>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Australian Open 2017 - turniej główny (16.01-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Wawrinka - Tsonga @1.69 Pinnacle 7-6, 6-4, 6-3 ✅
Na jutrzejszy ćwierćfinał proponuję zagranie na Stana Wawrinkę. Każdy wie jak wyglądają turnieje wielkoszlemowe u Szwajcara. Im dalej w drabince, tym lepsza gra, zaczął niemrawo, 5 setów z Klizanem, gdzie Słowak go miał na widelcu, potem Johnson, Troicki, Seppi, stracił już tylko jeden set w tych spotkaniach. Tsonga po drodze miał Monteiro, Lajovica, Socka i Evansa. Wszystko w 4 setach oprócz Lajovica. Obydwoje są dość świeży, nie grali jakiś mega maratonów, spędzili około 11 h na korcie w drodze do tego finału więc pod względem fizycznym powinni dać radę.
Jeśli chodzi o sam tenis, obydwoje z dużym potencjałem ofensywnym. Dobrze serwują, szybko przejmują inicjatywę po podaniu. Tsonga trochę bardziej agresywny ze strony forehandowej, Szwajcar wkłada więcej topspinu i częściej rozkłada akcje na kilka uderzeń, więcej slajsuje. Nie znaczy to bynajmniej, że nie gra płasko, gdy tylko dostanie krótszą piłkę będzie wchodził w kort i atakował do strony backhandowej Francuza. Tutaj upatruję kluczu do zwycięstwa Stana. Jo nie ma takiej siły rażenia z lewej strony w przeciwieństwie do Wawrinki, który posiada jeden z najlepszych BH w tourze. Przewiduję, że Tsonga będzie często obiegał i grał inside-out jak to ma w zwyczaju, z tym że naturalnym kierunkiem takiego zagrania jest crosscourt, co będzie wodą na młyn dla Wawrinki, bo odsłaniając narożnik stworzy świetną okazję do kontry, nie będzie mógł tak naciskać jak chociażby Socka, który ma dziurawy BH, czy Evansa który zepchnięty do defensywy bronił się głównie graniem z rotacją wsteczną. Jednoręczny backhand daje także Stanowi większe możliwości gry kątowej, a Tsonga ruszony po linii końcowej nie jest już taki groźny, defensywa nie jest jego mocną stroną. Szwajcar też lepiej czuje się w ataku, lecz przyciśnięty potrafi lepiej mijać z backhandu niż Tsonga, do tego ten kąśliwy slajs forehandowy, który często prezentuje przy returnach z mocno podającymi zawodnikami.
Sety zapewne będą wyrównane, nie spodziewam się łatwego spotkania, ale więcej argumentów tenisowych widzę po stronie Wawrinki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Goffin-Dimitrov 2 @1.5
Na forum, gdzie codziennie o kazdym meczu decyduje slaba glowa...Gdzie 21 punktow wygranych wiecej w meczu przez zawodnika, nie robi roznicy...Gdzie wazne jest kto pierwszy przelamie w secie, bo kto wygra calego seta to sprawa drugorzedna ????, typuje wygrana Dimitrova. Dimi (nie Dima) zagral swietne zawody w Brisbane, zreszta kto widzial tam jego mecz finalowy z Nishikorim chyba wie o czym mowie. U Bulgara wszystko obecnie sie zgralo, on czuje sie pewnie. Reszte argumentow przytoczylbym z analizy meczu Dimitrov-Gasquet, ale byla ona pewnie jak zwykle jakas taka niemerytoryczna, wiec ogranicze sie do napisania, ze zadecyduje &quot;slaba glowa&quot;.
W koncu skoro jakies 7/10 osob potrafi tak argumentowac, chociaz nikt tak naprawde nie wie co to znaczy w odniesieniu do tenisistow, ktorzy wygrywali po kilka tytulow w zyciu, to moge przeciez argumentowac tak i ja. Po cholere pisac cos innego. Odnosze wrazenie ze, slaba glowa to argument zazwyczaj swiadczacy o najwiekszym zaawansowaniu w dana dziedzine na tym forum, dzieki ktoremu kazdy patrzy na uzytkownika przytaczajacego ow argument, jak na omnibusa.
P.S. Prosze nie traktowac tonu moich wpisow calkowicie na powaznie. Wiem, ze niektorym sposob moich wypowiedzi sie nie podoba i wiele osob moze uwazac mnie za buraka, ale jest on calkowicie celowy. Lubie byc kontrowersyjny. Pozdrawiam tych z dystansem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Po pierwsze, ja nie poniosłem straty, Ty tak. Punkt dla mnie.
Po drugie, podałem rzeczową analizę w oparciu o styl gry obu zawodników, a Ty tylko wymieniłeś kto z kim grał i że Nadal zmęczony :grin::grin: Kolejny punkt dla mnie.
Po trzecie, Wawrinka - Tsonga - napisałem wyraźnie, że patrze na H2H z wielkich szlemów. Akcje Wawrinki powinny w ostatnim czasie pójść do góry, a akcje Tsongi w najlepszy wypadku bez zmian, więc jeżeli kiedyś na Wawrinke były kursy 1.44, to teraz kiedy mówimy o zawodniku, który wygrał ostatniego szlema i wygrywał już w Australii, ten kurs powinien być co najmniej taki sam. I dochodzimy do punktu kolejnego.
Po czwarte, bukmacher to nie instytucja charytatywna. Jeżeli daje, teraz już, kurs 1.7 na Wawrinke, to znaczy, że coś jest na rzeczy. Tym bardziej, że Wawrinka jest tu raczej faworytem i kursy powinny iść w odwrotną stronę. Wygoogluj sobie &quot;reverse odds movement&quot;. Nie życzę Wam wtopy, ale zalecam uważać, bo nie chciałbym, żeby tu był kolejny punkt dla mnie.
Dodam, że sam bardzo kibicuję Stanowi, ale jak mi ktoś nie wyjaśni czemu kursy idą w tak dziwną stronę, to odpuszczę.
Jak takie rzeczowe analizy będą na tym forum to nic dziwnego, że będą się śmiali z działu tenisa na forum ???? O stylu gry powiedziałem więcej niż Ty, nie dowiedziałem się z tej analizy nic oprócz tego, że będą grali balony i że Nadal będzie go rozrzucał. Tylko i wyłącznie &#39;mental weakness&#39; Monfa obronił Rafę przed stratą seta, a może i meczu.
H2H z WS wynosi 2:1 dla Stana gdzie grali tylko na clayu. Strzelasz sobie w stopę opowiadając głupoty, najpierw mówisz że Tsonga nie sprawiał problemów Stanowi, jak przytoczyłem H2H to mówisz że chodzi Ci o mecze szlemowe. Ciekawe co teraz wymyślisz.
Podpowiem Ci, dlaczego taki kurs był wtedy na Stana, bo widzę że Cię to strasznie trapi. Po 1 Wawrinka był wtedy w gazie, odprawił Simona czy Feda bez straty seta i jego gra była zachwycająca tych meczach. Po 2 Tsonga był zajechany po meczu z Nishikorim, gdzie grali bardzo długo w złych warunkach ciężkimi piłkami, a rundę wcześniej też grał z Berdyszkiem 4 sety, podczas gdy Wawrin odprawiał rywali w 2 godziny.
Kolejna sprawa, rzucasz termin, którego do końca znaczenia nie znasz, po angielsku żeby było psuedo profesjonalnie, podejrzewam że Twój &#39;reverse odds movement&#39; ma przestrzec przed graniem Stana, bo skoro taki jest kurs wysoki i wszyscy go grają to powinien spaść, a rośnie. Sugerujesz, że kurs na Stana jest za wysoki, bo we French Open 2015 był niższy. Cyrk na kółkach.
Powinniście oddać te swoje wyżebrane punkty reputacji takim typerom jak np. majkycash!!
To to już jest hit całkowity, bierz wszystkie moje punkty, za nie pieniędzy nie mam ???? Ciekawy jestem jak według Ciebie wyżebrałem te śmieszne punkty, znasz jakąś inną możliwość niż rzeczowa analiza z trafionym typem ???? ? Za przegrane je dostałem ???? ?
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Stana juz wczesniej podawalem, ze ogra Tsonge kurs troche wiekszy bo 1.6 .. Do tego Pliskova z Lucic Baroni 1.2 Stan jest lepszy a Pliskova zje Lucic .. Nie ma co sie rozpisywac.. Dimitrov ogra Goffin&#39;a . Czas belga sie konczy, Dimi mocny psychicznie w koncu . 1.5 aKO 2.88 i to mozna puscic za grubsza kase ..za 500 zl minimum ..
Brawo STan izzi 3:0. Dimitrov Izzzyy 3:0 Ostatni raz WTA tykam za grubsza kase Pliskova przegrala 1:2 .. Sensacja z babcia Baroni.
Z bardziej ryzykownych typow: Zverev wygra seta z Rogiem 1.8 .. Obaj dobrze serwuja , bedzie zaciety mecz i Zverev powinien ugrac seta.. Rog nameczyl sie z Keiem, jest dobrze fizycznie przygotowany , no ale zmeczenie po 5 setowce da o sobie znac, zreszta Zverev ma umiejetnosci na wygranie chociazby seta z Rogerem.. Nadal vs Raonic Nadal 1.6 wszystko bet365 Rafa izzi 3:0 Drugi tydzien szlemow u mnie wyglada zawsze dobrze, typy wchodza i jutro STan the MAn in final ..
Jako , ze to 5 setow i Nadal lepiej gra niz w Brisbane, gdzie wygral Raonic .. Stawiam na Rafe.. Jezeli ma to byc ostatni mecz hiszpana da z siebie wszystko, po korcie porusza sie lepiej , jezeli madrze bedzie serwowal i rozrzucal Raonica przez 3, 4 , a moze i 5 setow to jest w stanie wygrac.. Raonic grozny , mocny serwis, petardy z Fh ale duza role odegra tu tez kondycja , no i tak jak wspomnialem Rafa gra lepiej niz w Brisbane i moze to wcale nie byc jego ostatni mecz .. Ide w RAFE ,choc jest to ryzykowny typ . Powodzenia
Co do Zvereva, mial dzien konia z Murrayem i pokazal, ze jest slaby jak zawsze .. Zostaje Rafa
 
F 76

fiol

Użytkownik
Stan Wawrinka - Jo-Wilfried Tsonga 1.699 8/10 Pinn ✅
Turniej wkracza w decydującą fazę, a co za tym idzie mamy spotkania &quot;na szczycie&quot;. Jedną z najciekawszych konfrontacji dzisiejszej nocy, będzie pojedyne Szwajcara z Francuzem. Osobiście widzę tutaj zdecydowanego faworyta w postaci Wawrinki. Nie patrzę tutaj na H2H, nie patrzę też na style gry, bo zarówno jeden, jak i drugi potrafią zaaklimatyzować się w różnych stylach. Tutaj wyznacznikiem typu, jest dyspozycja obu Panów na turnieju w Melbourne. Dużo osób zarzuca Szwajcarowi stracone sety z Klizanem. Każdy, kto widział ten mecz, przyzna, że Klizan miałn tzw. dzien konia. Wchodziło mu doslownie wszystko, stąd te męczarnie w pierwszych rundach. Stan z meczu na mecz, gra coraz lepiej, z resztą to bardzo w jego stylu, rozkręca się z każdą kolejną rundą. Po drugiej stronie Tsonga,nad którego serwisem wielu ludzi się tutaj zachwyca. Wspaniale trzyma podanie na turnieju, gra pewnie, będzie ciężki do przełamania. Jakby nie patrzeć, returnowców po drugiej stornie sieci próżno szukać w poprzednich spotkaniach. Tutaj wiele się zmieni. Piłka będzie wracać, to na dodatek bardzo szybko. Ogólnie nie podzielam zachwytu nad Tsongą w tym turnieju. Gra poprawnie, ale na pewno nie jest to wystarczająco dobra gra, by pokonać Szwajcara. W meczach &quot;na szczycie&quot;, trzeba grać na pełnej dokładności i mocy, a to może okazać się w tym spotkaniu za dużo dla Francuza. Szwajcar w tej materii zdecydowanie pewniejszy. Jestem dziwnie spokojny o wynik.

Roger Federer (-2.5seta) - Mischa Zverev 1,757 7/10 Pinn ✅

Fakt, ostatnio nie zaufałem Szwajcarowi, był to kardynalny błąd. Biję się w pierś, bo Roger zagrał znakomite zawody. Mischa sprawił ogromną sensację eliminując Murraya. Pytanie tylko, czy to Mischa zachwycał,czy Andy grał poniżej swojego poziomu? Sprawa jest oczywista, każdy kto widział mecz, jest w stanie ocenić sytuacje. Murray totalnie gubił się przy taktyce Niemca, był rozdrażniony, niepewny. Mischa po prostu to wykorzystał, zagrał swoje i wytrzymał psychicznie, za co ogromne wyrazy szacunku. Teraz trafia po drugiej stronie na zawodnika w mega dyspozycji. Przerwa od tenisa dobrze zrobiła Rogerowi. Mecz z Berdychem - znakomity, choć przypuszczałem że to jednorazowy wyskok, w połączeniu z głowa Berdycha. Jakież było moje zdziwinie, gdy Federer w meczu z Nishikorim pokazał fenomenalna dyspozycję. Niesamowite skupienie, zero dekoncentracji i kapitalna, bardzo ofensywna gra. Szwajcar wspaniale mija, czym będzie mocno studził zapały Niemca. Poza tym return Szwajcara w tym turnieju jest naprawdę dobrze osadzony, co będzie kopalnią puntów. Szwajcar lubi taki styl i potrafi grac przeciwko takim graczom. To powinien być spacerek Rogera w drodze... w drodze po finał turnieju? Szykuje się jednostronny pojedynek. Według mnie mecz zakonczy się w szybkich trzech setach
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
I 30,7K

iti

Użytkownik
Stanislas Wawrinka - Jo-Wilfried Tsonga
Jo-Wilfried Tsonga WYGRA 1. set i PRZEGRA mecz @6.00 bet365
⛔ 6-7 4-6 3-6, Jo mial swoje szanse w pierwszym

Wydaje mi sie, ze Stan ten mecz wygra, a z racji tego, ze Stan dosyc wolno wchodzi w mecze to wole sprobowac zagrac taki zaklad niz jego wygrana po kursie ~1.70. Tutaj przegrywal pierwsze sety i z Klizanem i z Troickim. Tsonga z poczatku sezonu wyglada jakby nie byl w najwyzej formie (porazka z Berdychem w Katarze, tracone sety we wszystkich rundach poza meczem z Lajovicem) i widze w tym typie value. Nie ma sensu opisywac ich gry, bo sa to na tyle znani zawodnicy, ze kazdy wie czego sie spodziewac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Wawrinka - Tsonga powyżej 3,5 seta 1,48 Unibet

Witam wszystkich ???? Mój pierwszy post więc spróbuję coś sensownego napisać... Nie umknął mi fakt że mecze Stana i Jo nigdy nie kończyły się do zera w setach... Jeżeli Stan miał problem z Seppim i kończył sety w tiebrekach dlaczego nie miałby stracić seta z moim zdaniem lepszym tenisistą od Włocha? Bo raczej mecz powinien ogarnąć na swoją korzyść...
Goffin-Dimitrov 2 @1.5
Ten mecz będzie dla Dimitrova trochę podobny do grania z Gasquetem. Drobniutki Goffin jest jeszcze mniejszy od Richarda i jak zobaczyłem pierwszych parę piłek Dimitrova z Richardem od razu pomyślałem że Francuz nie wytrzyma tego fizycznie. Mam wrażenie że Dimitrov lubi grać ze słabszymi fizycznie bo dziś z Istominem póki Denis nie zrobił sobie kuki Bułgar odstawał od mocno bijącego Uzbeka...
Proszę o konstruktywną krytykę tego co &quot;starałem&quot; się przekazać. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów bo w większości mądre rzeczy tu piszecie a szczególnie dx2 który nie tylko się zna ale jeszcze potrafi rozbawić ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Drobniutki Goffin jest jeszcze mniejszy od Richarda
Wiele osob sie myli na Gasquecie, on nie jest zadnym maluchem ma 185cm tylko nieproporcjonalna troche budowe ciała, za duza głowa albo szyja w stosunku do reszty ???? Na papierze ma wzrost Federera
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Spotkanie: Zverev - Federer
Typ: over 31,5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
⛔

Widzę mnogość typów na ten mecz Jednak ja pewnego typu się trzymam cały czas jeśli chodzi o mecze mojego bądź co bądź ulubienca Federera - overy. Dziś gra ze spełnionym Mischą. Tych którzy upatrują tutaj wygranej Mischy podzwiam bo niespodzianki nie będzie ale stracony set/ tie break raczej tak. W meczu z Japończykiem Roger udowodnił dwie rzeczy.. nadal ma niesamowity talent i przestoje w grze. Początek seta pierwszego i set 4 to chwile dekoncentracji, które mimo prób na wygranie setów skończyły się porażką. Na całe szczęście Federer ma poukładane w głowie i takie &#39;oddanie&#39; seta nie powoduje u niego ciśnienia i gra swoje. Mischa turniej życia nad ranem powalczy i być może ugra seta ale linia 31,5 spokojnie do gry. To oczywiście przypuszczenia bo jedynego czego można być pewnym to .. sami wiemy Powodzenia!

Co do meczu Wawrinki .. dałem over jednak ta linia wydaje się wysoka. 41,5 w całorocznym to dość dużo i na jakieś 3-1 bez tie breaka może nie wystarczyć. Ale dubel overowy poszedł. Dzisiejsza noc 4/4 overy gemowe proponowane przez bet365. W tym meczu nie powinno być gładkiego 3-0 a i tie break nie wykluczony więc bądźmy dobrej myśli.

Za wczasu kurs na Goffina 2.62? Podejrzewam spadków do 2.5 i over delikatnie + win Goffina poleci jutro.

Nadal z Raonicem linia 42.5 trochę dużo ale tam też nie będzie 3-0. Milos dobry serwis, Rafa ze swoimi rotacjami.. Będzie wyrównanie. Jednym słowem żal, że noce/poranki bo osoby pracujące tracą duuuużo dobrego tenisa. Ale w niedzielę odbijemy :cool:
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis, ATP - Australian Open
Godzina: 4:30
Spotkanie: Wawrinka - Tsonga
Typ: powyżej 40,5 gemów
Kurs: 1,71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Przed nami ćwierćfinały Australian Open a rozpoczniemy je meczem bardzo ciekawym pomiędzy Szwajcarem S. Wawrinka a Francuzem J.W. Tsonga. Kto zna się choć trochę na tenisie to wie, że Stan rozkręca się z meczu na mecz, On potrafi w I czy II rundzie męczyć się ze średniakiem i wygrać 3:2 a w ćwierćfinale czy półfinale a nawet w finale wygrać z Djokovicem 3:1. Teraz ani Djokovica ani Murray&#39;a już nie ma więc to dla niego ogromna szansa na zdobycie kolejnego Szlema. Do tej pory rozegrał 4 spotkania i stracił jak narazie 4 sety ale jak wcześniej wspomniałem to właśnie w I rundzie rozegrał 5 setowy pojedynek z Klizanem a potem już było lepiej 3:0 z Johnsonem, 3:1 z Troickim i 3:0 z Seppim tutaj wynik może mylić gładkie 3:0 - nie nie było gładkie, każdy set kończył się tie breakiem.
Jeśli chodzi o jego przeciwnika to jest On w bardzo wysokiej formie, również rozegrał 4 pojedynki i stracił tylko 3 sety. Pokonał On 3:1 Monteiro, 3:0 Lajovic, 3:1 Sock i 3:1 Evans.
Jeśli chodzi o faworyta to delikatnym faworytem jest Szwajcar i jeśli miałbym stawiać kto wygra to postawił bym właśnie na niego ale nie wydaje mi sią aby pokonał On Francuza w 3 setach dlatego idę w opcję powyżej 40,5 gemów gdzie w 4 setach spokojnie można pokryć go.
Powodzenia.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nie widziałem Tsongi na tym turnieju ale jak można go tak skreślać w starciu z Wawrinką,który w wyśmienitej formie nie jest ? Wszyscy tutaj za Szwajcarem,dodatkowo stwierdzenia &quot;Jo już raczej nie jest graczem na miarę półfinału Szlema&quot; po prostu są śmieszne.To przeważnie każdy ma motywację by grać jak najlepiej,obaj mają po 32 lata a jak Francuz przeszedł do QF bez jakiś większych problemów to wg mnie coś w tym jest.Owszem Wawrinka teoretycznie jest mocniejszym zawodnikiem ale w Australii rewelacyjnie nie gra.Doświadczenie zdecydowanie pod Stasia ale czuje,że Tsonga namiesza tutaj bo forma wydaje się być niezła ;) Dla mnie ten mecz to 50/50 jak Francuzowi będzie dopisywać podanie to namiesza.

Tsonga wygra pierwszy set 2,10 Bet365 ⛔
Tsonga wygra mecz 2,30 Bet365 ⛔


Dodig/Granollers-Bryan/Bryan 2 1,5 Bet365 ✅


Chorwat z Hiszpanem pojedynczo wyśmienici debliści ale w duecie grają po raz pierwszy i idzie im bardzo dobrze.Bryany to Bryany ostatnimi czasy obniżyli loty ale to legendarny debel,który robi swoje w tym turnieju.Jak dla mnie zgranie zadecyduje a kurs jak na Amerykanów jest niezły.Amerykanie w końcu mogą osiągnąć lepszy rezultat w turnieju bo z Kontinen/Peers dopiero ewentualnie spotkają się w finale co ich dodatkowo pewnie nakręca.
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Dmitrov (-1,5) vs Goffin 1 2,07 1xbet
Dima przejezdza sie po rywalach jak chce, pokonal w tym sezonie m.in Raonica czy Nishikoriego , to wg mnie obecnie najlepszy tenisista na swiecie. Zwykle w tym turnieju szukalem ciekawych dogow ale nie tym razem. Poza tym grali ze soba w tamtym roku i wygral Dima mimo ze byl zawodnikiem o 2 klasy gorszym niz teraz. Goffinowi ten styl nie bedzie pasowal. Goffin to dla mnie solidny rzemieslnik ktory pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy
Wczoraj gralem przeciw Nadalowi bo kurs byl przesadzony ale dzisiaj 1,72 juz sie wydaje do gry
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Dmitrov (-1,5) vs Goffin 1 2,07 1xbet
Dima przejezdza sie po rywalach jak chce, pokonal w tym sezonie m.in Raonica czy Nishikoriego , to wg mnie obecnie najlepszy tenisista na swiecie. Zwykle w tym turnieju szukalem ciekawych dogow ale nie tym razem. Poza tym grali ze soba w tamtym roku i wygral Dima mimo ze byl zawodnikiem o 2 klasy gorszym niz teraz. Goffinowi ten styl nie bedzie pasowal. Goffin to dla mnie solidny rzemieslnik ktory pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy
Wczoraj gralem przeciw Nadalowi bo kurs byl przesadzony ale dzisiaj 1,72 juz sie wydaje do gry
To jest DIMI a nie DIMA, Dima to Tursunov!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Jak ten Zverev dał radę Murrayowi, bo dziś patrząc na to, co wyprawia, to można pokusić się o stwierdzenie, że jest gorszą wersją Karlovica, bo ten ma (miał) chociaż zabójczy serwis ...
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Wawrinka czy Federer ciężka sprawa, poczekamy na kursy. Normalnie bym ładował w Federera, ale po ostatnich meczach Wawrinki widzę, że poczuł krew w tym turnieju i gra na poważnie, a jak tak gra to wiadomo, że może każdego pokonać.
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Takie mecze jak z Murrayem zdarzają się raz w życiu, a przynajmniej raz, na parę lat. FedEx pokazał Niemcowi miejsce w szeregu
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Federer - Wawrinka
Federer -1.5 setów @2.30 Unibet
Minęło trochę czasu odkąd Panowie grali ostatni raz. H2H 20:3 dla Rogera. Przegrał na RG2015 i Monte Carlo 2014 i 2009. Wszystkie porażki na kortach ziemnych, które działają negatywnie na ofensywny styl Króla.
Patrząc na obecną formę Federera, ja bym tu widział podobne spotkanie do tego z US Open 2015, gdzie skończyło się 3:0 dla Rogera. I sam przebieg myślę, że także będzie podobny. Wawrinka będzie miał inicjatywę na linii, ale Fedex będzie kontrował i próbował błyskawicznie zamknąć akcje przy siatce. Wawrinka nie jest tak dobrym passing shooterem jak Murray, Nadal i Djoko, dlatego myślę, że bardzo ciężko będzie mu odeprzeć ofensywe Rogera.
Pojedynki backhandowe będą zapewne bardziej dla Stana, ale Fed będzie często slajsował i zwalniał grę, żeby potem skontrować. Wawrince będzie ciężej skończyć, bo Roger chociaż stary to nadal dosyć szybki, co udowodnił już z Nishikorim. Rogerowi kończyć będzie łatwiej, bo ma bardziej agresywny forehand i Stan gorzej broni.
Prawie wszystko przemawia tu za Rogerem, H2H tylko to potwierdza. Ja gram handi setowe -1.5, bo myślę, że jak już dojdzie do 5 seta to szanse będą 50/50, więc nie ma value w graniu czysto na Rogera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Goffin - Dimitrov @2.62 Bet365 0:3 ⛔ Goffin przegrał ten mecz już w szatni
Kurs zdecydowanie zbyt wysoki na Belga. Wprawdzie Bułgar w formie, w końcu gra na miarę swojego potencjału, jest w gazie, ograł już w tym roku Thiema, Raonica, Keia, Ryśka.
Stąd mamy tak wysoki kurs na Davida z którego zamierzam skorzystać. Tenis Goffina jest zupełnie inny niż Grigora, David bardzo dobrze gra z kontry, niesamowicie szybko porusza się na linii końcowej, szybko gra po koźle. Dimitrov natomiast dysponuje dobrym serwisem, który będzie mu otwierał drogę do łatwych punktów, z tym że Belg potrafi bardzo dobrze returnować i łatwych punktów może być mniej niż do tej pory w meczach Bułgara. Na pewno stroną dążącą do skracania wymian będzie Bułgar, będzie starał się przyśpieszać, poruszać trochę Belga po końcowej linii, z tym że rozprowadzić go nie jest łatwo. Dobra gra z obronie, przyciśnięty w lewym narożniku potrafi bronić się głębokim slajsem niczym Andy. Grigor natomiast jeśli nie będzie kończył akcji na kilka uderzeń może zacząć popełniać więcej błędów, szczególnie z BH. Każdy wie jaki problem ma Bułgar, gdy nie odpowiednio dużo czasu na ustawienie się do backhandu, szczególnie gdy dostaje mocnego topspina, gra odchylony do tyłu i często popełnia błąd. Gasquet grał z taką rotacją, tyle tylko że to były wolne piłki, do których miał mnóstwo czasu na ustawienie. David zdecydowanie szybciej po koźle, częściej wchodzi na piłkę. Styl gry podobny do Nishikoriego. Atutem Bułgara na pewno są warunki fizyczne, David jest niski, stąd serwisem większą krzywdę będzie robił Grigor. Zgadzam się, że to Bułgar powinien być faworytem, ale nieznacznym. Dysproporcja kursów jest zbyt duża, żeby nie skorzystać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom