>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki Cock z oszczędzaniemto kiedyś liczyłem, i mi się nie opłacało. Chyba za 1500zł zamrożone coś na pół roku wychodziło chyba 5zł na miesiąc. Dla mnie to nieopłacalne, lepiej to mieć na ewentualną grę. Można dużo więcej wygrać, albo popłynąć :) A o co chodzi z tą infolinią? Nie da rady się dodzwonić? Z czatem nie miałem problemu. A z kontem to pewnie tak się skończy, że albo będę bulił więcej. Albo zrezygnuje tylko z karty mBanku. A drugie konto założę w Alior Sync.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Jakiś czas temu założyłem sobie konto Skrill w walucie euro. Jednak trochę tracę na przewalutowaniu, prowizjach itp. Pomyślałem o tym aby założyć sobie konto walutowe w euro.

Chciałbym, żeby wyglądało to tak:
Konto walutowe-&gt;Skrill-&gt;Bukmacher-&gt;Skrill(po wygranej)-&gt;Konto walutowe-&gt;Wypłata gotówki w banku, lub trzymanie na lokacie.

Jaki bank byście mi doradzili do konta w walucie euro?
 
P 0

pilkarz1

Użytkownik
Jaki obecnie polecacie bank do gry? Najlepiej najtańszy aby był myślałem o e-konto w banku spółdzielczym bo mam najbliżej jakie tam opłaty?, czy lepiej wybrać mbank i alior sync ?
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
To nie jest tak, że bank x jest do bani, a bank y jest cool. Kiedy mieszkałem w innym mieście, to tamtejsza placówka banku x leżała w centrum miasta, w wieżowcu z galerią, gdzie miałem blisko a samochodem mogłem podjechać pod same szklane drzwi, bo parking dla klientów x był nieodpłatny. Ten drugi bank, dajmy na to y, miał słabą placówką w złym miejscu z tragicznym dojazdem, choć zawsze był to mój główny bank i miałem w nim konto od co najmniej dekady. Przeprowadzając się do rodzinnego miasta, bank y (tak jak przed wyprowadzką) bardziej mi odpowiadał, a właściwie jego lokalizacja. Ten zaś kapitalny x teraz jest mały, z kolejkami i w nędznym miejscu.
Nie chcę więc uogólniać, że eurobank jest super. Jest super dla kogoś kto ma 1km do marketu, bo tam są ich placówki, bankomaty, wpłatomaty etc. Ktoś kto mieszka na wsi, powinien skorzystać z konta np banku pocztowego, bo obługa na poczcie etc.
Na jeszcze jedną rzecz należy zwrócić uwagę. Większość decyduje się konta najtańsze, lub te najuboższe, często też nieodpłatne. Osobiście polecam konta z wyższej półki zawsze płatne, z obłsugą okienkową i tryliardem innych pożytecznych funkcji. Bardzo często by &quot;zwolnić się&quot; z opłaty za konto lub kartę do konta wystarczą stałe wpływy lub transakcje kartą debit w terminalach. Uwaga: bardzo często wystarcza samodzielna wpłata własna w okienku, wpłatomacie czy przelew z innego konta (także swojego). Rozważcie to, bo łatwo się zwolnić z takiej opłaty a profity zdecydowanie większe.
 
D 25

dziara11

Użytkownik
Kurcze czy Wy też macie problem ze zrobieniem depozytu z BGŻ?
Blokowana chyba jest strona BEt365 i w żaden sposób nie momgę tego obejść. Jakieś pomysły luba bank który nie ma takich problemów możecie polecić?
 
C 22

caciavita

Użytkownik
Kurcze czy Wy też macie problem ze zrobieniem depozytu z BGŻ?
Blokowana chyba jest strona BEt365 i w żaden sposób nie momgę tego obejść. Jakieś pomysły luba bank który nie ma takich problemów możecie polecić?
kup sobie paysafecard i po kłopocie
 
L 124

lemko

Użytkownik
To nie jest tak, że bank x jest do bani, a bank y jest cool. Kiedy mieszkałem w innym mieście, to tamtejsza placówka banku x leżała w centrum miasta, w wieżowcu z galerią, gdzie miałem blisko a samochodem mogłem podjechać pod same szklane drzwi, bo parking dla klientów x był nieodpłatny. Ten drugi bank, dajmy na to y, miał słabą placówką w złym miejscu z tragicznym dojazdem, choć zawsze był to mój główny bank i miałem w nim konto od co najmniej dekady. Przeprowadzając się do rodzinnego miasta, bank y (tak jak przed wyprowadzką) bardziej mi odpowiadał, a właściwie jego lokalizacja. Ten zaś kapitalny x teraz jest mały, z kolejkami i w nędznym miejscu.
Nie chcę więc uogólniać, że eurobank jest super. Jest super dla kogoś kto ma 1km do marketu, bo tam są ich placówki, bankomaty, wpłatomaty etc. Ktoś kto mieszka na wsi, powinien skorzystać z konta np banku pocztowego, bo obługa na poczcie etc.
Na jeszcze jedną rzecz należy zwrócić uwagę. Większość decyduje się konta najtańsze, lub te najuboższe, często też nieodpłatne. Osobiście polecam konta z wyższej półki zawsze płatne, z obłsugą okienkową i tryliardem innych pożytecznych funkcji. Bardzo często by &quot;zwolnić się&quot; z opłaty za konto lub kartę do konta wystarczą stałe wpływy lub transakcje kartą debit w terminalach. Uwaga: bardzo często wystarcza samodzielna wpłata własna w okienku, wpłatomacie czy przelew z innego konta (także swojego). Rozważcie to, bo łatwo się zwolnić z takiej opłaty a profity zdecydowanie większe.
Dzisiaj to nie jest argument, że obsługa na poczcie bo i tak za wpłatę na konto (wpłatomat) biorą/brali 2,50 nawet jak masz u nich konto w Banku Pocztowym. Poza tym nie w każdej placówce pocztowej są usługi Banku Pocztowego (są tylko przelewy z druczków w każdej).
-------------------------------------------------------------------------
Szukam teraz banku w którym można założyć konto w najlepszych warunkach. Mieszkam w małej miejscowości i najbliżej mam do Banku Spółdzielczego, ale tam jest opłata za samo prowadzenie konta więc odpada. Mam obecnie konto w Banku Pocztowym i zawsze jest tak, że jakiś czas fajna promocja etc., a potem ni stąd, ni zowąd dodatkowe opłaty albo cię złupią (czyt. obniżą oprocentowanie konta oszczędnościowego).
Ma ktoś może konto w SMART Banku? Jeśli tak to prosiłbym o opinie (serio tam nie ma żadnych opłat za posiadanie konta, za kartę?, wiem że minusy to brak wpłatomatu i natychmiastowych przelewów).
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zależy skąd jest przelew. Jak z innego polskiego banku, lub sam wpłacasz na swoje konto w kasie banku. To raczej nikt się o nic nie przyczepi.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak tylko rozłóż to na mniejsze płatności. Wpłatomaty lubią się zacinać. Lepiej nie wkładać na raz więcej jak 10-15 banknotów. Chociaż z tym to też różnie. A gdzie wygrałeś, jak wolno spytać?
 
H 32

hortex

Użytkownik
Jaki bank polecicie do wypłaty direct z buka? Ktoś poza BP, BZWBK, Nordea, które robią problemy i donoszą. Gdzie można swobodnie wypłacać na kartę, przelewem niewielkie kwoty? Może być priv.
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
Chyba żartujesz z tym Getinem.Ludzie od niego uciekają.To samo z &quot;największym polskim bankiem&quot; który jest dobry ale tylko dla emerytów lubiących stać w kolejce i którzy nawet nie orientują się ile ich łupią za obsługę konta i prowizje.Do tego ciągłe problemy z obsługą elektroniczną.
Niech ktoś napisze o Millenium jak u nich z opłatami,obsługą mobilną i płatnościami kartą.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niech ktoś napisze o Millenium jak u nich z opłatami,obsługą mobilną i płatnościami kartą.
Jeśli chodzi o Millennium to konto 360 stopni z kartą debetową jest darmowe w przypadku, kiedy są spełnione w miesiącu warunki:
-wpływ na konto min. 1000 zł,
-płatność kartą raz w miesiącu albo raz w m-cu blikiem (z tym blikiem pewny nie jestem).
Jeśli nie to opłaty są spore bo ok 7 i 8zł za niespełnienie poszczególnych warunków, czyli 15 za oba.
Millennium ma bardzo dobrą aplikację mobilną (jedna z najlepszych chyba), można płacić telefonem jak kartą (trzeba mieć NFC w telefonie). Teraz wprowadzili możliwość kupienia biletów komunikacji miejskiej i płatności za parkowanie (ale nie wszystkie miasta). Bankomaty wszystkie za darmo.

Ogólnie, jeśli ktoś zarabia 1000 zł miesięcznie i raz płaci kartą to ma wszystko za darmo. Sam na jesieni zmieniałem konto i wtedy po przeglądzie najkorzystniejsze wg mnie były oferty Millennium i mBanku.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Chyba żartujesz z tym Getinem.Ludzie od niego uciekają.To samo z &quot;największym polskim bankiem&quot; który jest dobry ale tylko dla emerytów lubiących stać w kolejce i którzy nawet nie orientują się ile ich łupią za obsługę konta i prowizje.Do tego ciągłe problemy z obsługą elektroniczną.
Ja sobie chwalę kilkuletnią współpracę z Getinem. Zerowe opłaty za prowadzenie konta czy też wypłaty z bankomatów. Strona elektroniczna i aplikacja mobilna też mnie zadowala ;) Jedynie teraz wprowadzili 9 zł za przelewy wewnętrzne na koncie ,ale z nich nie korzystam ;)
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
Jak niektórzy wiedzą banki dostały nakaz blokowania wpłat i wypłat od buków i kasyn internetowych.
Miał już ktoś problem z wpłatą lub wypłatą kasy bezpośrednio przez konto bankowe ?
 
0 0

0123

Użytkownik
Witam, jaki bank polecacie do gry na Unibecie na ten moment?
Ja korzystałem głównie z Alior, ale to było dopóki można było wpłacać i wypłacać przez Trustly, nie miałem problemów nigdy

Teraz nie wiem jak jest, nie wpłacałem ani nie wypłacałem kartą, więc sam jestem ciekaw opinii kogoś kto wpłaca/wypłaca kartą po wycofaniu Trustly
w innym wątku doświadczony forumowicz poradził mi, żebym uważał z wypłatą kartą na konto (bez względu na bank), bo czasy się zmieniają na gorsze i że sam parę razy w przeszłości wypłacał nawet kasę na kartę firmową i nie było problemu, tyle, że to już się skończyło
 
Michal8 150

Michal8

Użytkownik
Jak ktoś ma promo w Santander 50 zł za polecenie może podać mi dane. Planuje założyć to tam konto i ktoś może skorzystać od razu. Pisać na PM
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
mBank pod kątem gry robi się patologiczny. W marcu 2021 wprowadzili podatek (prowizję) od każdej wpłaty do "legalnego" buka, a dziś rozesłali takie info:

Od 29 października 2021 r. będziemy mogli wypowiedzieć umowę rachunku, jeśli zwiększy się ryzyko jego obsługi. Zrobimy to, gdy Twoja działalność będzie niezgodna z przepisami prawa lub narazi nas na utratę reputacji.

Bardzo jestem ciekawy, jakie transakcje niebawem uznają za "narażające ich na utratę reputacji". Łosie już nawet przyznają, że nie chodzi o transakcje nielegalne czy łamiące jakiekolwiek normy, tylko takie, które oni sami - uznaniowo - przyjmą za "niefajne". Niczym Unia E. Własne widzimisię ponad Traktatami. A za chwilę mBank znowu będzie cały oklejony Owsiakiem, wraz z nim walcząc o praworządność, demokrację i wszystko inne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +281
Do góry Bottom