>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

B 0

bloczek

Użytkownik
Witam!
Aktualnie jestem zarejestrowany w bah , ale chce zarejestrować się u jak najwięcej buków.Mam tak problem poniewaz posiadam konto bankowe w iPKO, w którym przelewy do Polskich banków kosztują 50gr.I mam pytanie w jakich bukach mogę się zarejestrować i płacić za przelewy 50gr.
Pozdrawiam.
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Ma ktoś konto w PKOBP? Jak wygląda sytuacja z wpłatami i wypłatami z buków lub MB?
Chce zająć się bukmacherką przez internet i zamierzam założyć konto studenckie w PKOBP. Polecacie? Czy macie może jakieś lepsze propozycje..
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
mam konto bankowe w bzwbk i mbanku - jezeli planujesz korzystac przez internet i mieć szybką pomoc to BZWBK - na email ostatni odpisali w 10 minut. minus to bankomaty - mieszkam w rzeszowie i jest tylko 2, dlatego zrezygnowałem z karty bankomatowej żadnych opłat za prowadzenie itd i z tego co robiłem przelewy to tez bez opłat. również mam konto w mbanku - takie z którego korzystam na codzień - duży plus to zero za prowadzenie kartę i przelewy. Ale bzwbk bez problemowo można było wpłacić kartą debetową 100 złotych a wypłacić na nią 250 i nikt nie robił z tego problemów.
Polecam Mbank - obsługa ciulowa, ale niskie koszty utrzymania tego konta. Ostatnio dostałem 15 złotych zwrotu za transakcje dokonane kartą, wiec plus za promocje. A wypłata z mojej firmy jest wypłacana tak ze ma być na 25 a ja mam zawsze 21 wiec duży plus za to
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Polecam konto w mBanku. Plusy darmowe przelewy na zewnątrz i wewnątrz, zero opłat za prowadzenie i otwarcie rachunku. Procent 4,40 dla sum &lt; 50 000 i 5% dla kwot &gt; 50 000.
Minusy wypłaty z bankomatów. W eronecie są darmowe w innych trzeba płacić 4zł, wszystkie bankomaty za granicą za darmo.
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Może trochę z innej beczki ale może wie ktoś jaka jest minimalna kwota, którą mogę wpłacić na swoje konto studenckie w oddziale PKO BP?
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Chcę założyć do pewnych potrzeb drugie konto i czy z prawnego punktu widzenia jest to legalne?
Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań to chciałbym się dowiedzieć jaki bank najlepszy. Dużo się tu naczytałem o mBanku i interesuje mnie czy prowadzenie eKonta w mBanku coś kosztuje? Są wogóle jakieś koszta?
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Sam mam dwa konta w Mbanku i AliorBanku przy czym to drugie założyłem w promocji i dostałem 100zł za free.
Mbank opisałem kilka postów wyżej, jeśli chodzi o alior to mają także bezpłatne prowadzenie, otwarcie konta. Oferują bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Karta płatnicza za 3zł/miesiąc.
Oprocentowanie to w tej chwili 8% na lokacie nocnej czyli de facto 4%.
 
H 0

harnas92

Użytkownik
W mbanku jakbym chciał wypłacić w bankomacie 4000zł to zapłaciłbym jakąś prowizję? Są jakieś banki co za wypłatę kasy nie biorą prowizji?
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Tak w BZ WBK &lt;30 nie biorą prowizji za wypłate z własnych bankomatów,zresztą możesz zawsze iść do odziału i tam u nich wypłacić ;)
 
H 0

harnas92

Użytkownik
Dzięki Wam ???? założe sobie konto dla młodzieży w PKO BP (chyba inteligo to jest ;p) i mam ostatnie pytanko. Jakbym wygrał grubszą kasę na bet365 i chciałbym przelać kasę na to konto dla młodzieży to byłby to jakiś problem? Konto u buka byłoby na tatę i taty skan dowodu mógłbym im przesłać ????
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
to i u buka muszą być dane taty ;)
Nie bierz z PKO!!! to jest banda złodziej za wszystko chcą kasę ;/ załóż w BZ WBK albo w Mbanku
 
H 0

harnas92

Użytkownik
u buka będą dane taty. A oni mogą się czepiać że konto jest dla młodzieży? Ale w mojej małej miejscowości jest tylko PKO ;)
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
PKO to nie banda złodzieij porównaj ich cennik z cennikiem MBANKU, BZWBK - sam miałem tam konta - i przeniosłem się do Inteligo - bo wychodzi mi po prostu taniej. Nie ma ukrytych prowizji i tego typu rzeczy. Czy w BZWBK ktoś Cię poinformował, że jak nie dokonasz 3 transakcji kartą w ciągu pierwszych dwóch miesięcy to zapłacisz 25 złotych ? a w Inteligo jest jasno i klarownie, sesja przychodząca jest szybciej niż w Mbanku. Zależy z czego korzystasz - ja na przykład kupuję obligacje - w inteligo robię to bez wychodzenia z domu. A i jeszcze jedno - spróbuj doładowac numer z ERY przez Mbank ????
 
Do góry Bottom