>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bayern Monachium vs. Inter Mediolan - FINAŁ 22.05.2010

Status
Zamknięty.
trojan87 0

trojan87

Użytkownik
Howard Webb


Czyli typy:

będzie rzut karny w meczu kurs: 3,05

będzie czerwona kartka w meczu kurs: 3,25


Można postawić ????
 
M 1

maska

Użytkownik
Heh sędzia finału to masakra....nie wiem jak oni tam wybierają tych arbitrów. Co do meczu to Inter powinien wygrać zależy jak mecz ułoży się od pierwszych minut ale stawiałbym śmiało na Inter
 
W 0

wilku2222

Użytkownik
Inter Mediolan - Bayern Monachium (awans 1.60)
Już za dwa dni wielki mecz. Obawiam się, że niestety ten mecz skończy się bardzo szybko dla piłkarzy Van Gaala. Skład Interu. Napad Balotelli, Milito i Eto kontra obrona Bayernu: wolny Demichelis i Van Buyten. Na biegi ich biorą z palcem w d.... Może tylko Milito wolniejszy. Bayern i Inter mają podobny styl gry a więc długo utrzymywać się przy piłce ale ja zbytnio nie widzę szans z kim mógłby rozgrywać tą piłkę Robben. Van Bommel wolny strasznie. Bastian i Altintop za słabo wyszkoleni i wystraszeni pojedynków jeden na jeden w przeciwieństwie Interu. Snejder&amp;Cambiasso. Jeden z najlepiej rozumiejących się duetów. Jeden od czarnej roboty drugi od podań otwierających drogę do bramki. Ja ten mecz wyobrażam sobie niestety tak. 3-0 do przerwy dla Interu. Szybkie prowadzenie drużyny Mourinho a później liczenie na kontry gdzie mają 2 wspaniałych sprinterów. Do tego wybór Mourinho - Van Gaal. No niestety Jose jest wielki. To będzie pojedynek Inter z Mourinho kontra Olić&amp;Robben.
Jestem za Bayernem ale zagram za dużą kasę na Inter gdyż gra znakomicie w tym sezonie.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja zastanawiam się nad opcją strzeli/niestrzeli. Mianowicie Gomez który nie wpasował się w drużynę Bayernu, gra bardzo słabo i jest nieskuteczny. Strzela mało bramek i jeśli zagra od początku można zagrać śmiało, że niestrzeli gola w meczu. Nie wiem jaki jest kurs na to zdarzenie ale wydaje mi się dosyć pewnym typem choć, może chłopak mieć swój dzień. Również fajną opcją jak dla mnie jest żółta karta dla któregoś z obrońców Bayernu, zarówno Demichelis jak i Van Buyten nie należą do szybkich zawodników i na pewno będą mieli problemy z powstrzymaniem Eto&#39;o oraz Baloteliego jeśli zagra. Ta dwójka wraz z Milito mogą namieszać w obronie Bawarczyków co często będzie powowdować faule. Muszę jeszcze poszukać który z tych obrońców miał więcej zółtych kartek podczas sezonu. Co do samego meczu naprawdę ciężko jest wytypować, wszystko może się zdarzyć ale faworytem jest Inter i myślę, że to Mediolańczycy będą się cieszyć ze zdobycia potrójnej korony.
 
neptun17 0

neptun17

Użytkownik
Dla mnie faworytem tego finału jest Bayern Monachium. Jednak podopieczny Interu Mediolan jest pewnyswego i zamierza wygrać na Santiano Bernabeu swój kolejny tytuł. Piłkarz Bayernu Monachium Arjen Robben powiedział przed sobotnim finałem Ligi Mistrzów z Interem Mediolan, że woli metody treningowe swojego obecnego trenera Louisa van Gaala niż szkoleniowca Interu Jose Mourinho. Holender doskonale zna warsztat trenerski Mourinho - obaj pracowali razem przez trzy lata w Chelsea Londyn. &quot;Van Gaal preferuje ofensywny, futbol efektowny. Tymczasem Mourinho ma gotową taktykę, ale nie myśli za bardzo o stylu gry. Koncentruje się tylko na wygraniu meczu&quot; - porównał Robben.
&quot;Oczywiste jest, że jako piłkarz wolę grać ofensywnie. Tak, aby futbol sprawiał mi radość. Dlatego cieszę się, że trenuję pod okiem Louisa van Gaala&quot; - dodał 26-latek. W sobotę Robben zagra nie tylko przeciwko swojemu byłemu trenerowi, ale również na stadionie Realu Madryt, w którym występował po odejściu w 2007 roku z Chelsea. &quot;Miło tam wrócić. Teraz koncentruję się jednak tylko na tym, aby pomóc Bayernowi w wygraniu finału Ligi Mistrzów po raz pierwszy od dziewięciu lat. Mamy świetny sezon, zdobyliśmy już mistrzostwo i Puchar Niemiec, ale będziemy bardzo rozczarowani, jeśli nie pokonamy w sobotę Interu&quot;. Brak Realu w wielkim finale Ligi Mistrzów jest dużyn rozczarowaniem dla tamtejszych kibiców. To policzek, dopiero teraz można poczuć, jak mocny. Inter już ćwiczy w miasteczku treningowym Realu w parku Valdebebas, zatrzymał się w hotelu Mirasierra, gdzie Real zbiera się przed meczami. Bayern rozgościł się w wysokiej wieży hotelu Eurostars na Paseo de la Castellana, ulicy, przy której stoi Santiago Bernabeu. Na stacji metra koło stadionu robi się coraz bardziej czarno-niebiesko i czerwono od koszulek. Do soboty oni wszyscy będą się tu czuli jak u siebie. A Madryt nie walczył o organizację tego meczu po to, by się przyglądać cudzej radości. To miał być finał na biało. Najważniejsza sobota w najnowszej historii madridismo: koniec wyprawy po La Decima, czyli dziesiąty Puchar Europy. Real wypatruje go od 2003 roku jak świętego Graala. Dla tego wieczoru Florentino Perez wrócił rok temu do władzy. Zaciągnął kredyty, przepuścił w jedno lato 250 mln euro, dwa razy bił rekord transferowy, uwiódł banki i sponsorów bajką z pięknym zakończeniem. A teraz będzie obserwował z loży honorowej, jak o puchar walczą piłkarze, których uznał za zbędnych. Walter Samuel, Esteban Cambiasso i Samuel Eto’o, odesłani za pierwszej kadencji Pereza. Wesley Sneijder i Arjen Robben, sprzedani za pół darmo ostatniego lata. Dwóch Holendrów, bohaterów sezonu w Interze i Bayernie, wypychano wówczas z madryckiej szatni w pośpiechu, bo brakowało numerów na koszulkach dla nowego zaciągu. Obaj są zwycięzcami obecnej LM, bez względu na wynik finału. Oni odjadą, a Real zostanie z ciągle niedomagającym Kaką oraz rozczarowującym i zaplątanym w obyczajowy skandal Karimem Benzemą.
Typy na finał:
▶Podwójna szansa na 90 minut gry - Bayern/X @1,62 7/10
▶Liczba goli w meczu - under 1,5 @2,90 6/10
▶Czy będzie rzut karny? - Tak @3,40 - Howard Webb sędzia 5/10 ????
▶Kiedy padnie więcej bramek? - druga połowa @1,90 6/10
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
▶Czy będzie rzut karny? - Tak @3,40 - Howard Webb sędzia 5/10 ????
no wiem że Webb jest odważny ;) i stara się dyktować co się da, ale dlatego że jest zbyt dokładny, jednak nie wydaje mi się że w finale któraś z drużyn da się złapać na karnego/zbyt wysoka stawka tego spotkania, no chyba że będzie tak sytuacja jak kiedyś z Lehmanem, ja myślę że jednak karnego ni będzie bo jeśli Webb nie bedzie miał ku temu powodu to go nie podyktuje ;)
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Spotkanie: Bayern München v Inter
Typ: Arjen Robben strzeli bramkę i Bayern München wygra
Kurs: 6.00
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Robben - i wszystko jasne. Tak mogła by po krótce wyglądać pierwsza część analizy. Jednakże grozi to &quot;kiepską analizą&quot; więc rozwinę myśl. Każdy już wie, co Arjen dał Bayernowi, każdy wie, jaki to wartościowy piłkarz dla Bawarczyków. Jego strzały przeciwko Fiorentinie i Manchesterowi były - jak się okazało - na wagę finału. Jeśli pokładać nadzieję w Bayern, to trzeba wierzyć w holendra, który strzelił 16 goli w bundeslidze. W ważnych momentach dla swojego klubu wyraża najpiękniej jak może podziękowanie za grę w nim. Nie ma nic piękniejszego jak strzelić bramkę i być kreatorem sukcesu drużyny. Jak już to kiedyś bywało, podczas nieobecności Riberiego, Arjen wie, że jeszcze więcej pracy musi włożyć w mecz. Liczę na doskonałą formę Robbena i na to, że strzeli bramkę (jestem świadom, że w Bayernie jest jeszcze Olic, który jest niesamowitym snajperem; oraz wielu innych piłkarzy. Jestem też świadom tego, że The Special One już dał wskazówki swoim podopiecznym co do wykluczenia Robbena, ale to będzie niezwykle trudne, bo holender i być może nie jest jak Messi, ale siłę to on ma, a jak się rozpędzi, no to ciężko będzie go zatrzymać). Liczę też na to, że Robben będzie bardzo zdeterminowany do strzelenia gola, bo wraca na stadion Realu Madryt i będzie chciał pozostawić jeszcze jakiś ślad po sobie na Santiago Bernabeu.
Teraz trudniejsza część analizy. Bo ciężko wskazać triumfatora tego pojedynku. Można nawet napisać książkę na dany typ, a i tak może nie wejść, bo jak wiadomo w piłce nożnej nie raz byliśmy świadkami cudów, kontrowersyjnych wydarzeń czy dramatów. Moim zdaniem wygra Bayern Monachium.
Po pierwsze trzeba wziąć poprawkę na to, że na boisku nie gra 22 zawodników, a 23. W tym wypadku tym ostatnim będzie Howard Webb. No i tu schody. Jakiś błąd, szybka decyzja itd. może zmienić przebieg spotkania. Jednakże liczę na to, że Webb nie będzie zbyt ambitny, co jest raczej niemożliwe. Jako że jestem fanem trenerskiego kunsztu Jose Murinho (bardzo mi imponuje cwaniactwem i wyrachowaniem, ale też ustawieniem taktyki) to warto się zastanowić co on może wymyślić na ten mecz. No tak. Jako że lubi on wykluczać piłkarzy jak już wcześniej wspomnianego Messiego, to tym razem sytuacja jest nieco gorsza. Cieżko będzie wyłączyć piłkarzy Bayernu, bo trzeba by było wyłączyć prawie wszystkich. Zaczynając od Olica i Robbena, bo oni przykuwają największą uwagę. Skupienie się na tych dwóch to przede wszystkim, ale co z resztą? Przecież pod nieobecność Franka jest Hamit Altintop, a ten w ostatnich meczach LM pokazał się z bardzo dobrej strony. W ogóle nie było widać na boisku braku francuza. A co z Mullerem? Na niego piłkarze mogą zwracać mniej uwagi, bo Thomasowi zdażały się kiksy albo coś mu nie wychodziło, więc czujność wobec niego uśpiona może być. Inter ma doświadczonych i mocnych graczy: Milito, Eto, Sneijder - ta trójka to będzie wyzwanie dla Bayernu. Jeśli chce się wygrać trzeba grać ofensywnie. Nie ma więc mowy o taktyce defensywnej z obu stron, nawet po zdobyciu gola, bo jedna bramka przewagi to jak remis praktycznie. A jak wiemy Olic to do końca daje z siebie 101%. Trenerzy z najwyższej półki znają się dobrze, więc mogą przewidzieć co i jak. Inter cały sezon pokazywał się z dobrej strony, gra taktyczna, minimum zrobione, skuteczność przedewszystkim, nie ważne w jakim stylu, ważne że zwycięstwo. Bayern początek fatalny, a teraz próbują zdobyć Mount Everest Ligi Mistrzów. Van Gaal odmienił drużynę niesamowicie, z meczu na mecz wyglądało to coraz lepiej. Wygrana 4:0 z Werderem utwierdza w przekonaniu, że Bayern pewnie kroczy ku potrójnej koronie. Ofesywny styl gry bawarczyków zmiótł piłkarzy z Bremy, którzy próbowali się bronić jak tylko się dało, no ale monachijczyków jak do tej pory nie ma mocnych. Bayern pozbył się Manchesteru, Inter Barcelony i Chelsea. Cieszę się, że Inter wszedł i Bayern, niespodziewałem się tego, ale z tej dwójki wybieram odmieniony i głodny sukcesów Manschaft z Niemiec. Po piłkarzach Interu można się spodziewać (jak na faworytów) pychy, która może okazać się zgubna.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Nie przesadzajcie z tym Webbem . Gościu od pewnego czasu trochę wyczulony jest i nie gwiżdże byle czego, zwłaszcza nie będzie tego robił w finale LM. Już wcześniej pisałem odnośnie tego meczu i jedynym dla mnie ciekawym rozwiązaniem wydaje się być UNDER 2,5 bądź też GOL po 28min włącznie. Ewentualnie można za drobne puścić typ
Zawodnik meczu - Arjen Robben bądź też Eto. Myślę, że Kameruńczyk jednak sobą coś dzisiaj pokaże bo przez większość sezonu jakoś mu niemrawo to wychodziło. Dzisiaj czas zagrać na 100% i myślę, że któryś z tych dwóch piłkarzy ma szansę zdobyć tytuł zawodnika meczu. Trudno przewidzieć coś dziś zrobi Mourinho z drużyną. Być może znowu ujrzymy autobus bo po golu na 0:1. Być może nas zaskoczy i połączy elementy taktyki z dobrą i ładną a przede wszystkim skuteczną grą.
Jak znajdę dzisiaj czas napiszę analizę i podam zdecydowanie 3 typy , które powinny się udać ;)
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Co myslicie o typie ze obie druzyny strzela na bet365 kurs na to zdarzenie jest 2,00 wiec chyba warty ryzyka.Mysle ze mimo iz zagraja dzisiaj druzyny ktore nie darze zbytnia sympatia a włochow to wrecz nie trawie to mysle ze bedzie dobre widowisko z kilkoma ladnymi bramkami.
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
Witam, postanowiłem dać co nieco o Jose Mourinho ????
W historii futbolu nie ma drugiego trenera, który w wieku 47 lat wygrałby tyle, co Portugalczyk Jose Mourinho. W sobotni wieczór opiekun Interu Mediolan powalczy o 17 trofeum w karierze. Jeżeli pokona Bayern Monachium, po raz drugi sięgnie po puchar Ligi Mistrzów. Mourinho w tym sezonie świętował już zdobycie mistrzostwa i Pucharu Włoch. Ten doświadczony szkoleniowiec pracował już w Portugalii, Anglii i we Włoszech. W każdym z tych krajów wygrał wszystko, co było do wygrania. Z FC Porto świętował także sukces w europejskich pucharach. Wygrał z nim Puchar UEFA i puchar Ligi Mistrzów. Dorobek Mourinho, który ma dopiero 47 lat, robi wrażenie. Dwa tytuły mistrza Portugalii, Superpuchar Portugalii, Puchar Portugalii, Liga Mistrzów, Puchar UEFA, dwa tytuły mistrza Anglii z Chelsea Londyn, jeden FA Cup, dwa razy Carling Cup, jedna Tarcza Wspólnoty, dwa tytuły mistrza Włoch, Puchar i Superpuchar Włoch. Czy w sobotni wieczór &quot;Mou&quot; dopisze do swojego CV kolejny triumf w Champions League, tym razem z Interem Mediolan? Jak wyliczyli dziennikarze Corriere dello Sport, Jose Mourinho jest najbardziej utytułowanym szkoleniowcem ostatniej dekady. W polu pokonanych zostawił nawet sir Alexa Fergusona z Manchesteru United.
Jeszcze przewidywane składy:
Bayern (4-2-3-1): Butt; Lahm, Demichelis, Van Buyten, Badstuber; Schweinsteiger, Van Bommel; Robben, Muller, Altintop; Olic.

Inter (4-2-3-1):
Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Chivu; Zanetti, Cambiasso; Eto´o, Sneijder, Pandev; Milito.
 
C 0

ch4br4

Użytkownik
Witam mam takie trochę głupie pytanie. Przepraszam jeśli pomyliłem tematy. ;]
Mam zamiar sobie zrobić dzisiaj na bwinie taki zakład kombi:
FC Bayern Monachium - Inter Mediolan (Teren neutralny) 1X2
Typ: Inter Mediolan Kurs: 2,35
FC Bayern Monachium - Inter Mediolan (Teren neutralny) Zwycięzca pucharu
Typ: Inter Mediolan kurs: 1,62
FC Bayern Monachium - Inter Mediolan (Teren neutralny) Połowa lub koniec spotkania (zakład wygrany, gdy wytypowany wynik będzie w połowie lub na koniec spotkania)
Typ: Inter Mediolan kurs: 1,91
FC Bayern Monachium - Inter Mediolan (Teren neutralny) Kto będzie wyłoniony w finale?
Typ: Team 2 wygra w czasie regulaminowym kurs: 2,35
FC Bayern Monachium - Inter Mediolan (Teren neutralny) Kiedy zostanie rozstrzygnięty mecz finałowy?
Typ: W regularnym czasie gry kurs: 1,30
FC Bayern Monachium - Inter Mediolan (Teren neutralny) Czy drużyna 2 strzeli bramkę?
Typ: Tak kurs: 1,35
FC Bayern Monachium - Inter Mediolan (Teren neutralny) Ile goli padnie w meczu?
Typ: Więcej niż 0,5 kurs: 1,07
FC Bayern Monachium - Inter Mediolan (Teren neutralny) 1 2 ( X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: Inter Mediolan kurs: 1,67

Razem otrzymujemy niebotyczny kur 53,59.

Niektóre zakłady są o to samo tylko napisane innymi słowami. Na przykład pierwszy i czwarty. Ogólnie rzecz biorąc jedyny warunek wygranej z tego kuponu to zwycięstwo Interu w regulaminowym czasie gry. I co na to buk? Bo nie wierzę, że bukmacherzy są na tyle głupi. W razie wygranej zmniejszą mi kurs czy zwrócą stawkę? Jak zmniejszą kurs to do ilu?
 
R 1

rooney1

Użytkownik
dajcie spokuj, jeden z najlepszych sedziow na swiecie. jakby bak nie wsadzil lapy tam gdzie nie powinnien to by karnego austria nie dostala. do tego gdybysmy wygrali zwtedy to pewnie chorwaci ktorzy wyszli by pierwszym, skladem wkulneli by nam z 5 a nie jedna. co do meczu moim zdaniem wiecej atutow po stronie wlochow. napewno tyly lepiej wygladaja u wlochow. skrzydla po stronie niemcow, srodek z delikatnym wskazaniem na inter. atak powiedzmy po rownu ze wzgledu ze olic bedzie gryzl trawe i duzo sie moze wydarzyc po jego zagraniach
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
dajcie spokuj, jeden z najlepszych sedziow na swiecie. jakby bak nie wsadzil lapy tam gdzie nie powinnien to by karnego austria nie dostala.
A czy sądzisz, że mowa tylko o tym meczu? Jakbyś oglądał dość regularnie ligę angielską a przede wszystkim spotkania przez niego sędziowane, to byś wiedział o co chodzi.
Co do samego meczu. Myślę, że Inter zdobędzie dziś puchar. Są silniejszą drużyną, lepiej poukładaną i zrobią wszystko by mieć potrójną koronę. Z całym szacunkiem dla Louisa i jego Bayernu, ale to Inter bardziej zasłużył na miano najlepszej ekipy starego kontynentu.
 
makaveli23 285,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Mourinho mysli ze pojdzie wszystko po jego mysli, doliczy do swoich statystyk kolejny tryumf w CL a potem ucieknie w poszukiwaniu przygod do Realu, ale cos to za pieknie dla niego by sie ulozylo i stawiam ze jedno z tych dwoch mu sie nie uda. Dzisiaj Bayern wygra. Interowi bedzie ciezej niz z Barcelona
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Bayern-Inter
typ Bayern pierwszy zdobedzie gola lecz nie wygra
kurs 5
Gamebookers
Analiza:
Noj doczekalismy sie! juz dzis o godzinie 20-45 wielki final tegorocznej edycji pilkarskiej Ligi mistrzow. Na santiago bernabeu los zmierzyl ze soba Ekipy Bayernu Monachium oraz Wloskiego Interu mediolan.Bawarczycy z szansa na potrojna korone wygrali bowiem lige a przed tygodniem z kwitkiem odprawili Werder zwyciezajac 4-0 w Finale pucharu niemiec. Ich dzisiejszy rywal to takze swiezo upieczony mistrz wlasnego kraju. Przejdzmy juz do samego finalu i przesledzmy droge obydwu zespolow do tego spotkania. Bawarczycy na placu boju pozostawili m.in.Fiorentine Lyon oraz dosc niespodziewanie Manchester. Inter z kolei uporal sie ze slynna Barcelona a takze CSKA Moskwa oraz londynska Chelsea. Dzisiejsi pojedynek to takze konfrontacja znakomitych szkoleniowcow na lawkach trenerskich - po jednej stronie znakomity taktyk Jose Murinho a po drugiej Holender Luis Van Gaal. Dzis mysle ze bedziemy swiadkami wielkich emocji, uwazam ze Bayern pierwszy zaatakuje i strzeli bramke a w miare uplywu czasu inicjatywe przejmie Inter i doprowadzi do remisu a byc moze do czegos wiecej ????
 
G 0

gienek_

Użytkownik
Jak dla mnie mecz NoBet.. jedynie dla wiekszych emocji podczas ogladania mozna cos zagrać za grosze ;) tak naprawde po 90minutach moze być zarówno 0-0 jak i 3-3. Inter moze wygrac 0-1 albo Bayern 2-1 i mogłbym tak gdybać.
Dobrze napisane, może być bardzo różnie. Też się wstrzymuję z obstawianiem takich meczów, za dużo razy była wtopa:razz: Jednakże jeżeli już się &quot;bawimy&quot; to ja typuję 1:1 w regulaminowym czasie.
 
X 6

xg4m3r

Użytkownik
Ten mecz ciezko wytypowac nawet dla bukmachera. Widac to niezdecydowanie po kursach. Jeszcze do dzisiaj do poludnia kursy na Inter lecialy w dol a po poludniu ostro w gore Wczoraj kazdy bukmacher zmienial kursy w zupelnie inna strone. Jak mialbym typowac ( a sie wstrzymuje) to dalbym x2 ale nawet z podparcie to i tak duze ryzyko.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
I poznaliśmy zwycięzcę.
To Bayern był drużyną dominująca ,69% posiadania piłki.
Ale wygrywają bramki i wygrywa skuteczność.
Mecz był bez ani jednego spalonego ;-).
✅
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
To, że Bayern był drużyną dominującą (posiadanie piłki) nie oznacza, że był drużyną lepsza. To była taktyka Interu i tylko dzięki temu Bayern klepał sobie piłkę nie zagrażając raczej bramce Interu. Brawa dla Interu za taktykę, a w szczególności dla kata Milito. 2 akcje, 2 gole i to nie byle jakie. Zasłużyli sobie na ten puchar ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom