>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bet-at-home.com podaruje Tobie 350 PLN!

hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Tak ciężko spytać suport? ????
wpłaciłem 78zł i mam teraz 156zł
jak przegram to robicie składke:p na forum dla mnie
INFO
bet-at-home.com PL: Dobry wieczor, w czym moge pomoc?
you: Witam.
you: Czy zakłady LIVE liczą się do obrotu? bonusu
you: bonusu 100% do 350pln
you: oczywiście te powyżej 2,0 kurs
bet-at-home.com PL: tak oczywiscie
bet-at-home.com PL: poniewaz jest to rowniez zaklad sporotwy

i nie spamować więcej :p
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
kukla:tak gram większe ligi (te co wymieniłeś+se 2 inne jeszcze i LM) ,może majątku nie zbiłem ale potrafiłem mając małe środki na koncie zdobyć ponad1000 złotych grając za małe stawki ,
gram to na czym się znam,nie gram jakiś lig egzotycznych bo drużyn tych nie oglądam w tv,a bazowanie na tabelka nie zawsze jest wskazane(tylko na tabelkach!!),
wiem że mozna postawić co dziennie ako 2,ale czy takie granie na siłę nie wiadomo czego,bazując na jakiś opiniach innych użytkowników ma sens?nie ma
To ja już nei wiem jak Ci pomóc.
Raz pytasz o to jakby doświadczenie gracze obracali, po czym masz to głęboko gdzieś...
Nikt Ci nie broni - graj po swojemu... ale po co to publiczne narzekanie na obrót i prośby o rady :|?

najlepsza chyba promo z obecnych na rynku ,co??jeżeli idzie o kwotę
a jak tam bah?buk dobry,wypłacalny?bo się zastanawiam
aktualnei chyba nigdzie większej nie ma - bywały ale teraz firmy idą w ilość a nie jakoś - z resztą nie ma się co dziwić. Lepiej przyciągnąć 2-3 początkujących gaczy, którzy wpłacą stówę, dostaną 100% i na końcu i tak wszystko przegrają niż jednego lepszego, który z buka wyciągnie nie tylko sam bonus i ale czasem i wiele wiele więcej.

do baha raczej większych zastrzeżeń mieć nie można jeśli chodzi o stornę formalną... support IMO w normie, wypłacalni są...
tylko najważniejsza częśc szwankuje - zakłady :jezora:

marża strasznie wysoka i kursy na faworytów zaniżone.
dodatkowo, możłiwość grania wielu lig jednak głównie 1x2.
bardzo często brakuje &quot;podpórek&quot;

tak czy siak promo fajne.
po egzaminie wpłacam. moja dziewczyna też :spokodfhgfh:
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja też czekam na końcówkę promocji. Dzisiaj przysłali mi list tradycyjną pocztą z tą promocją, a nawet dwa listy na te same dane. ????
 
R 0

ronni91

Użytkownik
Taka informacja, że bonus można otrzymać dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. Wysłałem im potwierdzenie wpłaty, dopisali kasę do konta, jednak muszę czekać, aż pieniądze dojdą do nich
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Ja też czekam na końcówkę promocji. Dzisiaj przysłali mi list tradycyjną pocztą z tą promocją, a nawet dwa listy na te same dane. ????
Także dostałem liścik o promo ale na pewno nie będę zamrażał gotówki na BAH :jezora: poczekam na koniec promocji potem klika znanych wszystkim trików i kasa za darmo. Teraz zapewne w 80 % polskich domów w których dzieciaki obstawiają przez neta mają jazdę bo rodzice dowiedzieli się że ich kochane pociechy pozakładały konta na nich ????
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
a mam pytanie bo wplacilem 100 zł przegralem w kasynie ale wpisalem kod bonus i dostalem 100 zl to teraz to obruce sobie 3 razy po kursie 2.0 i mozna wyplacic tak ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
a mam pytanie bo wplacilem 100 zł przegralem w kasynie ale wpisalem kod bonus i dostalem 100 zl to teraz to obruce sobie 3 razy po kursie 2.0 i mozna wyplacic tak ?
obrócisz 3 razy...
ale 200.
bonus + depozyt
i nie ważne, że go (depozyt) już przegrałeś
 
S 112

staruch

Użytkownik
Taka informacja, że bonus można otrzymać dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. Wysłałem im potwierdzenie wpłaty, dopisali kasę do konta, jednak muszę czekać, aż pieniądze dojdą do nich
Mam tak samo trochę głupio że trzeba czekać ale za depozyt można grać
 
sirambro 0

sirambro

Użytkownik
gadałem z livechatem. to tak : jeżeli ktos sobie wykona obrót juz dziś to i tak kase wypłaci dopiero 12.10.09 po 00.00.Bonus obowiązuje tylko od pierwszej wpłaty w tych dniach. czyli jak ktos sobie wpłaci i nieaktywuje bonusu,to przy następnej wpłacie bonus juz nieobowiązuje.Ogólnie to akcja na ✅ tylko troche długo kasa zamrożona.

no ja dzis rozmawialem z liveczatem i napisalem im ze wplacilem kase 22 i nie korzystalem z bonusu i pytalem sie czy jak teraz przeleje kase to czy bedzie mnie bonus obowiazywal to powiedzieli ze oczywiscie. Czekam tylko na zaksiegowanie mojej wplaty i wtedy juz 100% zdementuje to herezje
 
Do góry Bottom