>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

G 0

gatsu

Użytkownik
Siema mam pytanie odnosnie jednego punktu z regulaminu bonusu powitalnego.
&quot;Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie .&quot;
Czy to znaczy, ze jeseli nie zdaze w 10 dni obrocic 3 razy depozytu + bonusa to zabieraja mi bonus??? Bo nie do konca rozumiem.
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
@Gatsu

Chodzi o to że masz 10 dni od momentu wpłaty na wpisanie kodu Bonusu powitalnego a bonus możesz obracać ile chcesz ( kiedyś z ciekawości wysłałem maila ile jest czasu na obrót i odpisali że nie ma określonego terminu )
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Dla po prostu sprawdzenia wszedlem dzisiaj na strone bah-a zeby sprawdzic czy maja dalej najnizsze kursy na rynku. Tragedia, to co zobaczylem wola o pomste do nieba:

Meffert D. - Stoppini A. 1,75 1,75
Lorenzi P. - Ilhan M. 1,75 1,75

Jak mozna wystawic takie kursy na mecze dwudrogowe???
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mają po prostu złodziejską marżę...
Już kiedyś pisałem o tym buku.
95% ludzi grających tam można podzielić na dwie kategorie:
- małolaci, bo BAH nie sprawdza dowodów osobistych,
- oraz ludzie, którzy żyją w nieświadomości jak są oszukiwani...
Tych pierwszych mi żal bo nie mają dużego wyjścia. Tych drugich nie ma co żałować bo są &quot;mało ogarnięci&quot; rzekłbym delikatnie...
Kiedyś zrobiłem screen największych złodziei z jakimi można się spotkać.
Fortuna/ profesjonal

kursy @1.76 vs. @1.76
Ale odejmując podatek daje to jeszcze większą stratę dla gracza...
Jednym słowem PORAŻKA.
Kiedyś myślałem, że tam grają też ludzie co dostali wszędzie limity. Ale niedawno kolega mi pokazał że dostał limit na kilka złotych... Więc ogromnych stawek i wgranych też nie można pograć tam.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Dla po prostu sprawdzenia wszedlem dzisiaj na strone bah-a zeby sprawdzic czy maja dalej najnizsze kursy na rynku. Tragedia, to co zobaczylem wola o pomste do nieba:

Meffert D. - Stoppini A. 1,75 1,75
Lorenzi P. - Ilhan M. 1,75 1,75

Jak mozna wystawic takie kursy na mecze dwudrogowe???
swoją drogą, sporo gram także i na BAHU, ale nie wiem dlaczego wyrównane kursy są na niekorzyść obstawiającego. I drugi pytanie jakie powinny być żeby były korzystne?

pytanie może banalne, ale naprawdę nie wiem o co kaman z tymi kursami :eek:
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Ech, powiem ci to najprosciej jak moge. Przy zdarzeniach dwudrogowych szansa powodzenia to 50%, czyli wszystko co odstaje od kursu 2.00 idzie do kieszeni bukmachera. Przy aktualnej ilosci konkurencji na rynku &quot;normalnym&quot; sa kursy powyzej 1.9, mozna powiedziec ze mozna juz stawiac po 1.91 jak jest w bwin (przyklad nie z tenisa z braku oferty):
1H Orlando Magic u 1H Boston Celtics (Playoffs - Game 7)
Totals, 1. połowa
Więcej niż 93 1.91

Mniej niż 93 1.91
Wyobraz sobie teraz ze postawiles 10.000 na zdarzenie dwudrogowe i wygrales. Wychodzi na to ze stawiajac w Bet-at-home na ten sam zaklad bedziesz 1600 zl w tyl niz w &quot;konkurencji&quot;.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Hehe...
Ja podobnie grywam czasem na BAH u w weekendy kiedy jest pilka kopana;) W sumie to byl moj pierwszy buk...
Kursy maja fatalne i to naprawde, czasem bywa tak, ze BAH ma kurs na remis 3.1 a np unibet 3.3! Sa spore roznice...
Jednak w BAH u to co nawet jest ok i znosne to wyplaty. Na konta 2 dni raptem, na karty 2 dni... Ile chcesz kiedy chcesz i wszystko za free. Raz tylko mi sie zdazylo, ze od wyplaty na konto jakies 5zl prowizji chcieli...
Aha no i w miare fajne i klarowne systemy...
Ogolnie o dowody nie wolaja, ludzie topia kaske i wszystko sie kreci...;)
pozdrawiam.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ech, powiem ci to najprosciej jak moge. Przy zdarzeniach dwudrogowych szansa powodzenia to 50%, czyli wszystko co odstaje od kursu 2.00 idzie do kieszeni bukmachera. Przy aktualnej ilosci konkurencji na rynku &quot;normalnym&quot; sa kursy powyzej 1.9, mozna powiedziec ze mozna juz stawiac po 1.91 jak jest w bwin (przyklad nie z tenisa z braku oferty):

1H Orlando Magic u 1H Boston Celtics (Playoffs - Game 7)
Totals, 1. połowa

Więcej niż 93 1.91

Mniej niż 93 1.91

Wyobraz sobie teraz ze postawiles 10.000 na zdarzenie dwudrogowe i wygrales. Wychodzi na to ze stawiajac w Bet-at-home na ten sam zaklad bedziesz 1600 zl w tyl niz w &quot;konkurencji&quot;.

aha, to o to chodzi ???? raczej myślałem, że chodzi Tobie że nie ma zaznaczonego faworyta i outsidera. Swoją drogą to prawda, że BAH ma skowyrne kursy, ale sentyment pozostaje do pierwszego internetowego buka ;) czasami coś tam puszczę, ale z bet365 to się nie równają w żadnym stopniu. Można te dwa buki porównać jak warzywniak do hipermarketu ????
 
L 0

leinad

Użytkownik
Chyba za bardzo krytykujecie tego buka. To jeden z najlepszych buków na świecie. co do np. kursów się zgodzę. Ale musicie się ze mną zgodzić, że jest to bukmacher w 100% wypłacalny.Ostatnio 5tys. zł w 2dni doszło na moje konto. Jest jednym z moich ulubionych buków ze względu na uczciwość ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
heh, np. w buku który posiada liczbę dni w roku ;) kaska idzie w kilka godzin.... do BAHA mam jedynie sentyment, że był i jest to mój pierwszy buk internetowy. Nie gram tam często, ale czasami coś puszczę.. bo w innych bukach np. nie ma tych zakładów albo coś. Ale ogólnie rzecz biorąc... kicha..
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Chyba za bardzo krytykujecie tego buka. To jeden z najlepszych buków na świecie. co do np. kursów się zgodzę. Ale musicie się ze mną zgodzić, że jest to bukmacher w 100% wypłacalny.Ostatnio 5tys. zł w 2dni doszło na moje konto. Jest jednym z moich ulubionych buków ze względu na uczciwość ????
Kolego przemiły z jednym postem co zarejestrowałeś się kilka dni temu, uwierz mi, że jest sporo bukmacherów, którzy wypłacą taką a nawet większą sumę w szybszym czasie niż 2 dni.
Wypłacalność buka to tylko jeden z warunków ( chociaż podstawowy) aby grać w danej firmie. Ale spośród bardzo popularnych bukmacherów jest tylko kilka, które są niewypłacalne. Nie mówię tutaj o bukach na pierwszy rzut oka się podejrzane.
 
kokonh 0

kokonh

Użytkownik
W sumie BAH nie jest taki zły. Stronka dość przejrzysta.
Szkoda, że oferta hokejowa dość słaba, mam nadzieję, że to poprawią ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zapomniałeś dodać o małej możliwości pola manewru w opcjach spotkań oraz zaniżanych kursach prócz tego wszystko ok.
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Vader może i mają złodziejską marże ale nie są kłamcami !!!!
Inni piszą między innymi betway że dane które żadają są dla bezpieczeństwa twoich pieniędzy. ***** prawda!!!
Bah wie że to ***** daje więc nie robią kłopotów klientom
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
vader może i mają złodziejską marże ale nie są kłamcami !!!!
Inni piszą między innymi betway że dane które żadają są dla bezpieczeństwa twoich pieniędzy. ***** prawda!!!
Bah wie że to ***** daje więc nie robią kłopotów klientom
Wlasnie przebiles tym postem wszystkie demotywatory ktore dzisiaj obejrzalem....
 
Do góry Bottom