>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

bet-at-home.com podaruje Tobie 350 PLN!

S 11

support75

Użytkownik
bah staram sie omijac wielkim lukiem. problem z wyplata mialem rok temu, takich kursow to chyba nie ma nikt. Z tego powodu jestem tam rzadkim gosciem wiec mam pytanie, wplata przez money.bokers wyplata na konto bankowe, da rade?
 
B 0

basic_m

Użytkownik
Złodziejaszki z BAHu....

1. Obrót wykonany i brak możliwości wypłaty. ????

2. Juz nikt nie zgłasza się na Czatcie.

3. Kantuja na wygranych. Miałem na Argentyne za wszystko 910 zł po kursie 1.10 a rozliczyli wygrana na 988,71. Prowadzilem sobie też staty w excelu i wychodzi mi ze powienem miec o 70 zł wiecej. Czyli nie tylko w tym kuponie mnie orżneli. ????

4. Nikt nie odpowiada na e-maile.

sorki ale jak bym wiedział że to takie świnie to bym nie zapodawał info o tej promocji. Złodziejskie szmaty z BAH...

p.s. co do kursów to naprawde szkoda słów i nerw... nie widzialem w necie czegos podobnego. ????
 
B 0

baha

Użytkownik
Ja zlecilem wyplate 1400zl i ladnie zatwierdzilo. Teraz jest:
&quot;Wypłaty w trakcie opracowania -1400,00 PLN&quot; - czyli tak jak zawsze jak u nich wyplacalem. Zobaczymy kiedy pieniadze dojda. Kursy maja bardzo niskie ale w koncu nikt nie kazal wam u nich grac. Ja jestem zadowolony zwlaszcza ze wplacilem do nich 15zl + 15zl bonusu.
 
S 0

szczecik

Użytkownik
Witam.
To znaczy ze wyplacales juz kiedys od nich pieniadze. Wiec moze pamietasz ile to ich &quot;opracowanie&quot; trwa. Ja tez dzis zlecilem wyplate na karte VISA (tak tez wplacalem) i tez &quot;wyplata jest w trakcie opracowania&quot; ale na koncie w dalszym ciagu mam dostepne pieniadze i nie wiem za bardzo co o tym myslec. Od innych (Pinnacle, Betfair, Unibet, Expekt) wyplata odbywala sie blyskawicznie i od razu tez znikaly pieniadze z konta gracza.
Pozdrawiam
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Ja kilka razy już wpłacałem z Bet at home i zawsze po zlecieniu kasa była widoczna na koncie. Jeśli dziś zleciłeś to jutro powinieneś dostać pieniądze.
 
B 0

basic_m

Użytkownik
Juz jest ok.... ale odpisali dopiero jak zaczołem na nich bluzgać. Źle rozliczony okazał się dobrze rozliczonym tylko podobno miałem wczesniej kupon błednie rozliczony na moją stronę. Na czacie jednak nadal nikogo nie zobaczysz... Kasa zlecona do wypłaty... czekam:kwasny4565:


troche mnie poniosło... sorki ale już mam dosyć tego buka. Kompletna amatorszczyzna pod kątem obsługi, kursów, oferty. live itd itd itd....
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
troche mnie poniosło... sorki ale już mam dosyć tego buka. Kompletna amatorszczyzna pod kątem obsługi, kursów, oferty. live itd itd itd....
heh widze ze wszyscy jada ale z bonusu korzystali ;) ja tam wplacilem 60 zeta postawilem jeden mecz i do wyplaty ???? buk amatorka ;)
 
S 0

szczecik

Użytkownik
Ja czekam okolo 26 godzin (zlecenie wczoraj okolo 13) i na koncie gracza mam dalej dostepne tyle co mialem a wyplata jest w trakcie opracowywania. Jednym slowem szczesciarz z ciebie.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom