>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

bet-at-home.com podaruje Tobie 350 PLN!

kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
Takie pytanei mam zakladamy ze wplacam 100 pln dzis, ale chce bonus 350 pln i tak sobie gram za te 100 pln i mam powiedzmy za dwa dni 350 pln i dopiero wtedy wpisuje kod bonus. dostaje 350 pln bonusu?
Nie, wtedy dostajesz 450zł bonusu bo 100 wpłaciłeś, ugrałeś 350 czyli 100+350=450. Czyli łącznie masz 800.
Proszę zamknijcie temat do 12.10 aż będą wypłaty.....
 
D 0

devsiok

Użytkownik
A ja mam takie pytanie moze wiecie bo bah mi nie odpisuje na maile ... Czy jak obroce bonusem to moge wykorzystac pieniadze na koncie na pokerze ? Srpawa wyglada tak wplacilem 100 euro (mam konto w euro) dostalem bonusa po wpisaniu kodu i przeprowadzilem 6 kuponow a oto ich historia:


lacznie porobilem zakladow na ponad 1400 euro (nie licze tego na polske po kursie 1.25. Teoretycznie bonus powinien byc obrocony. Mam na koncie mam teraz niecale 2200 euro ale jak wchodze na pokera to moge wplacic jedynie 2100 euro czyli wychodzi na to ze te bonusowe 100 euro dalej musze obracac ??
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
A ja mam takie pytanie moze wiecie bo bah mi nie odpisuje na maile ... Czy jak obroce bonusem to moge wykorzystac pieniadze na koncie na pokerze ? Srpawa wyglada tak wplacilem 100 euro (mam konto w euro) dostalem bonusa po wpisaniu kodu i przeprowadzilem 6 kuponow a oto ich historia:


lacznie porobilem zakladow na ponad 1400 euro (nie licze tego na polske po kursie 1.25. Teoretycznie bonus powinien byc obrocony. Mam na koncie mam teraz niecale 2200 euro ale jak wchodze na pokera to moge wplacic jedynie 2100 euro czyli wychodzi na to ze te bonusowe 100 euro dalej musze obracac ??
Wydaje mi się że nie musisz. Bonus będzie uwolniony zapewne 12, a najlepiej jak zapytasz się ich na czacie.
Swoją drogą to świetnie wykorzystałeś bonusik :spokodfhgfh:
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Przeczytałem wszystkie posty i widze, że dużo osób miało pytanie odnośnie obrotu. Ja dziś skorzystałem z promocji i wpłaciłem 350zł do BAH i teraz musze zrobio obrót 2100zł. Dla mnie to nie jest problem. Ale ja sie wcale nie spiesze i nie gram nic na siłe. Mam kase w paru bukach i jako, że głównie gram single Bah sie do tego nie nadaje gdyż są tu zaniżone kursy. Ale zawsze jakiś dubelek AKO 2 można złożyć i obrót 2100zł myśle że w miesiąc spokojnie zrobie bez większego ryzyka.

Ale widze, że większość graczy tutaj to nowicjusze i chcą zrobić obrót bardzo szybko. Mam na to dla was metode. Wystarczy mięć troche kasy także w innym buku. Metoda polega na tym że obstawimy 1 mecz 2-zdarzeniowy o kursie 1,85-1,9 + do tego jakiś mecz mega pewny o kursie 1,1. W 1 buku (BAH) gramy na gospodarzy + pewniak 1,1, a w 2 buku gości + pewniak 1,1. Proponuje obstawić bardziej prawdopodobne zdarzenie w 2 buku. Jeśli wygrają w tym przypadku goście w BAH nie mamy już kasy, ale w tym drugim mam 2 razy tyle. I obrót mamy z głowy. Kurs w obydwu przypadkach wychodzi ponad 2zł, więc jeszcze leciutko jesteśmy na plus:spokodfhgfh: Ale najważniejsze jest tu wybranie tej mega pewniaka o kursie 1,1. Niespodzinaki sie zdarzają, ale nie trafić kursu 1,1 to trzeba mieć wielkiego pecha. Metodę te polecem jeśli ktoś nie umie obracać za bardzo kapitałem, a chciałby zdobyć ten bonus.

Ja osobiście wole obrócić spokojnie, gdyż można jeszcze zarobić. Ale także po obróceniu 2100zł wypłacam od razu kase w BAH, gdyż kursy są tu bardzo bardzo zaniżone.
 
J 0

junoumi

Użytkownik
Ale tu padło dość ciekawe pytanie a nikt na nie nie odpowiedział mianowicie:

Wpłacam 350zł ( nie wpisuje kodu na bonus)
Gram all in po łącznym kursie 2

W przypadku wygranej mam 700pln czyli teoretycznie 350pln wypłacam a 350pln zostawiam i wpisuje kod na bonus u mam 700pln + to 350pln które wypłaciłem.

W przypadku przegranej czyli 350pln po 2 nie wchodzi wpisuje kod na bonus i mam 350pln do obrotu 2100pln.

Reasumując jeżeli takie manewry są możliwe to można spokojnie to uznać jako zakład bez ryzyka tzn gdy przegramy mamy z powrotem te 350 ale obrót bardzo wysoki by wypłacić natomiast w przypadku wygranego zakładu tego pierwszego 350 po kursie 2 mamy 350pln na koncie z powrotem + 700pln do obrotu !!

Nie wiem czy dobrze kminie ale tak by wychodziło proszę o komentarze ????
padla odpowiedz na to pytanie, nie dostaniesz bonusu jak wyplacisz.
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Czy jak przewaliłem wpłate + bonus mogę kolejną normalnie wpłacić i grać już bez żadnego obracania ?
Możesz.

Powiedzcie mi czy można gdzieś sprawdzić ile zostało do obrócenia kasy czy sam musze sobie łaskawie to przeliczyć?
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
Witam mam pytanie czy jak korzystam z bonusu moge zagrać poniżej kursu 2.0??? zdaje sobie z tego sprawe ze wtedy nie będzie sie to liczyć do obrotu pieniędzy ale gdy uda mi sie obrócic po kursie powyżej 2.0 czy nie bedzie problemu z wypłatą środków dzieki za odp pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to ostro popłynełeś a na czym ? ja teraz wlasnie wplacam pieknie by bylo trafic dwa kursy dwa za all in i obrót by był i 2800 na koncie...
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Jak dzisiaj ok. 8rano (przy otwarciu banku) zrobię przelew przez PKO w Banku nie mając tam własnego konta, przez zwykły kwit to kiedy mogę się spodziewać kasy na koncie w bah?
Czy może lepszym rozwiązanie by był przelew na moje konto w MBanku a potem przez Przelewy24, tylko że w poniedziałek mnie nie ma i bym musiał to komuś zlecić za pewne :/ .
Jak w waszych przypadkach było?
Bo żeby nie było że zatwierdzi BAH po czasie aktualnej promocji, bo wtedy bankowo u nich nie za gram żadnego kuponu.
A zaznaczam że jest weekend.
 
Do góry Bottom