>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Zgadzam sie, mimo słabego kursu na Inter można śmiało grać...
Proponuję na dziś:
Inter Turku - Jaro 1(Ah-1, zwrotne) 1,45
Al Sinah - Al Hudod (IRQ) 1 1,44
Negeri Sembilan - Sarawak 1 1,66
ten ostatni już jestem mniej pewny, stąd osobiście chyba zagram dwa pierwsze, poza tym dwa mecze w Brazylii: Amrica RN i America MG powinny wygrać, kursy zbliżone ok. 1,50, ale z tym kuponem sie nie śpieszę...
 
D 77

dalik

Użytkownik
OK, dla mnie ten &quot;system&quot; jest spalony
88 minuta Inter Turku 1-1 Jaro (już pomijam ,że to gra pierwsza drużyna z ostatnią...)
Pozdrawiam wszystkich zapaleńców. Ja odpadam z tego tematu.
Cześć
 
P 5

panwaski

Użytkownik
Inter Turku - Jaro 1(Ah-1, zwrotne) 1,45
Al Sinah - Al Hudod (IRQ) 1 1,44
Negeri Sembilan - Sarawak 1 1,66
Turku zremisowało w związku z tym warto się zastanowić nad stawianiem DNB (tak jak napisał kolega powyżej), reszta weszła bez problemu. Oczywiście kursy wtedy są niższe dlatego moim zdaniem lepiej grać na czyste 1 gdyż rzadko zdarza się taki remis.
 
osom 36

osom

Użytkownik
Też się dziwie wynikowi. Biorąc pod uwagę bramki strzelone przez inter i stracone przez jaro... orientuje się ktoś czy skład był jakiś słabszy wystawiony?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
PODSUMOWANIE
Olimpia Lubljana - Mura 1 1,90 ✅ 3:1
Djurgarden - Gelfe 1 1,53 ⛔ 1:1
Malmoe - Elfsborg 1 1,85 ✅ 1:0
Sirius - Akropolis (SWE) 1 1,44 ✅ 3:1
Estudiantes - Olimpo 1 1,57 ✅ 1:0
PK-35 - KooTeePee (FIN) 1 1,50 ✅ 2:1
Varbergs - Umea (SWE) 1 1,44 ✅ 2:1
Sodra - Kvarnaby (SWE) 1 1,61 ⛔ 1:3
Nacional Asuncion - Sportivo Carapegua 1 1.53 ✅ 3:1
Birkebeineren - Brumunddal 1 1.60 ⛔ 2:2
Włochy - Irlandia 1(AH -1) 1,55 ✅ 2:0
Colon - Godoy 1 1,66 ✅ 2:0
Inter Turku - Jaro 1(Ah-1, zwrotne) 1,45 ⛔ 1:1
Al Sinah - Al Hudod (IRQ) 1 1,44 ✅ 4:2
Negeri Sembilan - Sarawak (MLZ) 1 1,66 ✅ 3:1
W tym temacie zaproponowałem 15 typów, skuteczność 11✅/4⛔
Zysk/strata: 2,57✅
7 meczów kończyło się dwubramkową przewagą gospodarzy.
Spośród przegranych tylko raz wygrali goście.
Dwie porażki więcej oznaczałyby bilans ujemny.
Uśredniony kurs 15 propozycji to 1,58.
Granie podpórek DNB lub 1X to chyba zbyt niskie kursy, mimo nieco lepszej skuteczności 14/1
Może Wy więcej ciekawostek z tego dostrzegacie...

Dalik
, mnie Inter Turku też bardzo rozczarował, dla mnie to był najpewniejszy typ dnia, nie przekonywał mnie tylko kurs, bo 1,30 za czyste zwycięstwo to trochę za mało, stąd podbiłem o azjana (podobnie jak w meczu Włochów), generalnie jednak można takie typy w ogóle omijać. Zdaje się, że większość Twoich typów też było trafnych, więc sugeruję nie rezygnować, bo pomysły doboru meczów masz dobre. Sądzę, że z tym podsumowaniem można by poszukać drogi do usprawnienia tego sposobu.
PS. Obydwu drużyn America z Brazylii dziś nie gram, kursy nieciekawie spadły poniżej 1,40
 
M 0

memo747

Użytkownik
nie zapominajmy, że założeniem tego systemu jest gra topowymi drużynami a czy 1 drużyna ligi 2 czy 3 fińskiej jest topowa? no raczej nie ;p ja niestety też to zagrałem ale trudno zobaczymy co będzie dalej ????
 
osom 36

osom

Użytkownik
wg założeń tego systemu właśnie chodzi o topowe zespoły z topowych lig. Jest poza sezonem, a na dodatek takich meczy w sezonie jest mało, skuteczność jest większa. Jeśli chodzi o ligi bardziej egzotyczne, niższe to wiadomo, że tam wszystko się może zdarzyć. Jak widać nawet zdecydowany faworyt z zespołem z dołu tabeli może zremisować u siebie. Skuteczność była by większa gdyby z tych lig wybierać 3-4 zespoły z góry, a nie jak leci z połowy tabeli. Co przykładem jest mecz np. Birkebeineren - Brumunddal, który zaniża statystyki tym samym
incubus7, usuń z podsumowania mecz Włochów z Irlandią one nie maja tu miejsca.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Olimpia Lubljana - Mura 1 1,90 ✅ 3:1
Djurgarden - Gelfe 1 1,53 ⛔ 1:1
Malmoe - Elfsborg 1 1,85 ✅ 1:0
Sirius - Akropolis (SWE) 1 1,44 ✅ 3:1
Estudiantes - Olimpo 1 1,57 ✅ 1:0
PK-35 - KooTeePee (FIN) 1 1,50 ✅ 2:1
Varbergs - Umea (SWE) 1 1,44 ✅ 2:1
Sodra - Kvarnaby (SWE) 1 1,61 ⛔ 1:3
Nacional Asuncion - Sportivo Carapegua 1 1.53 ✅ 3:1
Birkebeineren - Brumunddal 1 1.60 ⛔ 2:2
Włochy - Irlandia 1(AH -1) 1,55 ✅ 2:0
Colon - Godoy 1 1,66 ✅ 2:0
Inter Turku - Jaro 1(Ah-1, zwrotne) 1,45 ⛔ 1:1
Al Sinah - Al Hudod (IRQ) 1 1,44 ✅ 4:2
Negeri Sembilan - Sarawak (MLZ) 1 1,66 ✅ 3:1

W tym temacie zaproponowałem 15 typów, skuteczność 11✅/4⛔
Zysk/strata: 2,57✅

7 meczów kończyło się dwubramkową przewagą gospodarzy.
Spośród przegranych tylko raz wygrali goście.
Dwie porażki więcej oznaczałyby bilans ujemny.
Uśredniony kurs 15 propozycji to 1,58.
Granie podpórek DNB lub 1X to chyba zbyt niskie kursy, mimo nieco lepszej skuteczności 14/1

Może Wy więcej ciekawostek z tego dostrzegacie...

Dalik
, mnie Inter Turku też bardzo rozczarował, dla mnie to był najpewniejszy typ dnia, nie przekonywał mnie tylko kurs, bo 1,30 za czyste zwycięstwo to trochę za mało, stąd podbiłem o azjana (podobnie jak w meczu Włochów), generalnie jednak można takie typy w ogóle omijać. Zdaje się, że większość Twoich typów też było trafnych, więc sugeruję nie rezygnować, bo pomysły doboru meczów masz dobre. Sądzę, że z tym podsumowaniem można by poszukać drogi do usprawnienia tego sposobu.

PS. Obydwu drużyn America z Brazylii dziś nie gram, kursy nieciekawie spadły poniżej 1,40
Dobra badam to juz chwile,ale widze ze jeszcze nie zauwazyliscie..

Teraz popatrzcie ile razy w tych meczach faworyt nie strzelil... Podpowiem, ze sprawdza sie rowniez odnosnie meczy wyjazdowych ;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Dobra badam to juz chwile,ale widze ze jeszcze nie zauwazyliscie..

Teraz popatrzcie ile razy w tych meczach faworyt nie strzelil... Podpowiem, ze sprawdza sie rowniez odnosnie meczy wyjazdowych ;)
Trochę nie rozumiem tej wypowiedzi.

Jeszcze można by było dać szansę temu systemowi stosując progresję ale jakoś boję się.

Faworyt u siebie i DNB ? Trochę mija się z celem.

btw. Macie na dzisiaj mecz, gdzie możecie zagrać DNB:

Norwegia-Division2-Grupa4
Mo - Moss 1,44
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
btw. Macie na dzisiaj mecz, gdzie możecie zagrać DNB:
Norwegia-Division2-Grupa4
Mo - Moss 1,44
Też wycziłem ten pojedynek jako wart uwagi. W wersji czystego zwycięstwa to 1,80!
Osom sugeruje nie grac lig egzotycznych? Dlaczego? Niemal wszystkie zaprezentowane typy to egzotyki, a póki co typy dają radę... kolega także sugeruje usuniecie meczu EURO2012, wg mnie niepotrzebnie, grupa to taka mała liga, był faworyt bez zwycięstwa w poprzednim meczu, owszem różnica tylko taka, że nie był prawdziwym gospodarzem meczu.
Memo uderza w podobny deseń, ale czemu niższe ligi nie mają mieć faworytów? Barcelona też nie wszystko wygrywa, MC również wtopił mecz u siebie, nie mówić o Wiśle, czy remisach Juve na własnym stadionie. Każda liga ma faworyta, z polskiej I ligi do ekstraklasy wg prognoz wróciła Pogoń, a spadła Olimpia...
W końcu sugestia Gajina, ze możnaby grać na strzelenie bramki przez gospodarza, ale to jednak kursy tak jak granie podpórką, podejrzewam, że nie przekraczające k. 1,20, słusznie jednak 15*1,2-15=3j✅ to nawet lepiej niż dotychczasowe podsumowanie, ale zauważmy, że w większości tych meczów mało który bukmacher otworzył rynek over0,5 dla konkretnej drużyny.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Sportingbet ma na praktycznie kazdy mecz over 0,5 dla dowolnej druzyny. Stawki sa w granicach 1,15-1,140, ale jesli bedzie czesto siadac...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Sportingbet ma na praktycznie kazdy mecz over 0,5 dla dowolnej druzyny. Stawki sa w granicach 1,15-1,140, ale jesli bedzie czesto siadac...
oj, a nawet gorzej z tymi kursami, ciekawe mecze, które mogły by być do tego sposobu to raptem 1,07... np. SJK-Jippo
 
V 256

vernix

Użytkownik
Do over 0.5 polecam Betfair. Obecnie testuje sposób gry na over 0.5 i po półtora miesiąca potroiłem wirtualny kapitał. Kursy są bardzo często lepsze o 0,02-0,03, a czasem zdarzają się wyższe nawet o 0,05-0,06. Te kilka procent jednak robi różnicę. Minusem jest to, że w niższych ligach mało pieniędzy leży na takich rynkach, więc za większe kwoty nie idzie grać. Już niejednokrotnie musiałem rezygnować z tego powodu z jakiegoś typu.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
z dzisiejszych pojedynków jedynie wybijają się:
Fjolnir - Tindastoll (ISL) 1 1,53
Anundsjo - Tegs (SWE) 1 1,33
Szkoda, że ten drugi po tak niskim kursie, ale mam tym razem nadzieję, że sytuacja z Inter Turku się nie powtórzy...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ja jeszcze bym tutaj mógł się dopatrywać meczu
Skovde - Norrby 1=1,65 DNB=1,30 (Swe. Division 1 - Södra - 19:00)

ale jak widać to jest wybieranie na siłę. Z tym sposobem trzeba poczekać do września i będzie można szaleć.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Ja jeszcze bym tutaj mógł się dopatrywać meczu
Skovde - Norrby 1=1,65 DNB=1,30 (Swe. Division 1 - Södra - 19:00)
ale jak widać to jest wybieranie na siłę. Z tym sposobem trzeba poczekać do września i będzie można szaleć.
mówisz do września? raczej do października, gdzie ligi beda miały za sobą kilka kolejek i wówczas realne do oceny sił zespołów, ponadto faworyci na poczatku sezonu grają róznie...
Co do Skovde też kuszące, ale gdybym grał to czułbym tak jak Ty, że siłowo!
 
Do góry Bottom