>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bayern Monachium vs. Inter Mediolan - FINAŁ 22.05.2010

Status
Zamknięty.
akarin 0

akarin

Forum VIP
Innym się jakoś udało (Glen Johnson, Zirkov, Vermaleen, Bridge..). Przede wszystkim trzeba było zatrzymać Lucio.
Zarząd patrzy pod kątem kogoś kto będzie pasował do taktyki zespołu i wizji van Gaala. Johnson był już w trakcie negocjacji z Liverpoolem i Chelsea. Gdyby poszedł do tego drugiego klubu dziś by grał Bosingwa u nas.
Zhirkova nie chciał van Gaal, bo on lepiej zresztą spisuje się w pomocy, tylko w reprezentacji grał jako lewy obrońca a w CSKA na skrzydle. Vermaleen to środkowy obrońca, lewonożny, taki jak Badstuber.
Zatrzymać Lucio? Chciał odejść to odszedł, nikt nie ma problemu z tym. Narzekał co zimę, że zimno itp. W końcu chciał dłuższy kontrakt, nie dostał go, więc odszedł. Proste.
Zresztą Lucio z sezonu na sezon równał w dół i poza jednym świetnym sezonem w roku 2008 kiedy to z Demichelisem stworzyli obronę, która straciła zaledwie 21 bramek, grał średnio. Zmiana otoczenia dobrze mu zrobiła.
Klose od początku nie był jego chłopcem i mam wrażenie że choćby był najlepszy na każdym treningu to z wywalczeniem miejsca w skłądzie miałby problem.
Miro nie musiałby grać wcale na cofniętego napadziora. To miejsce mógłby zajać Olic, a na szpicę przesunięty mógłby być właśnie Klose. Z resztą pamiętam duet Klose-Toni z sezonu 2007/08 i funkcjonował on całkiem poprawnie, więc to odstawienie od składu wydaje mi się znowu pochopne.
Wydaje mi się, że nie wiesz o czym piszesz. Również w sezonie 07/08 Klose grał tego bardziej cofniętego napastnika a Luca był wysunięty.
Klose mu nie pasował? Głupota. Już na początku mówił Luis, że Klose mu się podoba i dobrze by mu pasował jako cofniety napastnik. Jednak Miro zawiódł i mimo tego, że otrzymał sporo szans to nie strzelał bramek, nie kreował akcji, kombinował za dużo, Muller w tej roli spisał się znacznie lepiej. Na początku sezonu jak Gomez siadł na ławie to grał też Klose jako wysunięty i nie pokazał nic.
Olic może grać cofniętego, ale jego pozycja jest bardziej z przodu. Naprawdę nie widzisz, że Muller znacznie lepiej się nadaje do tego? Za rok Kroos będzie brany pod uwagę jako taki gracz na pozycję Mullera. Chyba, że Luis ma inne plany, ale o tym już z Kroosem rozmawiał i Toni bedzie odgrywał w jego planach raczej pozytywną rolę, bo Luis jest nim zachwycony.
I to jest właśnie to o czym wspominałem. Traktowanie profesjonalnych piłkarzy jak gówniarzy z podwórka. Toni to król strzelców Bundesligi sprzed 2 lat, należy mu się odrobina szacunku. Miał spory wkład w poczynania Bayernu, wylał sporo potu by klub osiągnął choćby i to mistrzostwo na swoim podwórku. A tu przychodzi taki Louis i z dnia na dzień Włoch staje się piłkrarzem drugiej kategorii.
Przede wszystkim Toni pojechał sobie do domu po jednym meczu w którym został ściagnięty. Poza tym grał kilka razy i widocznie do taktyki nie pasował odpowiednio, wiec nie ma sensu stawiać na takiego piłkarza. I jeszcze jedno: Luca nigdy nie był znany z tego, że kocha trenować i jego zaangażowanie na treningu było gorsze niż takiego Olicia. Dlatego też siedział. Nie jestem do Luki uprzedzony, bo szczerze go uwielbiam i dalej będę, ale nie pasował on tutaj za bardzo do taktyki Luisa. A trener nie bedzie zmieniał taktyki czy wizji ze względu na jednego piłkarza.
 
kosik922 0

kosik922

Użytkownik
Moim zdaniem Inter wygra ! Mourinho moze miec taką taktykę , strzelic szybko gola , a pozniej sie bronic ! Robben moze nic nie pokazać przy obronie Interu !Osobiscie daje 100 zł na Inter ;-)
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Słowo klucz w Twojej wypowiedzi: Może.
Może to i Bayern szybko strzelić jedną bramkę, potem drugą a potem czekać na końcowy gwizdek. Może.
Ja osobiście spodziewam się tradycyjnie wyniku 0:1 po jakiś pierwszych 15/20 minutach a potem gonienia Bayernu i zwycięstwa 2:1 po dogrywce. Jak nie stracimy pierwsi bramki to będę mocno zdziwiony ;]
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Ja jakoś mam nadzieje, że Bayern wygra. Niby bez Ribery&#39;ego ale jak wybuchła ta cała afera z jego udziałem to już tak dobrze nie grał. Wg zdecydowanie lepiej gra Robben, i to właśnie będzie pojedynek Robbena i Sneijdera. Obaj zawodnicy byli w Realu, obaj są Holendrami, obaj pomocnikami. Robben i jego magiczna lewa noga mogą poważnie ukąsić Inter. Myślę, że mecz będzie bardzo wyrównany, piłka w środku pola, mało bramek, może doczekamy się dogrywki, kto wie. Wszystko rozstrzygnie boisko.
A tak w ogóle kto będzie sędziował ten mecz?
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Zresztą Lucio z sezonu na sezon równał w dół i poza jednym świetnym sezonem w roku 2008 kiedy to z Demichelisem stworzyli obronę, która straciła zaledwie 21 bramek, grał średnio. Zmiana otoczenia dobrze mu zrobiła.
To co powiedzieć o parze van Buyten-Demichelis? Jak lucio równał w dół to oni w niektórych meczach przy dnie dryfowali.

Wydaje mi się, że nie wiesz o czym piszesz. Również w sezonie 07/08 Klose grał tego bardziej cofniętego napastnika a Luca był wysunięty.
Wydaje mi się że nie czytasz tego co piszę. Nigdzie nie nasmarowałem że Klose grał przed Tonim, napisałem, że duet Klose-Toni był skuteczny. Nic ponadto.

Klose mu nie pasował? Głupota. Już na początku mówił Luis, że Klose mu się podoba
Ale chyba nie jako piłkarz;) W porównaniu z Gomezem dostał ułamek szans. Mam inne wrażenie, moim zdaniem Klose ani nie dostał konkretnej szansy ani nie był ulubieńcem. Ale zdaje sobie sprawę że możesz mieć zdanie odmienne.

Zarząd patrzy pod kątem kogoś kto będzie pasował do taktyki zespołu i wizji van Gaala.
Z tą współpracą van Gaal - zarząd to chyba różnie bywa. Choćby ten transfer Tymoszczuka, którym Holender był średnio zachwycony. Myślę też że gdyby włodarze nie wzięli Olicia za darmo to van Gaal nigdy by na taki transfer się nie zdecydował. Więc ta kooperacja taka mieszana jest moim zdaniem.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Jeszcze raz Ci powiem: Transfer Tymoszczuka był dopięty w styczniu, kiedy to trenerem był Klinsmann a nie Luis. Luis jak przyszedł to już miał Gomeza, Tymo w kadrze i nie mógł nic na to poradzić. To już było zaklepane przed jego przyjściem.
Klose naprawdę miał swoje szanse, na początku sezonu grał, ale grał słabo, więc jako naturalna konsekwencja siadł na ławie. Potem kilka kontuzji na tydzień, dwa i nie mógł wejść w rytm. Zresztą to jego drugi taki słaby sezon, wiec nikogo nie dziwi, ze siedzi na ławie.
Buyten - Micho to średnia para. Każdy to wie, ale co zrobić? Zobaczymy co będzie po sezonie. Micho nie mógł się ogarnąć przez półtora sezonu, teraz widać, że jest lepiej niż było choćby kilka miesięcy temu. Buyten gra jak na siebie dobrze, ale jest mało zwrotny i to jest jego główny problem.
Wydaje mi się że nie czytasz tego co piszę. Nigdzie nie nasmarowałem że Klose grał przed Tonim, napisałem, że duet Klose-Toni był skuteczny. Nic ponadto.
Był skuteczny dlatego, że Klose serwował bramki Toniemu na tacy. A Klose grał jako cofnięty napastnik wtedy. I tylko w Bremie tak nie grał.
Duet był oczywiście skuteczny, ale trwało to tylko sezon. Rok później niestety obaj obniżyli loty, Luca marnował więcej sytuacji a Klose na boisku tylko był i nic więcej.
 
M 0

miszmasz

Użytkownik
Inter jest na fali, Bayern niestety procz meczu z MU nie powalil mnie na kolana. Sadze, ze wygrana Wlochow jest bardziej pewna anizeli Niemcow... a co sie tyczy kartek, sadze ze niejedna zolta zobaczymy a i czerwona moze byc pokazana (ze wskazaniem na Inter)

Oby tylko obie druzyny przyjely taktyke wet za wet a nie murowanie bramki po strzeleniu gola ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Inter jest na fali, Bayern niestety procz meczu z MU nie powalil mnie na kolana. Sadze, ze wygrana Wlochow jest bardziej pewna anizeli Niemcow... a co sie tyczy kartek, sadze ze niejedna zolta zobaczymy a i czerwona moze byc pokazana (ze wskazaniem na Inter)

Oby tylko obie druzyny przyjely taktyke wet za wet a nie murowanie bramki po strzeleniu gola ????
Bawarczycy raczej są na większej fali, która zaczęła się od meczu z Juve, a Inter zaczął fajnie grać dopiero w meczu z Chelsea, w tym samym okresie Roma ich przycisnęła i tak wysoka forma się pojawiła

na otwarta piłkę niema co liczyć, na pewno nie w wykonaniu Włochów ;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
na otwarta piłkę niema co liczyć, na pewno nie w wykonaniu Włochów ;)
Raczej ze strony Niemców. Inter zawsze stara się zdobyć gola na początku spotkania. Lubi otwarty futbol. Bayern gra przede wszystkim ofensywnie wtedy, kiedy przeciwnik mu na to pozwala. Mały pressing i Bayern zamknięty, tylko nieliczne mecze pokazały, że Bayern dominuję. Mówię tu o LM, bo w Bundeslidze jest zupełnie inaczej.
 
M 0

miszmasz

Użytkownik
Bawarczycy raczej są na większej fali, która zaczęła się od meczu z Juve, a Inter zaczął fajnie grać dopiero w meczu z Chelsea, w tym samym okresie Roma ich przycisnęła i tak wysoka forma się pojawiła

na otwarta piłkę niema co liczyć, na pewno nie w wykonaniu Włochów ;)
Fakt, ze obie druzyny dotarly do finalu mozna okrzynkac mianem &quot;bycie na fali&quot; ale moje subiektywne odczucie jest takie, ze Bayern nie rzucil mnie na kolana swoja gra (z wyjatkiem pamietnego meczu z MU) chociaz, jesli pierwsi straca bramke to na pewno mozna liczyc na ciekawe widowisko o ile Mou nie zamuruje bramki - bedzie to przypominalo bicie glowa w mur
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Był skuteczny dlatego, że Klose serwował bramki Toniemu na tacy. A Klose grał jako cofnięty napastnik wtedy. I tylko w Bremie tak nie grał.
To fakt, Klose pracował na Toniego, z resztą jak się spojrzy na tą &quot;wieżę&quot; to trudno takiego piłkarza podejrzewać o jakieś wielkie bieganie, czy wypracowywanie akcji. Klose szpicowego robi jeszcze w reprezentacji, zazwyczaj tego cofniętego dostaje wtedy Podolski, ale jak będzie w tym roku na mundialu ciężko zgadnąć bo i forma ulubieńców Loewa mieszana.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dla mnie najpewniejszym typem ,ze wszystkich z możliwych jest to ,że Inter strzeli bramkę ,albo Bayern straci.
Bayern w lidze w wielu meczach tracił bramkę ,a w LM to już w ogóle.
Po 3 bramki stracili na wyjeździe z Manchesterem i Florentiną.
Po 1 na własnym boisku.
Z Lyonem nie stracili nic ,ale nie oszukujmy się bo Lyon zagrał bardzo słabo.
 
dudzinho 2

dudzinho

Użytkownik
Inter zdecydowanie pokusi się o gola. Ja zagram pewny over 1,5 na inter. Myślę, że to dobry typ.
Hm tez uważam, ze to dobry typ.
Obranie Bayernu mozna wiele zarzucic a szybki Eto bedzie moim zdaniem łatwo radził sobie z takim chociazy Van Buyten&#39;em, wiadomo LM rzadzi sie sowimi prawami i podałem tyulko tutaj taki przykład, ale mimo wszystko mysle ze to dobry typ.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Pytanie jaką taktykę opracuje Jose, może wyglądać to tak, że pierwszą połowę będą mocno atakować włosi, gdy strzelą bramkę zaczną murować dostęp do swojej, i tu nie obawiałbym się o ich defensywę skoro przez ponad 60 min gry potrafili w dziesięciu przetrzymać Barcelonę, można napisać tak ale Robben ... Owszem Robben ma kapitalny sezon, idealnie chyba wpasował się w ten zespół, ale ... to jak Mourinho potrafi wyłączyć zawodnika z gry to Messi i Xavi wiedzą najlepiej. Nie będzie Ribery&#39;ego co wg mnie nie jest w ostatnim okresie gry i kondycji psychicznej tego zawodnika wielką stratą dla bawarczyków.
Boje się tylko, że jeżeli Bayern nie strzeli pierwszy bramki to mecz zakończy się wynikiem 1:0 może 2:0 dla Interu i nie zobaczymy porywającego finału, tylko popis żelaznej taktyki i dyscypliny Interu, ostatnio potwierdza się, że ładną grą często nie wygrywa się wielkich trofeów.
 
windover 24,4K

windover

Użytkownik
Sam jestem ciekawy jak zagrają oba zespoły ,włoski styl jakoś nie przekonuje mnie by była to piłka otwarta choć Inter w lidze mistrzów to nie ten sam co w Serie A a po Bayernie nie sądzę by mieli się zamykać i murować dostęp do własnej bramki bo nie tak grają Bawarczycy. Brak Ribery-ego może się okazać kluczowy ?
 
vis 0

vis

Użytkownik
Bayern jest jedną z &quot;moich&quot; drużyn i jako wierny i długoletni fan powiem tak - o riberym w tym sezonie więcej się mówi niż na to zasługuje. Piłkarz wielki, technik, lider, ale ten sezon jakoś cieniuje. Jeżeli Inter odpuści tą lewą stronę na rzecz krycia Robbena to się może mocno zdziwić jak wartościowym zmiennikiem jest chociażby Altintop czy Pjanić (w zasadzie nominalnie byłby to Pjanić) a przecież zawsze można wycofać na skrzydło Mullera który też nie jest kołkiem. Ogólnie finał będzie godny i warty obejrzenia ale co do obstawiania ... tu jedyny typ jaki mi przychodzi na myśl to overek. Może będzie dogrywka i karne ? Jedno wiem na pewno. Emocji nie zabraknie ;)
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Bayern jest jedną z &quot;moich&quot; drużyn i jako wierny i długoletni fan powiem tak - o riberym w tym sezonie więcej się mówi niż na to zasługuje. Piłkarz wielki, technik, lider, ale ten sezon jakoś cieniuje. Jeżeli Inter odpuści tą lewą stronę na rzecz krycia Robbena to się może mocno zdziwić jak wartościowym zmiennikiem jest chociażby Altintop czy Pjanić (w zasadzie nominalnie byłby to Pjanić) a przecież zawsze można wycofać na skrzydło Mullera który też nie jest kołkiem. Ogólnie finał będzie godny i warty obejrzenia ale co do obstawiania ... tu jedyny typ jaki mi przychodzi na myśl to overek. Może będzie dogrywka i karne ? Jedno wiem na pewno. Emocji nie zabraknie ;)
Nie chce być wścibski ale jako fan Bayernu powinieneś wiedzieć, że w Bayernie gra bodajże Pranjić a nie Pjanić , który gra w Lyonie, a poza tym to Ribery :p
Mi się wydaję, że będzie to mimo wszystko mecz bardzo poukładany i pełen taktyki niż pięknej dla oczu gry. Owszem liczę, że Robben coś ładnie ukłuje a może nawet Eto popisze się w końcu w tym sezonie bo coś mu niemrawo idzie. Może ponownie strzeli gola w finale LM :-D Mecz wg mnie nie do typowania. Jeśli już na siłę miałbym typować to gol po 28min albo under 2,5.
Mourinho będzie chciał puchar a nie wynik 3:0 lub 4:0. Gole chyba tak
szybko nie padną i spodziewałem się w ogóle innych drużyn w finale. Bo dla mnie osobiście nie liczy się rezultat i to , że dana drużyna zdobędzie puchar tylko to czy będzie dużo akcji podbramkowych, goli i przy tym mnóstwo wyrafinowanej techniki bo po to mecz oglądam - dla emocji. A nudnego meczu na 1:0 mi się oglądać nie chce. No chyba , że gra moja ulubiona drużyna to bardziej oczekuje wygranej i pucharu aniżeli gradu goli :] . Choć nie pogardzę pięknem gry , golami a przede wszystkim wygraną ulubionego zespołu. Dlatego rozumiem fanów Interu i Bayernu , że bardziej czekają na upragniony puchar niż piękną grę.
Tak czy siak, meczu Interu z Bayernem to będzie raczej mecz underowy i gradu goli się tu raczej spodziewać nie można. Obrona Interu twardo będzie trzymać fason a Ribery z Olic&#39;em łatwo mieć nie będą.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
IMO takiego farta jak Bayern w fazie pucharowej nie miala zadna inna druzyna w ostatnich latach.
Najpierw Fiorentina na megafarcie pozniej kartka w Manchesterze , bramka Robbena no i na deser dostali Lyon bez formy( ten sam Lyon co odprawil Real).
Inter muruje bramke tylko gdy musi(10vs 11 na Camp Nou), weic spodziewam sie ostrego Pressingu na Bayernie a ci pod Pressingiem NIE ISTNIEJA!
Po prostu nie mozna dac im pograc pilka i bedzie po meczu. 11 na 11 Bayern jak dla mnie nie ma szans ale kartka z kapelucza nie raz ustawiala wynik spotkania
A tak na marginesie pamieta ktos zeby byl ostatnio tak niski kurs na faworyta w finale LM?
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Gdzie miał Bayern takiego farta?
Z Fiorentiną, która w pierwszym meczu straciła bramkę ze spalonego, w rewanżu u siebie też strzeliła bramkę ze spalonego?
Z United, gdzie Manchester grał jedynie przez 30 minut pierwszego meczu i 40 drugiego?
Kartka? Jest, doświadczony zawodnik nie robi takich błędów. Dostali czerwoną i ich pech, że młody się zagotował.
Poza tym: szczęście sprzyja lepszym.
Czy chodzi o wyliczanki? Śmieszne w takim razie.
http://www.youtube.com/watch?v=VTWGvhRMCys&amp;amp;feature=related
Wielkizordon, a to Bayern gra bez pressingu? Każdej drużynie gra się ciężko pod pressingiem, ale Bayern i z tego wyjdzie. I sam zaatakuje pressingiem.
Z Chelsea Inter się nie murował w rewanżu? A toci dopiero dziwne.
To co piszesz brzmi niemal jak frustu frustu i próba poniżenia przeciwnika, który przez Interem nie ma wcale prawa się chować.
11 vs 11 Bayern nie ma szans? Żyj w swoim świecie, ale jak już odwiedzasz Ziemię to przynajmniej nie gadaj głupot.
Niski kurs? 2,25 na faworyta to jak dla mnie nie jest niski kurs. No, ale może ja się nie znam i próbuję normalnymi argumentami przedstawić moje zdanie a nie tłumaczyć wszystko fartem.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Akarin nie neguj każdej wypowiedzi która pojawia się w temacie na temat Bayernu bo takie zachowanie nie przystoi moderatorowi a poza tym to jest forum każdy może swobodnie napisać co myśli.
Nie lubię Interu ale daje im tak 60-40% szans na wygraną :/ Udało im sie wyeliminować mistrzów Hiszpanii i Anglii można powiedzieć że teoretycznie najmocniejsze ekipy w Europie co robi wrażenie, Mou nauczył ich wygrywać. Poza tym każdy z zawodników dokładnie wie co ma robić w danej sytuacji, nie ma mowy o przypadkowości. Praktycznie wyeliminowali błędy w grze (no może poza Balotellim ;D ) nie dostają przypadkowych bramek, jeżeli chodzi o zestawienie obrona + bramkarz to chyba nie ma mocniejszej ekipy obecnie. Jeśli się nie spalą to myślę że mają większe szanse chociaż kibicować im nie będę ???? Z niecierpliwością bede czekał (mam nadzieje że pokażą) na widok twarzy Pereza w momencie kiedy na boisko wbiegną Sneijder i Robben.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom