>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Czy dzisiejszy mecz na Łotwie Skonto Riga - FK Liepaja pasuje do tego systemu? Niby Skonto dwa ostanie mecze w lidzie przegrało, ale wygrało ostanie pucharowe. Skonto w tabeli jest 1 a Liepaja 5.
Dobra,teraz chyba znalazłem idealny przykład o co tutaj chodzi jutrzejszy mecz(o 3 w nocy) w Ekwadorze Emelec - Dep. Quito. Emelec jest liderem a Deportivo jest 7. Emelec przegrał ostatni mecz na wyjeździe 1:0 z Dep. Cuenca które jest drugie od końca.
 
pielaszyna 14

pielaszyna

Użytkownik
myślę ,że właśnie o coś takiego chodzi chociaż i tak mają jeszcze trochę zapasu w punktach ale nie sądzę by odpuścili. I z tego co rozumiem nie ma co patrzeć na różnego typu puchary jedynie na lige i mecze z ligi. Może i by o człowiek jakoś z progresją połączył ,że jakby znów nie weszło to następny tym bardziej by musiał.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Może i by o człowiek jakoś z progresją połączył ,że jakby znów nie weszło to następny tym bardziej by musiał.
Tylko kolejny mecz raczej nie będzie grany u siebie, co będzie się gryzło ze sposobem gry.
Może typ 1/1 by zdał egzamin?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Przecież to standardowe chybił trafił, kto to w ogóle nazwał system, ludzie.
Cała bukmacherka to chybił-trafił.
Nie ma żadnej zależności ale są zdarzenia, które wystepują częściej niż pozostałe stąd ta burza pomysłów
 
pielaszyna 14

pielaszyna

Użytkownik
nie nazwałbym tego do końca na chybił trafił ,bo chociażby tak jak teraz otworzyłem ostatni sezon Primera Division i taki atl. madrid na 38 meczy miał 28 zwycięstw więc jeśli jego jakby skuteczność zwycięstw wynosi około w zaokrągleniu 74% to po remisie lub porażce jest bardzo prawdopodobne ,że kolejny mecz wygra.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Dobra mam idealny typ na jutro. Bordeaux - Evian TG 2-1 ✅gospodarze przegrali swój ostatni mecz i ostatni zremisowali grając u siebie. Teraz znowu są gospodarzami i grają w ostatnim w tabeli Evian. Na pewno będą chcieli pokazać się swojej publiczności. Kursy wahają się około 1,50.
 
Do góry Bottom