>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
W tym tygodniu pasują dwa typy, prócz pierwszego dzisiejszego rozyjskiego rozliczonego. Oto one:
23 marca 2013
Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz @ 1,70 :: Ew. wygr.: 510 zł
24 marca 2013
Elche - Murcia @ 1,60 :: Ew. wygr.: 480 zł
Z innych typów na przełom marca i kwietnia to mam wybrane (już z wystawionymi kursami) między innymi:
30 marca 2013
Galatasaray SK - Istambul BB @ 1,48 :: Ew. wygr.: 444 zł
31 marca 2013
Olympique Lyon - FC Sochaux @ 1,48 :: Ew. wygr.: 444 zł
Mam jeszcze typy (29 i 30 marca), których kursy nie są jeszcze wystawione, bądź nie ma jej w ofercie, czekam aż się pojawią i wytypuję. Oto one:
Crystal Palace, FC Watford, Litex Łowecz, NK Dynamo Zagrzeb, Platinum Stars, Orlando Pirates.
Łącznie do rozliczenia do końca marca jest... 10 typów! Po nich zrobię rozliczenie całego miesiąca, jak i podam kolejne typy na pierwszy tydzień kwietnia.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Uwzględniam TYLKO mecze u siebie i TYLKO hegemonów własnego boiska. Nigdy wyjazdy. Galatasaray przegrał u siebie ostatni mecz 0-1. Więc prawidłowy typ. Jeszcze raz przeczytaj jakie są założenia tego tematu - mecze tylko u siebie, typuje się drużyny, które są po remisie/porażce u siebie, hegemonów własnego boiska, walczących o coś, omijając mecze z czołówką.
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz kurs 1,65 na typ 1
a swoja droga co prawda sa na 1 miejscu w tabeli ae maja 4 porazki z rzedu. 1u siebie i 3 na wyjezdzie
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz kurs 1,65 na typ 1
a swoja droga co prawda sa na 1 miejscu w tabeli ae maja 4 porazki z rzedu. 1u siebie i 3 na wyjezdzie
No właśnie może sezon wiosenny to koniec dobrej Floty... Ale to silna seria, dobrze ją złamać ????
 
keraad 0

keraad

Użytkownik
Z tą Flotą to uważałbym bo &#39;grozi&#39; im.. awans do Ekstraklasy na co nie są przygotowani w żaden sposób (przede wszystkim brak infrastruktury stadionowej) i mogą odpuścić tak jak w tamtym sezonie.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Doskonale sobie zdaję sprawę, co Flota &#39;wyczynia&#39; w 1 lidze, lecz po prostu liczę na przełamanie. Ryzyko biorę na siebie, w końcu coś wygrać muszą. Tym bardziej, że ten typ ewidentnie pasuje do tego sposobu gry.
Znalazłem kursy na 3 powyższe zdarzenia, oto one:
29 marca 2013
Crystal Palace - Birmingham City @ 1,95 :: Ew. wygr.: 585 zł
FC Watford - Burnley FC (DNB) @ 1,53 :: Ew. wygr.: 459 zł
30 marca 2013
NK Dynamo Zagrzeb - NK Zadar @ 1,20 :: Ew. wygr.: 360 zł
Cały czas czekam na wystawienie kursów Litexu, Platinum Stars i Orlando Pirates.
Pozdrawiam!
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Zauważyłem, że na dziś jest jeszcze jeden typ warty uwagi. 2 liga belgijska:

20 marca 2013
St. Truiden - Aalst @ 1,51 :: Ew. wygr.: 453 zł

Ostatni mecz u siebie zremisowali, u siebie przegrali tylko raz, są w czołówce ligi oraz w czołówce tabeli meczów u siebie. Przeoczyłem ten typ, podaję teraz ????
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Są wystawione kursy na Litex!
30 marca 2013
Litex Łowecz - Botev Vratsa @ 1,33 :: Ew. wygr.: 399 zł
3:0 13&#39; ;D
Poczekajmy do końca meczu, jak na razie jest super ???? Czekam dalej na kursy dwóch meczów z ligi RPA.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
20 marca 2013
St. Truiden - Aalst @ 1,51 (WYNIK: 3-0) :: Ew. wygr.: 453 zł :: ZYSK: +153 zł ✅
Bilans typów: 11-1-1
Zysk: +1110 zł ✅
Yield: +28,46% ✅
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
23 marca 2013
Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz @ 1,70 :: Ew. wygr.: 510 zł
Zaplanowany na sobotę mecz pomiędzy Flotą Świnoujście a Sandecją Nowy Sącz nie odbędzie się. Powodem przełożenia zawodów na inny termin są ciężkie warunki atmosferyczne oraz zalegający śnieg na stadionie w Świnoujściu.
Źródło: http://www.sandecja.org/1,1617,Mecz_z_Flota_nie_odbedzie_sie.htm&amp;amp;lang=1
ZWROT :: 300 zł
Bilans typów: 11-2-1
Zysk: +1110 zł ✅
Yield: +26,43% ✅
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik

24 marca 2013
Elche - Murcia @ 1,60 (WYNIK: 1-0) :: Ew. wygr.: 480 zł :: ZYSK: +180 zł ✅

Bilans typów: 12-2-1
Yield: +28,67% ✅
Zysk: +1290 zł ✅
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Są kursy na 2 mecze z ligi RPA, które podawałem powyżej, sprawdzę później czy jakieś inne mecze po drodze jeszcze wpadną, pasujące do kryteriów.
30 marca 2013
Platinum Stars – Mamelodi Sundows @ 2,60 :: Ew. wygr.: 780 zł
Orlando Pirates – Pretoria University @ 1,55 :: Ew. wygr.: 465 zł
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
29 marca 2013
Crystal Palace - Birmingham City @ 1,95 (WYNIK: 0-4) :: Ew. wygr.: 585 zł :: Strata: -300 zł ⛔
FC Watford - Burnley FC (DNB) @ 1,53 (WYNIK: 3-3) :: Ew. wygr.: 459 zł :: Zwrot: 300 zł
Ogólnie licząc tylko dzisiejszy dzień, to jestem na ⛔
Bilans typów: 12-3-2
Yield: +19,41% ✅
Zysk: +990 zł ✅
No dziś troche nie pykło, porażka Crystal Palace i remis Watford. ????
Trudno, po to sprawdzam wszytskie typy spełniające kryteria, by uzbierać dużą próbę ???? W ogólnym rozrachunku i tak jestem na ✅ a na jutro jeszcze zostało 6 typów postawionych do rozliczenia. Więc jestem spokojny o wyniki, ten miesiąc zapewne będę miał na plus. Cel jest jasny - yield 10%. ????


PS: Pierwsze wnioski - zamiast DNB będę typował 1X, byłbym zdecydowanie na plus w 3 zwrotach...
PS 2: Już w tamtym tygodniu zastanawiałem się, czy wliczyć Górnik Zabrze do typów, bo spełniało kryteria w 90% (prócz miejsca w tabeli), spadek formy mnie zniechęcił i teraz żałuję... Wczoraj wygrali z Widzewem 3-1 :/
 
markinho 16

markinho

Użytkownik
Co powiesz na :
Sarajevo - Olimpik Sarajevo
Siroki Brijeg - Celik Zenica
Hertha - Bochum
Bielefeld - Darmstadt
Być może jakiegoś punktu systemu nie uwzględniłem ;)
 
Do góry Bottom