>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australian Open

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dzisiaj trochę niespodziewanie i łatwo wygrał Tsonga. W półfinale mecz z Rafą. Myśle że warto na niego zagrać kurs bardzo ładny. Nadal nie miał trudnej drabinki a Tsonga pokonał kilku bardzo dobrych tenisistów.. CO o tym myślicie?
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Jak dla mnie oba mecze są dobre do postawienia. Co do Ivanovic, to moim zdaniem wygra ten mecz. Venus nic szczególnego nie pokazuje w Australi a Ivanovic to bardzo dobra szczególnie technicznie zawodniczka. Jak dla mnie warto grać na Serbke, ponieważ myśle że dojdzie ona do finału gdzie spotka się z Marią. CO do Agnieszki to także mecz warty postawienia. Tylko Boje się że Polka może fizycznie nie wytrzymać. Jak wiemy kondycja i słabe nogi to była pięta achilesowa naszej zawodniczki a ma już za sobą kilka trzy setowych pojedynków. Jednak moim zdaniem można postawić na oba te typy.
 
V 8

vengo

Użytkownik
Radwańska powinna wygrać z potencjalnie słabszą zawodniczką,ale ma kiepską psychikę i sytuacja może powtórzyć się tak ja na US Open:pokonała Szarapovą,przegrała potem sromotnie z Peer.Ciężko przewidzieć jak będzie.

Ivanovic gra słabo w tym turnieju:wahania formy,dużo prostych błędów,z Venus nie będzie jej tak łatwo,zreszta grały już przeciwko sobie i wiele nie miała do powiedzenia.Ja typuję wina Amerykanki.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Radwańska powinna wygrać z potencjalnie słabszą zawodniczką,ale ma kiepską psychikę i sytuacja może powtórzyć się tak ja na US Open:pokonała Szarapovą,przegrała potem sromotnie z Peer.Ciężko przewidzieć jak będzie.
Radwańska słabą psychikę? Jakoś wydaje mi się, że jest dokładnie na odwrót. Psychikę ma mocną i w ważnych momentach raczej nie pęka. A to w tenisie bardzo ważne. I dajmy już spokój z tym ciągłym przypominaniem US Open, przecież Peer to nie byle kto, to też znakomita tenisistka, a czy jak ktoś pokonał Sharapovą to potem już każdy mecz musi wygrać, bo inaczej ma słabą psychikę? Bez jaj.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Co uważacie na temat meczu Agnieszki oraz Ivanovic? Bo chcę postawić na te dwie panie grube pieniądze...
ja już postawiłem dośc spore pieniądze. ????
Radwańska słabą psychikę? Jakoś wydaje mi się, że jest dokładnie na odwrót. Psychikę ma mocną i w ważnych momentach raczej nie pęka. A to w tenisie bardzo ważne. I dajmy już spokój z tym ciągłym przypominaniem US Open, przecież Peer to nie byle kto, to też znakomita tenisistka, a czy jak ktoś pokonał Sharapovą to potem już każdy mecz musi wygrać, bo inaczej ma słabą psychikę? Bez jaj.
wyjołeś mi to z ust ???? myslę że jest wewnetrznie mocna,wiele będzie zalezało ile potrwa mecz,Daniela mimo swojej kościastej budowy to niezła atletka ????
 
james_blake 0

james_blake

Użytkownik
AUSTRALIAN OPEN 2008 ĆWIERĆFINAŁ


Daniela Hantuchova (SVK, 9) – AGNIESZKA RADWAŃSKA (POL, 29)​


Typ: Agnieszka Radwańska ⛔

Analiza:

Jest to spotkanie ćwierćfinałowe singlistek, którego rozpoczęcie planowane jest na godz. 1:00 czasu polskiego (kort główny – Rod Laver Arena). Stawką gry jest awans do półfinału.

Wszyscy Polacy chcieliby zapewne zwycięstwa Polki. Na drodze „Isi” stanie wyżej notowana Słowaczka Daniela Hantuchova, grająca w Melbourne z nr 9, jednak bilans gier - a właściwie gry - przemawia za Polką. Obie zawodniczki spotkały się dotychczas bowiem raz - przed rokiem na turnieju w Zurychu - i wówczas górą była Radwańska, która wygrała 6:3 6:3.

Tegoroczne zmagania w Australian Open Hantuchova rozpoczęła od pokonania Amerykanki Vanii King 6:3, 7:5. Kolejną przeszkodą byłą Francuzka Alize Cornet, z którą wygrała 6:2, 7:5. W III rundzie wygrała z Hiszpanką Virginią Ruano Pascual 6:2, 6:3, zaś w czwartej - mimo że przegrywała 1:6, 1:4 - potrafiła wygrać z Rosjanką Marią Kirilienko 1:6, 6:4, 6:4.

Z kolei Radwańska rozpoczęła od rozbicia Ukrainki Olgi Sawczuk 6:0, 6:1. W II rundzie wygrała z Francuzką Pauline Parmentier 7:5, 6:4, by w kolejnej sprawić supersensację i wyeliminować turniejową &quot;dwójkę&quot;, Rosjankę Swietłanę Kuzniecową 6:3, 6:4. Na drodze do ćwierćfinału stanęła jej inna Rosjanka - Nadia Pietrowa. Polka, mimo że przegrywała 1:6, 0:3 potrafiła wygrać 1:6, 7:5, 6:0 i tym samym osiągnęła swój życiowy sukces w imprezach Wielkiego Szlema.

Uważam, że pojedynek będzie bardzo wyrównany. Każda z nich będzie chciała awansować po raz pierwszy w swojej karierze do półfinału Wielkiego Szlema. Oprócz tego Hantuchova będzie chciała zrewanżować się Radwańskiej za Zurych, o czym Polka doskonale wie – ale nie stresuje się tym. Polka zdaje się być w świetnej formie psychicznej co udowodniła w meczu z Petrovą (z kolei Hantuchova pokazała zimną krew w meczu z Kirilienko), wie też jak smakuje ogranie Hantuchovej.

Na sport.pl można dziś przeczytać o tym jak o meczu wypowiedział się Wojciech Fibak: Hanyuchova gra jak Radwańska, jak grali Agassi i Hingis. Niebywale delikatnie, technicznie i bardzo ryzykownie. Jedna i druga przerzuca piłkę tuż nad siatką, celuje w linie. To jest tenis z innego świata, z czasów kiedy ja grałem. … Hantuchova jest bardziej doświadczona, ale w pojedynku z Polką nie będzie to miało żadnego znaczenia. Agnieszka w meczach z najlepszymi zachowuje się jak zawodniczka, która pozjadała wszystkie rozumy i wszystko już umie. Deprymuje tym gwiazdy. Tak było z Szarapową czy kilka dni temu z Kuzniecową.”.

Na podstawie przeprowadzynch wyżej wywodów i wypowiedzi W.Fibaka typuję, że nieznacznie wygra … Polka, Agnieszka Radwańska i zanotuje pierwszy w karierze i w historii polskiego tenisa awans do półfinału Wielkiego Szlema.


Ponadto uważam, że niestety mój ulubiony James Blake pożegna się dziś z turniejem przegrywając z Rogerem Federerem ✅
i myślę, że Djoković poradzi sobie z Ferrerem.
✅
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
AUSTRALIAN OPEN 2008 ĆWIERĆFINAŁ

Daniela Hantuchova (SVK, 9) – AGNIESZKA RADWAŃSKA (POL, 29)​

Typ: Agnieszka Radwańska
Analiza:
Jest to spotkanie ćwierćfinałowe singlistek, którego rozpoczęcie planowane jest na godz. 1:00 czasu polskiego (kort główny – Rod Laver Arena). Stawką gry jest awans do półfinału.
Wszyscy Polacy chcieliby zapewne zwycięstwa Polki. Na drodze „Isi” stanie wyżej notowana Słowaczka Daniela Hantuchova, grająca w Melbourne z nr 9, jednak bilans gier - a właściwie gry - przemawia za Polką. Obie zawodniczki spotkały się dotychczas bowiem raz - przed rokiem na turnieju w Zurychu - i wówczas górą była Radwańska, która wygrała 6:3 6:3.
Tegoroczne zmagania w Australian Open Hantuchova rozpoczęła od pokonania Amerykanki Vanii King 6:3, 7:5. Kolejną przeszkodą byłą Francuzka Alize Cornet, z którą wygrała 6:2, 7:5. W III rundzie wygrała z Hiszpanką Virginią Ruano Pascual 6:2, 6:3, zaś w czwartej - mimo że przegrywała 1:6, 1:4 - potrafiła wygrać z Rosjanką Marią Kirilienko 1:6, 6:4, 6:4.
Z kolei Radwańska rozpoczęła od rozbicia Ukrainki Olgi Sawczuk 6:0, 6:1. W II rundzie wygrała z Francuzką Pauline Parmentier 7:5, 6:4, by w kolejnej sprawić supersensację i wyeliminować turniejową &quot;dwójkę&quot;, Rosjankę Swietłanę Kuzniecową 6:3, 6:4. Na drodze do ćwierćfinału stanęła jej inna Rosjanka - Nadia Pietrowa. Polka, mimo że przegrywała 1:6, 0:3 potrafiła wygrać 1:6, 7:5, 6:0 i tym samym osiągnęła swój życiowy sukces w imprezach Wielkiego Szlema.
Uważam, że pojedynek będzie bardzo wyrównany. Każda z nich będzie chciała awansować po raz pierwszy w swojej karierze do półfinału Wielkiego Szlema. Oprócz tego Hantuchova będzie chciała zrewanżować się Radwańskiej za Zurych, o czym Polka doskonale wie – ale nie stresuje się tym. Polka zdaje się być w świetnej formie psychicznej co udowodniła w meczu z Petrovą (z kolei Hantuchova pokazała zimną krew w meczu z Kirilienko), wie też jak smakuje ogranie Hantuchovej.
Na sport.pl można dziś przeczytać o tym jak o meczu wypowiedział się Wojciech Fibak: Hanyuchova gra jak Radwańska, jak grali Agassi i Hingis. Niebywale delikatnie, technicznie i bardzo ryzykownie. Jedna i druga przerzuca piłkę tuż nad siatką, celuje w linie. To jest tenis z innego świata, z czasów kiedy ja grałem. … Hantuchova jest bardziej doświadczona, ale w pojedynku z Polką nie będzie to miało żadnego znaczenia. Agnieszka w meczach z najlepszymi zachowuje się jak zawodniczka, która pozjadała wszystkie rozumy i wszystko już umie. Deprymuje tym gwiazdy. Tak było z Szarapową czy kilka dni temu z Kuzniecową.”.
Na podstawie przeprowadzynch wyżej wywodów i wypowiedzi W.Fibaka typuję, że nieznacznie wygra … Polka, Agnieszka Radwańska i zanotuje pierwszy w karierze i w historii polskiego tenisa awans do półfinału Wielkiego Szlema.

Ponadto uważam, że niestety mój ulubiony James Blake pożegna się dziś z turniejem przegrywając z Rogerem Federerem i myślę, że Djoković poradzi sobie z Ferrerem.
No i niestety Isia nie dała rady Słowaczce. Po pierwsze zagrała za słabo serwisem kompletna klapa. Rzadko kiedy jej wychodził dobry pierwszy serwis. Po drugie dużo nie wymuszonych błędów. Świetna gra Hantuchowej aż się zdziwiłem podczas oglądania spotkania. Grała naprawdę mądrze &quot;goniąc&quot; naszą zawodniczkę po korcie. Aga ambitnie biegała ale Daniela grała tak dokładnie że po prostu Polka nie miała szans. W drugim secie przy stanie 1:0 i break poincie dla Hantuchowej dało się zobaczyć że Radwańska już się zaczyna denerwować a to dobrze nie wróżyło. Moim zdaniem Aga wyszła zbyt spięta na kort i ta presja ją zjadła. Wszyscy stawiali ją w gronie faworytki w tym spotkaniu no ale we wcześniejszych rundach pokazała dobrą klasę. Szkoda że 18-letnia Polka nie awansowała do 1/2 finału, ale sądzę że już nie długo nam czekać na finał Wielkiego Szlema z udziałem Polki. :spokodfhgfh:
????
 
drago 108

drago

Użytkownik
No mamy ciekawy półfinał.
FEDERER - DJOKOVIC
Ferdex w meczu z Blakiem nie pokazał niczego niesamowitego. Jego forma nie jest tak dobra, ale jednak umie sobie poradzić i wygrać spotkanie co świadczy o jego klasie. Wszyscy pamiętają jak 1-sza rakieta świata mogła się potknąć na... Tipsie. 6:7... 7:6... 5:7... 6:1... 10:8! Niejednokrotnie widziałem dobre akcje ze strony Serba. OK. Teraz niech ludzie mi nie wmawiają, że Ferdex mógł przegrać spotkanie, gdyż Janko zagrał niesamowite spotkanie. OK zgadzam się. Ale tłumaczenie takiej słabej postawy Rogera jest błędne. Janko zagrał spotkanie życia. Grał świetnie jak na jego umięjętności i wcale nie znaczy, że on wtedy miał jakiekolwiek prawo wygrać. Gdyby tam stał Ferdex z tych fenomenalnych czasów, gdzie zmiatał wszystkich z kortów i wygrywał Wielkie Szlemy bez straty setów to by Janko mógł oglądać Face Federera i oglądać szybkie żółte piłeczki trafiające w kort. Gdyby tam stał Djoko, Stonoga, Nadal czy Ferrer to Janko cieszyłby się z maksymalnie JEDNEGO seta. Federer wplątał się w kłopty przez siebie! To nie była fenomenalna gra Tipsa, tylko zły mecz Ferdka. Nie grał tych pięknych zagrać, psuł, robił takie błędy... świadczą o tym statystyki niewymuszonych błędów... Tipso zaledwie 47, a Ferdex? 64! To świadczy o tym, że to nie był ten Federer. I nadal nim nie jest. Ze wszystkimi gra jak automat. Wygram, bo zawsze wygrywam. To może go zgubić w meczu z Djokem. Co prawda Ferrer tak go pogonił w tym 3 secie, ale widzimy. Wygrał. To jest znak, że w tak trudnej sytuacji Djoko wzniósł się i zwyciężył.
Wracając do Federera w meczu z Blakiem było lepiej 23 niewymuszone, brak podwójnych błedów serwisowych, 13 asów! To może się podobać na papierze, ale widząc grę przypuszczam, że Federer może przegrać spotkanie z Novakiem.
Właśnie teraz przeanalizujmy dokładniej Novaka na papierze.
Djoko || Ferrer
1st serve %: 62 || 56
Asy: 7 || 3
Double Faults: 3 || 4
Unforced Errors: 32 ||33
Widzimy wyrównane spotkanie. 7 asów po stronie Serba w tym ten, którego można było podziwiać w ostatnim gemie, gdzie Novakowi brakowało sił.
Fastest Serve: 210 KMH || 190 KMH
Average 1st Serve Speed: 189 KMH || 179 KMH
Average 2nd Serve Speed: 151 KMH || 149 KMH
Szybkość serwisu dobra u Serba.
Podsumowując grę Djoka jest dobra. Miał już te upadki... mecz z Ferrerem, mecz z Hewittem. Miał również wzloty.. ta końcówka seta po 20 piłkach w 9 gemie... zwycięstwo Hewitta, gdzie było na prawdę gorąco.
W tej chwili mamy Djoko jedynego zawodnika, który ograł wszystkich do 0. Co prawda jest jeszcze Nadal, ale Matjee (moja nadzieja na ogranie Rafy) skreczował.
Kursów nie ma jeszcze, ale według mnie myślę, że warto postawić na Djoka, gdyż za pewne kurs będzie powyżej 2.00, a może i 3.00.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Szukanie niespodzianki akurat w tym meczu to dla mnie błąd. Fedek już swój kryzys miał, w meczu z innym Serbem. Roger to klasa i w tym półfinale pokaże na co go stać. Napewno mobilizacja będzie większa niż w meczach w których do tej pory brał udział. Jak dla mnie to AO jest dla niego. Jak już szukać niespodzianki to w meczu Nadala. Kurs na Tsonge warty grania , a tam większe szanse ma Francuz.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Szukanie niespodzianki akurat w tym meczu to dla mnie błąd. Fedek już swój kryzys miał, w meczu z innym Serbem. Roger to klasa i w tym półfinale pokaże na co go stać. Napewno mobilizacja będzie większa niż w meczach w których do tej pory brał udział. Jak dla mnie to AO jest dla niego. Jak już szukać niespodzianki to w meczu Nadala. Kurs na Tsonge warty grania , a tam większe szanse ma Francuz.

Ja tam widzę finał Djoko - Tsonoga.

Dlaczego to błąd? Ferdek po prostu może przegrać, Blake miał swoje szanse... ale jego psych. i jego podjeście jest błędne. Djoko na konferencji powiedział mniej więcej tak:

&quot;Federera da się pokonać, ja to już robiłem i spróbuję jeszcze raz&quot;

Djoko wie jak ograć Rogera, a jego gry można się trochę nauczyć ma te swoje charakterystyczne zagrania i Djoko może to wykorzystać.

Jak nie Djoko to nikt w styczniu nie ogra Ferdka... Tsonga? Ma szanse, ale zdecydowanie mniejsze niż Serb.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
&quot;Federera da się pokonać, ja to już robiłem i spróbuję jeszcze raz&quot;
Federera da się pokonać jeżeli jest w optymalnej formie. Mimo że AO tego nie pokazuje Szwajcar jest naprawde w dobrej formie. Djokovic, pokonał Fedka ale to nie był Wielki Szlem. A przygotowanie do takiego turnieju wygląda wogóle inaczej niż do ATP.
Djoko wie jak ograć Rogera, a jego gry można się trochę nauczyć ma te swoje charakterystyczne zagrania i Djoko może to wykorzystać.
Ale nie można zapominać że Fedek też ma swoje charakterystyczne zagrania. Wyjdzie na kort w pełni skoncentrowany. Po tym jakie kłopoty sprawił mu Tipsarevic nie ma takiej możliwości żeby zlekceważył Djokovica. Powiedziałeś że Serb pokonał go, ale Federer zrobił już to pięć razy i przypomne że nawet w ostatnim AO.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Szukanie niespodzianki akurat w tym meczu to dla mnie błąd. Fedek już swój kryzys miał, w meczu z innym Serbem. Roger to klasa i w tym półfinale pokaże na co go stać. Napewno mobilizacja będzie większa niż w meczach w których do tej pory brał udział. Jak dla mnie to AO jest dla niego. Jak już szukać niespodzianki to w meczu Nadala. Kurs na Tsonge warty grania , a tam większe szanse ma Francuz.
Zgadzam sie z Twoja opinia. Tsonga moze pokusic sie o pokonanie Hiszpana, szczegolnie wtedy kiedy dojdzie do 5 setówki. Nadal prawie w kazdym ze swoich pojedynków musial gonic rywala w 1 secie, bo dawal sie przelamac na poczatku, a Francuzowi ciezko jest odebrac gema serwisowego.
 
james_blake 0

james_blake

Użytkownik
Australian Open Półfinał

J.janković - M.szarapowa


Typ: Szarapowa WYGRA 2:0



Analiza:
Jest To 4 Spotkanie Tych Zawodniczek - 3 Razy Górą Była Rosjanka. Ostatnio Wygrała Wprawdzie Serbka, Ale Był To 24 Tydzień 2007 R., Kiedy To Szarapowa Miała Problemy Z Formą. Tym Razem Wiemy, że Problemy Zdrowotne Ma Janković (może Jej Się Odrodzić Kontuzja Pośladka - W Meczu Z Paszek I Williams Wzywała Pomoc Medyczną Na Kort). Patrząc Na To Jak Prezentują Się Obie Zawodniczki Podczas Tego Turnieju Można Pokusić Się O Stwierdzenie, że Szarapowa Wygra Spotkanie W 2 Setach. Do Tej Pory Pokonała Kolejno: J.kostanić 6:4 6:3, L.davenport 6:1 6:3, E.vesninę 6:3 6:0, E.dementiewą 6:2 6:0 I J.henin 6:4 6:0. Natomiast Janković Męczyła Się W 3 Setach W 1 I 3 Rundzie, Odpowiednio Z Paszek I Razzano Pascal (w ćwierćfinale Pokonała S.williams 6:3 6:4 - Która Pamiętajmy &quot;W Tym Meczu Nic Nie Grała&quot;)


✅ ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Półfinały pań bez niespodzianek... zaskoczyła mnie Ivanović swoją fatalną grą w 1 secie, ale to co zrobiła w 2 i 3 secie, jak wróciła i co pokazała zasługuję na &quot;standing ovation&quot;. Również zaskoczyła mnie... Sharapova. Zagrałem na nią, że w jej meczu będzie wynik 6:0. Mieć SP przy stanie 5:0 przy serwisie rywalki to trochę wnerwia... no i jej 2set... do jednego. Było się tak blisko trafienia kursu 5.20!
Za ponad półtorej godziny rozegrają swoje spotkanie Tsonga i Rafa... szykuję się całkiem ciekawe spotkanie. Najbardziej interesujące jest to, czy typ na Tsonge jest trafny... dowiemy się za ok. 4h i zobaczymy czy będziemy mogli stawać do kolejek po odbiór pieniędzy, czy też nasze kupony polecą do kosza.
 
F 0

fathead

Użytkownik
Ja mysle ze w najblizszej rozgrywce Tsonga wtopi, dzis mial raczej farta i szalal jak tylko mogl ale nastepna to raczej kres jego wez to pod uwage Assitalia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom