>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

gajin 150

gajin

Użytkownik
Mervue - Longford
Mega szacun za dzisiejszy mecz dla Longford. Od 3:0 dla Mervue po 1 połowie, do 4:5 na koniec po karnym w ostatniej minucie meczu. W 88 minucie było jeszcze 4:3 i kurs 29.00 na Longford...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Te egotyczne ligi powoli zaczynaą mnie wpieniać
Chyba muszę posukać innego buka niż Bet365 bo za łatwo się tam traci pieniądze na tych &quot;okazajach&quot; przeważnie LIVE :/
Wpłacić do jednego buka i grać progresją
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Chciałem wam chłopaki podziękować, gdyż udało mi się (dzięki wam i waszym uwagom) stworzyć system który zdaje się działać w większości przypadków i generować niski, ale w miarę stały dochód. Żeby nie było czczych przechwałek, screen z dzisiejszych zakładów:
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Wczoraj sobie troche popsułem bilans dnia typami na finał, ale za to przedwczoraj zero wtop.

System działa ;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jak stawkujesz?
Jeżeli to single na płaską stawkę to przy jednym przegranym meczu nie wyjdziesz na ✅
A jak wyjdziesz to krucho.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Płasko. I tak, jestem na ✅ nawet przy 1-2 wtop w zależności od dnia. A z tych typów póki co max 1 na dzień mi nie wchodziła, a mam już dni po 100% skuteczności, które nadrobią mi ewentualne straty z gorszych dni. Widzisz Dalik, ty źle myślisz. Nie jest ważny jaki jest plus, ważne że jest. Reszta to już kwestia stawek...
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
to i ja cos dorzuce sugerujac sie Waszymi zasadami dobierania meczy
Korea Republic - K-League
Busan I&#39;Park v Incheon United

Busan I&#39;Park win 2.30
Busan I&#39;Park dnb 1.72
Busan I&#39;Park AH 0.5 1.45
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Hagis coś tu źle zrozumiałeś. Typ który podałeś nie pasuje do tej koncepcji z 2 powodów:
- Busan jako faworyt było na 6 miejscu, a miał być czub tabeli
- ostani mecz wygrało
Zgadzały się generalnie tylko 2 rzeczy, że grało w domu i z niżej notowaną drużyną.
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Gajin faktycznie troche odbiegło to od koncepcji
taktyka ciekawa chetnie sie przylacze do testowania
tym razem bardziej uważnie dobierajac mecze ;)
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Ewentualnie, jako że remisy w tych meczach również się zdarzają, możesz dodatkowo testować, że faworyt tego meczy strzeli(9/10 wchodzi) lub DNB (tyle że zaniży Ci to kurs).
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Vikingur - Bolungarvik 1 1,57 ✅ 4:0
Kokkola - TP-47 1 1,33 ⛔ 0:0
sol de America- Sportivo Carpegua 1 1,72 ✅ 1:0
Sporting Cristal - San Martin 1 2,20 ✅ 4:1
Vasalunds - Akropolis 1 1,38 ✅ 1:0
Zysk/strata: 4,78j✅
Typy: 30✅/12⛔
Yield: 11,38%✅
Niezła skuteczność tego sposobu, zwłaszcza, że często grana z rynku trzydrogowego. Ale niestety kury na tyle mizerne, że i zyski nie imponują...
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
oNie za bardzo zagłębiałem się w ten system, tak tylko przeglądałem ten temat i spojrzawszy na twoje skany wygranych i ten post
Jak stawkujesz?
Jeżeli to single na płaską stawkę to przy jednym przegranym meczu nie wyjdziesz na
A jak wyjdziesz to krucho.
w głowie od razu zaświeciła mi się lampka.

Średni kurs z tych 2 skanów to 1.162. Jeżeli więc przydarzy ci się pudło, to musisz trafić wtedy 7 typów, by statystycznie wyjść na plus - 13,4% płaskiej stawki, którą stawiasz.

Z drugiej strony gdyby stworzyć z tego jeden kupon, wtedy ako wyniosłoby 2.86.

Skoro i tak musisz trafić te 7 singli, żeby wyjść na plus w wypadku wpadki, to nie lepiej puścić je w ako? Powiesz zgoda, ale pudłując 1 i trafiając 7 singli minus jest niewielki. Tak ale, 113j zysku (w przypadku trafionych 7 singli), 186j (w trafionym ako) zysku to chyba jednak jest różnica? Poza tym ryzykujesz o wiele mniej mamony niż na każdego singla w sumie.

Wiem, że nie do końca napisałem to zrozumiale, ale jakoś nie potrafię zamienić swoich myśli w tej chwili na wyrazy. Przemyśl to.

EDIT: Generalnie matematyka mówi, że jeżeli typy nie będą wchodziły to zbankrutujesz grając singlami czy też w ako, tyle że w róznej długości czasu. A jeżeli będą wchodzić to będziesz na plusie, tylko o wiele wyższym w zaproponowanym prze zemnie wariancie.
 
Do góry Bottom