>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australian Open

Status
Zamknięty.
sopel 0

sopel

Użytkownik
Panowie i Panie-Zapamiętajmy wszyscy to nazwisko,przyszły następca Rogera Federera,&quot;Black Sampras&quot; światowych kortów,22-letni francuz Jo-Wilfried Tsonga. ????



data urodzin: 17.04.85, 22 r.
wzrost: 187 cm
waga: 90 kg
gracz zawodowy od: 2004
gracz praworęczny
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Panowie i Panie-Zapamiętajmy wszyscy to nazwisko,przyszły następca Rogera Federera,&quot;Black Sampras&quot; światowych kortów,22-letni francuz Jo-Wilfried Tsonga. ????

data urodzin: 17.04.85, 22 r.
wzrost: 187 cm
waga: 90 kg
gracz zawodowy od: 2004
gracz praworęczny
Nie zapominajmy się aż tak znowu. Trzeba przyznać świetny mecz Francuza. Wielkie Wielkie brawa dla niego!! Ale że odrazu następca Federera to nie sądzę aczkolwiek jest to wielki talent. Nadal fatalnie zagrał nie szło mu nic, ale po prostu Tsonga nie dał mu się rozegrać i to było główną przyczyną porażki Hiszpana, dobra gra Jo to sprawiła i zobaczymy z kim zmierzy się w finale. Typuje na Djoko :jezora:
 
drago 108

drago

Użytkownik
Po trafionym Jo-Wi... trudno mi będzie patrzeć na mecz Djoka z Federerem... z jednej strony drugi ulubieniec - Djoko w/g mnie wygra, ale co będzie w finale? Tym przejmować będziemy się później.
Faktycznie Stonoga zagrał fenomenalne spotkanie Nadala nie było, a tą nicość Nadal może za wdzięczyć po części sobie, ale po większej Francuzowi.

Drugi półfinał szykuję się ciekawie... Djoko wygra jeżeli kondycha mu wytrzyma, jeżeli nie... możemy zobaczyć nieco inne widowisko niż z Ferrerem.
 
F 0

fathead

Użytkownik
heheh jakie doswiadczenie ma Tsonga a jakie Nadal, Nadalowi sie nie udalo ale trudno mysle ze w nastepnym turnieju Tsonga przegra a jak trafi na Federera to pokaze dla Taongi gdzie raki zimuja w krotkiej pilce.
 
M 211

morenowe

Użytkownik
heheh jakie doswiadczenie ma Tsonga a jakie Nadal, Nadalowi sie nie udalo ale trudno mysle ze w nastepnym turnieju Tsonga przegra a jak trafi na Federera to pokaze dla Taongi gdzie raki zimuja w krotkiej pilce.
I tu sie mylisz... Tsonga może niema takiego doświadczenia ale gra zajebi***e i Fedex niebedzie miał z nim łatwo pewnie wygra ale może być 3-2.. ja jestem za Tsongiem...
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
heheh jakie doswiadczenie ma Tsonga a jakie Nadal, Nadalowi sie nie udalo ale trudno mysle ze w nastepnym turnieju Tsonga przegra a jak trafi na Federera to pokaze dla Taongi gdzie raki zimuja w krotkiej pilce.
Człowieku oglądałes ty w ogóle ten mecz ?? Tsonga w tym jak i w poprzednim spotkaniu grał tak że aż gały wychodziły i moim zdaniem może dać rade zarówno Federerowi jak i Djokovicovi.A przyszłość przed nim w krótkim czasie powinien zostac jednym z najlepszych tenisistów na świecie !!!
 
grzesio 61,3K

grzesio

Forum VIP
Nadal umie grac tylko na maczce , w RG wygralbym z Tsonga spokojnie , ale gramy na twrdej i Nadal niejest tam taki mocny,
Szans Tsobga bedzie mial z Federerem bo jego juz powoli nudzi tenis , z Djokoviciem bedzie bez szans moim zdaniem
 
zany 0

zany

Użytkownik
Ja również ogladałem mecz Tsongi z Nadalem i do tej pory jestem pod wielkim wrażeniem.
Tsonga juz w tamtym roku na szybkich nawierzchniach sie prezentowal bardzo dobrze, wygrał m.in. z moim ulubiencem Hewittem w Queens i później pod koniec roku albo w styczniu znowu spokojnie go rozbroił 2-0, zaliczył również udany wystep w Wembledonie i w tamtym roku był w trójce zawodników którzy zanotowali największy awans w rankingu ATP.
Według mnie wieksze szanse w finale bedzie jednak miał z jokerem który myślę że podobnie jak Nadal nie bedzie umiał dostosować się do mocnej i jednocześncie bardzo kątowej gry Tsongi tym bardziej że joker jest wysokim zawodnikiem.
Natomiast Ferdek jak to ferdek nie z takimi zawodnikami którzy mieli go pokonać radzil sobie 3-0, warto tu przypomniec m.in finał z tamtego roku z Gonzalesem który tez grał turniej życia i wszyscy przed finalem mówilie że Roger będzie miał arcy trudna przeprawę a tym czasem był spacerek 3-0.
Roger według mnie gra o wiele lepiej kątowo niż joker i myslę ze lepiej od samego Tsongi i to będzie jego wielkim atutem, nie mówiąc juz o serwisie którego u Rogera nie trzeba reklamować a który u Nadala jest według mnie o poziom gorszy od wszystkich z czolowej 8 którzy grali w cwierćfinałach.
Pod sumowując chciałbym żeby Novak nie spalił sie jutro psychicznie z Rogerem tak jak to miało miejsce na poprzednim US Open (przypominam miał wtedy Novak w I secie 6-5 40-0 i serwis i przegrał tego seta, w II secie miał podobnie 6-5 40-15 ale przy serwisie Rogera i i tak nie wykozystał 2-óch breaków a w III secie to juz nie było poco grać) i weźmie za to rewanż i mazy mi się 4 lub 5 setoy finał Djokovic - Tsonga z którego zwycięsko wyjdzie zawodnik na którego nikt przed turniejem by nawet nie postawił 1zł że dojdzie do ćwiartki co dopiero do finału, czyli zwyciestwo Tsongi.
Jeżeli Djokovic wygra jutro z Rogerem (w co bardzo wątpie) to może zaryzykuje i postawie troche kasy na Tsonge w finale.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Boshe ludzie wy nic nie czaicie?? Kogo Nadal tutaj pokonał?? takiej drabinki nie miał chyba nigdy w życiu i trafiła mu się akurat gdy był bez formy co dobitnie pokazały już mecze z Moyą i Youzhnym przed AO.Nie wiem czym tu się tak jarać.Pamiętacie ,,super&#39;&#39; gonzo z zeszłego roku jak miał być wkrótce w top 3 a gdzie jest??? Federer to zawodnik ponadczasowy i już większość osób które mają jakieś pojęcie o tenisie dawno to zrozumiała.Młodzi wciąż wchodząć na kort czują do niego szacun i respekt,zwłaszcza gracze typu Tsonga czy Djoko czyli w drodze na szczyt.Tu trzeba takiego`podejście jak Tipsarević ,żeby w ogóle zawalczyć z Fedem.Takimi graczami są Rafa,Canas,Nalbandian czyli gracze którzy pokonali go `więcej niż raz.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
grajcie Feda że wygra AO po kursie ok 1.60 albo 3-0 w dwóch najbliższych meczach
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Boshe ludzie wy nic nie czaicie?? Kogo Nadal tutaj pokonał?? takiej drabinki nie miał chyba nigdy w życiu i trafiła mu się akurat gdy był bez formy co dobitnie pokazały już mecze z Moyą i Youzhnym przed AO.Nie wiem czym tu się tak jarać.Pamiętacie ,,super&#39;&#39; gonzo z zeszłego roku jak miał być wkrótce w top 3 a gdzie jest??? Federer to zawodnik ponadczasowy i już większość osób które mają jakieś pojęcie o tenisie dawno to zrozumiała.Młodzi wciąż wchodząć na kort czują do niego szacun i respekt,zwłaszcza gracze typu Tsonga czy Djoko czyli w drodze na szczyt.Tu trzeba takiego`podejście jak Tipsarević ,żeby w ogóle zawalczyć z Fedem.Takimi graczami są Rafa,Canas,Nalbandian czyli gracze którzy pokonali go `więcej niż raz.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
grajcie Feda że wygra AO po kursie ok 1.60 albo 3-0 w dwóch najbliższych meczach

Sztywny doobrze to ujoł. Oczywiście 100 % zgodności.:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
drago 108

drago

Użytkownik
Tak... ja mam fajne uczucie widząc jak się wszyscy jarają Stonogą kiedy doszedł do finału WS, wiedząc, że ja zawsze grałem go i zarabiałem trochę kasy na nim w poprzednim sezonie.
Chętnie zobaczę miny jak wasz wielki Roger przegra w 1/2 czy w finale... Roger 2x 3:0?? Chyba śnicie. I Djoko zabierze mu na pewno seta, a jak nie zabierze trzech to Tsonga pomści Serba...
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Boshe ludzie wy nic nie czaicie?? Kogo Nadal tutaj pokonał?? takiej drabinki nie miał chyba nigdy w życiu i trafiła mu się akurat gdy był bez formy co dobitnie pokazały już mecze z Moyą i Youzhnym przed AO.Nie wiem czym tu się tak jarać.Pamiętacie ,,super&#39;&#39; gonzo z zeszłego roku jak miał być wkrótce w top 3 a gdzie jest??? Federer to zawodnik ponadczasowy i już większość osób które mają jakieś pojęcie o tenisie dawno to zrozumiała.Młodzi wciąż wchodząć na kort czują do niego szacun i respekt,zwłaszcza gracze typu Tsonga czy Djoko czyli w drodze na szczyt.Tu trzeba takiego`podejście jak Tipsarević ,żeby w ogóle zawalczyć z Fedem.Takimi graczami są Rafa,Canas,Nalbandian czyli gracze którzy pokonali go `więcej niż raz.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

grajcie Feda że wygra AO po kursie ok 1.60 albo 3-0 w dwóch najbliższych meczach

Nie chodzi o samego Nadala Tsonga miał od początku bardzo trudną drabinke juz w pierwszej rundzie pokonał Murraya(rozstawionego z 9 uważanego za jednego z faworytów) Później Gasquet,Jużny który zdaniem wielu był w życiowej formie o czym świadczy wygrana z Davidienką wielu tu zaraz napisze ze Jużny w meczu z Tsongą to całkiem inny zawodnik niz ten z meczu z swoim rodakiem.To prawda gdyż Tsonga po prostu nie pozwolił mu grac tak jak z Davidienką.No i na końcu Nadal co jak co to jednak jest druga rakieta świata i mimo słabej drabinki jakos doszedł do tego półfinału i dostał baty 3:0.
Jasne Gonzalezem tez sie wszyscy zachwycali w tamtym roku też był w życiowej formie w takiej jak teraz jest Tsonga tyle że może Francuz to wykorzysta ?? Oczywiście Federer jest wielki i naprawde nie sądze zeby odpadł z Djoko myśle że z Tsongą też pewnie sobie poradzi.Ale wierze w to ze jednak Tsonga naprawde powalczy i przy pomocy bożej opatrzności da rade Ferdkowi.Tak wiec nie pozostaje nic innego jak w niedziele zasiasc przed telewizorami obejrzeć ten mecz a wszystko zweryfikuje boisko.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Federer vs Djokovic
Typ:2
Kurs:3,00
Dziś w nocy szykuje się ciekawe widowisko.Chociaż realnie patrząc Federer ma przewagę pod każdym względem, chociaż ja upatruje małej niespodzianki.Statystki przemawiają zdecydowanie na korzyść Szwajcara.W dotychczasowych pojedynkach pięciokrotnie wygrywał Federer a tylko raz ta sztuka (bo tak można nazwać zwycięstwo nad wirtuozem tenisa) przytrafiła się Serbowi.Ostatni pamiętny pojedynek obu graczy to finał US Open o którym Djokovic nie powinien pamiętać jeżeli chce walczyć jak równy z równym z Federerm.Czas więc przełamać tą passę czterech wygranych z pięciu ostatnich Australian Open.Jak mnie pamięć sięga to od 2003 roku Federer z turniejów Wielkiego Szlema nie wygrał raz AO i nigdy nie wygrał Roland Garossa...To trochę mało jak na pozostałych zawodników aby przerwać panowanie mistrza...ale wracając do pojedynku myślę że Djokovic to zawodnik który mógłby zastąpić wkrótce Federera na światowym tronie.20-letni Serb w moim odczuciu to przyszłościowy i perspektywiczny tenisista który będzie osiągać wielkie i regularne sukcesy jak nie w tym to najpóźniej w przyszłym roku.Federer w tegorocznym turnieju miewał już problemy a dokładniej mówiąc miał problem - w III rundzie.Otóż gdyby inny z przedstawicieli Serbii w turnieju - Janko Tipsarevic ,zachował w decydujących tzw. zimną głowę to moglibyśmy być świadkami wielkiej sensacji (bo tak można nazwać porażkę Szwajcara w początkowej fazie turnieju) już kilka dni temu...Nie będzie to łatwa przeprawa dla Novaka ale jeżeli nie przegra tego meczu w szatni to myślę że może być całkiem ciekawy mecz.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
To tak licze na Djoka bo przez nieporozumienie pozstawiłem 50% kapitału na niego ... mianowicie jedna informacja niesprawdzona &quot;podobno&quot; Roger skręcił kostke .. co okazało się nie prawdą ... Odrazu poszla kontra za drugie 50% na Fedexa ... I tak w tym meczu owszem może zdarzyć się niespodzianka lecz nie musi Fedre to klasa sama w sobie i nie wiem czy Djoko da rade. Serb naprawde może imponować i się podobać lecz czy da rade ograć Szwajcara Roger w każdym elemencie tenisa będzie przeważał ale gdy Djoko nie spali się sam w sobie to powinien powalczyć grając z zimną glową stawiał bym na szwajcara lecz szukając niespodzianki myśle, że tylko Djokovic może pokonać &quot;dominatora&quot; ... W tym meczu spodziewam się wyruwnanej gry z obu stron i liczę na minimum 4 sety ciekawym typem wydaje się być 4 lub więcej setów i tak bym tutaj typowal myśle, że Djoko urwie chodź seta i zagra naprawde dobry mecz jeżeli wygra to będe prze szczęśliwy bo sporo kasy poszło w razie przegranej jest kontra lecz i tak będzie minus czyli jakieś 25% tego co postawiłem podsumowując licze na bardzo wyrównany mecz i moim typem żeby nie bylo, że pisze i pisze i gówno z tego wychodzi jest:
4 lub więcej setów po kursie 1,45zł powodzenia Djokovic !! ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
heheh jakie doswiadczenie ma Tsonga a jakie Nadal, Nadalowi sie nie udalo ale trudno mysle ze w nastepnym turnieju Tsonga przegra a jak trafi na Federera to pokaze dla Taongi gdzie raki zimuja w krotkiej pilce.
Po Twoich wpisach widać, ze ty nie masz zielonego pojęcia o tenisie.

Tsonga miał najtrudniejszą drabinkę z półfinalistów i wygląda na to, ze potrafi wygrać z każdym. A jak z każdym to także z Djoko czy Fedexem. Nieważne kto wygra drugi półfniał, wolałbym żeby Djoko, jednak moim zdaniem AO wygra rewelacyjny Tsonga!!

Podejście jak Tipsarevic?? No moim zdnaiem Tsonga wyjdzie na ten moecz (moze z Fedexem) bardzo rozluźniony. Wtedy na Fedexie będzie ciążyła presja i moze się nawet skończyc 3-0 lub 3-1 dla Jo!!

Półfinał Djoko-Fed na pewno bedzie ciekawszy od Tsongowego, nie wydaje mi sie, zeby były trzy sety. Djoko już raz ograł Szwajcara i myslę, ze jest w stanie zrobić to po raz drugi. Fedex sie starzeje, to nie jest moim zdaniem juz to co dwa lata temu, kiedy gromił każdego. Djoko ma duze szanse i ja podobnie jak Drago widze finał Tsona -Djoko, jednak do zwycięstwa w AO typuje rewelację - Tsongę :jezora:
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Pamiętacie ,,super&#39;&#39; gonzo z zeszłego roku jak miał być wkrótce w top 3 a gdzie jest???
Gonzo to pipa xD Porównanie Gonzalesa do Tsongi mnie śmieszy.Zupełnie inne style gry,inne warunki fizyczne,inna mentalność i podejście do tenisa.Jak napisał Gusto -Tsonga jest wstanie wygrać w tym turnieju z każdym i już zacieram ręce na finał z Federerem,to będzie mecz.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Panowie , spójrzmy prawdzie w oczy , zdecydowana większość forumowiczów chciałaby po prostu aby w końcu Roger zszedł z pierwszego planu , bo nie da się ukryć że już tenis po prostu stał się nudny skoro i tak wiadomo było że prawie zawsze wygra szwajcar ????
 
V 8

vengo

Użytkownik
Panowie , spójrzmy prawdzie w oczy , zdecydowana większość forumowiczów chciałaby po prostu aby w końcu Roger zszedł z pierwszego planu , bo nie da się ukryć że już tenis po prostu stał się nudny skoro i tak wiadomo było że prawie zawsze wygra szwajcar ????
Wprost przeciwnie!Nie mam nic przeciwko panowaniu Ferdka,zasłużył na to swoją grą,nie będę jednocześnie protestował,jeżeli ktoś go zastąpi.Warunek jest jeden : musi być lepszy od Federera:jezora:!!!

Moim zdaniem Fedex poradzi sobie i z Djoko, i Tsongą.Nie jest prawdą,że znudziło mu sie wygrywanie,dowód : ostatnio pokazał zdenerwowanie po nieudanych akcjach-to mu się nie zdarza,a to znak,że F. zależy na wygranej.

Jest jeszcze Szarapova i Ivanovic.Mam nadzieję,że Maria pokaże Serbce swój najwyższy poziom gry i pokona ją zdecydowanie.Liczę na to po obrazie gry w spotkaniu z Hantuchovą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom