>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

radek03 90

radek03

Forum VIP
Bah wie że to ***** daje więc nie robią kłopotów klientom
Bah nie prosi o skany dokumentów, bo doskonale sobie zdaje sprawe, że połowa ich klientów to dzieci, gdyby nagle taką akcje zorganizowali to musieliby zamknąć konta połowie graczy.
 
morthond 0

morthond

Użytkownik
Moim zdaniem B-a-H świetnie się nadaje do paru rzeczy:

1.Mają rewelacyjne statystyki (http://www.livescore.cc), które początkującym umożliwiają jako takie zgłębienie tematu, przydają się też w przypadku stawiania u innych buków rzecz jasna ????
2.Można trafić sporo euro jeśli zalogujesz się w dniu gdy jesteś wylosowany (50euro/dzień + kumulacje z poprzednich dni). Ja tam sprawdzam codziennie i nie boli mnie to jakoś ???? Najwięcej widziałem 1550.

Z plusów wymieniłbym jeszcze:
✅minimum formalności przy depozycie (nie wypłacałem nigdy)
✅szybkie księgowanie wpłat: przy przelewie kasa była zwykle po 8. rano następnego dnia
✅przyjemna dla oka szata graficzna ????

Minusy:
⛔mało opcji innych zakładów niż 1x2 w meczu (max. 10, ale to szlagiery raczej, zwykle 1-3)
⛔kursy czasem mogły by być odrobinę wyższe, czasem nieznacznie zmieniają się im bliżej spotkania (to akurat nie wiem czy normalne czy nie ???? )

Raz na meczu live zrobiłem surebeta (obstawiłem przeciwne zdarzenia przed meczem i po bramce) - jeśli się komuś także uda to oczywiście ✅ :-D
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Please wait for a site operator to respond.
Chat InformationAll operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
działa wam czat,bo u mnie takie coś wyskakuje
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
Duzym minusem jest mala ilosc zakladow live w pilce noznej :/
Na te mniej &#39;popularne&#39; mecze to calkiem kicha, nie ma prawie w ogole zakladu &#39;jak zostanie zdobyta kolejna bramka&#39; i tutaj wlasnie lipa..widze na bwin jest w kazdym meczu ten zaklad, dlatego chyba przerzuce sie na bwin..
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Nie będę się wypowiadał kolejny raz na temat kursów które są zaniżane, ani o ofercie która jest słabiutka (do tego stopnia, że w ostatniej rundzie kwal. do Ligi Europejskiej nie rzucili nawet liczby bramek - ręce opadają), ale zauważyłem, ze w tenisie twardo trzymają się czasu spotkań. Tzn. kończą przyjmować zakład o danej porze, mimo iż spotkanie jest opóźnione (długością meczu poprzedniego, lub opadami deszczu) i nie wracają już do tego meczu mimo że rozgrywany był kilka godzin po pierwotnym terminie. Wnerwiające, czasami wejdzie się na jakieś livescore, połowę meczów nawet nie zaczęło się, wejdzie się na baha i nie ma co postawić. Bwin pod tym względem jest wzorowy ????
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Jak dla mnie jeden z najsłabszych buków.Jedynie co mnie zadowoliło u tego buka to wysokie kursy na pierwsze tercje w hokeju bo wystawiane kursy na pozostałe zdarzena są marne.Niestety po dzisiejszym dniu już nie jestem tak zadowolony ponieważ BAH nie wystawił kursów na tercje drużyn które gram w progresji!!!.Inne mecze sąale te które mam do progresji jakoś dziwnie zostały pominiete.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak dla mnie jeden z najsłabszych buków.Jedynie co mnie zadowoliło u tego buka to wysokie kursy na pierwsze tercje w hokeju bo wystawiane kursy na pozostałe zdarzena są marne.Niestety po dzisiejszym dniu już nie jestem tak zadowolony ponieważ BAH nie wystawił kursów na tercje drużyn które gram w progresji!!!.Inne mecze sąale te które mam do progresji jakoś dziwnie zostały pominiete.
Interesuje mnie także oferta na 1x2 w tercjach meczów hokejowych. Dlatego polecam popatrzeć w ofertę takich buków: bwin, expekt, sportingbet, doxxbet, tobet, gamebooekrs, bet24.
Kolejność nie jest przypadkowa. Osobiście uporządkowana według najlepszej (największej oferty) oraz &quot;wysokich&quot; kursach.
P.S. Zerkam czasami do Twojego tematu na forum ;)
 
R 125

roger12

Użytkownik
Wczoraj otrzymałem limit na zakłady live zagrałem w piątek za 100zł na live na bayern M po kursie 2.7 w sobote zagrałem na live real M po kursię 4.5 jak przegrywał 1-2 za 150zł wczoraj zagrałem valencie i villareal także z samego weekendu wygrałem ponad 1300zł wczoraj w nocy chciałem obstawić na live mecz to wyświetliło mi się info że mogę zagrać za max 10zł a chciałem za 50 to puściłem za 10zł chciałem puścić także inny mecz lecz już nie mogłem zagadałem na live czat powiedziano mi że mam limit na zakłady live do końca marca że mogę grać max do 10zł . także mój czas w tym buku nadszedł ku końcu.
przecież za taką kasę nie powinni mi dac limitu jakbym wygrał tak z 10 tyś to wtedy a nie szkoda bo myślałem że limity to tylko dają na bwin
 
P 0

piotr85

Użytkownik
Wczoraj otrzymałem limit na zakłady live zagrałem w piątek za 100zł na live na bayern M po kursie 2.7 w sobote zagrałem na live real M po kursię 4.5 jak przegrywał 1-2 za 150zł wczoraj zagrałem valencie i villareal także z samego weekendu wygrałem ponad 1300zł wczoraj w nocy chciałem obstawić na live mecz to wyświetliło mi się info że mogę zagrać za max 10zł a chciałem za 50 to puściłem za 10zł chciałem puścić także inny mecz lecz już nie mogłem zagadałem na live czat powiedziano mi że mam limit na zakłady live do końca marca że mogę grać max do 10zł . także mój czas w tym buku nadszedł ku końcu.
przecież za taką kasę nie powinni mi dac limitu jakbym wygrał tak z 10 tyś to wtedy a nie szkoda bo myślałem że limity to tylko dają na bwin
a ile tam grales długi czas bo szukam buka z 100% bonusu i nie chce szybkiego bloku stawek , expekt sporting juz wykorzystalem...
 
R 125

roger12

Użytkownik
a ile tam grales długi czas bo szukam buka z 100% bonusu i nie chce szybkiego bloku stawek , expekt sporting juz wykorzystalem...
nom gram tam pare lat ale nie grałem live bo słabe mieli teraz zagrałem wygrałem jak dla buka nie wiele ponad 1000 no i dali limit
 
E 0

elnaullo

Użytkownik
Tragedia jesli chodzi o oferte... under/over wrzucaja w niektorych ligach kiedy tylko im sie podoba, w greckiej np. co 2,3 kolejki... jednym slowem skandal!
Polećcie mi prosze buka ktory systematycznie daje under/over na 1sza i 2ga lige grecka!!!!!
Z gory dziekuje za info!
 
J 0

jacqqq

Użytkownik
a ja tego buka odradzam ,zawarlem zaklad live na kwote 300 zloty, w secie prowadzil wg buka cilic 5:0 po obstawieniu po obstawieniu wynik w secie zmienil sie nagle na 5:2 dla rodicka... obstawilem kto wygra 6 gem w secie, obstawilem na rodicka bo on serwowal, i nagle zmienil mi sie wynik tak jak wyzej pisze,,, 300 zl przepadlo a caly ten serwis umywa rece;/ ide z tym na policje
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
a ja tego buka odradzam ,zawarlem zaklad live na kwote 300 zloty, w secie prowadzil wg buka cilic 5:0 po obstawieniu po obstawieniu wynik w secie zmienil sie nagle na 5:2 dla rodicka... obstawilem kto wygra 6 gem w secie, obstawilem na rodicka bo on serwowal, i nagle zmienil mi sie wynik tak jak wyzej pisze,,, 300 zl przepadlo a caly ten serwis umywa rece;/ ide z tym na policje
Powodzenia na Policji ????
Na przyszłość zanim zaczniesz gdzieś grać to przeczytaj REGULAMIN.
 
J 0

jacqqq

Użytkownik
Gracz nie ma prawa dochodzić odszkodowania od Spółki i / lub jej podmiotów (np. na skutek nieprawidłowego, opóźnionego, manipulowanego bądź nienależytego przekazania danych przez Internet), wyjątek stanowią roszczenia wynikające z umyślnego działania lub rażącego niedbalstwa.
prosze pkt 10 regulaminu. wszystko jasne
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kolego chyba za bardzo się rozpędziłeś w Polsce powiedzą ci że gra w internecie jest nie legalna.... Także nie wiem oco próbujesz walczyć na Policji. Proponuje na spokojnie napisać do Supportu.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Polecam wszystkim bet-at-home, to według mnie najlepszy bukmacher internetowy.
A to ciekawe.... ciekawe dlaczego? może jakieś opinie ? ja mam kursy na jutrzejszy finał WTA Australian Open Serena Williams - Justine Henin :




1.80 vs 1.80 to zdecydowanie odstrasza.... 10% marży dla bet-at-home przy czym Pinnacle bierze tylko 1.98% Spora różnica...

Zatem pytam czy warto tam grać? moja odpowiedź brzmi stanowczo: NIE !
 
Do góry Bottom