>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

antyszczewa 0

antyszczewa

Użytkownik
A ma ktoś konto dbNET w deutsche banku? ????

Otwarcie i prowadzenie konta osobistego - 0 zł
Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach na całym świecie - 0 zł
Przelewy krajowe przez Internet - 0 zł*
Wydanie karty VISA Electron - 0 zł,
Obsługa karty VISA Electron 0 zł (w przypadku wykonywania minimum 1 transakcji miesięcznie)
Dostęp do konta 24 h na dobę przez Internet (db easyNet) i telefon (Teleserwis)
Niezawodna obsługa oraz bezpieczeństwo zagwarantowane certyfikatami
W pakiecie konto oszczędnościowe z wyższym oprocentowaniem w stosunku do oferty standardowej
Atrakcyjnie oprocentowane lokaty, dodatkowo o 0,25% wyżej w stosunku do lokaty tradycyjnej
*nie dotyczy przelewów SORBNET
czy haczyk w postaci * oznacza, że przy 1 wypłacie z bankomatu karta jest za 0zł?

ed; I niech mi ktos powie co z tym mBankiem.... czy wszystko jest total free?
Bo potrzebuje konta, tak tylko zeby bylo ;). Wpłat robił nie będe(bynajmniej pensji miesiecznej), wyplat w bankomatach tez nie. Wszystko online.... ktoś coś poradzi? Dzięki.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Mam kilka pytań dotyczących konta w Inteligo i powiązanej z nim karty debetowej Visa.
- czy używanie tej karty jest bezpieczne?
Załóżmy, że ktoś zna numer karty i dane osobowe oraz ten 3-cyfrowy kod. Może wtedy wyczyścić całe konto powiązane z tą kartą?
- czy środki wypłacone na kartę są blokowane? na 7 dni?
- opłata miesięczna za kartę wynosi 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu dokonało się transakcji na sumę przynajmniej 100 zł. Czy w tą kwotę wlicza się wpłaty do bukmacherów lub moneybookers? A wypłaty na kartę (zwroty) ?
- czy przy wpłatach kartą w obcej walucie są dodatkowe koszty przewalutowania? ile procent? przy wypłatach tak samo?
 
kalolina 15

kalolina

Użytkownik
przejrzyj dobrze regulamin, niby wszystko za darmo ale jednak
np w wbk masz sms po 0,20 z potwierdzeniem itp (pierwsze 5 w miesiącu za darmo)
i 3zł na miesiąc jeśli nie wypłacasz kartą a masz ją aktywną
tu jeśli zgubisz kartę to 3 razy wpisujesz złe hasło i konto zablokowane więc nie trzeba im płacić za ubezpieczenie i się zbytnio martwić
w mbanku po kilku miesiącach okazało się że regulamin się zmienił i muszę jakąś tam kwotę w miesiącu obrócić chyba że chce im płacić 5zł na miesiąc
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Znalazłem takie konto internetowe Getin Online ( Konto swobodne ) i faktycznie wszystko jest na darmo , nawet za kartę nie ma miesięcznych opłat
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wydanie i prowadzenie karty płatniczej
  • 0 zł za wszystkie przelewy przez Internet
  • 0 zł za wpłaty w oddziałach Getin Banku

http://getinonline.pl/egetin/doc/tabela_oplat_i_prowizji_konto_swobodne.pdf
Opłata roczna za wydanie i obsługę karty głównej - 0 PLN
Opłata roczna za wydanie i obsługę karty dodatkowej - 0 PLN
http://getinonline.pl/egetin/doc/tabela_oplat_i_prowizji_karta_get.pdf
Czy jest w tym jakiś haczyk :?: :?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Nie ma, jak założysz konto skarbonkowe (jest lepsze i też wszystko za zero zł) w getinonline to za każdą transakcję wykonaną kartą na min. 100 zł oraz za wpływ na konto min. 1000 zł (tylko raz w miesiącu) dostajesz złotówkę do skarbonki. Z kasą z tej skarbonki możesz zrobić co chcesz.
Jest jeszcze opcja założenia tych kont z nagrodami, ale wtedy są już wymagania (wpływy, ilość transakcji itp.) lepiej sobie załóż bez nagród.
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Nie ma, jak założysz konto skarbonkowe (jest lepsze i też wszystko za zero zł) w getinonline to za każdą transakcję wykonaną kartą na min. 100 zł oraz za wpływ na konto min. 1000 zł (tylko raz w miesiącu) dostajesz złotówkę do skarbonki. Z kasą z tej skarbonki możesz zrobić co chcesz.
Jest jeszcze opcja założenia tych kont z nagrodami, ale wtedy są już wymagania (wpływy, ilość transakcji itp.) lepiej sobie załóż bez nagród.
Nie o to mi chodziło i nie jestem idiotą aby mi przepisywać to samo.
Chodziło mi raczej , o coś w tym stylu
http://www.forum-bankowe.pl/tematy27/getin-bank-konto-e-getin-opinie-oceny-pytania-vt1963,30.htm
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Widać czytasz tylko nie to co trzeba. Musisz odróżnić konta prowadzone przez getinonline a getinbank jako placówki naziemne (e-getin). Ale cóż jesteś mądrzejszy...
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
omg , przestań spamowć i nie wypowiadaj się na temat na który nie masz pojęcia i nie masz nic wspólnego. Pytanie było do potencjalnych posiadaczy konta a nie do cwaniaków.
Widać czytasz tylko nie to co trzeba. Musisz odróżnić konta prowadzone przez getinonline a getinbank jako placówki naziemne (e-getin). Ale cóż jesteś mądrzejszy...
Getin bank i getin online podlegają pod Getin Noble Bank ????
Ale cóż domyśl się co to może znaczyć ..
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Człowieku najpierw się pytasz o konto swobodne w getinonline a potem piszesz wrzucasz link na temat starego getinu.
Spamować nie muszę, bo nie jestem związany zawodowo z bankowością.
Getin bank i getin online podlegają pod Getin Noble Bank
I jeszcze dwa banki i kilka spółek. To tyle z mojej strony.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Witajcie.
Mam pytanie chce założyć drugie konto (pierwsze mam w mbanku) potrzebne mi do obslugi zakładów tj przelewy od bukmachera od moneybookers ale nie potrzebuje karty. Czy jest bank który nie wystawia karty i nie pobiera prowizji za prowadzenie konta? pewnie nie ma ale czy ktorys jest najtanszy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
Witajcie.
Mam pytanie chce założyć drugie konto (pierwsze mam w mbanku) potrzebne mi do obslugi zakładów tj przelewy od bukmachera od moneybookers ale nie potrzebuje karty. Czy jest bank który nie wystawia karty i nie pobiera prowizji za prowadzenie konta? pewnie nie ma ale czy ktorys jest najtanszy?
jeśli ci nie potrzebna karta to po prostu ja zablokuj i unieważnij
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Banko Pko BP ma konto dla młodych darmowe bez karty ale tylko do 26 roku życia no i trzeba się uczyć lub być absolwentem co najmniej szkoły policealnej.
 
sylar18 1

sylar18

Użytkownik
Volkswagen Bank - Konto e-Direct
Witam,
czy posiada ktoś (posiadał) konto e-direct w Volkswagen Banku i mógłby wyrazić swoją opinię ?
pozdr
 
T 0

tomasz_ka

Użytkownik
ja posiadałem kiedyś konto direct ale w ing i niestety musze je odradzić Wam... To było jedno wielkie nieporozumienie, z kosztami i oplatami, ciągle jakieś zmiany telefony. Do tego problem z obsługą, kolejki ciągłe w tym banku i przed bankomatami. A potem żeby zamknąć rachunek też wielką łaskę zrobili szkoda słów.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Od siebie polecam mBank. Mam od 3 lat i zero problemów z bankiem i przelewami do bukmacherów, jak i wypłatami. Wszystkie tranzakcje wykonuję bez problemu 24h 7 dni w tygodniu. Nigdy nie miałem żadnego problemu przy płatnościach kartą. Nigdy nie miałem żadnego problemu z wypłatami z bankomatów. Opłaty to jeśli chcemy mieć możliwość wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, to 5zł miesięcznie. Jeśli wystarczą nam bodajże e-card, bzwbk, cash for you to 2zł miesięcznie jeśli nie zapłacimy kartą w miesiącu łącznie na 100zł. Jeśli zapłacimy kartą łącznie na 100zł to nic nie płacimy. Acha przelewy też są za 0zł :)
 
P 0

pilkarz1

Użytkownik
Jak wpłacić kasę na swoje e-konto w mbanku, u mnie brak wplatomatów mbanku? Opłata jest 5zl plus 2zł czyli razem 7zł tak?
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Jak wpłacić kasę na swoje e-konto w mbanku, u mnie brak wplatomatów mbanku? Opłata jest 5zl plus 2zł czyli razem 7zł tak?
na poczcie lub w innym banku (symboliczna oplata)
5 zl to tylko w przypadku jesli aktywujesz sobie opcje wyplaty we wszystkich bankomatach, jesli jej nie aktywujesz mozesz wyplacac m.in w sieciach euronet, cash4u .
2 zl to miesieczna oplata za karte - w przypadku gdy nie wykonasz nia operacji za 100 zl w ciagu miesiaca
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Też nie mam wpłatomatu w swoim mieście. Przy wpłacie idziesz do jakiegokolwiek banku, punktu wpłat (np. żabka) lub na pocztę. Musisz poszukać najtańszej opcji. Jeszcze co do wypłat z bankomatów. Jeśli nie masz aktywnej opcji &quot;wypłaty ze wszystkich bankomatów&quot;, to w nagłym wypadku też pobierzesz kasę z obcego bankomatu. Tylko wtedy pobiera prowizję za wypłatę 5zł. Podsumowując płacisz miesięcznie:
-bez opcji &quot;wypłaty ze wszystkich atm&quot; 2zł jeśli w sklepach nie zapłacisz kartą łącznie na 100zł. Bankomaty bez prowizji e-card, bzwbk, cash4you, euronet. W pozostałych bankomatach pojedyncza dodatkowa opłata za wypłatę 5zł.
-bez opcji &quot;wypłaty ze wszystkich atm&quot; 0zł jeśli w sklepach zapłacisz kartą łącznie na 100zł. Bankomaty tak samo jak wyżej.
- 5zł z opcją &quot;wypłaty ze wszystkich atm&quot;. Żadnych dodatkowych opłat i warunków. Wypłacamy bez prowizji ze wszystkich bankomatów w kraju.
 
Do góry Bottom