzieli, a do tego wiedza niektórych pracujących tam osób poraża...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Gram tam od paru miesięcy i musze powiedziec że jest to nie zły bukmacher ,głównie obstawiam NBA.To własnie dla tego wybrałem tego buka.Szybka wpłata to też wielki plus myślałem że na wpłate będe musiał czekać tydzien a oni uwineli się z tym w dwa dni.:cool:
 
dzikugda 3

dzikugda

Użytkownik
Gram tam od paru miesięcy i musze powiedziec że jest to nie zły bukmacher ,głównie obstawiam NBA.To własnie dla tego wybrałem tego buka.Szybka wpłata to też wielki plus myślałem że na wpłate będe musiał czekać tydzien a oni uwineli się z tym w dwa dni.:cool:

ja właśnie dla NBA przeniosłem się na bet365 bo w bah jest naprawde ubogo pod tym względem
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Mam konto ww Bet365 ze względu na Handicapy azjatyckie ;)

To co mnie denerwuje odnośnie nba w bet 365 to,to że nie zawsze kursy są o czasie wystawiane naprzykłąd dzis nie ma czterech kursów do spotkan w NBA .W bah od rana są wszystkie.
 
D 0

dziubasek00

Użytkownik
A czy coś się zmieniło z weryfikacją konta (a raczej jej brakiem)? Założyłem tam konto jakieś 2 lata temu y wypłacałem wieleokrotnie pieniądze (max po około 200zł jednorazowo) i nigdy nie chcieli żadnych skanów, zdjęć dowodu itp.
To może być duży plus, jeżeli oczywiście nic się nie zmieniło.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
To co ostatnio wyprawia się na BAHu to skandal
Były sezony zasadnicze w hokeju - undery/overy na LIVE można było obstawiać, a teraz ?
Jeden wielki syf ( wynik meczu i pierwsza tercja )
Nie polecam już tego SYFU ( tak, syfu! )
A podobno mieli się poprawiać &lt;hahaha&gt;
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze na buka internetowego po długiej przerwie (na ogół obstawiam w Fortunie, ale te odliczanie podatków już mnie dobija) i wpłaciłem je właśnie na bet-at-home....dopiero potem przeanalizowałem inne buki i szczerze to oprócz szybkiej wpłaty i dosyć prostej to nic nie ma godnego uwagi. Wypłaciłem pieniążki które zarobiłem bardzo szybko i przeniosłem się do &quot;konkurencji&quot;. Tak jak napisał ktoś wyżej na dany mecz maks po 4-10 opcji do obstawiania. Same podstawowe. Zero zakładów na kartki, rożne itp w piłce nożnej. Konkurencja to ok 50-80 różnych możliwości. Ponadto live jest bardzo słaby, a niektórych meczy (dziś np. Dynamo-Zorya) nie wystawiają na żywo wcale (mimo że to było jedno z niewielu dziś spotkań) bo najzwyczajniej boją się stracić. Może wydawać się to normalne bo każdy chce zarobić ale inni bukmacherzy internetowi nie robią tak. Pozdrawiam
 
arnold1412 1

arnold1412

Użytkownik
Wiecie może cz w bahu, gdy wpłaci się pieniądze przez przelew internetowy, podając jedynie numer konta gracza, w tytule, pieniądze dojdą bezproblemowo ?
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Zagrałem w Bah kupon systemem 10 z 11 i teraz patrzę, a przy meczu Petkovic (DW 2-0) jest zwrot i adnotacja: &quot;złe parowanie&quot;. O co chodzi? Jak wnosiłem zakład, nie było żadnych komunikatów i wszystko zostało prawidłowo zatwierdzone.
 
Do góry Bottom