>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Trzeba poczekać do godziny- zwykle w dzień, zakłady w nocy są rozliczane zwykle rano...
Nie wiem o jakich 10% piszesz... jeśli myślisz o podatku- to bukmacherzy internetowi nie potrącają podatku.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Za to lubię bet-at-home, nie robią problemów z niczego. Otóż zapomniałem haseł do kont na brata i ojca, założyłem w końcu na siebie, skorzystałem z bonusa, wszystko ładnie bez problemów, przyszła pora sporej wypłaty i mimo że nowe konto nie prosili o żaden skan dowodu, wypłata zlecona środa po 12, pieniądze na koncie czwartek po 15.
PS. Bukmacher może nie ma najlepszej oferty i kursów, ale daje niezłe bonusy i nie robi problemów z wypłatą która jest błyskawiczna.
Dla mnie bukmacher NR 1 na rynku...
 
K 2

kaysersoze

Użytkownik
jak dla mnie oszuści. grałem w kasynie live, obstawiony tuzin wypadł a wygrana nie została zaliczona. wysłałem nawet screeny do nich to mi odesłali jakąś tabelkę z informacją że wcale nie obstawiałem akurat w tym momencie. bzdura, screen był jednoznaczny. myślałem, że to odosobniony przypadek i że może się pomyliłem faktycznie ale bardzo wiele osób opisywało podobne sytuacje na forach. odradzam granie w kasynie. jak jest w sportowych zakładach - nie wiem, bo nie często obstawiam.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Ja nic do nich nie mam. NIGDY na NICZYM mnie nie oszukali, wypłaty bardzo szybkie, na drugi dzień praktycznie kasa jest w banku. Nigdy z wypłatami nie miałem problemów.
Livesupport bardzo miły, szybko odpowiadają na każde pytanie.
Gdyby jeszcze kursy były wyższe i live troche lepszy to zdecydowanie byliby w TOP5 bukmacherów. Na live można zarobić, bo często popełniają proste błędy wystawiając wysokie kursy.
Ja lubie u nich grać, strona bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze.
 
converse_ 0

converse_

Użytkownik
Ja nie polecam. Co prawda bukmacher ma kilka plusów, jak np. bezproblemowe wypłaty, miły kontakt. Ale jeśli ktoś chce się bawić w bukmacherkę na poważnie to nie radzę zaczynać tam. Śmieszna oferta, śmieszne kursy. Bardzo rzadko są wystawiane dodatkowe zakłady, a jeśli już to najczęściej tylko o/u 2.5 i HC.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Ile trzeba czekać, żeby odblokowała się możliwość wpisania bonu do bet at home? Użyłem niedawno ten bon za 5 zł i nie mogę wpisać innego za 10 zł (nie z tej kampanii), bo wyskakuje, że użyłem go w tej kampanii.
 
K 13

koniak1x1

Użytkownik
Nie polecam nie oszukali mnie na dużo ale jednak obstawiłem u nich na live angole z niemcami w kosza jako &quot;główny zakład&quot; czyli 1 albo 2 była dogrywka i angola wygrała spojrzałem po 2 godzinach i zobaczyłem przegrany zakład więc uderzam do supportu o co chodzi a gość stwierdza że był także do wyboru remis ja zdziwiony spojrzałem na turcja-portoryko czy także jest tam remis oczywiście jako GŁÓWNY ZAKŁAD jest tylko 1 albo 2 spojrzałem również na inne mecze koszykówki które są dostępne w ofercie tego bukmachera oczywiście jako GŁÓWNY ZAKŁAD jest 1 i 2 a ja przy zakładzie mam wyraźnie napisane Główny zakład więc piszę do supportu to wszystko a ten mi odpisuje oczywiście że był remis akurat teraz WIELKI MINUS

WRZUCAM JESZCZE PARĘ SCREENÓW NA DOWÓD OSZUSTWA:
http://img695.imageshack.us/i/bah3.png/
http://img809.imageshack.us/i/bah.png/
 
Do góry Bottom