>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2017 - turniej główny (16.01-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
M 23

mambak

Użytkownik
Roberto Bautista-Agut - Milos Raonic 1 @ 4.15 Betsafe ⛔

Agut w tym turnieju wygląda solidnie a mecz z Ferrerem na wysokim poziomie. Jeśli Hiszpanowi będzie udawało się doprowadzać do wymian będzie w nich stroną dominującą...Milos to wciąż drewno z głębi kortu. Zapowiada się długi mecz a znany ze stalowej wytrzymałości Bautista zajedzie Drągala
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Najpierw to Warwinka bedzie musial uporac sie z Tsonga a pozniej Krolem Fedexem ktory bez problemu poradzi sobie ze Zverevem bo ma atomowy serwis w przeciwienstwie do Murraya i Misza juz nie bedzie tak ochoczo biegal do siatki.
Stan udowodnil nie raz, ze jest mocny.. Z Tsonga 3:0 max 3:1 , a w polfinale wygra rowniez z Rogiem .. Kei to nie jest Wawrinka.. Roger zakonczy przygode na polfinale i czekam na dobre kursy na Stana, ktory wezmie final.
Stan Tsonga Stan win 1.5 bet365
Tsonga jest za slaby na Wawrinke , Wawrinka lepiej returnuje niz Evans i go ogra lekko i dobrze forumowicze o tym wiecie . Roger moze ladnie zagral z Keiem, ale na Stana to bedzie za malo.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Groth/Guccione-Daniell/Demoliner Bez bp do stanu 4-5
1. set over 9.5 gema 1.69 MarathonBet✅✅✅ IZZI

Raczej standardowy bet w meczach Kangurów. O serwisie Grotha pisać nie trzeba. Nieoficjalny rekord świata w prędkości serwisu, niby ostatni sezon miał mocno cienki, ale jeżeli chodzi o debla, to wrócił już do swojej przynajmniej średniej formy, a wtedy wiadomo, że potrafi zabijać serwisem i tłuc na siatce. Do tego Guccione, który wydawał się być już na skraju swojej kariery. Podobnie jak Sam dalej jednak wygląda nieźle, bardzo podobny styl gry, co jego młodszy rodak. Lewa i prawa ręka, które się uzupełniają i na szybszych nawierzchniach zawsze byli groźni. Naprzeciwko nich Daniell z Demolinerem. Nowozelandczyk często odpala właśnie na szlemach. W tamtym roku zaskoczył w parze z Bakerem na RG. Demoliner jak to Brazylijczyk lubi cegłę, ale na hardzie i trawie daje radę. W poprzedniej rundzie ograli 2-0 Klaasenów i była to jedna z wielu niespodzianek tego turnieju. Ważne dla overa gemowe jest tutaj to, że trzymali dobrze swój serwis. Dlatego też spodziewam się, że na początku meczu gemy będą dosyć szybko wygrywane przez serwujących. Celny, mocny serwis, do tego niezłe zamykanie akcji na siatce. Over 9.5 może nawet siąść przy jednym przełamaniu w secie, więc bet uważam za warty gry, a kurs jak na ten rodzaj typów niezły, bo często bywa w okolicy 1.50-1.55.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Thiem D. – Goffin D. over 38,5 @ 1.73 (Pinnacle) | 3/10j ✅
Analizę rozpocznę od bilansu bezpośrednich pojedynków między tymi graczami. Wynik 5-3 na korzyść Davida Goffina. Pod uwagę biorę przede wszystkim ich 2 ostatnie spotkanie, które rozgrywane były w zeszłym sezonie. Oba mecze grali w ramach turniejów wielkoszlemowych.

Jak widać oba pojedynki były zacięte. Sądzę, że i tym razem, również możemy wykluczyć wygraną w 3 setach, przez któregokolwiek zawodnika. Dlaczego ?
Przede wszystkim dlatego, że są to gracze prezentujący podobny poziom. Do tego obaj są tenisistami w miarę młodymi i ambitnymi. Nie ma mowy, aby któryś z nich przestraszył się drugiego i przegrał mecz w szatni. Każdy z nich wierzy w swoje umiejętności i wyjdzie z nastawieniem „będę walczył o każdą piłkę, do ostatniej piłki”.
Zapewne w tym meczu zobaczymy wiele wymian z głębi kortu. Powinno być także wiele przełamań z obu stron i walka w każdym secie, o niemal każdy gem. Krótko mówiąc – zapowiada się długie spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sfojsky 0

sfojsky

Użytkownik
Stan Wawrinka - Jo-Wilfried Tsonga 2 @ 2.47 Pinnacle 10/10

Tsonga w ostatnich pojedynkach wyglądał bardzo świeżo, widać że dobrze przygotował się na AO. Łącząc jego siłę z dobrą kondycją sądzę iż Wawrinka nie poradzi sobie w tym pojedynku. Oglądałem mecze Stana i wiem że z meczu na mecz potrafi się rozkręcać ale w tym turnieju tego nie widzę. Obserwowałem Francuza w okresie grudzień/styczeń i widziałem u niego pełną mobilizację nawet w okresie świątecznym, dlatego pobieram ten kurs i śmiało mogę oznaczyć go 10/10.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Jutro cztery spotkania u panów i myślę, że tylko w starciu Dimitrov - Istomin próżno, czegoś szukać. Ciężko stawiać mi starcie Raonica, bo nie widziałem go na AO 2017, dlatego zajmę się dwoma pozostałymi spotkaniami. Na początek singiel.
Goffin -2,5 gema @ 2,02 PinnacleSports ✅
Goffin i Thiem - zawodnicy, którzy grali ze sobą w tamtym roku na szlemach dwukrotnie i co chyba ważniejsze - Belg okazał się lepszy na Australian Open. Sam kurs na zwycięstwo Belga mnie nie satysfakcjonuje, dlatego na przekroju 4 setów, jakie zapewne zobaczymy stawiam z handicapem. Co przemawia za Belgiem?
Odpowiada mu trochę bardziej nawierzchnia, jest równie dobry w wymianach co jego rywal. Myślę, że zobaczymy intensywny mecz - do tego bilans head to head na hardzie to dwa zwycięstwa Belga oraz jedno Austriaka. Spotkali się na Australian Open i wygrał Belg, na French Open młody Austriak mu się zrewanżował (ale uważam, ze na clayu jest lepszym grajkiem od Goffina). Myślę, że zobaczymy tu także trochę przełamań.
Droga do tej pory nie ma w tym wypadku większego sensu, ale w gwoli ścisłości. Męczarnie Goffina w pierwszej rundzie (jak się temu przyjrzeć to problem wielu tenisistów z tymi pierwszymi rundami w tym roku), później już planowo wygrywał bez straty setów. Austriak także pewnie. Liczę na dobry mecz i zwycięstwo Belga, który w tamtym roku pokazał się w Australian Open z bardzo dobrej strony.
Luźniejsza propozycja bez analizy (dla zabawy).
Monfils wygra 1 set i przegra mecz @ 5,5 Bet365 ⛔
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Unibet
???? Nadal - Monfils
Typ: Nadal -1.5 setów @1.72 ✅
Typ: Nadal -2.5 setów @2.95 ⛔

Witam &quot;ekspertów&quot;. Proponuję z mojej powyższej kombinacji zrobić coś w rodzaju handicapu azjatyckiego -2.0setów, poprzez odpowiedni dobór stawek (dziwne, że buki tego jeszcze nie oferują).
Jakkolwiek ktoś by tu próbował argumentować typ na Monfilsa - to bzdura.
No więc jak będzie wyglądał ten mecz?
Monfils będzie posyłał baloniki na strone Nadala a ten będzie atakował. Monfils będzie się bronił jak dziki, czekając na błąd, ale się go nie doczeka, bo hiszpan tak rotuje, że piłka leci pół metra nad siatką, po czym wpada w pole. A Nadal w końcu rozrzuci go tak, że nie będzie już czego bronić. Proste. I tak razy sto. I teraz polecam zobaczyć czemu H2H między nimi wygląda tak jak wygląda.
Nie widzę żadnych korzyści płynących z tych kombinacji. Betfair oferuje 1,43 na win. Jeśli byłbym tak pewny wygranej Hiszpana, wolałbym obstawić 3:0 niż kombinować.
Co jeśli będzie 3:2 ?? PORAŻKA
Ile zarobisz jeśli będzie 3:1 ?? Grosze.
Na 3:0 jest 2.95. Mi z tej kombinacji wychodzi kurs ok. 2.20 i jednocześnie zabezpieczam się przed jakimś pechowo straconym setem. I kurs mnie satysfakcjonuje, i troche minimalizuje ryzyko.
Bez sensu się czepiasz.
Edit: U mnie wyszło na 0, ale mam nadzieję, że przynajmniej przestrzegłem kogoś przed graniem na Monfilsa jak zalecali poniżej Glwiiczanin i kasztanowy. Panowie wstydźcie się, ludzie przez Was stracili pieniądze. Powinniście oddać te swoje wyżebrane punkty reputacji takim typerom jak np. majkycash!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
F 21

fraktal

Użytkownik
Unibet
Nadal - Monfils
Typ: Nadal -1.5 setów @1.72
Typ: Nadal -2.5 setów @2.95
Witam &quot;ekspertów&quot;. Proponuję z mojej powyższej kombinacji zrobić coś w rodzaju handicapu azjatyckiego -2.0setów, poprzez odpowiedni dobór stawek (dziwne, że buki tego jeszcze nie oferują).
Nie widzę żadnych korzyści płynących z tych kombinacji. Betfair oferuje 1,43 na win. Jeśli byłbym tak pewny wygranej Hiszpana, wolałbym obstawić 3:0 niż kombinować.
Co jeśli będzie 3:2 ?? PORAŻKA
Ile zarobisz jeśli będzie 3:1 ?? Grosze.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Monflis - Nadal typ 1 kurs 2.99 Bet-at-home ⛔

Mecz pomiędzy Monfilsem a Nadalem na pewno będzie bardzo zacięty. Dużo wymian z obu stron. Oglądałem ostatnio i Monfilsa i Nadala i doszłem do wniosku ,że warto pograć na Francuza. Jeśli chodzi o Monfilsa wygrał bardzo gładko z Kohlschreiber,Dolgopolov,Vesely. Stracił seta tylko z Ukraińcem. Jeśli chodzi o Nadala determinacja przez cały mecz skupiony,waleczny podobnie jak Monfils nie można mu tego zarzucić 2 łatwe pojedynki z Mayerem oraz Bagdatisem. Ten ostatni bardzo wyczerpujący dla Hiszpana ze Zverevem który zakończył się dopiero po 5 setach. Myślę że warto pograć na Monfilsa nawet patrząć na niesamowity :grin: .Pozdrawiam

Zawsze podajemy bukmachera przy kursie. Przypominam Ci po raz kolejny./Macko18
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Goffin @ 1,75 pinnacle ✅

Thiem fajny chlopak, interesujaco grajacy, agresywnie grajacy, potrafi przylozyc z prawej strony, potrafi tez i z lewej ladnego winnera walnac, waleczny, tylko...no wlasnie cos mi w nim brakuje. Wdarl sie w tamtym roku przebojem na ATP7, gral tych meczy jak szalony, mial pasc w trzecim turnieju pod rzad,a on dalej gral. Czy tamten sezon, nie odbije sie teraz? Mozliwe. Czy jest w tym roku dobrze przygotowany motorycznie? Byc moze, jednak nie widze go dzisiaj. No chyba, ze zostane znow oszukany jak rok temu na AO. Thiem gral swietnie, pokonal L.Mayera i Almagro , Goffin potykal sie o swoje nogi, prawie schodzil z kortu w meczach ze Stachowskim i Dzumhurem , zagrali i bec fatalnie wygladajacy Belg ogral Austryjaka. Dzis Thiem wygra kilka spektakularnych pilek, a potem trzy razy tyle spieprzy. Moze sie przez Belga nie przebic. Klopot, iz Goffen nie zagral tu jeszcze normalnego meczu. Gry z Opelka Stepankiem i Karlowicem mu przed dzisiejszym meczem nie pomoga. Wierze,iz Belg jest dobrze przygotowany i bedzie biegal i kryl kort odgryzajac sie mocnymi plaskimi kontrami. Stawiam na solidnosc. Win Goffin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Stan Wawrinka - Jo-Wilfried Tsonga 2 @ 2.47 Pinnacle 10/10


Tsonga w ostatnich pojedynkach wyglądał bardzo świeżo, widać że dobrze przygotował się na AO. Łącząc jego siłę z dobrą kondycją sądzę iż Wawrinka nie poradzi sobie w tym pojedynku. Oglądałem mecze Stana i wiem że z meczu na mecz potrafi się rozkręcać ale w tym turnieju tego nie widzę. Obserwowałem Francuza w okresie grudzień/styczeń i widziałem u niego pełną mobilizację nawet w okresie świątecznym, dlatego pobieram ten kurs i śmiało mogę oznaczyć go 10/10.
Ważne w tym meczu jest to, że Francuz bardzo często nie radzi sobie w ważnych momentach i nie wygrywa ważnych punktów czy gemów. Dopada go wtedy stres i naprawdę gra słabo, tak jak to miało miejsce w Doha z Berdychem chociażby. Stan się rozkręca, powoli, ale jednak i w każdej chwili może odpalić. Jak dla mnie facet dochodzi do finału i z Tsongą sobie poradzi.

Na dziś warto iść w kierunku Dimitrova. Bardzo inteligentny gracz, potrafi zwolnić, przyśpieszyć i przede wszystkim przebijać. Po prostu zamęczy Istomina, a też Uzbekowi musi się przydarzyć słabszy mecz. Dima ma duże szanse na gre w finale i w sumie na tytuł jeśli utrzyma formę.

-6,5g @ 1,72
Bet365
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
&quot;Dima&quot; to taki rosyjski tenisista Dmitri Tursunov, ale on juz nie gra, poniewaz przegral w 1 rundzie ze Stepankiem.
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
Zawsze podajemy bukmachera przy kursie. Przypominam Ci po raz kolejny./Macko18
Pamiętaj możesz tutaj pisać kłamstwa, wprowadzać ludzi w błąd, pisać totalne bzdury, ale bukmachera musisz zawsze podać, bo to jest tu bardzo ciężkie przestępstwo.
Dimitrov G. -6,5 gema
- Istomin D. @ 1.72 bet365 ⛔ za typ bo zabrakło 1 gema, szkoda 1 seta I ✅ za perfekcyjną analizę, Istomin słaniał się dzisiaj po korcie
Skupmy się tu na zmęczeniu Istomina, bo to będzie tutaj kluczowe. Czy to się komuś podoba czy nie Istomin rozegrał tu 2-ie bardzo ciężkie 5-cio setówki i on to odczuje. To na prawdę były 2 ciężki mecze z dobrymi rywalami, z długimi wymianami i z dużą ilością przebiegniętych kilometrów. Djokovic czy Nadal z przed paru lat może by tego nie odczuli, albo przynajmniej potrafili by się szybko zregenerować i wyjść do następnego meczu nie pokazując zmęczenia. Na reszcie takie mecze zostawią spory ślad. A Istomin ma już 31 lat, nigdy to jakiś biegaczy czy świetnie przygotowanych kondycyjnie zawodników nie należał. Należy mu się szacunek za to co dotychczas tu ugrał, ale teraz za to zapłaci, a dodatkowo wiadomo, że warunki w Australii nie są łatwe. Dimitrov zaczął sezon rewelacyjnie, świetna forma, pokazuje bardzo równą i konsekwentną grę. Biega dużo po korcie, walczy o każda piłkę, nie popełnia wielu błędów. Powinien tutaj zabiegać i wyniszczyć Istomina. A Istomin czując zmęczenie być może puści jakiegoś seta, będzie łapał momenty odpoczynku, dlatego hindi gemowe wydaje mi się tutaj najlepsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
F 76

fiol

Użytkownik
Dominic Thiem - David Goffin over 38 1,632 5/10 Pinn ✅
Bukmachrzy nie mają w tej parze wyraźnego faworyta.Nic dziwnego, zapowiada się tutaj naprawdę ciekawe starcie, wyrównane w którym ciężko wskazać wyraźnego faworyta. Teoretycznie. Ja mimo wszystko przewiduję dzisiaj zwycięstwo Belga. Thiem tamten rok miał fenomenalny, ale końcówka nie była już najlepsza. W meczach poprzedzających Wielkiego Szlema Austriak równiez nie błyszczał. Mam wrażenie, że organizm Dominica, nie odpoczął wystarczająco po eksploatacji z ubiegłego sezonu. Dzisiaj po drugiej stronie stanie zawodnik, który będzie gwarantem długich wymian. Goffin w Australii nie miał jeszcze prawdziewgo testu. Do tej pory miał charkterystycznyh zawodników, którzy niemieli prawa mu zgrozić. Tutaj mamy zdecydowanie bardziej wszechstronnego rywala.Spodziewam się długiego meczu z happy endem dla Davida. Niemniej jednak wstrzymam się od typowania zwycięzcy. Over gemowy w tym meczu to ciekawa opcja, nie wierzę że zobaczymy dzisiaj szybkie 3 sety.

Grigor Dimitrov(-6) - Denis Istomin 1,568 Pinn 5/10 ZWROT
Piękny sen Uzbeka, właśnie dzisiaj powinien dobiec końca. Owszem, Denis odprawił samego Djokovica, ale nie zapominajmy,że Nole ma ogromne problemy z motywacją do gry, a jak wiemy w tenisie 80%, to głowa. Po piekielnie ciężkim boju z Serbem przyszedł czas na kolejny maraton, tym razem z Hiszpanem. Kumulacja zmęczenia musi nastapić, wszakże to nie przelewki. Dzisiaj po drugiej stronie świetnie dysponowany Bułgar, ktory gra tutaj bardzo dobry tenis. Grigor powinien dzisiaj łatwo uporać się z sensacyjnym pogromca turniejowej dwójki. Nie wierzę w kolejny długi i solidny mecz. Tutaj powinno być krótko.

Milos Raonic - Roberto Bautista-Augut 1,235 ✅
Rafael Nadal - Gael Monfils 1,396 ✅
Ako: 1,729 ✅ ✅ ✅
5/10 Pinn
W żadnym z tych meczów, nie dopatrywałbym się niespodzianki. Milos to nie tylko piekielny serwis, to także bardzo ostra gra z głębi kortu i dobre poruszanie się,jak na takiego wielkoluda. To nie drewniany bijok, który tłucze punkty jedynie z serwisu. Bautista powinien polecieć już z Ferrrem, gdyby tylko było więcej Davida w Davidzie z lat wcześniejszych, skład tej pary byłby inny. 3:0, to kusząca propozycja, jednak zachowam spokój i zostawię ten bet.
Rafa w ten sezon wchodzi z nowymi nadziejami. Solidne przygotowanie, już w pokazowce pokazały, że Rafa myśli w tym roku o kawałku tortu dla siebie. Gael gra tutaj dobrze, gra bardzo poprawanie, ale zabraknie mu argumentówna pokonanie Hiszpana. Tak naprawdę sympatyczny Francuz nie miał tutaj jeszcze poważnego testu. Słabo grający Kolba, czy Dolgo to nie są wielkie skalpy. Hiszpan w meczu z młodszym zbraci Zverev pokazał charakter i tą zaciętość z najlepszych lat. Większy arsenał ofensywny po stronie Rafaela i to on powinien być czynnikiem,który przechyli szalę zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 238

daw1910

Użytkownik
Spotkanie: Thiem - Goffin
Typ: Goffin
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
✅

Krótko bo trzeba spać, żeby rano wstać . Thiem młody gniewny i z całą pewnością będzie w topie zawodników. Ale nie w tym roku na kortach AO. Za Goffinem przemawia większe doświadczenie i nie wiem skąd taki kurs na Belga. Umówmy się, Dominic do tej pory nie miał solidnych rywali - Thompson, Struff i &#39;nieobliczalny&#39;(chodź to chyba komplement) Paire. Goffin musiał powalczyć z dwoma &#39;zabijakami&#39; Opelką i Karlovicem. Teraz zagra z technicznym Dominiciem więc charakterystyka podobna do Belga. Jednak doświadczenie i forma jest po stronie bardziej doświadczonego. Kurs biorę z pocałowaniem ręki do dubelka z overem u Nadala. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Monfils-Nadal 2 @1.3
Zreszta radosc Nadal po meczu bardzo duza, co tylko pokazalo jak dobrze i mocno gral w tym meczu Zverev i jak trudne bylo to spotkanie. Monfils w tym turnieju na razie gladko, ale Hiszpan to juz zupelnie inny przeciwnik i mozna mowic, ze Monfils ma tu taki kompleks Rafy, patrzac w wyniki. Gasquet tez do dzis mial latwo i rywale nie potrafili go zmusic do wyrownanej rywalizacji wczesniej, a dzis dostal Dimitrova i jak sie skonczylo chyba widac po wyniku. Swoja droga bulgarski sameic alfa szaleje. Determinacja u Hiszpana jest, nie ma Djokovica i tutaj kluczowe bedzie potencjalne kolejne starcie z Raonicem sadze, ale Nadalowi na pewno sie &quot;chce&quot;, takze te kursy w sumie niskie na Hiszpan nie dziwia. Wezme ten mecz w kombinacji.
Merytoryczne brednie, radość Nadala pokazała jak mocno i dobrze grał Zverev(?), przywołanie Gasqueta domyślam się, że miało na celu porównanie do Monfilsa, że przechodzili łatwo a potem Rysiek dostał bęcki. Rywale Monfa: Vesely, Kolba, Dolgo. Rywale Gasqueta: Mott, Berlocq.
Monfils gra tutaj bardzo dobrze, nie pajacuje wyjątkowo jak na niego. Bardzo dobrze przygotowany fizycznie, nic mu nie dolega. Na pewno będzie bardziej świeży niż Rafa który męczył się z Niemcem. Czynnik ten będzie w tym meczu bardzo ważny, bo będziemy mieli bardzo dużą ilość długaśnych wymian. Obydwoje dobrze czują się w grze z głębi kortu, bardzo duża regularność, poruszanie się po korcie. Francuz nie jest skazany tutaj na porażkę. Rafa po takim śmiesznym kursie jest nie do grania, odradzam całkowicie. La Monf jeśli nie będzie przedłużał wymian w nieskończoność może zrobić krzywdę Hiszpanowi, bo topspinowe przebijanki przez środek kortu to jest woda na młyn dla obojgu, a stroną która powinna dążyć do szybszego przejmowania inicjatywy jest Gael. Francuz ma z czego przyśpieszyć, niesamowicie szybka ręka. Szkoda, że rzadko z tego korzysta, często gra tak jakby chciał pokazać, że każdy punkt można wygrać przebijaniem. Może być ciasny mecz, po takim kursie żal nie spróbować zagrać Monfa.
Monfils @3.26 Marathonbet ⛔
Szkoda tego czwartego seta, 4-2 na 4-6 i ostatni gem oddany w żenujący sposób.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Gael miał już 4 set na widelcu, a w 5 były niewątpliwie faworytem, widać to było nawet po ruchach kursów. Ciekaw jestem czy te 1.3 na Nadala było warte tych nerwów.
Nie mam zamiaru nikogo atakować, prowokować. Po prostu wszedłem z ciekawości na forum podczas oglądania AO, bo dawno mnie nie było i zobaczyłem śmieszną &quot;analizę&quot;, więc chciałem przestrzec ludzi przed graniem i pokierować ich w drugą stronę. Równie dobrze zamiast wrzucić typ na win Gaela mogłem dać handicap setowy czy gemowy po lepszym kursie niż win Nadala, to nie jest nawet kwestia tego czy trafiony czy nie. Chodzi o to, żeby ludzie na podstawie takich argumentów nie grali bezsensownych typów. Pozdrawiam
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Wawrinka - Tsonga
Niby Wawrinka powinien to spokojnie ogarnąć, bo Tsonga ostatnio mu problemów nie robił. Tsonga to ogólnie w wielkim szlemie mało komu problemy robi. Ale te kursy są jakieś za wysokie. W ostatnim szlemie na Wawrinke było 1.44 vs Tsonga. Ja sam bym dał 1.5. Teraz Wawrinka po wygraniu US Open powinien być jeszcze większym faworytem, a mamy 1.7. Ja chyba bym tego nie ruszał, bo tu coś może być na rzeczy. NO BET
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jezeli Stan zagra na miare swoich mozliwosci to powinien poskladac Tsonge 3-1 jednak cholernie ciezko go ocenic. W 1 rundzie meczarnie z Klizanem. W poprzedniej 3 tie breaki z Seppim. Czasem sie wydaje jakby był jakis nieobecny i gral na pol gwizdka a czasem nie. Podobnie jednak bylo chocaizby w ostatnim US Open gdzie tez nie wydawal sie byc w jakiejs mega formie a zdobyl tytuł. Korty w Melbourne to jedne z jego ulubionych. Tsonga ma szanse tylko i wylacznie gdy bedzie miec pierwszy serwis w okolicach min 65% bo bez teo zagrania nie ma szans z Wawrinką nawet jezeli ten bedize serwowac rowniez słabo. Tsonga przycisniety sie gubi i jezeli dostanie kilka torped z backhandu Wawrinki to moze byc juz poustawiany dla Stana. Jo juz raczej nie jest graczem na miare półfinalow wielkiego szlema. Do cwiercfinalow moze lać kazdego jednak potem to juz raczej ciezko. Do tego aspekt kondycyjny. Francuz to czołg a im dluzej mecz by trwał tym bedzie rosła przewaga Wawrinki jezeli chodzi o kondycje. Nie chodzi tylko o bieganie ale Tsonga daje tez wiecej energii w uderzenia nie koniecznie zyskując na mocy w stosunku do Wawrinki.
H2H nic nam nie mowi bo grali ze soba ostatni raz na RG 2015 gdzie Stan wybił tenisa z glowy Tsondze. Na papierze, Wawrinka jest obecnie faworytem nr 1 do wygrania turnieju( chociaz widzac jego dwa mecze nie dalbym złamanego grosza) tylko czy dogra turniej do konca bez jakiegoś psychicznego odlotu?
Powinien ograc Tsonge, jest po prostu kompletniejszym tenisistą. Obaj nie lubią defensywy jednak tam lepszy jest Wawrinka. Gra przy siatce z leciutkim wskazaniem na Tsonge jednak on nie potrafi dobrze dozować gry przy necie. Na graczy od ok 15miejsca w rankingu w dół to wystarcza z palcem w D... ale wyzej juz są schody. Jak nie bedzie szło to Wilfried bedzie za duzo latac do siatki i za pewne bedzie tam czesto gwałcony. Serwis i forehand podobna sprawa, najwieksza roznice robi jednak backhand i motoryka.
Stanisław jeszcze w tym turnieju nie zagral zadnego meczu nawet na 70% swoich mozliwosci. Do pewnego momentu mozna powiedziec, ze ma wlaczony tryb cichy ale raczej do czasu...
Ja pobieram Wawrinka -1,5 @ 2,18 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
@Undertaker
Wawrinka - Tsonga
Dodam tylko, że oglądałem mecz z Klizanem i Słowak miał swój dzień. Martin ma umiejętności do walki z najlepszymi ale kontuzje i słabo poukładane w głowie. Wawrinka wygrał to spokojem. Ale naprawdę ataki Klizana robiły wrażenie. To był dobry mecz.
Ciekawe jak się kursy ruszyły od wystawienia. Jak pojawiły się linie z Wawrinką @1,41 to nie byłem taki skory do obstawiania.
Zgadzam się Twoją analizą. Wziąłem jednak Wawrinkę bez handcapu @1,675 (pinnacle).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom