>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Siemka!
Dalik, mam kilka pytań odnośnie właśnie tego stylu gry. Wybierając poszczególne zespoły na weekend, stawiasz praktycznie na każdą drużynę spełniającą Twoje kryteria? czy może jeszcze z nich jakieś selekcjonujesz?
Pytanie drugie - trochę czasu minęło, więc może jakiś ogląd już masz - jak przedstaiwają się Twoje statystyki tym sposobem gry? No i czy grasz stawką płaską czy ruchomą (no i oczywiście jak wysoka jest to stawka)?
No i mam trochę pytań do Orinara:
1) czy udaje Ci się mimo doboru zespołów dobierać jakieś AKO na progresję?
2) rozumiem, że jeden próg progresji to jeden weekend z kuponami AKO spełniającymi dane kryteria?
3) jakie masz statystyki tym sposobem gry? Jakie zyski/straty? Jakie stawki?
4) czy do tego wybierałeś jakiś inny sport, w którym ten sposób gry również by odpowiadał?
Zastanawiam się nad jedną i drugą metodą, by porównać ich opłacalność no i wyniki. Sam sposób jest rzeczywiście bardzo prosty i mega sensowny. Kryteria jasno określone i logiczna selekcja typów.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Spróbuję tutaj zaprezentować jakieś typy na weekend korzystając z listy w poprzednich postach i dodając kilka drużyn, które w tym sezonie u siebie są naprawdę mocni.
Założenia (na papierze), które będę stosował podając typy i aktualizując je tutaj:
Bankroll: 2000 zł
Stawka: 200 zł (płaska)
Typowanie: Singlowe
Selekcja: wg listy w poprzednich postach
Na ten weekend znalazłem dwa typy warte uwagi z lig zagranicznych
16.01.2013: Chelsea Londyn – Southampton (EH: -1)* @ 1,58 :: -200 zł (WYNIK: 2-2) ⛔
19.01.2013: Bayern Monachium – Greuter Furth (EH: -1)* @ 1,33 :: +66 zł (WYNIK: 2-0) ✅
19.01.2013: APOEL Nikozja – Omonia Nikozja @ 1,5 :: EW: 300 zł
* zaryzykuję w tych meczach handicap.
Tylko tyle udało mi się wyselekcjonować, nie ma zbyt dużych możliwości na ten weekend, ale warto spróbować. Może macie jakieś propozycje, co byście dodali do tego by AKO poskładać i przetestować również progresją? Co weekend będę aktualizował statystyki takie jak:
1) zysk/strata
2) yield
3) skuteczność typów
4) średni kurs
Pozdrawiam serdecznie!
RB.
EDIT: Będę jednocześnie z tych typów składał AKO na progresję między kursami 2-3. Można pospekulować (zagram na papierze), więc walnę dla zabawy 7 progów, zaczynając od 100 zł (w sumie 12700 zł w bankrollu). Oczywiście będę podawał na bieżąco statystyki z testów. Zakładając, że kurs na APOEL wyniesie 1,5 kupon będzie wyglądał tak (przy innym kursie poleci EDIT):
PROGRESJA #1 - Próg 1
AKO: 3,1521
Stawka: 100 zł
Ew. wygrana: 315,21 zł
Zysk/strata:-100 zł ⛔
Będę miał od razu porównanie systemów i wyników poszczególnych sposobów, które zostały zaprezentowane.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
APOEL wczoraj zremisował 1-1 :: strata -200 zł ⛔
Bilans na ten wekend - 1/3 typy trafione, strata. We wtrek lub w środę wyselekcjonuje kolejne typy.
Pozdrawiam!
 
K 0

kofa

Użytkownik
Witam nie wiem czemu wybrałeś APOEL...
mecze które się kwalifikowały to chyba były:
Marsylia - Montpellier
Inverness - Aberdeenno
FC Porto - Pacos Ferreira
Juventus - Udinese
Central Coast Mariners - Newcastle Jets
Chyba że źle odczytałem ten sposób gry to przepraszam,na 5 typów 4 weszły
Pozdrawiam Kofa
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Lista wg Orinara (poprzednia strona topicu):
(cząstkowa lista)
Mistrzowie własnego boiska:
Shaktar – po remisie /porazce (1)
Man Utd – po remisie /porazce (1)
Bayern – po porazce (1) * jakoś remisy nie motywują Bawarczyków
Ludogorets – po remisie /porazce (1)
CSKA Sofia – po remisie /porazce (1)
Dinamo Zagreb – po remisie /porazce (1)
APOEL – po remisie /porazce (1)
Flora Tallinn – po remisie /porazce (1)
Levadia – po remisie /porazce (1)
Olympiakos – po remisie /porazce (1)
PSV Eindhoven – po porazce (1)
FC Porto – po remisie /porazce (1)
Crvena Zvezda – po remisie /porazce (1)
Fenerbache – po remisie /porazce (1)
Pozdrawiam!
 
H 1

heineken1986

Użytkownik
Witam.
System który został tutaj przedstawiony uważam za poprawny. Nie można w końcu negować tego że drużyna z czuba tabeli po przegranej lub remisie w poprzedniej kolejce nie będzie chciała się odgryźć w nadchodzącej, szczególnie grając na własnym podwórku.
Ten system już kiedyś miałem okazję czytać na innych portalach. Były osoby negatywnie i pozytywnie nastawione. I jak to wiadomo negatywy sypały się od tych którzy mieli pecha i przegrywali. Pozytywy to już wiadomo kto wrzucał.
Jeśli chodzi o ten system to ja jak wielu z was stosuje go od dłuższego czasu. I sprawą tutaj nie jest wypisanie sobie dwudziestu czy trzydziestu potencjalnych faworytów lig i czekanie aż podwinie im się noga w poprzedniej kolejce by móc na nich łupnąć w aktualnej.
Aby ten system miał ręce i nogi trzeba wziąć pod uwagę oprócz potknięcia w poprzedniej kolejce następujące parametry :
- Czy dany lider walczy w lidze o miejsce które daje mu puchary europejskie
- Czy jest w formie tylko kolejka wcześniej była zwykłym przypadkiem
- Czy skład drużyny jest ok , czy jednak mamy do czynienia ze szpitalem
- Czy w najbliższych dniach nie czeka ich walka w ważnym meczu np. LM czy Derbach
- Czy drużyna z którą grają nie walczą również o jakieś cele typu utrzymanie w lidze
- No i oczywiście ważne by śledzić zmianę kursów, bo nie chcę tutaj oczywiście wskazywac palcem ale wiemy że kupowanie spotkań trwa w najlepsze
.........................
Ja swój kupon zawsze zaczynam od wyboru około 6 / 7 spotkań z piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Później analizuje drużyny pod względem składu, formy i czekających ich spotkań. Kolejnym elementem jest poznanie ich rywali. Każdej drużynie dopisuje plusy i minusy. Po tej całej analizie wybieram 3 drużyny na które stawiam odpowiednią kasę jako zwykły kupon. Pozostałem 3 / 4 mecze ustawiam na drugim kuponie i również przykładam pieniądze ale mniejsze już.
System naprawdę się sprawdza ale trzeba mieć również dużo szczęścia. Szczęścia w wyborze spotkań.
A i jeszcze jedno. Pamiętajcie o zasadzie bić lidera. Drużyny które jadą do faworytów są spisywane na straty więc grają pod mniejszą presją. A potencjalni faworycie muszą te mecze wygrywać. I tu też jest kruczek.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
I sprawdzać h2h ...
w koszykówce tym aż tak bardzo bym się nie sugerował, najbardziej liczące są wg mnie h2h z bieżącego sezonu. Co da ci H2H w NBA, gdy pół składu jest nowe w danej drużynie, nowy trener do tego? Akurat w piłce nożnej wymiana połowy składu nie jest łatwa, więc tutaj h2h ma z pewnością większy sens.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
System naprawdę się sprawdza ale trzeba mieć również dużo szczęścia. Szczęścia w wyborze spotkań.

A i jeszcze jedno. Pamiętajcie o zasadzie bić lidera. Drużyny które jadą do faworytów są spisywane na straty więc grają pod mniejszą presją. A potencjalni faworycie muszą te mecze wygrywać. I tu też jest kruczek.
A jak tutaj mówić o pewnym meczu ?

Z takim kursem dla mnie pewniejszy jest typ na brak równowagi w tenisie.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Miałem dużą pauzę w odwiedzaniu tego tematu, co nie znaczy, że nie robiłem swoich analiz odnośnie tego sposobu gry. Oczywiście zaletą wielką tego sposobu jest bardzo racjonalny odsiew i selekcja najbardziej wartościowych typów, wybranych przez ustalone konkretne kryteria (które zresztą są bardzo logiczne)

Moje wnioski:

Bardzo często się zdarza, że wybierając zdarzenia, można natrafić na... Jedno albo dwa w tygodniu (!) po kursie 1,2-1,25... Trochę to deprymujące. Co więcej zdarza się, że takie kursy również nie wchodzą (nawet po analizie drużyny, formy, składu itp)

Równie często się zdarza, że większość tych drużyn, które grają u siebie zazwyczaj wygrywają. Trafić na perełkę z wysokim kursem nie jest wcale tak łatwo - przykład z dziś:

Przeanalizowałem sobie nadchodzący weekend. Wszystkie zdarzenia piłki nożnej w europejskich ligach (sobota, niedziela, poniedziałek), stosując metody i kryteria z tego tematu. Do analizy tabel, hegemonów własnego boiska wykorzystałem stronę Vitisport. Przeglądałem niemal każdą ligę i znalazłem tylko jedno zdarzenie spełniające powyższe kryteria - Red Bull Salzburg u siebie. Poprzedni mecz u siebie zremisował, lecz gdy zobaczyłem na kurs na kolejne zdarzenie to oniemiałem... 1,20... Czy jest to warte zachodu?

Zdarzają się kolejki, gdzie można wyłapać 3 mecze w tygodniu, ale średnie kursy oscylują w granicach 1,20-1,35... Sposób może i skuteczny, ale niekoniecznie rentowny, a o to między innymi chodzi. Jakie macie na ten temat zdanie?
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Witam!
Red Bull Salzburg wygrał swój mecz. Ja ze swojej strony na ten weekend znalazłem kolejne mecze do sprawdzenia. Oto moje założenia i kryteria:
Bankroll: 3000 zł
Stawka: 300 zł (płaska)
Typuję tylko hegemonów własnego boiska (którzy są liderami w statystyce meczów u siebie), którzy zremisowali bądź przegrali swój poprzedni mecz u siebie. Pomijam mecze między potentatami.
Testuję ten sposób gry, od momentu wyboru Red Bull Salzburg, więc i ten kupon też wliczę w poniższe zestawienia. Póki co mam takie typy:
2 marca 2013
Red Bull Salzburg - FC Wiener Neustadt @ 1,20 (WYNIK: 3-1) :: Zysk: +60 zł ✅
9 marca 2013
Anderlecht Bruksela – KV Mechelen @ 1,35
RNK Split - NK Zagreb @ 1,60
10 marca 2013
Ajax Amsterdam – FC Zwolle @ 1,23 :: Ewentualna wygrana: 369 zł
CSKA Sofia - Chernomorets Burgas @ 1,40 :: Ewentualna wygrana: 420 zł
FC Basel - Young Boys Berno @ 1,80 :: Ewentualna wygrana: 540 zł

Zobaczymy co z tego wyjdzie, pozdrawiam!
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Jak pisałem prędzej.
Za dużo zabawy z wyszukiwaniem spotkań.
Zagram 2 zdarzenia dziennie na brak równowagi w tenisa i wyjdę na tym lepiej (problem w tym, że często gram tych zdarzeń więcej przez co załapuję wtopy).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
40:40 w gemie to jest równowaga.
Kurs na równowagę to 3.00, a na jej brak: 1.18-1.36,
czyli jeżeli któryś grać wygra do 0 , do 15 lub do 30.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Za dużo zabawy z wyszukiwaniem spotkań.
Wcale tak dużo zabawy w tym nie ma, znalezienie spotkań zajęło mi niecałe pół godziny, później z tych spotkań robię odsiew:
- grają z pierwszą trójką-piątką - OUT
- mają spadek formy - OUT
- nie walczą o nic - OUT
I to tyle, po to prezentuję swoje poczynania, by to sprawdzić, filozofii większej tutaj nie ma, kieruję się czystymi kryteriami, jak dla mnie sposób jest (na pierwszy rzut oka) naprawdę wart przetestowania. Myślę, że przez cały marzec uzbiera się od 10 do 20 zdarzeń. Nawet jeśli będę w plecy, będę testy przeprowadzał do końca sezonu, by była jakaś większa ilość zdarzeń brana pod uwagę do oceny sposobu gry.
Pozdrawiam!
EDIT: Zakładając, że w każdym miesiącu znajdę 10 zdarzeń, to do końca sezonu (koniec czerwca) uzbiera się minimum 40 zdarzeń, później dojdą ligi nordyckie i wschodnie, gdzie grają przez wakacje. Myślę, że ta próba (chociaż taka) dużo pokaże, czy jest to sposób rzeczywiście dobry, czy totalnie zły.
 
S 17

siergej

Użytkownik
Spotkania, które spełniają wymogi tego systemu cholernie trudno (na ten czas) choćby w koszykówce, siatkówce, czy piłce ręcznej. Objechałem wszystkie popularne ligi i trochę średniaków, i znalazłem tylko z 3/4 spotkania, które nadają się do tego systemu. Z nożną pewnie trochę lepiej, ale z drugiej strony na nią można by zmienić taktykę.Kurs by się pomniejszył, jednak patrzcie na co wpadłem:
Gdyby zmienić typy na podwójną szansę i dawać 1X to zamiast
Typy: 33✅/12⛔
Byłoby:
Typy: 40✅/5⛔
Olimpia Lubljana - Mura 1 1,90 ✅ 3:1
Djurgarden - Gelfe 1 1,53 ⛔ 1:1 ✅ POPRAWKA
Malmoe - Elfsborg 1 1,85 ✅ 1:0
Sirius - Akropolis (SWE) 1 1,44 ✅ 3:1
Estudiantes - Olimpo 1 1,57 ✅ 1:0
PK-35 - KooTeePee (FIN) 1 1,50 ✅ 2:1
Varbergs - Umea (SWE) 1 1,44 ✅ 2:1
Sodra - Kvarnaby (SWE) 1 1,61 ⛔ 1:3 ⛔
Nacional Asuncion - Sportivo Carapegua 1 1.53 ✅ 3:1
Birkebeineren - Brumunddal 1 1.60 ⛔ 2:2 ✅ POPRAWKA
Włochy - Irlandia 1(AH -1) 1,55 ✅ 2:0
Colon - Godoy 1 1,66 ✅ 2:0
Inter Turku - Jaro 1(Ah-1, zwrotne) 1,45 ⛔ 1:1 ✅ POPRAWKA
Al Sinah - Al Hudod (IRQ) 1 1,44 ✅ 4:2
Negeri Sembilan - Sarawak (MLZ) 1 1,66 ✅ 3:1
---
Mo - Moss 1 1,80 ✅ 2:0
Fjolnir - Tindastoll 1 1,53 ✅ 2:0
Anundsjo - Tegs 1 1,33 ✅ 3:0
Pahang - USM-Staf (MLZ) 1 1,57 ⛔ 1:1 ✅ POPRAWKA
Guangzhou - Quindango 1 1,40 ⛔ 2:3
Brunei - Armed Forces DNB 1 1,44 ⛔ 1:2
River Plate - Almirante 1 1,30 ✅ 2:0
Sporting Cristal - Sport Boys 1 1,36 ✅ 3:1
Pasargad - Phillipine Army 1 1,50 ✅ 6:3
Assyriska - Umea 1 1,45 ⛔ 1:1 ✅ POPRAWKA
HJK Helskinki - TPS 1 1,44 ⛔ 0:0 ✅ POPRAWKA
OPS - KooTeePee 1 1,57 ⛔ 0:3
Baghdad - Karbalaa 1 1,57 ✅ 2:0
Daugava - Jurmala 1 1,40 ✅ 2:0
Ulsan - Pohang DNB 1 1,61 ✅ 2:0
Cerro - Tacuray 1 1,25 ✅ 2:0
Dinamo Mińsk - Dinamo Brest 1 1,66 ✅ 1:0
JAPS - KTP DNB 1 1,40 ✅ 2:1
---
TPS - Kuopio DNB 1 1,40 ✅ 3:0
Marienhamn - Haka 1 1,66 ✅ 1:0
Thor - Vikingur 1 1,85 ⛔ 0:2
Athlone - Galway 1 1,57 ✅ 2:0
Vikingur - Bolungarvik 1 1,57 ✅ 4:0
Kokkola - TP-47 1 1,33 ⛔ 0:0 ✅ POPRAWKA
sol de America- Sportivo Carpegua 1 1,72 ✅ 1:0
Sporting Cristal - San Martin 1 2,20 ✅ 4:1
Vasalunds - Akropolis 1 1,38 ✅ 1:0
Haukar - Vikingur 1 1,80 ✅ 2:0
Malmoe - GAIS 1 1,40 ✅ 2:0
Joinville - Ipatinga 1 1,40 ✅ 6:0
Zysk/strata: 6,38j✅
Typy: 33✅/12⛔
Yield: 14,18%✅
Testy na tym tu zamykam, odpowiedź każdy widzi :smile:
Moim zdaniem ma to jakiś sens granie w spotkaniach piłki nożnej podwójnej szansy. Jak widać poprawiło to bilans znacznie, ale z drugiej strony kursy by pospadały.
 
S 17

siergej

Użytkownik
Zacznę sprawdzać ten system od dzisiaj. Dodam do niego trochę ryzyka, ustawiając AKO, aby mieć przynajmniej kurs +1.50
#1
Porto - Estoril : 1, kurs: 1.20 ⚽ Asseco Prokom - Polpharma Starogard : 1, kurs: 1.35 ????
AKO: 1.62
Stawka: 100j


 
Do góry Bottom