>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

BAH to niepoważna firma

Status
Zamknięty.
U 18

unibetnord

Użytkownik
Jeżeli będzie coś wiadomo czy sprawa jest pozytywnie lub negatywnie rozwiązana, i na pewno o tym napiszę. Nie mam zwyczaju upubliczniać swoich dokumentów tożsamości w sieci internet, zwłaszcza dla osób które nie są stroną w sprawie i nie mają wpływu na rozwój wypadków.
Pieczęcie notarialne, zarówno z orłem jak i repetytorium też raczej nie powinna być upowszechniana, z uwagi na to że ktoś nieuczciwy mógłby wykorzystać to do innych celów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Może wysłać screen skanu tego dowodu potwierdzonego notarialnie, zamaż wszystkie widoczne dane łącznie ze zdjęciem, :p pieczątke notariusza możesz zostawić bo to chyba nie jest anonimowa instytucja Wtedy będziemy mieli pewność
Jeśli bardzo dobrze podrobił paszport (bo tak wynika z maila od eCogra) to myślisz, że aktu notarialnego nie podrobi? ????
Dlaczego on tak chętnie poszedł na notariusza (o ile to prawda) ? ;)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Jeśli bardzo dobrze podrobił paszport (bo tak wynika z maila od eCogra) to myślisz, że aktu notarialnego nie podrobi? ????
Dlaczego on tak chętnie poszedł na notariusza (o ile to prawda) ? ;)
Może dlatego poszedł tak chętnie do notariusza bo tego chcieli i nie ma nic do ukrycia?Kuźwa sami obrońcy pokrzywdzonych buków,a mi np.unibet zablokował konto,bo za dużo wygrałem.Ale nieeee,przecież buk za nic nie zamyka kont????
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Są trzy możliwości ale chłop od początku sobie robi z nas jaja i nie ma nawet konta w bet-at-home,
albo, jest takie powiedzenie głupi ma zawsze szczęście w tym przypadku jego się to tyczy wygrał te grube tysiące i podrabiał jakieś skany i teraz się może w dupę całować,
albo bet-at-home naprawdę go wykiwało.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kuźwa sami obrońcy pokrzywdzonych buków,a mi np.Unibet zablokował konto,bo za dużo wygrałem.Ale nieeee,przecież buk za nic nie zamyka kont
Akurat z Unibet mam dobry kontakt, więc podaj login na PW to chętnie zweryfikuje i ewentualnie przyznam Ci rację, że masz blokadę, bo za dużo wygrywasz....
 
U 18

unibetnord

Użytkownik
Marcin-Odra też ci podam swój nick do konta bet-at-home.com: 15381333. Możesz z nimi pogadać, że wysłałem skan, że wysłana była potwierdzona kopia dokumentu zarówno do nich ( chociaż nie chcieli), jak i do eCogra. Ręczę że Tobie też odpowiedzą, że dokumentu nie potrzebują bo oni już podjęli decyzję. Ale spróbuj....
Na przesłany dokument, który w dniu dzisiejszym potwierdził notariusz, nawet nie odpowiedzieli. Może Tobie udzielą odpowiedzi, czy go otrzymali i co zamierzają dalej.
Co do osób piszących o podrabianiu dokumentów: trzeba być stukniętym żeby uważać iż podrobienie paszportu byłoby takie łatwe.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Napisz najpierw wszystkim, jak masz na prawdę na imię? Artur czy Robert? Jesteś ze Szczecina?
Mam sporo wątpliwości co do Twojej osoby.
Niestety, z Bet-at-home nie mam kontaktu, więc nie pomogę w kontakcie.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Marcin-Odra też ci podam swój nick do konta bet-at-home.com: 15381333. Możesz z nimi pogadać, że wysłałem skan, że wysłana była potwierdzona kopia dokumentu zarówno do nich ( chociaż nie chcieli), jak i do eCogra. Ręczę że Tobie też odpowiedzą, że dokumentu nie potrzebują bo oni już podjęli decyzję. Ale spróbuj....
Na przesłany dokument, który w dniu dzisiejszym potwierdził notariusz, nawet nie odpowiedzieli. Może Tobie udzielą odpowiedzi, czy go otrzymali i co zamierzają dalej.
Co do osób piszących o podrabianiu dokumentów: trzeba być stukniętym żeby uważać iż podrobienie paszportu byłoby takie łatwe.
Notariusz tylko potwierdził paszport a czemu nie dowód osobisty?
Zgubiłeś go czy co?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Marcin-Odra też ci podam swój nick do konta bet-at-home.com: 15381333. Możesz z nimi pogadać, że wysłałem skan, że wysłana była potwierdzona kopia dokumentu zarówno do nich ( chociaż nie chcieli), jak i do eCogra. Ręczę że Tobie też odpowiedzą, że dokumentu nie potrzebują bo oni już podjęli decyzję. Ale spróbuj....
Na przesłany dokument, który w dniu dzisiejszym potwierdził notariusz, nawet nie odpowiedzieli. Może Tobie udzielą odpowiedzi, czy go otrzymali i co zamierzają dalej.
Co do osób piszących o podrabianiu dokumentów: trzeba być stukniętym żeby uważać iż podrobienie paszportu byłoby takie łatwe.
samo przerobienie paszportu nie było zbyt trudne dla kogoś kto się na tym zna. [edit by admin]
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 18

unibetnord

Użytkownik
Marcin-Odra. Jestem Robert. Skąd imię Artur? Jak napisałem na początku tematu, wysłałem paszport. Organizacja eCogra poprosiła o potwierdzenie dokumentu jakim jest paszport. Tak też zrobiłem. Powtarzam po raz kolejny, nie ma problemu żebym wysłał swój dowód osobisty, prawo jazdy itp, tylko żeby oni tego chcieli.
Nie musisz mieć kontaktu z bet-at-home.com, możesz zwyczajnie wejść na czat i zapytać o Moje konto. Sam zobaczysz jak się z nimi rozmawia. Jak uda się Tobie nakłonić, abym wysłał dowód osobisty lub inny dokument to będę wdzięczny.
Administrator, raczej powinien być bezstronny, albo przynajmniej dowieść prawidłowości, zanim napisze zdanie typu:
Jeśli bardzo dobrze podrobił paszport (bo tak wynika z maila od eCogra) to myślisz, że aktu notarialnego nie podrobi? :smile:
cyt. Dlaczego on tak chętnie poszedł na notariusza (o ile to prawda) ? :wink:
Proszę napisz do bet-at-home.com, i zapytaj się czy otrzymali potwierdzoną kopię.
Ja wiem że wysłałem na ich prawidłowy adres, i na pewno taką kopię otrzymali.
Takie komentarze tylko odrzucają od ludzi, którzy bez rozpoznania sprawy, natychmiast wydają wyroki.
Ponadto drogi administratorze, notariusz poświadczając dokumenty, wydaje tzw. kopie wierzytelną, natomiast, akt notarialny to dokument gdy sprzedajesz lub kupujesz nieruchomość- to dwa zasadniczo różniące się dokumenty!
Przeczytałem przed chwilą posty związane z moim tematem, i wypowiedziami administratora. Pytam się kolejny raz: Jaki Artur? Dlaczego uważasz że podszywam się jako Artur, skoro wiem że mam na imię Robert. Jakie multikonta? Człowieku, udowodnij mi że posiadam choćby drugie konto, a dopiero wtedy pisz, że jestem multi.
Chciałbym jeszcze zauważyć że nie korzystam z żadnych portfeli elektronicznych typu moneybookers itp. Logicznym jest że wypłacając pieniądze na konto bankowe, dane osobowe muszą być zgodne jakie widnieją w przelewie. W Związku z tym, dla tych co uważają że oszukuję, że podszywam się pod inną osobę itp, niech się zastanowią nad sensem swoich wypowiedzi, bo jak administator zauważył że robię szopkę, rodzi się pytanie! Jaki miałoby to sens, skoro i tak pieniądze wróciłyby na konto bukmachera z uwagi na niezgodność danych w przelewie.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Pozwólcie ,że 2 zdania swoje wtrącę. Jakoże łatwo odczytać z nicku mój wiek,to wypowiem się tym razem jako facet, a nie user.
Całkowicie zgadzam sie z Adminem Marcinem.Nie będe przytaczał argumentów dlatego,ponieważ jak ktoś jest odrobinę inteligentny to zobaczy je w postach powyżej.
Sprawa dla mnie od strony bukmachera jest bezdyskusyjna.Doszło do naruszenia regulaminu bukmachera.Kolega założył kolejne konto_OK ,wygrał ,załóżmy ,że wygrał na to konto,kolejne które założył i oczywiście z uwagi na wielkośc wygranej chciał wypłacić kasę.
Ja mam konta w 80% firm bukmacherskich.Nigdy nie miałem żadnych problemów.Nawet jak LSBet kazał przesłać dowód przyłożony do mojej niewyjściowej gęby to wysłałem natychmiast i nie &quot;pultałem&quot; się,że mam 44 lata,wyższe wykształcenie i nie tłumaczyłem się,że zakłady z uwagi na zainteresowania sportowe, sa tylko moim hobby.
Ludzie w BAH nie są debilami i przeprowadzili dogłębną analizę tego wszystkiego_Odkrycie łagodnie mówiąc nieprawidłowości zajęło mi pewno nie więcej niż kwadrans.
Ciągnięcie dla mnie tego tematu to jest bajdurzenie,mało tego zbliżamy się do końca slepej uliczki.
Jak dla mnie sprawa jest prosta tak samo jak dla Admina.
Mam na koniec serdeczną prośbę aby wszystkie dzieci,które się tu wpisują( mam na myśli Forum,nie ten teamat) nie wypowiadały się na tematy ,o których nie mają pojęcia ,a swoje kieszonkowe wydawały na lody,lunapark,kino i inne pryjemności.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
&quot;Ludzie w Bah nie są debilami i przeprowadzili dogłębną analizę tego wszystkiego_Odkrycie łagodnie mówiąc nieprawidłowości zajęło mi pewno nie więcej niż kwadrans.&quot;
prośba o poprawkę na &quot;im&quot;
 
U 18

unibetnord

Użytkownik
Bet-at-home.com nie zablokował mojego konta z uwagi że mam podwójne konto, ale dlatego że mają zastrzeżenia odnośnie przesłanego skanu dokumentu. (Proszę czytać ze zrozumieniem)
Dla tych co tak koniecznie nie chcą wierzyć że byłem poświadczać dokument, przesyłam zdjęcie które wykonałem telefonem komórkowym tego poświadczenia. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bbfb5726844aa333.html
oraz
http://imageshack.us/photo/my-images/824/ketq.jpg/ Pierwszy raz zamieszczam zdjęcia, więc jeżeli ktoś zechce w lepszej jakości, niech napisze jak to wykonać
Proszę nie pisać, że dokument notarialny też podrobiłem, celowo zrobiłem zdjęcie żeby było wszystko jasne. Telefon do notariusza jest podany, proszę bardzo- można dzwonić i się zapytać, zamiast snuć chore domysły!
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Kolego Robercie nie przejmuj się tymi negatywnymi komentarzami,bo dla niektórych ludzi pewnie nawet DNA byś z łatwością podrobił,więc co to dla Ciebie podrobić wszystkie państwowe dokumenty...Ja czekam na pozytywne zakończenie dla Ciebie tej sprawy, tylko coś czuję,że będą miesiącami zwlekać z analizą jednego dokumentu.
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Bet-at-home.com nie zablokował mojego konta z uwagi że mam podwójne konto, ale dlatego że mają zastrzeżenia odnośnie przesłanego skanu dokumentu. (Proszę czytać ze zrozumieniem)
Dla tych co tak koniecznie nie chcą wierzyć że byłem poświadczać dokument, przesyłam zdjęcie które wykonałem telefonem komórkowym tego poświadczenia. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bbfb5726844aa333.html
oraz
http://imageshack.us/photo/my-images/824/ketq.jpg/ Pierwszy raz zamieszczam zdjęcia, więc jeżeli ktoś zechce w lepszej jakości, niech napisze jak to wykonać
Proszę nie pisać, że dokument notarialny też podrobiłem, celowo zrobiłem zdjęcie żeby było wszystko jasne. Telefon do notariusza jest podany, proszę bardzo- można dzwonić i się zapytać, zamiast snuć chore domysły!
ale co ztych dokuemtow wynika? przeciez tam nie ma napisane ze jakies twoje dane zostaly potwierdzone................ gzie ta kopia? halo? ????
 
U 18

unibetnord

Użytkownik
Z tego wynika, że jest data, jest nazwa notariusza i jest pieczęć o tym iż dokument został potwierdzony jako autentyczny. Całego dokumentu nie będę wrzucać, bo na poprzedniej stronie jest kopia paszportu - normalny człowiek raczej nie upublicznia swoich dokumentów. Jak ktoś kto kiedykolwiek potwierdzał dokument, wie że poza kserokopią i pieczęciami, nie ma nic więcej.
Myślę że to mój ostatni post, jak sprawa się wyjaśni, dam znać.
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Z tego wynika, że jest data, jest nazwa notariusza i jest pieczęć o tym iż dokument został potwierdzony jako autentyczny. Całego dokumentu nie będę wrzucać, bo na poprzedniej stronie jest kopia paszportu - normalny człowiek raczej nie upublicznia swoich dokumentów. Jak ktoś kto kiedykolwiek potwierdzał dokument, wie że poza kserokopią i pieczęciami, nie ma nic więcej.
Myślę że to mój ostatni post, jak sprawa się wyjaśni, dam znać.
przeciez na tej lewej stronie moze byc dowod matki, ojca, babki i rzeczywiscie jest to potwierdzone..... ja nei mowie ze cos krecisz ale ta fotka niczego nie zmienia... rzeczywiscie cos zostalo potwierzone, ale co? własnie nie wiadomo czy twoj dowod/pazsport , czy moze kogos innego...
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Czemu Wy robicie z niego oszusta ? Niech wrzuci najlepiej rozmiar buta i swojego f... :|
Sprawa sie wyjaśni to się dowiemy, a od super przekumatych komentarzy dajcie sobie spokój.
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Czemu Wy robicie z niego oszusta ? Niech wrzuci najlepiej rozmiar buta i swojego f... :|
Sprawa sie wyjaśni to się dowiemy, a od super przekumatych komentarzy dajcie sobie spokój.
nikt z nikogo nie robi oszusta, ale to co przeslal od tego notarisza nic nie wnosi wogole... sam powiedz czy to jakos potwierdza jego dane?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom